Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 42

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 81,479
· Najnowszy użytkownik: XpressLane
Statystyki
statystyka
 LZS Samborzec
SparingiŚr16 LIP
 
  4 — 2   OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg
SparingiNd20 LIP
 
  5 — 4   Transdźwig Stale
SparingiSb26 LIP17:00
 
   —    Stal Gorzyce
SparingiŚr30 LIP
 
  0 — 3   Stal Nowa Dęba
SparingiNdSIE
 
  6 — 2   Wisan Skopanie
Klasa okręgowaKolejka 1Nd10 SIE17:00
 
  0 — 1  Kamienna Brody
Klasa okręgowaKolejka 2Nd17 SIE17:00
 
  1 — 2  Piast Stopnica
Marcin Chmiel 87'
Klasa okręgowaKolejka 3Nd24 SIE11:00
 
  0 — 2  Zenit Chmielnik
Klasa okręgowaKolejka 4Nd31 SIE17:00
 
  6 — 2  Orlęta Kielce
Artur Kanios 4', Michał Szczepański 8', Marcin Chmiel 15', 80', Łukasz Olech 19', 82'
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 2ŚrWRZ16:30
 
  4 — 1   Oldboys Rytwiany
Kamil Lipiec 9' (k.), Grzegorz Bijak 30', Marcin Kiliański 33', Damian Mądry 55'
Młodzik starszy, gr. IIIKolejka 1SbWRZ10:00
 
  0 — 3  OKS Opatów
Klasa okręgowaKolejka 5NdWRZ16:00
 
  2 — 2  Astra Piekoszów
Łukasz Olech 2', Łukasz Mularczyk 13' (sam.)
Młodzik starszy, gr. IIIKolejka 2Śr10 WRZ17:00
 
  0 — 23MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.
Klasa okręgowaKolejka 6Nd14 WRZ16:00
 
  2 — 1  Sparta Dwikozy
Karol Borycki 70' (k.), Michał Szczepański 82'
Młodzik starszy, gr. IIIKolejka 3Pn15 WRZ16:00
 
  1 — 17Wisła Junior Sandomierz
Młodzik starszy, gr. IIIKolejka 4Cz18 WRZ16:00
 
  0 — 6  Alit Ożarów
Młodzik starszy, gr. IIIKolejka 5Sb20 WRZ10:00
 
  0 — 12Baszta Rytwiany
Klasa okręgowaKolejka 7Nd21 WRZ16:00
 
  2 — 6  Wicher Miedziana Góra
Michał Szczepański 16', Artur Kanios 30'
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 3Śr24 WRZ15:30
 
  2 — 4   KSZO 1929 II Ostrowiec Św.
Michał Szczepański 25', Damian Mądry 84' (k.)
Młodzik starszy, gr. IIIKolejka 6Sb27 WRZ10:00
 
  0 — 10OKS Opatów
Klasa okręgowaKolejka 8Nd28 WRZ15:00
 
  1 — 1  Star Starachowice
Artur Kanios 76'
Młodzik starszy, gr. IIIKolejka 7SbPAŹ09:00
 
  0 — 12MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.
Klasa okręgowaKolejka 9NdPAŹ15:00
 
  0 — 0  Moravia Morawica
Młodzik starszy, gr. IIIKolejka 8Sb11 PAŹ14:00
 
  0 — 3  Wisła Junior Sandomierz
Klasa okręgowaKolejka 10Nd12 PAŹ15:00
 
  6 — 2  Politechnika Świętokrzyska Kielce (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta)
Artur Kanios 14', Michał Szczepański 23', 30', Damian Mądry 61', Krystian Jarosz 87', Przemysław Kopeć 90'
Klasa okręgowaKolejka 11Nd19 PAŹ11:00
 
  1 — 6  Nidzianka Bieliny
Marcin Pietrucha 8' (k.)
Młodzik starszy, gr. IIIKolejka 9Śr22 PAŹ16:00
 
  1 — 7  Alit Ożarów
Marcin Śmiechowski 18'
Młodzik starszy, gr. IIIKolejka 10Sb25 PAŹ14:00
 
  0 — 10Baszta Rytwiany
Klasa okręgowaKolejka 12Nd26 PAŹ13:00
 
  1 — 3  Koprzywianka Koprzywnica
Marcin Chmiel 9'
Klasa okręgowaKolejka 13NdLIS13:00
 
  3 — 4  Stal Kunów
Damian Mądry 42', 52', Marcin Pietrucha 45'
Klasa okręgowaKolejka 14SbLIS13:00
 
  3 — 1  KSZO 1929 II Ostrowiec Św.
Marcin Chmiel 19', 47', 83'
Klasa okręgowaKolejka 15Wt11 LIS12:00
 
  2 — 6  GKS Nowiny
Damian Mądry 69', Grzegorz Bijak 82'
Klasa okręgowaKolejka 16Nd22 MAR15:00
 
  0 — 3  Kamienna Brody
Klasa okręgowaKolejka 17Nd29 MAR15:00
 
  1 — 1  Piast Stopnica
Arkadiusz Zych 10'
Młodzik starszy, gr. BKolejka 1Sb11 KWI10:00
 
  0 — 3  Baszta Rytwiany
Klasa okręgowaKolejka 19Nd12 KWI16:00
 
  0 — 1  Orlęta Kielce
Młodzik starszy, gr. BKolejka 2Sb18 KWI10:00
 
  0 — 12Granat Skarżysko-Kamienna
Klasa okręgowaKolejka 20Nd19 KWI16:00
 
  2 — 1  Astra Piekoszów
Jakub Przypkowski 30', Damian Mądry 64'
Młodzik starszy, gr. BKolejka 3Sb25 KWI10:00
 
  1 — 1  OKS Opatów
Jakub Łukawski 58'
Klasa okręgowaKolejka 21Nd26 KWI16:00
 
  1 — 0  Sparta Dwikozy
Jakub Przypkowski 38' (k.)
Klasa okręgowaKolejka 18Śr29 KWI17:00
 
  2 — 4  Zenit Chmielnik
Jakub Przypkowski 73', Michał Pałgan 79' (sam.)
Młodzik starszy, gr. BKolejka 4SbMAJ10:00
 
  3 — 6  Wisła Junior Sandomierz
Klasa okręgowaKolejka 22NdMAJ17:00
 
  0 — 2  Wicher Miedziana Góra
Młodzik starszy, gr. BKolejka 5SbMAJ10:00
 
  3 — 1  Kamienna Brody
Tomasz Pietrzykowski 10', Tomasz Czarnecki 45', Piotr Kortyka 57'
Klasa okręgowaKolejka 23Nd10 MAJ17:00
 
  0 — 4  Star Starachowice
Młodzik starszy, gr. BKolejka 6Sb16 MAJ10:00
 
  0 — 7  Baszta Rytwiany
Klasa okręgowaKolejka 24Nd17 MAJ17:00
 
  1 — 5  Moravia Morawica
Damian Radzimowski 45'
Młodzik starszy, gr. BKolejka 7Sb23 MAJ10:00
 
  1 — 8  Granat Skarżysko-Kamienna
Jakub Łukawski 53'
Klasa okręgowaKolejka 25Nd24 MAJ17:00
 
  1 — 2  Politechnika Świętokrzyska Kielce
Piotr Stachurski 90'
Młodzik starszy, gr. BKolejka 8Sb30 MAJ10:00
 
  2 — 8  OKS Opatów
Marcin Śmiechowski 45', Tomasz Pietrzykowski 51'
Klasa okręgowaKolejka 26Nd31 MAJ17:00
 
  0 — 9  Nidzianka Bieliny
Klasa okręgowaKolejka 27CzCZE17:00
 
  0 — 2  Koprzywianka Koprzywnica
Młodzik starszy, gr. BKolejka 9SbCZE10:00
 
  1 — 7  Wisła Junior Sandomierz
Klasa okręgowaKolejka 28NdCZE17:00
 
  0 — 5  Stal Kunów
Młodzik starszy, gr. BKolejka 10Sb13 CZE10:00
 
  0 — 3  Kamienna Brody
Klasa okręgowaKolejka 29
 
  3 — 0  KSZO 1929 II Ostrowiec Św. (Bodzechów)
Klasa okręgowaKolejka 30Nd21 CZE17:00
 
  1 — 3  GKS Nowiny
Damian Mądry 45'
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie