Logowanie
Nazwa u偶ytkownika

Has艂o



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj si臋

Nie mo偶esz si臋 zalogowa膰?
Popro艣 o nowe has艂o
Transfery 2022

Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okr臋gowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okr臋gowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
    CLJ U-18, Makroreg.;
    艢LJS 1, 艢LJS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior m艂odszy:
    CLJ U-17, 艢LJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    艢LTS 1, 艢LTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz m艂odszy:
    艢LTM 1, 艢LTM 2;
  okr.: 4, 5.

M艂odzik starszy:
    艢LMS 1, 艢LMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

M艂odzik m艂odszy:
    艢LMM 1, 艢LMM 2;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIE艃

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    艢LJS 1, 艢LJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior m艂odszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    艢LJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    艢LTS 1, 艢LTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz m艂odszy:
    艢LTM 1, 艢LTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

M艂odzik starszy:
    艢LMS 1, 艢LMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

M艂odzik m艂odszy:
    艢LMM 1, 艢LMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okr臋gowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga p艂d., (p艂n.),
    III liga.
    IV liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okr臋gowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okr臋gowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    艢LJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior m艂odszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    艢LJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    艢LTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz m艂odszy:
    I 艢LTM, II 艢LTM;
    wios.: I 艢LTM, II 艢LTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

M艂odzik starszy:
    I 艢LMS, II 艢LMS;
    wios.: I 艢LMS, II 艢LMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
M艂odzik m艂odszy:
    艢LMM;
    wios.: I 艢LMS, II 艢LMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

 Klasa A, gr. II, 2015/16
Najlepsi strzelcy
33 bramekMarcin Chmiel (30 + 3 k.) (LZS Samborzec)
30 bramekPatryk Klepacz (29 + 1 k.) (Gr贸d)
23 bramekTomasz Kopacki (20 + 3 k.) (Zorza Tempo)
22 bramekKamil Olesi艅ski (Gr贸d)
20 bramekNorbert W膮tek (Jawornik)
16 bramekBartosz Jesionka (15 + 1 k.) (Nidzica)
14 bramekGrzegorz Kwiatkowski (13 + 1 k.) (Alit II)
13 bramekDamian M膮dry (LZS Samborzec), Maciej Kilia艅ski (12 + 1 k.) (LZS Samborzec), Micha艂 Rutkowski (4 + 9 k.) (OKS Opat贸w)
12 bramekPrzemys艂aw Nowak (Nidzica)
11 bramekPiotr Krucie艅 (10 + 1 k.) (Baszta, Agricola)
10 bramekPiotr Dobrowolski (Agricola)
9 bramekKarol Zielonka (GKS G贸rno), Damian 艁ata (UKS Ba膰kowice), Artur Misterkiewicz (3 + 6 k.) (Baszta)
8 bramekDawid Banasiewicz (OKS Opat贸w), Dawid Banasik (Spartakus II), Daniel Ferens (Zryw), Krystian Fulara (艢wit), Piotr Koby艂ecki (Zryw), Krystian Czaja (7 + 1 k.) (UKS Ba膰kowice), Grzegorz P臋kalski (6 + 2 k.) (Alit II)
7 bramekPrzemys艂aw Romanowski (艢wit), Kamil Witek (Baszta), Mateusz Zdziuch (Baszta), Micha艂 Dybus (5 + 2 k.) (Agricola), 艁ukasz Adamczyk (4 + 3 k.) (LZS Samborzec)
6 bramekKonrad Kopacki (Zorza Tempo), Micha艂 Maziarz (Alit II), Kamil Mazur (Zorza Tempo), Bartosz Niedba艂a (艢wit), Micha艂 Sidor (OKS Opat贸w), Kamil Szcze艣niak (Gr贸d), Kamil Wi膮cek (Jawornik), Janusz Zachariasz (Jawornik), Krystian Zieli艅ski (GKS G贸rno), Marcin Kilia艅ski (5 + 1 k.) (LZS Samborzec), Marcin Kota艣 (4 + 2 k.) (UKS Ba膰kowice), Piotr Mazepa (4 + 2 k.) (艢wit), Adrian Krawczyk (2 + 4 k.) (GKS G贸rno)
5 bramekBart艂omiej Bernacki (GKS G贸rno), Adam Gajewski (艢wit), Micha艂 Kosowski (艢wit), 艁ukasz K臋dziora (Alit II), Bartosz Siwo艅 (UKS Ba膰kowice), Krzysztof 艢wi膮tek (艢wit), Karol Mojecki (4 + 1 k.) (Spartakus II), Krzysztof Witek (3 + 2 k.) (Jawornik)
4 bramkiMarcin Bajur (Baszta), Wojciech Gawro艅ski (LZS Samborzec), Artur Gzyl (Nidzica), Jakub Jedlikowski (艢wit), Marcin Kargul (UKS Ba膰kowice), Mateusz K膮dzielski (Gr贸d), Pawe艂 Maziarz (Alit II), Andrzej Mularski (艢wit), Dariusz Pardak (艢wit), Maciej Pru艣 (Agricola), Rafa艂 Relikowski (艢wit), Adrian St臋pie艅 (Spartakus II), Rados艂aw 膯wik (艢wit), Artur Kanios (3 + 1 k.) (LZS Samborzec), Przemys艂aw Kowalik (3 + 1 k.) (GKS G贸rno), Arkadiusz Zbirada (2 + 2 k.) (Agricola), Marek Sobura (1 + 3 k.) (Gr贸d), Maciej Kopacki (4 k.) (Zorza Tempo)
3 bramkiDariusz Buba (Baszta), Grzegorz Dzieciuch (Agricola), Mateusz Fraszczyk (OKS Opat贸w), Mariusz Janowski (Baszta), Mariusz Kadela (UKS Ba膰kowice), Patryk Kaleta (Zorza Tempo), Kamil Kr贸l (Alit II), 艁ukasz Kucharski (Gr贸d), Tomasz Kura艣 (Baszta), Mateusz Mularski (艢wit), Pawe艂 Niedziela (Gr贸d), 艁ukasz Olech (LZS Samborzec), Tomasz Or艂ow (Agricola), Krystian Soja (Zorza Tempo), Mateusz Wojcieszek (Agricola), Sebastian Kostrzewa (2 + 1 k.) (OKS Opat贸w), Arkadiusz Micha艂owski (2 + 1 k.) (艢wit), Micha艂 Marcinek (3 k.) (Zorza Tempo)
2 bramkiMicha艂 Adamczyk (Agricola), Patryk Boksi艅ski (Spartakus II), Przemys艂aw Bysi艅ski (Jawornik), Patryk Chara (LZS Samborzec), Piotr Cichocki (艢wit), Hubert Czerpak (艢wit, Alit II), Grzegorz Dwojak (Alit II), Ryszard Gawe艂 (OKS Opat贸w), Piotr Godek (Spartakus II), Patryk Gumu艂a (Zorza Tempo), Dominik Haba (GKS G贸rno), Marcin Janik (UKS Ba膰kowice), Piotr Jastrz臋bski (Alit II), Micha艂 J臋drzejczyk (Zorza Tempo), Daniel Kaniewski (Zryw), Przemys艂aw Kilija艅ski (Alit II), Tomasz Kocha艅ski (Gr贸d), Szymon Kroczek (OKS Opat贸w), Pawe艂 Kruczek (LZS Samborzec), Dariusz Maj (Baszta), Arkadiusz Nied藕wied藕 (Jawornik), Ernest Sad艂ocha (Baszta), Marcin Seweryn (Nidzica), Maciej Zali艅ski (Baszta), Daniel Zapart (Jawornik), Krystian Zuwa艂a (Nidzica), Adam Idziak (1 + 1 k.) (Nidzica), Maciej Jarosz (1 + 1 k.) (LZS Samborzec), Mariusz Maciejski (1 + 1 k.) (Spartakus II), Patryk Mazur (1 + 1 k.) (Zorza Tempo), Robert Sitarz (1 + 1 k.) (Spartakus II)
1 bramkaKamil Adamski (Jawornik), Konrad Antonik (Agricola), Dawid Augustyn (Zorza Tempo), 艁ukasz Bogda艅ski (Zryw), Micha艂 B膮k (Baszta), Pawe艂 B臋czkowski (LZS Samborzec), Kamil Cebula (OKS Opat贸w), Maciej Chrzanowski (OKS Opat贸w), Tomasz Chwa艂a (Zryw), Grzegorz Chyli艅ski (Baszta), Piotr Cybula (OKS Opat贸w), Adrian Czaja (UKS Ba膰kowice), Rados艂aw Czajka (Zryw), Albert Dryja (Gr贸d), Dominik Dyba艂 (Nidzica), Daniel Dzietko (OKS Opat贸w), Jacek Filipczak (GKS G贸rno), Sebastian Garbo艣 (Agricola), Artur Gu艂a (Zorza Tempo), Szymon Jesionka (Nidzica), W艂adys艂aw Kabaniuk (Spartakus II), Pawe艂 Kaczmarczyk (Agricola), Kamil Kaczmarczyk (艢wit), Ryszard Kaleta (GKS G贸rno), Damian Karek (OKS Opat贸w), Henryk Kilija艅ski (Alit II), Dawid Kondek (Zorza Tempo), Patryk Kopciowski (Alit II), 艁ukasz Kotwa (艢wit), Damian Kotyra (LZS Samborzec), Daniel Kusal (OKS Opat贸w), Dawid Lasota (Zryw), Bart艂omiej Lasota (Zryw), Konrad Marcinek (Zorza Tempo), Tomasz Marynowski (艢wit), Rafa艂 Matuszewski (GKS G贸rno), Micha艂 Mika (Gr贸d), Krystian Mikrut (Gr贸d), 艁ukasz Nied藕wied藕 (Jawornik), Tomasz Nowocie艅 (UKS Ba膰kowice), Jakub Olearczyk (Spartakus II), Patryk O偶贸g (Alit II), Przemys艂aw Pacholczak (Zryw), Ernest Pacholczak (Agricola), Mateusz Pacierz (Spartakus II), Sebastian Parkita (Spartakus II), Grzegorz Pawlaczyk (Alit II), Patryk Pietrzyk (Nidzica), Damian Placha (UKS Ba膰kowice), Mateusz Prokop (LZS Samborzec), 艁ukasz P贸艂torak (Nidzica), Bart艂omiej Religa (Zorza Tempo), Sebastian Rusak (OKS Opat贸w), Przemys艂aw Rzepa (Alit II), Karol Sapa艂a (OKS Opat贸w), Pawe艂 Serafin (LZS Samborzec), Artur Sitarz (Spartakus II), Wojciech Skuza (Baszta), Marcin St臋pie艅 (艢wit), Grzegorz Tomczyk (Nidzica), Kamil Wasek (UKS Ba膰kowice), Mateusz Wicik (Baszta), Marcin Woch (Zorza Tempo), Mateusz Wo艂owiec (Spartakus II), Adrian Wypych (GKS G贸rno), Konrad W膮tek (Jawornik), Przemys艂aw W艂usek (Nidzica), Emil Zieli艅ski (GKS G贸rno), Bart艂omiej Barszcz (1 k.) (Alit II), Jan Godek (1 k.) (Zryw), Wojciech Skrobisz (1 k.) (Alit II)
Zobacz pe艂n膮 klasyfikacj臋 strzelc贸w