Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18;
    ¦LJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ¦LJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar okr.
Juniorki

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ¦LMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Go¶ci online: 38

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 69,542
· Najnowszy użytkownik: Bondiaq1
Statystyki
statystyka
 Młodzik młodszy, gr. II, 2011/12
Ostatnie spotkania
Młodzik młodszy, gr. II
Naprzód  0 — 1  PiaskowiankaSOB10:00
D±b  0 — 3  MKS ZdrójSOB10:00
Piast  2 — 1  MoraviaSOB10:00
Tabela rozgrywek
Młodzik młodszy, gr. II
1.   Piast Stopnica 20 46 45–15 15 1 4 10 24 26–  8 8 2 10 22 19–  7 7 1 2
2.   Piaskowianka Piaski 20 45 70–30 15 5 10 27 45–  9 9 1 10 18 25–21 6 4
3.   MKS Zdrój Busko 20 31 27–23 9 4 7 10 19 16–11 6 1 3 10 12 11–12 3 3 4
4.   D±b Nagłowice 20 30 53–34 10 10 10 21 28–12 7 3 10 9 25–22 3 7
5.   Moravia Morawica 20 22 36–40 6 4 10 10 15 23–15 4 3 3 10 7 13–25 2 1 7
6.   Naprzód Jędrzejów 20 1 10–99 1 19 10 1   5–43 1 9 10 0   5–56 10

Terminarz
Kolejka 1
Moravia Morawica  2 — 5  Piaskowianka PiaskiSb27 SIE 10:00 
MKS Zdrój Busko  0 — 2  Piast StopnicaSb27 SIE 10:00 
Naprzód Jędrzejów  0 — 11D±b NagłowiceSb27 SIE 10:00 
Kolejka 2
Piaskowianka Piaski  4 — 0  D±b NagłowiceSbWRZ 10:00 
Piast Stopnica  6 — 1  Naprzód JędrzejówSbWRZ 10:00 
Moravia Morawica  0 — 0  MKS Zdrój BuskoSbWRZ 10:00 
Kolejka 3
MKS Zdrój Busko  1 — 0  Piaskowianka PiaskiSb10 WRZ 10:00 
Naprzód Jędrzejów  2 — 5  Moravia MorawicaSb10 WRZ 10:00 
D±b Nagłowice  0 — 2  Piast StopnicaSb10 WRZ 10:00 
Kolejka 4
Piaskowianka Piaski  2 — 0  Piast StopnicaSb17 WRZ 10:00 
Moravia Morawica  4 — 2  D±b NagłowiceSb17 WRZ 10:00 
MKS Zdrój Busko  1 — 0  Naprzód JędrzejówSb17 WRZ 10:00 
Kolejka 5
Naprzód Jędrzejów  1 — 7  Piaskowianka PiaskiSb24 WRZ 10:00 
D±b Nagłowice  2 — 0  MKS Zdrój BuskoSb24 WRZ 10:00 
Piast Stopnica  5 — 1  Moravia MorawicaSb24 WRZ 10:00 
Kolejka 6
Piaskowianka Piaski  3 — 0  Moravia MorawicaSbPA¬ 10:00 
Piast Stopnica  1 — 0  MKS Zdrój BuskoSbPA¬ 10:00 
D±b Nagłowice  2 — 0  Naprzód JędrzejówSbPA¬ 10:00 
Kolejka 7
MKS Zdrój Busko  2 — 2  Moravia MorawicaWtPA¬ 15:30 
Piaskowianka Piaski  6 — 3  D±b NagłowiceSbPA¬ 10:00 
Naprzód Jędrzejów  0 — 4  Piast StopnicaSbPA¬ 10:00 
Kolejka 8
Piaskowianka Piaski  4 — 2  MKS Zdrój BuskoSb15 PA¬ 10:00 
Moravia Morawica  9 — 0  Naprzód JędrzejówSb15 PA¬ 10:00 
Piast Stopnica  1 — 0  D±b NagłowiceSb15 PA¬ 10:00 
Kolejka 9
Piast Stopnica  1 — 2  Piaskowianka PiaskiSb22 PA¬ 10:00 
D±b Nagłowice  4 — 1  Moravia MorawicaSb22 PA¬ 10:00 
Naprzód Jędrzejów  0 — 0  MKS Zdrój BuskoSb22 PA¬ 10:00 
Kolejka 10
Piaskowianka Piaski10 — 1  Naprzód JędrzejówSb29 PA¬ 10:00 
MKS Zdrój Busko  0 — 2  D±b NagłowiceSb29 PA¬ 10:00 
Moravia Morawica  0 — 0  Piast StopnicaSb29 PA¬ 10:00 
Kolejka 11
Piaskowianka Piaski  1 — 0  Moravia MorawicaSb14 KWI 10:00 
Piast Stopnica  0 — 1  MKS Zdrój BuskoSb14 KWI 10:00 
D±b Nagłowice  2 — 0  Naprzód JędrzejówSb14 KWI 10:00 
Kolejka 12
D±b Nagłowice  9 — 3  Piaskowianka PiaskiSb21 KWI 10:00 
Naprzód Jędrzejów  0 — 3  Piast StopnicaSb21 KWI 10:00 
MKS Zdrój Busko  1 — 0  Moravia MorawicaSb21 KWI 10:00 
Kolejka 13
Piaskowianka Piaski  4 — 0  MKS Zdrój BuskoPt27 KWI 16:30 
Moravia Morawica  4 — 0  Naprzód JędrzejówSb28 KWI 10:00 
Piast Stopnica  2 — 1  D±b NagłowiceSb28 KWI 10:00 
Kolejka 14
Piast Stopnica  3 — 0  Piaskowianka PiaskiWtMAJ 10:00 
D±b Nagłowice  4 — 0  Moravia MorawicaWtMAJ 10:00 
Naprzód Jędrzejów  1 — 5  MKS Zdrój BuskoWtMAJ 10:00 
Kolejka 15
Piaskowianka Piaski  9 — 0  Naprzód JędrzejówSbMAJ 10:00 
MKS Zdrój Busko  2 — 1  D±b NagłowiceSbMAJ 10:00 
Moravia Morawica  0 — 3  Piast StopnicaSbMAJ 10:00 
Kolejka 16
MKS Zdrój Busko  0 — 2  Piast StopnicaSb12 MAJ 10:00 
Naprzód Jędrzejów  0 — 4  D±b NagłowiceSb12 MAJ 10:00 
Moravia Morawica  1 — 4  Piaskowianka PiaskiCz17 MAJ 17:00 
Kolejka 17
D±b Nagłowice  2 — 3  Piaskowianka PiaskiSb19 MAJ 10:00 
Moravia Morawica  0 — 0  MKS Zdrój BuskoSb19 MAJ 10:00 
Piast Stopnica  5 — 1  Naprzód JędrzejówWtCZE 16:30 
Kolejka 18
Naprzód Jędrzejów  1 — 3  Moravia MorawicaSb26 MAJ 10:00 
MKS Zdrój Busko  1 — 0  Piaskowianka PiaskiNd27 MAJ 10:00 
D±b Nagłowice  3 — 0  Piast StopnicaNd27 MAJ 10:00 
Kolejka 19
Piaskowianka Piaski  2 — 3  Piast StopnicaSbCZE 10:00 
Moravia Morawica  3 — 1  D±b NagłowiceSbCZE 10:00 
MKS Zdrój Busko  8 — 2  Naprzód JędrzejówSbCZE 10:00 
Kolejka 20
Naprzód Jędrzejów  0 — 1  Piaskowianka PiaskiSbCZE 10:00 
D±b Nagłowice  0 — 3  MKS Zdrój BuskoSbCZE 10:00 
Piast Stopnica  2 — 1  Moravia MorawicaSbCZE 10:00