Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2022

Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III

Puchar Polski

Junior starszy:
  CLJ U-18;
Junior młodszy:
  CLJ U-17;

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

 IV liga kobiet, 2020/21
Ostatnie spotkania
IV liga kobiet
KSP II   —   Top-Spin
KP KSZO 1929   —   Bucovia
Tabela rozgrywek
IV liga kobiet
1.   Victoria Pińczów 1 3   3–  0 1   –  1 3   3–  0 1
2.   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.   –    –    – 
  Cicha Sława eSKa Skarżysko-Kam.   –    –    – 
  Top-Spin Promnik   –    –    – 
  KSP II Kielce   –    –    – 
  Bucovia Bukowa   –    –    – 
7.   Wisła Nowy Korczyn 1 0   0–  3 1 1 0   0–  3 1   – 
8.   Łysica Bodzentyn 0   –    –    – 

Najlepsi strzelcy
Terminarz
Kolejka 1
Cicha Sława eSKa Skarżysko-Kam.   —   Łysica BodzentynSbWRZ 11:00 
Wisła Nowy Korczyn  0 — 3  Victoria PińczówNdWRZ 11:00 
KSP II Kielce   —   Top-Spin PromnikWRZ 23:59 
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.   —   Bucovia BukowaWRZ 23:59