Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ¦LJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ¦LJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ¦LTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ¦LTM, II ¦LTM;
    wios.: I ¦LTM, II ¦LTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ¦LMS, II ¦LMS;
    wios.: I ¦LMS, II ¦LMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    wios.: I ¦LMS, II ¦LMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

 Klasa A, gr. II, 2020/21
Ostatnie spotkania
Klasa A, gr. II
Nidzica  2 — 2  LKS BolminNDZ11:30
Wisła  3 — 0  Wierna IINDZ15:00
Nida S.  3 — 1  Nida O.NDZ15:00
Zryw  1 — 0  GródNDZ15:00
Start  3 — 2  ZieleńNDZ15:00
Unia  1 — 3  D±bNDZ15:00
Tabela rozgrywek
Klasa A, gr. II
1.   Nida Oksa 24 57 88–38 18 3 3 12 31 50–18 10 1 1 12 26 38–20 8 2 2
2.   Wisła Nowy Korczyn 24 54 79–35 17 3 4 12 24 45–23 7 3 2 12 30 34–12 10 2
3.   LKS Bolmin 24 44 90–41 14 2 8 12 28 56–15 9 1 2 12 16 34–26 5 1 6
4.   GKS Imielno 24 41 65–54 12 5 7 12 24 32–23 7 3 2 12 17 33–31 5 2 5
5.   D±b Nagłowice 24 41 48–46 12 5 7 12 20 25–23 6 2 4 12 21 23–23 6 3 3
6.   Gród Wi¶lica 24 40 53–36 12 4 8 12 23 33–18 7 2 3 12 17 20–18 5 2 5
7.   Zryw Skroniów 24 33 48–50 10 3 11 12 24 26–18 8 4 12 9 22–32 2 3 7
8.   Zieleń Żelisławice 24 27 52–73 9 15 12 15 24–35 5 7 12 12 28–38 4 8
9.   Start Słupia Jędrzejowska 24 26 49–64 8 2 14 12 19 22–24 6 1 5 12 7 27–40 2 1 9
10.   Nidzica Dobiesławice 24 26 44–61 8 2 14 12 13 23–32 4 1 7 12 13 21–29 4 1 7
11.   Unia Małogoszcz 24 26 32–67 8 2 14 12 19 20–26 6 1 5 12 7 12–41 2 1 9
12.   Nida Sobków 24 25 46–59 8 1 15 12 19 27–22 6 1 5 12 6 19–37 2 10
13.   Wierna II Małogoszcz 24 12 27–97 4 20 12 9 17–44 3 9 12 3 10–53 1 11
 

Najlepsi strzelcy
35 bramekAndrzej Kusaj (30 + 5 k.) (Nida O.)
28 bramekDamian Waligóra (LKS Bolmin)
22 bramekKamil Lozia (21 + 1 k.) (Gród)
21 bramekŁukasz Niemstak (19 + 2 k.) (D±b), Adrian Koprowski (18 + 3 k.) (Start), Michał Piotrowski (16 + 5 k.) (Wisła)
17 bramekMariusz Paluch (LKS Bolmin), Kamil Woliński (15 + 2 k.) (GKS Imielno)
15 bramekIgor Ogonowski (LKS Bolmin), Mateusz Piekacz (Zieleń), Tomasz Różański (Nida O.)
Zobacz pełn± klasyfikację strzelców
Terminarz
Kolejka 1
Start Słupia Jędrzejowska  3 — 0  Wierna II MałogoszczSbSIE 16:00 
GKS Imielno  2 — 1  Nida SobkówSbSIE 17:00 
Nidzica Dobiesławice  2 — 0  Zieleń ŻelisławiceNdSIE 15:00 
Wisła Nowy Korczyn  1 — 1  D±b NagłowiceNdSIE 15:00 
Zryw Skroniów  4 — 3  LKS BolminNdSIE 15:00 
Nida Oksa  2 — 1  Gród Wi¶licaNdSIE 16:30 
Kolejka 2
D±b Nagłowice  1 — 4  Start Słupia JędrzejowskaNdSIE 15:00 
Gród Wi¶lica  3 — 4  GKS ImielnoNdSIE 15:00 
LKS Bolmin  1 — 2  Nida OksaNdSIE 15:00 
Zieleń Żelisławice  3 — 7  Zryw SkroniówNdSIE 15:00 
Wierna II Małogoszcz  1 — 4  Nidzica DobiesławiceNdSIE 15:00 
Unia Małogoszcz  1 — 0  Wisła Nowy KorczynNdSIE 15:00 
Kolejka 3
Start Słupia Jędrzejowska  3 — 1  Unia MałogoszczSb15 SIE 16:00 
GKS Imielno  4 — 1  LKS BolminSb15 SIE 17:00 
Nidzica Dobiesławice  2 — 3  D±b NagłowiceNd16 SIE 15:00 
Zryw Skroniów  6 — 0  Wierna II MałogoszczNd16 SIE 15:00 
Nida Oksa  4 — 0  Zieleń ŻelisławiceNd16 SIE 15:00 
Nida Sobków  0 — 2  Gród Wi¶licaNd16 SIE 16:00 
Kolejka 4
LKS Bolmin  7 — 1  Nida SobkówSb22 SIE 15:00 
Wisła Nowy Korczyn  6 — 3  Start Słupia JędrzejowskaNd23 SIE 11:00 
D±b Nagłowice  2 — 2  Zryw SkroniówNd23 SIE 15:00 
Unia Małogoszcz  2 — 7  Nidzica DobiesławiceNd23 SIE 15:00 
Wierna II Małogoszcz  2 — 4  Nida OksaNd23 SIE 17:30 
Zieleń Żelisławice  3 — 0  GKS ImielnoSb31 PA¬ 13:00 
Kolejka 5
Gród Wi¶lica  3 — 1  LKS BolminSb29 SIE 16:00 
Nidzica Dobiesławice  2 — 3  Wisła Nowy KorczynNd30 SIE 15:00 
Zryw Skroniów  2 — 0  Unia MałogoszczNd30 SIE 15:00 
Nida Oksa  2 — 2  D±b NagłowiceNd30 SIE 15:00 
Nida Sobków  1 — 5  Zieleń ŻelisławiceNd30 SIE 16:00 
GKS Imielno  1 — 5  Wierna II MałogoszczŚr30 WRZ 16:15 
Kolejka 6
Wierna II Małogoszcz  4 — 0  Nida SobkówSbWRZ 16:00 
Wisła Nowy Korczyn  3 — 3  Zryw SkroniówNdWRZ 15:00 
Zieleń Żelisławice  2 — 0  Gród Wi¶licaNdWRZ 15:00 
D±b Nagłowice  3 — 3  GKS ImielnoNdWRZ 15:00 
Unia Małogoszcz  3 — 1  Nida OksaNdWRZ 15:00 
Start Słupia Jędrzejowska  1 — 1  Nidzica DobiesławiceNdWRZ 15:00 
Kolejka 7
Gród Wi¶lica  3 — 0  Wierna II MałogoszczSb12 WRZ 16:00 
Zryw Skroniów  2 — 0  Start Słupia JędrzejowskaSb12 WRZ 16:00 
GKS Imielno  1 — 1  Unia MałogoszczNd13 WRZ 15:00 
LKS Bolmin  4 — 3  Zieleń ŻelisławiceNd13 WRZ 15:00 
D±b Nagłowice  2 — 0  Nida SobkówNd13 WRZ 15:00 
Nida Oksa  1 — 2  Wisła Nowy KorczynNd13 WRZ 15:00 
Kolejka 8
Nidzica Dobiesławice  4 — 3  Zryw SkroniówNd20 WRZ 15:00 
Wierna II Małogoszcz  0 — 4  LKS BolminNd20 WRZ 15:00 
D±b Nagłowice  3 — 1  Gród Wi¶licaNd20 WRZ 15:00 
Unia Małogoszcz  2 — 1  Nida SobkówNd20 WRZ 15:00 
Wisła Nowy Korczyn  3 — 2  GKS ImielnoNd20 WRZ 15:00 
Start Słupia Jędrzejowska  1 — 5  Nida OksaNd20 WRZ 15:00 
Kolejka 9
GKS Imielno  3 — 1  Start Słupia JędrzejowskaSb26 WRZ 11:00 
Nida Sobków  0 — 3  Wisła Nowy KorczynSb26 WRZ 15:00 
Gród Wi¶lica  4 — 2  Unia MałogoszczSb26 WRZ 16:00 
LKS Bolmin  4 — 2  D±b NagłowiceNd27 WRZ 15:00 
Nida Oksa  5 — 2  Nidzica DobiesławiceNd27 WRZ 15:00 
Zieleń Żelisławice  4 — 1  Wierna II MałogoszczNd27 WRZ 15:00 
Kolejka 10
Wisła Nowy Korczyn  2 — 3  Gród Wi¶licaNdPA¬ 11:00 
Nidzica Dobiesławice  1 — 4  GKS ImielnoNdPA¬ 15:00 
D±b Nagłowice  1 — 2  Zieleń ŻelisławiceNdPA¬ 15:00 
Unia Małogoszcz  1 — 3  LKS BolminNdPA¬ 15:00 
Start Słupia Jędrzejowska  4 — 2  Nida SobkówNdPA¬ 15:00 
Zryw Skroniów  2 — 4  Nida OksaNdPA¬ 15:00 
Kolejka 11
GKS Imielno  2 — 2  Zryw SkroniówSb10 PA¬ 15:00 
Zieleń Żelisławice  1 — 2  Unia MałogoszczNd11 PA¬ 14:00 
Gród Wi¶lica  2 — 1  Start Słupia JędrzejowskaNd11 PA¬ 14:00 
LKS Bolmin  1 — 2  Wisła Nowy KorczynNd11 PA¬ 14:00 
Wierna II Małogoszcz  5 — 1  D±b NagłowiceSb31 PA¬ 13:00 
Nida Sobków  2 — 3  Nidzica DobiesławiceSb31 PA¬ 13:30 
Kolejka 12
Zryw Skroniów  3 — 1  Nida SobkówNd18 PA¬ 14:00 
Unia Małogoszcz  2 — 0  Wierna II MałogoszczNd18 PA¬ 14:00 
Wisła Nowy Korczyn  6 — 1  Zieleń ŻelisławiceNd18 PA¬ 14:00 
Start Słupia Jędrzejowska  0 — 3  LKS BolminNd18 PA¬ 14:00 
Nida Oksa  6 — 0  GKS ImielnoNd18 PA¬ 14:00 
Nidzica Dobiesławice  1 — 3  Gród Wi¶licaNdLIS 13:00 
Kolejka 13
Wierna II Małogoszcz  0 — 6  Wisła Nowy KorczynSb24 PA¬ 13:30 
Gród Wi¶lica  3 — 0  Zryw SkroniówSb24 PA¬ 14:00 
LKS Bolmin  6 — 1  Nidzica DobiesławiceNd25 PA¬ 13:00 
Zieleń Żelisławice  5 — 3  Start Słupia JędrzejowskaNd25 PA¬ 13:00 
D±b Nagłowice  2 — 1  Unia MałogoszczNd25 PA¬ 13:00 
Nida Oksa  5 — 2  Nida SobkówNd25 PA¬ 14:00 
Kolejka 19
Zryw Skroniów  0 — 3  Wisła Nowy KorczynNd25 KWI 15:00 
Gród Wi¶lica  7 — 1  Zieleń ŻelisławiceNd25 KWI 15:00 
GKS Imielno  4 — 1  D±b NagłowiceNd25 KWI 15:00 
Nida Oksa  6 — 1  Unia MałogoszczNd25 KWI 15:00 
Nidzica Dobiesławice  3 — 6  Start Słupia JędrzejowskaNd25 KWI 15:00 
Nida Sobków  5 — 1  Wierna II MałogoszczNd25 KWI 16:00 
Kolejka 20
Unia Małogoszcz  1 — 2  GKS ImielnoSbMAJ 11:00 
Zieleń Żelisławice  1 — 6  LKS BolminSbMAJ 11:00 
Wierna II Małogoszcz  0 — 4  Gród Wi¶licaSbMAJ 11:00 
Nida Sobków  1 — 2  D±b NagłowiceSbMAJ 11:00 
Wisła Nowy Korczyn  2 — 2  Nida OksaSbMAJ 11:00 
Start Słupia Jędrzejowska  1 — 0  Zryw SkroniówSbMAJ 11:00 
Kolejka 14
Gród Wi¶lica  1 — 1  Nida OksaPnMAJ 17:00 
LKS Bolmin  3 — 0  Zryw SkroniówPnMAJ 17:00 
D±b Nagłowice  1 — 6  Wisła Nowy KorczynPnMAJ 17:00 
Zieleń Żelisławice  1 — 0  Nidzica DobiesławicePnMAJ 17:00 
Wierna II Małogoszcz  3 — 2  Start Słupia JędrzejowskaPnMAJ 17:00 
Nida Sobków  3 — 0  GKS ImielnoPnMAJ 17:00 
Kolejka 21
Gród Wi¶lica  0 — 0  D±b NagłowiceSbMAJ 11:00 
GKS Imielno  3 — 0  Wisła Nowy KorczynSbMAJ 11:00 
Nida Oksa  5 — 3  Start Słupia JędrzejowskaSbMAJ 16:00 
LKS Bolmin10 — 0  Wierna II MałogoszczSbMAJ 17:00 
Zryw Skroniów  2 — 0  Nidzica DobiesławiceNdMAJ 15:00 
Nida Sobków  1 — 0  Unia MałogoszczNdMAJ 16:00 
Kolejka 15
Start Słupia Jędrzejowska  0 — 2  D±b NagłowiceŚr12 MAJ 17:30 
GKS Imielno  1 — 1  Gród Wi¶licaŚr12 MAJ 17:30 
Nida Oksa  4 — 2  LKS BolminŚr12 MAJ 17:30 
Zryw Skroniów  3 — 2  Zieleń ŻelisławiceŚr12 MAJ 17:30 
Nidzica Dobiesławice  2 — 1  Wierna II MałogoszczŚr12 MAJ 17:30 
Wisła Nowy Korczyn11 — 0  Unia MałogoszczŚr12 MAJ 17:30 
Kolejka 22
Wierna II Małogoszcz  1 — 3  Zieleń ŻelisławiceSb15 MAJ 17:00 
D±b Nagłowice  2 — 0  LKS BolminNd16 MAJ 11:00 
Nidzica Dobiesławice  0 — 2  Nida OksaNd16 MAJ 11:30 
Start Słupia Jędrzejowska  5 — 3  GKS ImielnoNd16 MAJ 15:00 
Wisła Nowy Korczyn  3 — 1  Nida SobkówNd16 MAJ 15:00 
Unia Małogoszcz  1 — 1  Gród Wi¶licaNd16 MAJ 15:00 
Kolejka 23
GKS Imielno  3 — 0  Nidzica DobiesławiceSb22 MAJ 17:00 
Zieleń Żelisławice  2 — 4  D±b NagłowiceNd23 MAJ 15:00 
LKS Bolmin  8 — 0  Unia MałogoszczNd23 MAJ 15:00 
Gród Wi¶lica  2 — 3  Wisła Nowy KorczynNd23 MAJ 15:00 
Nida Sobków  3 — 3  Start Słupia JędrzejowskaNd23 MAJ 16:00 
Nida Oksa  2 — 1  Zryw SkroniówNd23 MAJ 16:00 
Kolejka 24
Nidzica Dobiesławice  2 — 4  Nida SobkówNd30 MAJ 11:30 
Unia Małogoszcz  0 — 6  Zieleń ŻelisławiceNd30 MAJ 15:00 
Zryw Skroniów  0 — 3  GKS ImielnoNd30 MAJ 15:00 
Start Słupia Jędrzejowska  0 — 2  Gród Wi¶licaNd30 MAJ 15:00 
Wisła Nowy Korczyn  2 — 7  LKS BolminNd30 MAJ 15:00 
D±b Nagłowice  6 — 0  Wierna II MałogoszczNd30 MAJ 17:00 
Kolejka 16
D±b Nagłowice  1 — 0  Nidzica DobiesławiceCzCZE 11:00 
LKS Bolmin  2 — 2  GKS ImielnoCzCZE 11:00 
Gród Wi¶lica  3 — 2  Nida SobkówCzCZE 15:00 
Unia Małogoszcz  2 — 1  Start Słupia JędrzejowskaCzCZE 15:00 
Wierna II Małogoszcz  0 — 3  Zryw SkroniówCzCZE 15:00 
Zieleń Żelisławice  2 — 5  Nida OksaCzCZE 15:00 
Kolejka 25
Gród Wi¶lica  2 — 3  Nidzica DobiesławiceSbCZE 17:30 
Nida Sobków  5 — 0  Zryw SkroniówNdCZE 11:00 
Wierna II Małogoszcz  0 — 3  Unia MałogoszczNdCZE 14:30 
Zieleń Żelisławice  0 — 3  Wisła Nowy KorczynNdCZE 15:00 
LKS Bolmin  5 — 0  Start Słupia JędrzejowskaNdCZE 15:00 
GKS Imielno  2 — 7  Nida OksaNdCZE 15:00 
Kolejka 17
Start Słupia Jędrzejowska  1 — 3  Wisła Nowy KorczynSb12 CZE 17:00 
Nidzica Dobiesławice  2 — 1  Unia MałogoszczNd13 CZE 11:30 
GKS Imielno  6 — 3  Zieleń ŻelisławiceNd13 CZE 15:00 
Nida Oksa  8 — 2  Wierna II MałogoszczNd13 CZE 15:00 
Zryw Skroniów  1 — 2  D±b NagłowiceNd13 CZE 15:00 
Nida Sobków  3 — 2  LKS BolminNd13 CZE 16:45 
Kolejka 18
LKS Bolmin  5 — 2  Gród Wi¶licaSb19 CZE 13:30 
Unia Małogoszcz  4 — 1  Zryw SkroniówNd20 CZE 11:00 
D±b Nagłowice  1 — 4  Nida OksaNd20 CZE 11:00 
Wierna II Małogoszcz  1 — 10GKS ImielnoNd20 CZE 11:00 
Zieleń Żelisławice  0 — 4  Nida SobkówNd20 CZE 15:00 
Wisła Nowy Korczyn  3 — 0  Nidzica DobiesławiceNd20 CZE 15:00 
Kolejka 26
Nidzica Dobiesławice  2 — 2  LKS BolminNd27 CZE 11:30 
Wisła Nowy Korczyn  3 — 0  Wierna II MałogoszczNd27 CZE 15:00 
Nida Sobków  3 — 1  Nida OksaNd27 CZE 15:00 
Zryw Skroniów  1 — 0  Gród Wi¶licaNd27 CZE 15:00 
Start Słupia Jędrzejowska  3 — 2  Zieleń ŻelisławiceNd27 CZE 15:00 
Unia Małogoszcz  1 — 3  D±b NagłowiceNd27 CZE 15:00