Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2018
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makro (bar.),
    ¦LJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ¦LJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ¦LTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM.
    okr.: 1, 2, 3.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ¦LJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ¦LJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ¦LTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. ¦w.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Go¶ci online: 34

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 49,076
· Najnowszy użytkownik: ymufyba
Statystyki
statystyka
 Moravia Morawica
Historia
2007/08
kl. okręg.
POZ: 6/14
13 – 4 – 9
2008/09
kl. okręg.
POZ: 5/16
15 – 5 – 10
2009/10
kl. okręg.
POZ: 3/17
19 – 5 – 8
2010/11
kl. okręg.
POZ: 5/16
13 – 6 – 11
2011/12
kl. okręg.
POZ: 7/16
12 – 9 – 9
2012/13
kl. okręg.
POZ: 3/16
17 – 7 – 6
2013/14
kl. okręg.
POZ: 3/16
18 – 7 – 5
2014/15
kl. okręg.
POZ: 3/16
20 – 7 – 3
2015/16
kl. okręg.
POZ: 1/16
23 – 4 – 3
2016/17
4 liga
POZ: 15/18
8 – 9 – 17
SparingiŚr25 LIP
 
  3 — 0   TS 1946 Nida Pińczów
SparingiSbSIE
 
  1 — 1   Spartakus Aureus Daleszyce
Klasa okręgowaKolejka 1Nd12 SIE17:00
 
  5 — 0  Astra Piekoszów
Szymon Chrab±szcz 7', 48', Bartłomiej Młynarczyk 60', Dawid Wójcik 70', Arkadiusz Terech 80'
Klasa okręgowaKolejka 2Śr15 SIE12:00
 
  2 — 1  Piaskowianka Piaski
Dawid ¦widerski 87', Bartłomiej Młynarczyk 90'
Klasa okręgowaKolejka 3Nd19 SIE17:00
 
  1 — 3  Sparta Dwikozy
Dawid Wójcik 45'
Klasa okręgowaKolejka 4Nd26 SIE17:00
 
  0 — 0  Piast Stopnica
Klasa okręgowaKolejka 5NdWRZ16:00
 
  2 — 1  ¦wit Ćmielów
Mateusz Sołtys 61', Dawid Wójcik 88'
Klasa okręgowaKolejka 6NdWRZ16:00
 
  5 — 1  Bucovia Bukowa
Mateusz Sołtys 58', 75', Michał Zawadzki 65', Wojciech Młynarczyk 69', Arkadiusz Terech 89'
Puchar Polski, ¶więtokrzyskieRunda 3Śr12 WRZ16:00
 
  3 — 1   Lechia Strawczyn
Jakub Durlik 31', Mateusz Sołtys 93', 120'
Klasa okręgowaKolejka 7Sb15 WRZ14:00
 
  0 — 1  Orlicz Suchedniów
Klasa okręgowaKolejka 8Nd23 WRZ15:00
 
  4 — 1  Sparta Kazimierza Wielka
Michał Zawadzki 25' (k.), Mateusz Sołtys 64', Bartłomiej Młynarczyk 74', Arkadiusz Terech 90'
Klasa okręgowaKolejka 9Nd30 WRZ15:00
 
  2 — 1  Zenit Chmielnik
Bartłomiej Młynarczyk 6', Michał Zawadzki 75' (k.)
Klasa okręgowaKolejka 10NdPA¬15:00
 
  2 — 2  LZS Samborzec
Arkadiusz Terech 19', Bartłomiej Młynarczyk 67'
Puchar Polski, ¶więtokrzyskieRunda 4Śr10 PA¬15:00
 
  3 — 1   Korona II Kielce
Szymon Chrab±szcz 43', Bartłomiej Młynarczyk 56', Wojciech Młynarczyk 82'
Klasa okręgowaKolejka 11Nd14 PA¬15:00
 
  0 — 1  GKS Rudki
Klasa okręgowaKolejka 12Nd21 PA¬14:00
 
  0 — 2  OKS Opatów
Klasa okręgowaKolejka 13Nd28 PA¬13:00
 
  3 — 0  Nidzianka Bieliny
Mateusz Sołtys 17', 20', Szymon Chrab±szcz 73'
Klasa okręgowaKolejka 14NdLIS13:00
 
  4 — 2  Stal Kunów
Sebastian Dębniak 19' (sam.), Dawid Wójcik 28', 55', Kamil Kubicki 76'
Klasa okręgowaKolejka 15Sb10 LIS12:00
 
  1 — 2  Star Starachowice
Szymon Chrab±szcz 68'
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie