Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18.
    ŚLJS 1, ŚLJS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17.
    ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15.
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

 Nida Sobków
Informacje o klubie
Informacje og?lne:
Pełna nazwa: Klub Sportowy Nida Sobków
Adres koresp.: ul. Źródłowa 4
25-308 Sobków
Telefon: (41) 387 10 37
Historia pierwszego zespołu
2000/012001/022002/032003/042004/052005/062006/07
2007/082008/092009/102010/11
klasa B
POZ: 7/10
3 – 6 – 9
2011/12
klasa B
POZ: 3/8
7 – 0 – 5
2012/13
klasa B
POZ: 1/10
10 – 1 – 3
2013/14
klasa A
POZ: 12/14
5 – 9 – 12
2014/15
klasa A
POZ: 11/14
9 – 3 – 14
2015/16
klasa A
POZ: 8/16
11 – 8 – 11
2016/17
klasa A
POZ: 11/17
10 – 5 – 15
2017/18
klasa A
POZ: 7/12
8 – 6 – 8
2018/19
klasa A
POZ: 3/12
12 – 3 – 7
2019/20
klasa A
POZ: 5/12
4 – 4 – 3
2020/21
klasa A
POZ: 12/13
8 – 1 – 15
  Seniorzy
Terminarz:
Sb28 SIE17:00
 
  3 — 0  Deko Włoszczowaklasa B
NdWRZ15:00
 
  4 — 0  Unia Małogoszczklasa B
Nd12 WRZ16:30
 
  0 — 2  Strzelec Chroberzklasa B
Nd19 WRZ11:00
 
  3 — 1  MGTS Działoszyceklasa B
Nd26 WRZ10:30
 
   —   Nidzica Dobiesławiceklasa B
NdPAŹ11:00
 
   —   Bucovia II Bukowaklasa B
Nd10 PAŹ11:00
 
   —   LZS Czarnocinklasa B
Nd17 PAŹ11:00
 
   —   Vitalpol Solec-Zdrójklasa B
  Junior młodszy
Terminarz:
Sb11 WRZ10:00
 
  1 — 11MGTS Działoszycekl. okręg.
Sb18 WRZ10:00
 
   —   Unia Małogoszczkl. okręg.
Sb25 WRZ12:00
 
   —   Naprzód Jędrzejówkl. okręg.
SbPAŹ10:00
 
   —   Piaskowianka Piaskikl. okręg.
      Trampkarz młodszy
Terminarz:
Sb11 WRZ12:00
 
  1 — 7  Football Academy Pińczówkl. okręg.
Sb18 WRZ12:00
 
  1 — 4  Gród Wiślicakl. okręg.
Sb25 WRZ09:00
 
   —   Naprzód Jędrzejówkl. okręg.
SbPAŹ12:30
 
   —   Piaskowianka Piaskikl. okręg.
      Młodzik starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziau w żadnych grach.
      Młodzik młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziau w żadnych grach.
Kadra seniorzy 2021 (jesie?)
pozostali
G. Babiarski (41)K. Chwastek (23)
K. Dziewięcki (28)P. Gołuzd (41)
A. Kaczor (27)I. Karczewski (27)
P. Kasiński (21)D. Kramer (25)
S. Krzemiński (28)M. Kubicki (25)
K. Kuta (24)W. Kwapisz (19)
K. Nasidłowski (20)K. Orliński (23)
K. Pińczyński (30)B. Pokrzepa (19)
J. Przygodzki (19)M. Przygodzki (24)
P. Pyzowski (29)K. Skowron (23)
P. Stępień (27)G. Sułek (27)
T. Ślusarczyk (25)P. Wierzbicki (25)
K. Wijas (22)W. Wojciechowski (22)
R. Woliński (45)A. Woś (21)
Kadra junior młodszy 2021 (jesie?)
W. Baran (14)B. Bawoł (14)
B. BlicharskiJ. Frączkiewicz (14)
B. Gąsior (15)F. Gidel
K. Gołuzd (13)K. Hendel (15)
A. Iwanowski (14)B. Kasiński (15)
T. Klepacki (15)K. Klimek (14)
W. KopaczD. Kulasek (13)
P. Kuncewicz (14)M. Małogoski (14)
K. Mazur (14)M. Miernik (13)
O. Petelicki (13)S. Szewczyk (13)
K. Wojciechowski (12)
Kadra trampkarz młodszy 2021 (jesie?)
M. Chaja
M. Gawron (12)F. Gidel
K. Gołuzd (13)K. Kośmider
D. Kulasek (13)M. Miernik (13)
K. Mitręga (12)N. Nogaj
K. OchnickiO. Oleksy (2021)
M. OlszakK. Porębski
M. Skóra (12)O. Surowiec (12)
T. SychowskiM. Wilk (13)
K. Wojciechowski (12)P. Wojciechowski (12)
P. WójcikE. Zgryza (13)