Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, ŚLJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ŚLJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 23

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 85,367
· Najnowszy użytkownik: Smitsaq90x
Statystyki
statystyka
 Młodzik młodszy, gr. II, 2020/21
Nadchodzące spotkania
Młodzik młodszy, gr. II
Gród   —   KSP KielceWTO17:00
Tabela rozgrywek
Młodzik młodszy, gr. II
1.   GKS Ekom Invex Remedies Nowiny 4 9 21–  9 3 1 2 3   3–  4 1 1 2 6 18–  5 2
2.   KSP Kielce 3 9 14–  5 3 1 3   7–  1 1 2 6   7–  4 2
3.   MSS-Klonówka Masłów 4 6 24–  7 2 2 2 3 17–  3 1 1 2 3   7–  4 1 1
4.   Spartakus Daleszyce 4 3 12–23 1 3 2 0   6–14 2 2 3   6–  9 1 1
5.   Gród Ćmińsk 3 0   4–31 3 2 0   4–16 2 1 0   0–15 1
 

Najlepsi strzelcy
7 bramekMiłosz Wasilewski (MSS-Klonówka)
6 bramekBeata Pietrzyk (KSP Kielce)
5 bramekFranciszek Piątek (Ekom Nowiny)
4 bramkiMateusz Bartosik (Ekom Nowiny), Szymon Wolny (Ekom Nowiny)
3 bramkiWiktor Białek (MSS-Klonówka), Piotr Kaczor (Ekom Nowiny), Przemysław Kundera (MSS-Klonówka), Wiktor Pakuła (Spartakus), Marcelina Stępień (KSP Kielce), Kacper Wencel (Ekom Nowiny)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców
Terminarz
Kolejka 1
GKS Ekom Invex Remedies Nowiny  1 — 0  MSS-Klonówka MasłówWt15 WRZ 16:15 
Gród Ćmińsk   —   KSP KielceWt22 WRZ 17:00 
Kolejka 2
Gród Ćmińsk  2 — 5  Spartakus DaleszyceSbWRZ 10:00 
GKS Ekom Invex Remedies Nowiny  2 — 4  KSP KielceNdWRZ 11:00 
Kolejka 3
Spartakus Daleszyce  3 — 7  GKS Ekom Invex Remedies NowinyWtWRZ 17:00 
MSS-Klonówka Masłów  2 — 3  KSP KielceWtWRZ 17:00 
Kolejka 4
MSS-Klonówka Masłów15 — 0  Gród ĆmińskNd13 WRZ 11:00 
KSP Kielce  7 — 1  Spartakus DaleszyceNd13 WRZ 15:30 
Kolejka 5
Gród Ćmińsk  2 — 11GKS Ekom Invex Remedies NowinySb19 WRZ 10:00 
Spartakus Daleszyce  3 — 7  MSS-Klonówka MasłówSb19 WRZ 15:00 
Kolejka 6
Gród Ćmińsk   —   KSP KielceSb26 WRZ 10:00 
MSS-Klonówka Masłów   —   GKS Ekom Invex Remedies NowinySb26 WRZ 11:00 
Kolejka 7
Spartakus Daleszyce   —   Gród ĆmińskSbPAŹ 10:00 
KSP Kielce   —   GKS Ekom Invex Remedies NowinySbPAŹ 12:00 
Kolejka 8
MSS-Klonówka Masłów   —   KSP KielceSb10 PAŹ 11:00 
GKS Ekom Invex Remedies Nowiny   —   Spartakus DaleszyceSb10 PAŹ 11:00 
Kolejka 9
Spartakus Daleszyce   —   KSP KielceSb17 PAŹ 09:00 
Gród Ćmińsk   —   MSS-Klonówka MasłówSb17 PAŹ 10:00 
Kolejka 10
MSS-Klonówka Masłów   —   Spartakus DaleszyceSb24 PAŹ 
GKS Ekom Invex Remedies Nowiny   —   Gród ĆmińskSb24 PAŹ 09:30