Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Go¶ci online: 18

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 82,654
· Najnowszy użytkownik: locks641yq
Statystyki
statystyka
 AKS 1947 Busko-Zdrój
Historia
1998/99
kl. okręg.
POZ: 7/17
16 – 5 – 11
1999/00
kl. okręg.
POZ: 10/16
10 – 7 – 13
2000/01
kl. okręg.
POZ: 11/16
12 – 5 – 13
2001/02
kl. okręg.
POZ: 8/15
12 – 3 – 13
2002/03
kl. okręg.
POZ: 6/16
12 – 9 – 9
2003/04
kl. okręg.
POZ: 1/16
25 – 2 – 3
2004/05
4 liga
POZ: 1/16
20 – 6 – 4
2005/06
III liga
POZ: 12/16
7 – 10 – 13
2006/07
3 liga
POZ: 16/16
4 – 2 – 24
2007/082008/09
klasa B
POZ: 2/7
8 – 1 – 1
2009/10
klasa A
POZ: 3/14
17 – 4 – 5
2010/11
klasa A
POZ: 2/14
20 – 4 – 2
2011/12
kl. okręg.
POZ: 2/16
20 – 6 – 4
2012/13
4 liga
POZ: 11/16
11 – 4 – 15
2013/14
4 liga
POZ: 9/16
11 – 8 – 11
2014/15
4 liga
POZ: 16/16
6 – 5 – 19
2015/16
4 liga
POZ: 3/16
14 – 4 – 12
2016/17
4 liga
POZ: 2/18
23 – 7 – 4
2017/18
4 liga
POZ: 3/18
24 – 5 – 5
2018/19
4 liga
POZ: 4/18
21 – 5 – 8
SparingiŚrLIP
 
  1 — 0   ŁKS Probudex Łagów
SparingiPtLIP
 
  3 — 2   Wolania Wola Rzędzińska
IV ligaKolejka 1Nd19 LIP17:30
 
   —   OKS Opatów
IV ligaKolejka 2Nd26 LIP17:30
 
   —   Hetman Włoszczowa
IV ligaKolejka 3NdSIE17:30
 
   —   GKS Nowiny
IV ligaKolejka 4SbSIE17:30
 
   —   Star Starachowice
IV ligaKolejka 5Nd16 SIE17:00
 
   —   Moravia Morawica
IV ligaKolejka 6Nd23 SIE17:00
 
   —   Orlicz Suchedniów
IV ligaKolejka 7Nd30 SIE17:00
 
   —   Czarni Połaniec
IV ligaKolejka 8NdWRZ16:00
 
   —   Naprzód Jędrzejów
IV ligaKolejka 9Nd13 WRZ16:00
 
   —   Partyzant Radoszyce
IV ligaKolejka 10Nd20 WRZ15:00
 
   —   Olimpia Pogoń Staszów
IV ligaKolejka 11Nd27 WRZ15:00
 
   —   GKS Rudki
IV ligaKolejka 12NdPA¬15:00
 
   —   Lubrzanka Kajetanów
IV ligaKolejka 13Nd11 PA¬15:00
 
   —   TS 1946 Nida Pińczów
IV ligaKolejka 14Nd18 PA¬14:00
 
   —   Spartakus Daleszyce
IV ligaKolejka 15Nd25 PA¬
 
   —   Granat Skarżysko-Kamienna
IV ligaKolejka 16Sb31 PA¬
 
   —   Alit Ożarów
IV ligaKolejka 17NdLIS
 
   —   Wierna Małogoszcz
IV ligaKolejka 18Śr11 LIS
 
   —   Neptun Końskie
IV ligaKolejka 19Nd15 LIS
 
   —   Łysica Bodzentyn
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie