Logowanie
Nazwa u偶ytkownika

Has艂o



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj si臋

Nie mo偶esz si臋 zalogowa膰?
Popro艣 o nowe has艂o
Transfery 2022

Morawicka LF
Kielecka LF
Nowi艅ska LF
Zagna艅ska LF
W艂oszczowska LPNH
Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okr臋gowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okr臋gowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19;
  艢LJS 1, 艢LJS 2;
  okr.: 1, 2.
Junior m艂odszy:
  CLJ U-17;
  艢LJM, 艢LJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.);
  艢LTS 1, 艢LTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Trampkarz m艂odszy:
  艢LTM 1, 艢LTM 2;
  okr.: 1, 2.

M艂odzik starszy:
  艢LMS1, 艢LMS2, 艢LMS3;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
M艂odzik m艂odszy:
  艢LMM 1, 艢LMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga p艂d., (p艂n.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okr臋gowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okr臋gowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  艢LJS 1, 艢LJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior m艂odszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  艢LJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  艢LTS 1, 艢LTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz m艂odszy:
  艢LTM 1, 艢LTM 2;
  okr.: 4, 5.

M艂odzik starszy:
  艢LMS 1, 艢LMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

M艂odzik m艂odszy:
  艢LMM 1, 艢LMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIE艃

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    艢LJS 1, 艢LJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior m艂odszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    艢LJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    艢LTS 1, 艢LTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz m艂odszy:
    艢LTM 1, 艢LTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

M艂odzik starszy:
    艢LMS 1, 艢LMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

M艂odzik m艂odszy:
    艢LMM 1, 艢LMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okr臋gowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga p艂d., (p艂n.),
    III liga.
    IV liga.

 Klasa B, gr. III, 2022/23
Najlepsi strzelcy
14 bramekKamil Koprowski (Instal)
8 bramekDamian Kata (7 + 1 k.) (Zryw)
7 bramekBart艂omiej G艂膮b (GKS Iwaniska), Rafa艂 呕y艂owicz (3 + 4 k.) (GKS Iwaniska)
6 bramekPrzemys艂aw Soko艂owski (Marol), Patryk Frankiewicz (3 + 3 k.) (GTS Rak贸w)
5 bramekPrzemys艂aw G贸ra (Ester), Jaros艂aw Kaczor (Stal II), Dawid Pacholczak II (Zryw), Cezary Skuza (4 + 1 k.) (Marol)
4 bramkiDawid Lasota (Zryw), Dawid Salwa (Instal), Krzysztof Skowron (2 + 2 k.) (Polesie), Pawe艂 Wowk (4 k.) (Huragan)
3 bramkiWojciech Moskwa (Wodnik), Kacper Nowak (Stal II), Krzysztof Prokop (GKS Iwaniska), Robert Szcze艣niewski (Polesie), Przemys艂aw Szczur (Cukrownik), Szymon Walkiewicz (GTS Rak贸w), Micha艂 艢lusarz (Cukrownik), Jan Piekarski (2 + 1 k.) (Wodnik), Pawe艂 Durak (1 + 2 k.) (Cukrownik)
2 bramkiDawid Borowski (Huragan), Adam Gajewski (Ester), Ariel Grabowiec (Stal II), Filip Grunt (Wodnik), Karol Jaros (GTS Rak贸w), Konrad Kania (Marol), Kamil Kulczy艅ski (Cukrownik), Dominik Mroczek (Polesie), Kacper Nowak (Wodnik), Adrian Ostatek (Marol), Wojciech Otr臋ba (Marol), Jakub Pier艣ci艅ski (Marol), Karol Pi臋tka (Zryw), Szymon Rejkowicz (Instal), Mateusz Rutkowski (Marol), Kamil Srokosz (GTS Rak贸w), Grzegorz 呕elazowski (GTS Rak贸w), Micha艂 Pawlik (2 k.) (Cukrownik), Konrad Prze艣rut (2 k.) (Instal)
1 bramkaBart艂omiej Bado (Wodnik), Janusz Baran (GTS Rak贸w), Daniel Bednarski (Instal), Jacek Bi艅czak (Ester), Mateusz Bochenek (GTS Rak贸w), Bartosz Czech (GTS Rak贸w), Gabriel Czernek (Ester), Dominik Gina艂 (GKS Iwaniska), Patryk Godek (Cukrownik), Wojciech Grudziecki (Wodnik), Jakub Guzik (Huragan), Adrian Jakuszewski (Zryw), 艁ukasz Kaptur (Cukrownik), Micha艂 Kosowski (Stal II), Damian Koz艂owski (GKS Iwaniska), Mateusz Kr贸l (Cukrownik), S艂awomir Lesiak (GKS Iwaniska), Mateusz Mazgaj (Polesie), Arkadiusz Micha艂owski (Ester), Jakub Mycek (Huragan), Jakub Ostrowski (Stal II), Adrian Pacholczak (Huragan), Tomasz Pietrzykowski (Zryw), Wojciech Poniewierski (Stal II), Krystian Przysucha (Ester), Grzegorz Roma艅ski (Instal), Pawe艂 Rutkowski (Huragan), Karol Rutkowski (Ester), Micha艂 Samela (Polesie), Piotr Seku艂a (Stal II), Marcin Skuza (GKS Iwaniska), Jakub Soko艂owski (Marol), Micha艂 Strzelecki (Instal), Karol Surowiec (Ester), Andrzej Trojan (GTS Rak贸w), Kacper Turek (Wodnik), Miros艂aw W膮chocki (Wodnik), Micha艂 Zapa艂a (Wodnik), Dawid 艢lusarski (GTS Rak贸w), Wiktor Kowalewski (1 k.) (Polesie), Adrian Maci膮g (1 k.) (Instal), Konrad Wo藕niakowski (1 k.) (Stal II), Rados艂aw W膮chocki (1 k.) (Wodnik)
Zobacz pe艂n膮 klasyfikacj臋 strzelc贸w