Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, ŚLJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ŚLJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 42

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 85,368
· Najnowszy użytkownik: Paradisose60b
Statystyki
statystyka
 IV liga kobiet, 2020/21
Ostatnie spotkania
IV liga kobiet
KSP II   —   Top-Spin
KP KSZO 1929   —   Bucovia
Tabela rozgrywek
IV liga kobiet
1.   Victoria Pińczów 1 3   3–  0 1   –  1 3   3–  0 1
2.   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.   –    –    – 
  Cicha Sława eSKa Skarżysko-Kam.   –    –    – 
  Top-Spin Promnik   –    –    – 
  KSP II Kielce   –    –    – 
  Bucovia Bukowa   –    –    – 
7.   Wisła Nowy Korczyn 1 0   0–  3 1 1 0   0–  3 1   – 
8.   Łysica Bodzentyn 0   –    –    – 

Najlepsi strzelcy
Terminarz
Kolejka 1
Cicha Sława eSKa Skarżysko-Kam.   —   Łysica BodzentynSbWRZ 11:00 
Wisła Nowy Korczyn  0 — 3  Victoria PińczówNdWRZ 11:00 
KSP II Kielce   —   Top-Spin PromnikWRZ 23:59 
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.   —   Bucovia BukowaWRZ 23:59