Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18;
    ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ŚLJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 42

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 66,178
· Najnowszy użytkownik: ulizuriv
Statystyki
statystyka
 Centralna Liga Juniorów, gr. zachodnia, 2016/17
Ostatnie spotkania
Centralna Liga Juniorów, gr. zachodnia
Śląsk  0 — 1  GórnikSOB12:00
Lech  2 — 0  PogońSOB16:00
Arka  0 — 1  WartaSOB16:00
Miedź  1 — 0  BałtykSOB16:00
Piast  4 — 2  FC AcademySOB16:00
Gryf  1 — 5  UKP Zielona GóraSOB16:00
Gwarek  1 — 3  ZagłębieSOB16:00
Salos  2 — 2  LechiaSOB16:00
Tabela rozgrywek
Centralna Liga Juniorów, gr. zachodnia
1.   Pogoń Szczecin 30 69 90–31 22 3 5 15 43 62–11 14 1 15 26 28–20 8 2 5
2.   Lech Poznań 30 67 89–27 21 4 5 15 38 46–  8 12 2 1 15 29 43–19 9 2 4
3.   Arka Gdynia 30 52 69–35 16 4 10 15 23 37–21 7 2 6 15 29 32–14 9 2 4
4.   Warta Poznań 30 51 43–42 15 6 9 15 21 20–21 6 3 6 15 30 23–21 9 3 3
5.   Zagłębie Lubin 30 46 55–53 13 7 10 15 22 29–29 6 4 5 15 24 26–24 7 3 5
6.   Piast Gliwice 30 45 60–57 13 6 11 15 32 41–27 10 2 3 15 13 19–30 3 4 8
7.   Lechia Gdańsk 30 44 44–42 12 8 10 15 27 22–15 8 3 4 15 17 22–27 4 5 6
8.   Górnik Zabrze 30 42 42–45 11 9 10 15 23 21–18 6 5 4 15 19 21–27 5 4 6
9.   Śląsk Wrocław 30 41 43–35 11 8 11 15 18 22–18 4 6 5 15 23 21–17 7 2 6
10.   UKP Zielona Góra 30 38 34–46 11 5 14 15 16 12–21 4 4 7 15 22 22–25 7 1 7
11.   Miedź Legnica 30 37 40–50 11 4 15 15 23 22–19 7 2 6 15 14 18–31 4 2 9
12.   Salos Szczecin 30 36 32–52 10 6 14 15 20 16–21 6 2 7 15 16 16–31 4 4 7
13.   Gwarek Zabrze 30 33 38–56 10 3 17 15 16 19–24 5 1 9 15 17 19–32 5 2 8
14.   Bałtyk Koszalin 30 33 45–64 10 3 17 15 22 24–25 7 1 7 15 11 21–39 3 2 10
15.   Gryf Słupsk 30 23 31–82 7 2 21 15 13 18–41 4 1 10 15 10 13–41 3 1 11
16.   FC Wrocław Academy 30 22 31–69 6 4 20 15 14 22–34 4 2 9 15 8   9–35 2 2 11
 

Najlepsi strzelcy
Terminarz
Kolejka 1
Gwarek Zabrze  2 — 0  Lechia GdańskSbSIE 11:00 
Śląsk Wrocław  1 — 1  Zagłębie LubinSbSIE 11:00 
Piast Gliwice  3 — 1  UKP Zielona GóraSbSIE 15:00 
Gryf Słupsk  1 — 2  Górnik ZabrzeNdSIE 12:00 
Arka Gdynia  3 — 0  Bałtyk KoszalinŚr17 SIE 13:00 
Pogoń Szczecin  0 — 0  Warta PoznańŚr17 SIE 14:00 
Miedź Legnica  3 — 0  FC Wrocław AcademyŚr17 SIE 15:00 
Salos Szczecin  1 — 3  Lech PoznańŚr24 SIE 17:00 
Kolejka 2
UKP Zielona Góra  1 — 0  Miedź LegnicaPt12 SIE 16:00 
Górnik Zabrze  2 — 1  Piast GliwiceSb13 SIE 11:00 
Lechia Gdańsk  1 — 0  Śląsk WrocławSb13 SIE 11:00 
Bałtyk Koszalin  0 — 4  Pogoń SzczecinSb13 SIE 12:00 
FC Wrocław Academy  1 — 1  Arka GdyniaSb13 SIE 12:00 
Zagłębie Lubin  0 — 4  Gryf SłupskSb13 SIE 12:00 
Salos Szczecin  0 — 2  Gwarek ZabrzeNd14 SIE 13:00 
Lech Poznań  5 — 0  Warta PoznańŚr21 WRZ 17:00 
Kolejka 3
Gwarek Zabrze  0 — 3  Lech PoznańSb20 SIE 11:00 
Arka Gdynia  0 — 1  UKP Zielona GóraSb20 SIE 11:00 
Miedź Legnica  1 — 3  Górnik ZabrzeSb20 SIE 12:00 
Gryf Słupsk  1 — 3  Lechia GdańskSb20 SIE 13:00 
Piast Gliwice  5 — 1  Zagłębie LubinSb20 SIE 13:00 
Pogoń Szczecin  2 — 1  FC Wrocław AcademySb20 SIE 14:00 
Śląsk Wrocław  3 — 3  Salos SzczecinNd21 SIE 12:00 
Warta Poznań  0 — 2  Bałtyk KoszalinNd21 SIE 12:00 
Kolejka 4
UKP Zielona Góra  0 — 2  Pogoń SzczecinPt26 SIE 15:00 
Górnik Zabrze  0 — 4  Arka GdyniaSb27 SIE 11:00 
Gwarek Zabrze  3 — 1  Śląsk WrocławSb27 SIE 11:00 
FC Wrocław Academy  2 — 3  Warta PoznańSb27 SIE 12:00 
Lechia Gdańsk  4 — 1  Piast GliwiceSb27 SIE 12:00 
Salos Szczecin  0 — 0  Gryf SłupskSb27 SIE 16:00 
Zagłębie Lubin  2 — 2  Miedź LegnicaNd28 SIE 12:00 
Lech Poznań  1 — 0  Bałtyk KoszalinŚr14 WRZ 14:00 
Kolejka 5
Arka Gdynia  0 — 1  Zagłębie LubinSbWRZ 11:00 
Piast Gliwice  5 — 1  Salos SzczecinSbWRZ 12:00 
Bałtyk Koszalin  0 — 0  FC Wrocław AcademySbWRZ 12:00 
Gryf Słupsk  3 — 2  Gwarek ZabrzeNdWRZ 11:00 
Śląsk Wrocław  2 — 2  Lech PoznańNdWRZ 12:00 
Miedź Legnica  4 — 2  Lechia GdańskNdWRZ 12:00 
Warta Poznań  1 — 3  UKP Zielona GóraNdWRZ 12:00 
Pogoń Szczecin  4 — 0  Górnik ZabrzeŚr21 WRZ 12:00 
Kolejka 6
UKP Zielona Góra  3 — 0  Bałtyk KoszalinSb10 WRZ 11:00 
Gwarek Zabrze  2 — 4  Piast GliwiceSb10 WRZ 11:00 
Śląsk Wrocław  4 — 0  Gryf SłupskSb10 WRZ 11:00 
Górnik Zabrze  1 — 1  Warta PoznańSb10 WRZ 12:00 
Zagłębie Lubin  4 — 1  Pogoń SzczecinSb10 WRZ 12:00 
Lechia Gdańsk  1 — 0  Arka GdyniaSb10 WRZ 12:00 
Lech Poznań  4 — 1  FC Wrocław AcademySb10 WRZ 14:00 
Salos Szczecin  3 — 0  Miedź LegnicaSb10 WRZ 16:00 
Kolejka 7
Warta Poznań  0 — 0  Zagłębie LubinPt16 WRZ 16:00 
Piast Gliwice  0 — 3  Śląsk WrocławSb17 WRZ 12:00 
FC Wrocław Academy  2 — 1  UKP Zielona GóraSb17 WRZ 12:00 
Arka Gdynia  6 — 1  Salos SzczecinSb17 WRZ 13:00 
Pogoń Szczecin  5 — 1  Lechia GdańskSb17 WRZ 14:00 
Gryf Słupsk  1 — 7  Lech PoznańNd18 WRZ 12:00 
Bałtyk Koszalin  5 — 1  Górnik ZabrzeNd18 WRZ 12:00 
Miedź Legnica  1 — 2  Gwarek ZabrzeNd18 WRZ 13:00 
Kolejka 8
Gwarek Zabrze  0 — 1  Arka GdyniaSb24 WRZ 11:00 
Lech Poznań  3 — 0  UKP Zielona GóraSb24 WRZ 12:00 
Górnik Zabrze  1 — 1  FC Wrocław AcademySb24 WRZ 12:00 
Lechia Gdańsk  1 — 3  Warta PoznańSb24 WRZ 12:00 
Salos Szczecin  1 — 0  Pogoń SzczecinSb24 WRZ 12:00 
Śląsk Wrocław  1 — 0  Miedź LegnicaSb24 WRZ 12:00 
Gryf Słupsk  2 — 2  Piast GliwiceNd25 WRZ 12:00 
Zagłębie Lubin  4 — 4  Bałtyk KoszalinWt25 PAŹ 13:00 
Kolejka 9
Arka Gdynia  2 — 3  Śląsk WrocławSbPAŹ 11:00 
Pogoń Szczecin  4 — 0  Gwarek ZabrzeSbPAŹ 11:00 
Piast Gliwice  2 — 1  Lech PoznańSbPAŹ 12:00 
Warta Poznań  1 — 2  Salos SzczecinSbPAŹ 12:00 
UKP Zielona Góra  1 — 1  Górnik ZabrzeSbPAŹ 15:00 
Bałtyk Koszalin  2 — 1  Lechia GdańskNdPAŹ 12:00 
FC Wrocław Academy  1 — 4  Zagłębie LubinNdPAŹ 12:00 
Miedź Legnica  2 — 1  Gryf SłupskSbGRU 11:00 
Kolejka 10
Gwarek Zabrze  2 — 3  Warta PoznańSbPAŹ 11:00 
Lech Poznań  3 — 3  Górnik ZabrzeSbPAŹ 12:00 
Zagłębie Lubin  3 — 2  UKP Zielona GóraSbPAŹ 12:00 
Lechia Gdańsk  0 — 1  FC Wrocław AcademySbPAŹ 12:00 
Piast Gliwice  4 — 3  Miedź LegnicaSbPAŹ 12:00 
Salos Szczecin  2 — 1  Bałtyk KoszalinSbPAŹ 15:30 
Śląsk Wrocław  2 — 2  Pogoń SzczecinNdPAŹ 11:00 
Gryf Słupsk  1 — 4  Arka GdyniaNdPAŹ 13:00 
Kolejka 11
Arka Gdynia  3 — 0  Piast GliwiceSb15 PAŹ 11:00 
Bałtyk Koszalin  3 — 4  Gwarek ZabrzeSb15 PAŹ 11:00 
Miedź Legnica  0 — 1  Lech PoznańSb15 PAŹ 12:00 
Warta Poznań  2 — 1  Śląsk WrocławSb15 PAŹ 12:00 
UKP Zielona Góra  1 — 1  Lechia GdańskSb15 PAŹ 12:00 
Górnik Zabrze  1 — 0  Zagłębie LubinSb15 PAŹ 14:00 
Pogoń Szczecin  6 — 0  Gryf SłupskNd16 PAŹ 16:00 
FC Wrocław Academy  2 — 4  Salos SzczecinSbGRU 12:00 
Kolejka 12
Gwarek Zabrze  4 — 0  FC Wrocław AcademySb22 PAŹ 11:00 
Lech Poznań  4 — 0  Zagłębie LubinSb22 PAŹ 12:00 
Lechia Gdańsk  2 — 1  Górnik ZabrzeSb22 PAŹ 12:00 
Piast Gliwice  2 — 1  Pogoń SzczecinSb22 PAŹ 12:00 
Miedź Legnica  0 — 3  Arka GdyniaSb22 PAŹ 12:00 
Salos Szczecin  0 — 1  UKP Zielona GóraSb22 PAŹ 15:30 
Śląsk Wrocław  6 — 1  Bałtyk KoszalinNd23 PAŹ 11:00 
Gryf Słupsk  2 — 3  Warta PoznańNd23 PAŹ 12:00 
Kolejka 13
Arka Gdynia  2 — 6  Lech PoznańŚr19 PAŹ 12:00 
Pogoń Szczecin  6 — 4  Miedź LegnicaPt28 PAŹ 14:00 
Zagłębie Lubin  1 — 1  Lechia GdańskSb29 PAŹ 11:00 
Warta Poznań  2 — 0  Piast GliwiceSb29 PAŹ 12:00 
Górnik Zabrze  0 — 0  Salos SzczecinSb29 PAŹ 12:00 
UKP Zielona Góra  0 — 2  Gwarek ZabrzeSb29 PAŹ 14:00 
Bałtyk Koszalin  0 — 1  Gryf SłupskNd30 PAŹ 12:00 
FC Wrocław Academy  1 — 0  Śląsk WrocławNd30 PAŹ 12:00 
Kolejka 14
Gwarek Zabrze  0 — 2  Górnik ZabrzeSbLIS 11:00 
Piast Gliwice  5 — 3  Bałtyk KoszalinSbLIS 11:00 
Arka Gdynia  1 — 2  Pogoń SzczecinSbLIS 11:00 
Lech Poznań  0 — 0  Lechia GdańskSbLIS 12:00 
Miedź Legnica  2 — 0  Warta PoznańSbLIS 12:00 
Śląsk Wrocław  2 — 1  UKP Zielona GóraNdLIS 12:00 
Gryf Słupsk  1 — 0  FC Wrocław AcademyNdLIS 12:00 
Salos Szczecin  0 — 4  Zagłębie LubinNdLIS 14:00 
Kolejka 15
Bałtyk Koszalin  4 — 1  Miedź LegnicaCz10 LIS 11:00 
Górnik Zabrze  0 — 0  Śląsk WrocławPt11 LIS 11:00 
FC Wrocław Academy  3 — 3  Piast GliwicePt11 LIS 12:00 
Warta Poznań  0 — 2  Arka GdyniaPt11 LIS 14:00 
UKP Zielona Góra  1 — 0  Gryf SłupskSb12 LIS 12:00 
Lechia Gdańsk  0 — 0  Salos SzczecinSb12 LIS 12:00 
Zagłębie Lubin  2 — 0  Gwarek ZabrzeSb12 LIS 13:00 
Pogoń Szczecin  4 — 1  Lech PoznańNd13 LIS 14:00 
Kolejka 16
Lech Poznań  3 — 0  Salos SzczecinSb19 LIS 12:00 
Lechia Gdańsk  2 — 1  Gwarek ZabrzeSb19 LIS 12:00 
Górnik Zabrze  6 — 2  Gryf SłupskSb19 LIS 12:00 
Warta Poznań  4 — 1  Pogoń SzczecinSb19 LIS 12:00 
Zagłębie Lubin  1 — 3  Śląsk WrocławSb19 LIS 14:00 
UKP Zielona Góra  1 — 1  Piast GliwiceNd20 LIS 12:00 
FC Wrocław Academy  0 — 1  Miedź LegnicaNd20 LIS 12:00 
Bałtyk Koszalin  3 — 2  Arka GdyniaNd20 LIS 12:00 
Kolejka 17
Arka Gdynia  5 — 0  FC Wrocław AcademySb26 LIS 11:00 
Gwarek Zabrze  2 — 0  Salos SzczecinSb26 LIS 11:00 
Miedź Legnica  0 — 0  UKP Zielona GóraSb26 LIS 12:00 
Piast Gliwice  2 — 2  Górnik ZabrzeSb26 LIS 12:00 
Śląsk Wrocław  1 — 2  Lechia GdańskSb26 LIS 12:00 
Pogoń Szczecin  6 — 1  Bałtyk KoszalinSb26 LIS 17:30 
Warta Poznań  0 — 4  Lech PoznańNd27 LIS 12:00 
Gryf Słupsk  0 — 3  Zagłębie LubinNd27 LIS 12:00 
Kolejka 18
Lech Poznań  7 — 1  Gwarek ZabrzeŚrMAR 12:00 
Górnik Zabrze  0 — 1  Miedź LegnicaSb11 MAR 12:00 
UKP Zielona Góra  1 — 1  Arka GdyniaSb11 MAR 12:00 
Lechia Gdańsk  2 — 0  Gryf SłupskSb11 MAR 13:00 
Zagłębie Lubin  1 — 2  Piast GliwiceSb11 MAR 14:00 
FC Wrocław Academy  1 — 2  Pogoń SzczecinSb11 MAR 15:00 
Salos Szczecin  1 — 2  Śląsk WrocławSb11 MAR 16:30 
Bałtyk Koszalin  2 — 0  Warta PoznańNd12 MAR 12:00 
Kolejka 19
Śląsk Wrocław  0 — 0  Gwarek ZabrzeSb18 MAR 11:00 
Warta Poznań  3 — 0  FC Wrocław AcademySb18 MAR 12:00 
Arka Gdynia  3 — 2  Górnik ZabrzeSb18 MAR 12:00 
Piast Gliwice  0 — 3  Lechia GdańskSb18 MAR 12:00 
Pogoń Szczecin  6 — 0  UKP Zielona GóraSb18 MAR 15:00 
Bałtyk Koszalin  0 — 1  Lech PoznańNd19 MAR 12:00 
Miedź Legnica  2 — 0  Zagłębie LubinNd19 MAR 12:00 
Gryf Słupsk  0 — 1  Salos SzczecinNd19 MAR 12:00 
Kolejka 20
Gwarek Zabrze  0 — 1  Gryf SłupskSb25 MAR 11:00 
Zagłębie Lubin  0 — 4  Arka GdyniaSb25 MAR 11:00 
Lech Poznań  3 — 0  Śląsk WrocławSb25 MAR 12:00 
Salos Szczecin  2 — 0  Piast GliwiceSb25 MAR 12:00 
Lechia Gdańsk  1 — 2  Miedź LegnicaSb25 MAR 13:00 
FC Wrocław Academy  0 — 3  Bałtyk KoszalinSb25 MAR 13:15 
Górnik Zabrze  0 — 1  Pogoń SzczecinNd26 MAR 12:00 
UKP Zielona Góra  1 — 2  Warta PoznańNd26 MAR 12:00 
Kolejka 21
Arka Gdynia  2 — 2  Lechia GdańskPt31 MAR 11:00 
Warta Poznań  1 — 1  Górnik ZabrzeSbKWI 12:00 
Piast Gliwice  3 — 0  Gwarek ZabrzeSbKWI 12:00 
FC Wrocław Academy  0 — 4  Lech PoznańSbKWI 13:15 
Pogoń Szczecin  7 — 3  Zagłębie LubinSbKWI 15:00 
Miedź Legnica  2 — 0  Salos SzczecinSbKWI 16:00 
Bałtyk Koszalin  0 — 1  UKP Zielona GóraNdKWI 12:00 
Gryf Słupsk  0 — 2  Śląsk WrocławNdKWI 12:00 
Kolejka 22
Lech Poznań  7 — 0  Gryf SłupskSbKWI 12:00 
Salos Szczecin  0 — 3  Arka GdyniaSbKWI 12:00 
Gwarek Zabrze  1 — 0  Miedź LegnicaSbKWI 12:15 
Lechia Gdańsk  1 — 1  Pogoń SzczecinSbKWI 13:00 
Zagłębie Lubin  1 — 2  Warta PoznańSbKWI 13:00 
Górnik Zabrze  2 — 1  Bałtyk KoszalinNdKWI 11:00 
Śląsk Wrocław  0 — 0  Piast GliwiceNdKWI 12:00 
UKP Zielona Góra  2 — 0  FC Wrocław AcademyNdKWI 12:00 
Kolejka 23
Warta Poznań  0 — 3  Lechia GdańskŚr12 KWI 12:00 
UKP Zielona Góra  0 — 6  Lech PoznańŚr12 KWI 16:00 
Bałtyk Koszalin  1 — 3  Zagłębie LubinCz13 KWI 11:00 
Miedź Legnica  1 — 1  Śląsk WrocławCz13 KWI 12:00 
Arka Gdynia  1 — 1  Gwarek ZabrzeCz13 KWI 13:00 
Pogoń Szczecin  4 — 0  Salos SzczecinCz13 KWI 14:00 
FC Wrocław Academy  1 — 2  Górnik ZabrzeCz13 KWI 16:00 
Piast Gliwice  4 — 2  Gryf SłupskSb15 KWI 12:00 
Kolejka 24
Śląsk Wrocław  0 — 2  Arka GdyniaSb22 KWI 11:00 
Zagłębie Lubin  5 — 1  FC Wrocław AcademySb22 KWI 11:00 
Lech Poznań  1 — 0  Piast GliwiceSb22 KWI 12:00 
Salos Szczecin  1 — 3  Warta PoznańSb22 KWI 12:00 
Lechia Gdańsk  1 — 2  Bałtyk KoszalinSb22 KWI 12:00 
Gwarek Zabrze  0 — 3  Pogoń SzczecinSb22 KWI 12:15 
Gryf Słupsk  1 — 0  Miedź LegnicaNd23 KWI 12:00 
Górnik Zabrze  1 — 3  UKP Zielona GóraNd23 KWI 16:00 
Kolejka 25
Miedź Legnica  1 — 3  Piast GliwiceŚr19 KWI 16:00 
UKP Zielona Góra  0 — 2  Zagłębie LubinSb29 KWI 12:00 
Bałtyk Koszalin  1 — 0  Salos SzczecinSb29 KWI 12:00 
FC Wrocław Academy  3 — 0  Lechia GdańskSb29 KWI 13:15 
Pogoń Szczecin  2 — 0  Śląsk WrocławSb29 KWI 15:00 
Górnik Zabrze  2 — 2  Lech PoznańNd30 KWI 12:00 
Warta Poznań  2 — 0  Gwarek ZabrzeNd30 KWI 12:00 
Arka Gdynia  4 — 0  Gryf SłupskNd30 KWI 13:00 
Kolejka 26
Gwarek Zabrze  1 — 1  Bałtyk KoszalinSbMAJ 10:00 
Piast Gliwice  1 — 3  Arka GdyniaSbMAJ 12:00 
Salos Szczecin  1 — 0  FC Wrocław AcademySbMAJ 12:00 
Lechia Gdańsk  2 — 1  UKP Zielona GóraSbMAJ 12:00 
Zagłębie Lubin  1 — 0  Górnik ZabrzeSbMAJ 15:00 
Lech Poznań  0 — 1  Miedź LegnicaNdMAJ 12:00 
Gryf Słupsk  0 — 5  Pogoń SzczecinNdMAJ 12:00 
Śląsk Wrocław  0 — 1  Warta PoznańNdMAJ 12:00 
Kolejka 27
FC Wrocław Academy  2 — 4  Gwarek ZabrzeCz11 MAJ 17:00 
Arka Gdynia  5 — 1  Miedź LegnicaPt12 MAJ 11:00 
Zagłębie Lubin  2 — 1  Lech PoznańSb13 MAJ 12:00 
UKP Zielona Góra  0 — 2  Salos SzczecinSb13 MAJ 12:00 
Pogoń Szczecin  3 — 0  Piast GliwiceSb13 MAJ 17:00 
Górnik Zabrze  3 — 1  Lechia GdańskNd14 MAJ 12:00 
Bałtyk Koszalin  0 — 4  Śląsk WrocławNd14 MAJ 12:00 
Warta Poznań  2 — 0  Gryf SłupskNd14 MAJ 12:00 
Kolejka 28
Piast Gliwice  1 — 1  Warta PoznańSb20 MAJ 11:00 
Śląsk Wrocław  0 — 2  FC Wrocław AcademySb20 MAJ 11:00 
Salos Szczecin  2 — 0  Górnik ZabrzeSb20 MAJ 12:00 
Lechia Gdańsk  1 — 1  Zagłębie LubinSb20 MAJ 12:00 
Gwarek Zabrze  1 — 2  UKP Zielona GóraSb20 MAJ 14:00 
Lech Poznań  3 — 2  Arka GdyniaSb20 MAJ 16:00 
Miedź Legnica  2 — 3  Pogoń SzczecinNd21 MAJ 12:00 
Gryf Słupsk  4 — 2  Bałtyk KoszalinNd21 MAJ 12:00 
Kolejka 29
FC Wrocław Academy  3 — 2  Gryf SłupskSb27 MAJ 10:00 
Lechia Gdańsk  3 — 1  Lech PoznańSb27 MAJ 12:00 
Warta Poznań  2 — 2  Miedź LegnicaSb27 MAJ 12:00 
Zagłębie Lubin  2 — 2  Salos SzczecinSb27 MAJ 14:00 
Pogoń Szczecin  3 — 0  Arka GdyniaSb27 MAJ 16:30 
Górnik Zabrze  2 — 0  Gwarek ZabrzeNd28 MAJ 12:00 
UKP Zielona Góra  0 — 1  Śląsk WrocławNd28 MAJ 12:00 
Bałtyk Koszalin  3 — 2  Piast GliwiceNd28 MAJ 12:00 
Kolejka 30
Śląsk Wrocław  0 — 1  Górnik ZabrzeSbCZE 12:00 
Lech Poznań  2 — 0  Pogoń SzczecinSbCZE 16:00 
Arka Gdynia  0 — 1  Warta PoznańSbCZE 16:00 
Miedź Legnica  1 — 0  Bałtyk KoszalinSbCZE 16:00 
Piast Gliwice  4 — 2  FC Wrocław AcademySbCZE 16:00 
Gryf Słupsk  1 — 5  UKP Zielona GóraSbCZE 16:00 
Gwarek Zabrze  1 — 3  Zagłębie LubinSbCZE 16:00 
Salos Szczecin  2 — 2  Lechia GdańskSbCZE 16:00