Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2022

Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2;
  okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
  CLJ U-17;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLMS2, ŚLMS3;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

 Bucovia Bukowa
Informacje o klubie
Informacje og?lne:
Pełna nazwa: Gminny Klub Sportowy Krasocin-Bucovia Krasocin
Data założenia: 1972
Adres koresp.: ul. Macierzy Szkolnej 1
29-105 Krasocin
Telefon: (0-41) 391 70 26
Historia pierwszego zespołu
2001/02
kl. okręg.
POZ: 9/15
10 – 8 – 10
2002/03
kl. okręg.
POZ: 3/16
15 – 8 – 7
2003/04
kl. okręg.
POZ: 10/16
10 – 8 – 12
2004/05
kl. okręg.
POZ: 13/16
8 – 9 – 13
2005/06
kl. okręg.
POZ: 7/12
7 – 7 – 8
2006/07
kl. okręg.
POZ: 1/13
20 – 3 – 1
2007/08
4 liga
POZ: 16/16
5 – 7 – 18
2008/092009/10
klasa B
POZ: 2/10
11 – 3 – 4
2010/11
klasa A
POZ: 13/14
4 – 4 – 18
2011/122012/132013/14
klasa B
POZ: 5/9
9 – 1 – 6
2014/15
klasa B
POZ: 2/10
14 – 2 – 2
2015/16
klasa A
POZ: 5/16
13 – 11 – 6
2016/17
klasa A
POZ: 1/17
21 – 4 – 5
2017/18
kl. okręg.
POZ: 11/16
10 – 2 – 18
2018/19
kl. okręg.
POZ: 13/16
9 – 3 – 18
2019/20
klasa A
POZ: 1/12
10 – 0 – 1
2020/21
kl. okręg.
POZ: 12/16
10 – 4 – 16
2021/22
kl. okręg.
POZ: 14/16
7 – 3 – 20
  Seniorzy
Terminarz:
SbWRZ17:00
 
  0 — 1  Wicher Miedziana Górakl. okręg.
Sb10 WRZ11:00
 
  1 — 3  Zenit Chmielnikkl. okręg.
Nd18 WRZ16:00
 
  2 — 4  Naprzód Jędrzejówkl. okręg.
Sb24 WRZ15:00
 
  5 — 4  Victoria 2015 Skalbmierzkl. okręg.
NdPAŹ15:00
 
   —   Świt Ćmielówkl. okręg.
SbPAŹ15:00
 
   —   Łysica Bodzentynkl. okręg.
Sb15 PAŹ11:00
 
   —   Polonia Białogon Kielcekl. okręg.
Nd23 PAŹ14:00
 
   —   Gród Ćmińskkl. okręg.
  Seniorzy Bucovia II Bukowa
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
  Junior starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
  Junior młodszy
Terminarz:
Sb24 WRZ
 
   —   Czarnovia Kielcekl. okręg.
SbPAŹ13:00
 
  2 — 3  Granat Skarżysko-Kamiennakl. okręg.
SbPAŹ12:00
 
   —   Deko Włoszczowakl. okręg.
Sb15 PAŹ09:30
 
   —   Polonia Białogon Kielcekl. okręg.
  Trampkarz starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Trampkarz młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
  Młodzik starszy
Terminarz:
Sb24 WRZ14:30
 
  0 — 2  Wierna Małogoszczkl. okręg.
SbPAŹ12:30
 
   —   Hetman II Włoszczowakl. okręg.
NdPAŹ12:00
 
   —   Naprzód Jędrzejówkl. okręg.
Sb15 PAŹ
 
   —   Wierna Małogoszczkl. okręg.
  Młodzik młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Orlik młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Seniorki
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Futsal
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
Kadra seniorzy 2022 (jesie?)
pozostali
R. Bała (22). Bąk (30)
P. Bąk (23)M. Bąk I (29)
D. Chojnecki (37). Jędrzejczyk (18)
. Król (21)P. Kruk (29)
J. Krzysztofik (19)D. Latos (38)
M. Łużniak (17)P. Niechciał (33)
I. Ogonowski (21)M. Siwek (18)
K. Stefańczyk (25)M. Stefański (28)
A. Szydłowski (17)T. Tatar (18)
M. Toporek (22)B. Trybek (19)
R. Wilk (38)
Kadra junior młodszy 2022 (jesie?)
K. Cygan (16)
A. Domiński (14)K. Kakowski
I. LechowiczK. Łapot (13)
W. MarońW. Mróz (13)
K. PierzchnicaA. Robak (12)
O. Rokita (15)O. Skrobot (13)
J. Sobczyk (15)F. Stefańczyk (15)
K. Stefańczyk (16)J. Zyga (15)
Kadra futsal 2022 (jesie?)
. BąkM. Bąk
P. BąkK. Cygan
D. MierzwaP. Saladra
K. StefańczykM. Stefański
P. SuligaM. Szczepara
B. Trybek