Logowanie
Nazwa u┼╝ytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj si─Ö

Nie mo┼╝esz si─Ö zalogowa─ç?
Popro┼Ť o nowe has┼éo
Transfery 2022

Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okr─Ögowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okr─Ögowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19;
Junior młodszy:
  CLJ U-17;

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15;

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga p┼éd., (p┼én.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okr─Ögowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okr─Ögowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  ┼ÜLJS 1, ┼ÜLJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  ┼ÜLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  ┼ÜLTS 1, ┼ÜLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
  ┼ÜLTM 1, ┼ÜLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
  ┼ÜLMS 1, ┼ÜLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
  ┼ÜLMM 1, ┼ÜLMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ┼ÜLJS 1, ┼ÜLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ┼ÜLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ┼ÜLTS 1, ┼ÜLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ┼ÜLTM 1, ┼ÜLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ┼ÜLMS 1, ┼ÜLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ┼ÜLMM 1, ┼ÜLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okr─Ögowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga p┼éd., (p┼én.),
    III liga.
    IV liga.

 IV liga, 2021/22
Najlepsi strzelcy
28 bramekBartosz Sot (22 + 6 k.) (Granat)
24 bramekBartosz Papka (23 + 1 k.) (GKS Nowiny)
22 bramekJakub Ja┼Ťkiewicz (15 + 7 k.) (Wierna)
21 bramekKacper Wiecha (16 + 5 k.) (GKS Rudki)
19 bramekPaweł Rogula (Wierna)
16 bramekPatryk Kwiecie┼ä (13 + 3 k.) (Neptun)
14 bramekMicha┼é Rybus (Moravia), Dorian Buczek (13 + 1 k.) (AKS 1947, Pogo┼ä), Mateusz Rejowski (13 + 1 k.) (Wierna)
13 bramekDamian Kopyci┼äski (Orlicz), Kamil Uci┼äski (Granat), Micha┼é Grunt (9 + 4 k.) (Star)
12 bramekKrystian K─ůdzielski (Sparta), Bartosz Szyd┼éowski (Star)
11 bramekJakub Banasik (Neptun), Piotr Jedlikowski (GKS Rudki), Piotr Mikos (Star), Jakub Olearczyk (GKS Nowiny), W┼éodzimierz Puton (Star), Mateusz Janiec (10 + 1 k.) (AKS 1947), Mi┼éosz Strzebo┼äski (9 + 2 k.) (Korona II)
10 bramekPatryk Raczy┼äski (Spartakus, Neptun), Pawe┼é Markowicz (9 + 1 k.) (Pogo┼ä), Krystian Zar─Öba (7 + 3 k.) (TS 1946 Nida)
9 bramekSzymon Kot (GKS Nowiny), Jakub Przybysławski (Korona II), Mateusz Wołowski (Sparta), Mateusz Wsułek (Orlicz)
8 bramekWiktor Chomczenko (Star), Jakub Konstantyn (Korona II), Karol Kope─ç (Star), Jakub Rybus (Korona II), Krzysztof S┼éaby (Orlicz), Maciej Mi┼éek (6 + 2 k.) (Klimontowianka), Jacek Ro┼╝ek (6 + 2 k.) (Klimontowianka)
7 bramekAndrzej Paprocki (Orlicz), Kacper Piechniak (Alit), Rostys┼éaw Pryjmak (Moravia), Seweryn Sala (Spartakus), Kamil ┼üokie─ç (Alit), Micha┼é Jeziorski (6 + 1 k.) (Spartakus)
6 bramekKamil Blicharski (GKS Nowiny), Piotr Gardynik (GKS Nowiny), Bartosz G─Öbura (Star), B┼éa┼╝ej Miller (Granat), Maciej Pokora (Moravia), Rados┼éaw Szmalec (GKS Nowiny), Karol Turek (Korona II), Kevin Fabi├ín Castillo Pastuzano (5 + 1 k.) (Neptun), Micha┼é Smolarczyk (5 + 1 k.) (Korona II), Micha┼é Kami┼äski (3 + 3 k.) (Alit)
5 bramekKuba Fit (Lubrzanka), Karol Gilewski (Moravia), Jakub Gurski (Granat), Szymon Majewski (Korona II), Janusz Nojszewski (Korona II), Dmytro Olijnyk (Alit), ┼üukasz Skalski (Neptun), Jakub Stachura (GKS Rudki), ┼üukasz Zawadzki (Moravia), Micha┼é Zawadzki (Moravia), Stanis┼éaw Mokrosnop (4 + 1 k.) (┼üysica), Ernest Rozmys┼éowski (4 + 1 k.) (Pogo┼ä), Krzysztof Kiercz (3 + 2 k.) (Korona II), Maciej Horna (2 + 3 k.) (Moravia)
4 bramkiMicha┼é Ba┼éa (Wierna), Mateusz Brela (GKS Nowiny), Jakub Chrzanowski (Star), Micha┼é Ho┼éody (Klimontowianka), Bart┼éomiej Kraus (Wierna), Kryspin Kutera (┼üysica), Mariusz Maciejski (Spartakus), Micha┼é Mikosa (┼üysica), Filip St─Öpie┼ä (Alit), Marcin Sudy (Pogo┼ä), Krzysztof Szyma┼äski (AKS 1947), Rados┼éaw Turek (Korona II), Mateusz Z─Öbala (Pogo┼ä), Pablo Mu├▒iz Arag├│n (3 + 1 k.) (┼üysica), Jaros┼éaw Pi─ůtkowski (3 + 1 k.) (Klimontowianka), Bartosz Wiecha (3 + 1 k.) (GKS Rudki), Damian Pietras (2 + 2 k.) (GKS Nowiny), Jan Kowalski (1 + 3 k.) (Pogo┼ä, TS 1946 Nida)
3 bramkiKarol Armata (Pogo┼ä), Maciej Bortniczuk (Korona II), Tomasz Broni┼Ť (Spartakus), Micha┼é Cedro (Orlicz), Kamil Halat (Klimontowianka), Mateusz Jagie┼é┼éo (Star), Albin Jaworski (Orlicz), Jakub Kapsa (Alit), Artur Kido┼ä (Star), Krzysztof Kita (Lubrzanka), Kamil Kobry┼ä (AKS 1947), Bart┼éomiej Lasak (┼üysica), Marcel Motyl (AKS 1947), Marko Pervan (Korona II), Marcin Piotrowski (TS 1946 Nida), Alan Piskorz (Pogo┼ä), Kacper Rak (Alit), Wiktor Sobo┼ä (Wierna), Tomasz Stefa┼äski (GKS Rudki), Marcin Szafraniec (TS 1946 Nida), Dominik Szymkiewicz (TS 1946 Nida), Marcin Taler (AKS 1947), Adrian Uniat (Granat), Patryk Wdowiak (Pogo┼ä), Mateusz Zacharski (AKS 1947), Mariusz Adamczyk (2 + 1 k.) (Sparta), Piotr Ostrowski (1 + 2 k.) (Spartakus)
2 bramkiLeonard Bara┼äski (Sparta), Maciej Blach (Neptun), Kacper Boja┼äczyk (Korona II), Eryk Borczy┼äski (Neptun), Micha┼é Bracha (Lubrzanka), Kacper B┼éaszczyk (Neptun), Dominik Chrzanowski (Orlicz), Konrad Ciacia (TS 1946 Nida), Wiktor Danielski (Lubrzanka), Dawid Dorowski (GKS Nowiny), Karol Dudzik (Granat), Artur Dumaniuk (Star), Marcin Dziubek (Spartakus), Mariusz Fabja┼äski (Star), Karol Garbala (Moravia), Kacper Grzela (Granat), Grzegorz Jagodzki (TS 1946 Nida), Filip Kaczmarski (Granat), Arkadiusz Kosno (Klimontowianka), Patryk Kowalczyk (AKS 1947), Jakub Ko┼äczyk (Alit), Micha┼é Krzak (TS 1946 Nida), Kamil Miszczyk (Moravia), Kamil Mitka (Sparta), Krzysztof Pach (Neptun), Piotr Pietrzyk (Spartakus), Hubert Podolak (Klimontowianka), Piotr Po┼äski (Alit), Jakub Rabiej (Moravia), Micha┼é Rutkowski (Alit), Jakub Smoli┼äski (┼üysica), Piotr Solnica (Orlicz), Krystian Sornat (Alit), Piotr Stefa┼äski (Star), Mateusz Szabat (Neptun), Dominik Szewczyk (GKS Nowiny), Kacper Szymaniak (┼üysica, Lubrzanka), Robert Szyma┼äski (AKS 1947), Remigiusz Szywacz (Korona II), Adam Trebus (Sparta), Mateusz Wawrylak (Pogo┼ä), Piotr W├│jcik (Korona II), Kacper Zapa┼éa (┼üysica), Mateusz Zawadzki (Moravia), Patryk Zawierucha (Orlicz), Maciej ┼╗─ůd┼éo (Pogo┼ä), Jakub Nowocie┼ä (1 + 1 k.) (Star), Karol St─Öpnik (1 + 1 k.) (AKS 1947), Luis Carlos S├ínchez Sifuentes (2 k.) (Moravia)
1 bramkaMarcin Adamczyk (Sparta), Micha┼é Bator (Orlicz), Wiktor Bro┼╝yna (Spartakus), Damian Czarnecki (Wierna), Szymon Czerwiak (Pogo┼ä), Patryk Dela (Pogo┼ä), ┼üukasz Dziewi─Öcki (TS 1946 Nida), Jakub Florczyk (AKS 1947), Dominik Gach (Klimontowianka), Przemys┼éaw Gajek (Wierna), Damian Gardynik (GKS Rudki), Artur Garula (TS 1946 Nida), Olaf Grad (AKS 1947), Szymon Gryz (Lubrzanka), Jakub G├│rski (Korona II), Kacper G┼éady┼Ť (Granat), Adam G┼éowa (Pogo┼ä), Jakub Hi┼äcza (Granat), Oskar Jab┼éo┼äski (Orlicz), Ernest Jopkiewicz (Korona II), Dominik Kaczmarczyk (Klimontowianka), Marcin Kaczmarek (Star), Seweryn Kaleta (Spartakus), Jakub Kalisz (GKS Rudki), Mi┼éosz Karwat (Neptun), Dariusz Kowalski (GKS Rudki), Micha┼é Kozio┼é (Sparta), Bohdan Krywo┼éapow (Alit), Kamil K┼éoda (Sparta), Tomasz Lipski (Lubrzanka), Dawid Lisowski (Korona II), Kacper Macia┼Ť (Sparta), Adrian Maciejewski (Neptun), Mateusz Madej (TS 1946 Nida), Sebastian Maderak (Sparta), Marcin Marek (GKS Nowiny), Adrian Morsztyn (Sparta), Maciej Moskwa (Star), Bart┼éomiej M┼éynarczyk (Moravia), Bart┼éomiej Niedba┼éa (┼üysica), Patryk Nizio┼éek (Klimontowianka), Wiktor Nowakowski (Sparta), Grzegorz Obuch (Neptun), Karol Parlicki (TS 1946 Nida), Mateusz Partyka (GKS Rudki), Maksym Petelicki (GKS Nowiny), Zvonimir Petrovi─ç (Korona II), Jakub Ptak (Pogo┼ä), Szymon P┼éocica (Korona II), Piotr Radwa┼äski (Pogo┼ä), Dominik Rusiecki (GKS Rudki), Krzysztof Rzeszowski (Orlicz), Marcin Sadowski (TS 1946 Nida), Rados┼éaw Sewery┼Ť (Korona II), Norbert Sinkiewicz (GKS Nowiny), Robert Sitarz (Spartakus), Iwo Sochacki (Neptun), Bartosz Soja (Alit), Bartosz Styczy┼äski (Granat), Arkadiusz St─Öpie┼ä (Klimontowianka), Damian Szewczyk (Granat), Micha┼é Tomasik (Alit), Kacper Tumulec (Orlicz), Filip Wasik (Neptun), Kamil Wochniak (Klimontowianka), Daniel Wo┼éowiec (Spartakus), Marcin Wro┼äski (Wierna), Karol Zwierzy┼äski (Lubrzanka), Artur ┼üata (Wierna), Witold ┼üubek (┼üysica), Oliwier ┼ü─ůczkowski (Spartakus), Pawe┼é ┼╗muda (Lubrzanka), Kacper Marcinkowski (1 k.) (Neptun)
Zobacz pe┼én─ů klasyfikacj─Ö strzelc├│w