Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18;
    ¦LJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ¦LJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
Mł. Liga Jun. Mł.

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ¦LMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Go¶ci online: 52

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 74,695
· Najnowszy użytkownik: pes747aw
Statystyki
statystyka
 Deko Włoszczowa (junior st.)
Historia
1998/991999/002000/012001/022002/032003/042004/05
2005/062006/072007/082008/092009/102010/11
kl. okręg.
POZ: 5/10
7 – 2 – 9
2011/12
kl. okręg.
POZ: 4/6
5 – 4 – 7
2012/13
kl. okręg.
POZ: 3/6
9 – 2 – 9
2013/14
kl. okręg.
POZ: 3/7
3 – 2 – 3
2014/15
kl. okręg.
POZ: 10/10
4 – 0 – 14
2015/16
kl. okręg.
POZ: 12/13
0 – 2 – 20
2016/172017/182018/19
kl. okręg.
POZ: 6/8
4 – 1 – 9
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IKolejka 1PnWRZ16:00
 
  0 — 3  Orlicz Suchedniów
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IKolejka 2NdWRZ10:00
 
  2 — 7  Wierna Małogoszcz
Paweł Mi¶tal 63' (k.), 68'
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IKolejka 3Sb13 WRZ13:00
 
  3 — 0  Nidzianka Bieliny
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IKolejka 4Sb20 WRZ16:00
 
  0 — 4  Wicher Miedziana Góra
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IKolejka 5Sb27 WRZ13:00
 
  1 — 4  Piaskowianka Piaski
Krystian Sasiński 40'
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IKolejka 6SbPA¬13:00
 
  3 — 4  GKS Górno
Jakub Garbaczewski 60', Paweł Mi¶tal 80', 88'
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IKolejka 7Sb11 PA¬13:00
 
  2 — 1  Czarnovia Kielce
Arkadiusz Grzesik 36', Jakub Garbaczewski 48'
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IKolejka 8Sb18 PA¬13:00
 
  1 — 2  Unia Sędziszów
Konrad Słomczyński 74'
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IKolejka 9Sb25 PA¬13:00
 
  1 — 5  Naprzód Jędrzejów
Paweł Mi¶tal 22'
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IKolejka 10Sb11 KWI13:00
 
  0 — 8  Orlicz Suchedniów
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IKolejka 11Sb18 KWI13:00
 
  1 — 2  Wierna Małogoszcz
Paweł Mi¶tal 11'
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IKolejka 12Sb25 KWI13:00
 
  0 — 4  Nidzianka Bieliny
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IKolejka 14SbMAJ13:00
 
  5 — 3  Piaskowianka Piaski
Radosław Żukowski 28', Paweł Mi¶tal 56', 63', 77', Damian Górski 86'
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IKolejka 15Sb16 MAJ13:00
 
  1 — 2  GKS Górno
Paweł Mi¶tal 27'
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IKolejka 13Śr20 MAJ17:30
 
  0 — 3  Wicher Miedziana Góra
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IKolejka 16Sb23 MAJ13:00
 
  2 — 6  Czarnovia Kielce
Paweł Mi¶tal 16', Konrad Słomczyński 21'
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IKolejka 17Sb30 MAJ13:00
 
  4 — 1  Unia Sędziszów
Paweł Mi¶tal 12', Konrad Słomczyński 37', 55', Damian Górski 78'
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IKolejka 18SbCZE13:00
 
  2 — 7  Naprzód Jędrzejów
Paweł Mi¶tal 2', Krystian Sasiński 75'
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie