Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18.
    ŚLJS 1, ŚLJS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17.
    ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15.
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

 Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. VIII, 2020/21
Ostatnie spotkania
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. VIII
Arka  3 — 0  KamiennaCZW18:00
Tabela rozgrywek
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. VIII
1.   Czarni Połaniec 10 27 45–  7 9 1 5 12 24–  4 4 1 5 15 21–  3 5
2.   Olimpia Pogoń Staszów 10 22 30–11 7 1 2 5 9 13–  4 3 2 5 13 17–  4 4 1
3.   Sparta Dwikozy 10 19 28–33 6 1 3 5 10 14–15 3 1 1 5 9 14–18 3 2
4.   Kamienna Brody 10 9 17–32 3 7 5 6   8–15 2 3 5 3   9–17 1 4
5.   Stal Kunów 10 4   7–28 1 1 8 5 3   4–12 1 4 5 1   3–16 1 4
6.   Arka Pawłów 10 4 10–32 1 1 8 5 4   7–17 1 1 3 5 0   3–12 5
 

Najlepsi strzelcy
11 bramekBartłomiej Markiewicz (Sparta)
10 bramekDawid Łukaszek (Pogoń)
9 bramekOskar Łąk (Czarni)
6 bramekHubert Pastuszka (Kamienna), Mateusz Sala (Kamienna), Łukasz Zapała (Arka)
5 bramekBartosz Falasa (Pogoń), Jakub Kosowicz (Czarni), Igor Plisak (Pogoń), Bartosz Śledź (Czarni)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców
Terminarz
Kolejka 1
Kamienna Brody  2 — 5  Sparta DwikozySbMAJ 11:00 
Olimpia Pogoń Staszówvo ob.Arka PawłówSbMAJ 11:00 
Stal Kunów  0 — 3  Czarni PołaniecSbMAJ 13:00 
Kolejka 2
Olimpia Pogoń Staszów  5 — 2  Kamienna BrodySb15 MAJ 13:00 
Sparta Dwikozy  3 — 0  Stal KunówSb15 MAJ 16:00 
Arka Pawłów  2 — 4  Czarni PołaniecŚr26 MAJ 17:30 
Kolejka 3
Czarni Połaniec11 — 1  Sparta DwikozyWt18 MAJ 17:00 
Stal Kunów  1 — 2  Olimpia Pogoń StaszówWt18 MAJ 17:30 
Kamienna Brody  4 — 2  Arka PawłówWt18 MAJ 17:30 
Kolejka 4
Olimpia Pogoń Staszów  0 — 2  Czarni PołaniecSb22 MAJ 11:00 
Arka Pawłów  0 — 5  Sparta DwikozySb22 MAJ 11:00 
Kamienna Brody  2 — 1  Stal KunówSb22 MAJ 16:00 
Kolejka 5
Czarni Połaniec  3 — 0  Kamienna BrodySb29 MAJ 10:00 
Stal Kunów  3 — 1  Arka PawłówSb29 MAJ 13:00 
Sparta Dwikozy  2 — 2  Olimpia Pogoń StaszówNd30 MAJ 11:00 
Kolejka 6
Arka Pawłów  1 — 7  Olimpia Pogoń StaszówWtCZE 16:00 
Sparta Dwikozy  6 — 4  Kamienna BrodyŚrCZE 16:00 
Czarni Połaniec  7 — 1  Stal KunówŚrCZE 17:00 
Kolejka 7
Czarni Połaniec  3 — 0  Arka PawłówSbCZE 12:00 
Kamienna Brody  0 — 4  Olimpia Pogoń StaszówSbCZE 12:00 
Stal Kunów  0 — 3  Sparta DwikozySbCZE 13:00 
Kolejka 8
Olimpia Pogoń Staszów  3 — 0  Stal KunówSb12 CZE 13:00 
Sparta Dwikozy  1 — 9  Czarni PołaniecSb12 CZE 16:00 
Arka Pawłów  3 — 0  Kamienna BrodyCz24 CZE 18:00 
Kolejka 9
Czarni Połaniec  0 — 2  Olimpia Pogoń StaszówWt15 CZE 17:00 
Stal Kunów  0 — 3  Kamienna BrodyWt15 CZE 17:30 
Sparta Dwikozy  2 — 0  Arka PawłówŚr16 CZE 17:30 
Kolejka 10
Olimpia Pogoń Staszów  5 — 0  Sparta DwikozySb19 CZE 10:00 
Arka Pawłów  1 — 1  Stal KunówSb19 CZE 11:00 
Kamienna Brody  0 — 3  Czarni PołaniecSb19 CZE 12:00