Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18.
    ŚLJS 1, ŚLJS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17.
    ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15.
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

 GKS Rudki
Historia
2000/01
4 liga
POZ: 17/18
6 – 6 – 22
2001/02
kl. okręg.
POZ: 5/15
14 – 5 – 9
2002/03
kl. okręg.
POZ: 13/16
10 – 6 – 14
2003/04
klasa A
POZ: 1/12
16 – 4 – 2
2004/05
kl. okręg.
POZ: 10/16
10 – 8 – 12
2005/06
kl. okręg.
POZ: 1/12
17 – 2 – 3
2006/07
4 liga
POZ: 10/16
9 – 9 – 12
2007/08
4 liga
POZ: 11/16
10 – 5 – 15
2008/09
4 liga
POZ: 14/16
9 – 6 – 15
2009/10
kl. okręg.
POZ: 12/17
10 – 7 – 15
2010/11
kl. okręg.
POZ: 6/16
12 – 9 – 9
2011/12
kl. okręg.
POZ: 5/16
15 – 7 – 8
2012/13
kl. okręg.
POZ: 13/16
10 – 4 – 16
2013/14
kl. okręg.
POZ: 1/16
21 – 6 – 3
2014/15
4 liga
POZ: 7/16
11 – 11 – 8
2015/16
4 liga
POZ: 14/16
11 – 5 – 14
2016/17
kl. okręg.
POZ: 9/16
11 – 8 – 11
2017/18
kl. okręg.
POZ: 10/16
9 – 8 – 13
2018/19
kl. okręg.
POZ: 3/16
18 – 8 – 4
2019/20
4 liga
POZ: 11/18
5 – 5 – 8
2020/21
4 liga
POZ: 9/20
16 – 11 – 11
SparingiSb17 LIP16:30
 
  0 — 3   Star Starachowice
SparingiŚr21 LIP
 
  0 — 0   Góral Górno
SparingiSb24 LIP11:00
 
  0 — 2   AKS 1947 Busko-Zdrój
SparingiSb31 LIP
 
  6 — 1   Powiślanka Lipsko
SparingiŚrSIE
 
  1 — 3   Korona II Kielce
Hummel IV ligaKolejka 1Nd15 SIE17:00
 
  1 — 1  Moravia Morawica
Dominik Rusiecki 70'
Hummel IV ligaKolejka 2Śr18 SIE17:00
 
  2 — 3  GKS Nowiny
Kacper Wiecha 43', Piotr Jedlikowski 57'
Hummel IV ligaKolejka 3Sb21 SIE17:00
 
  3 — 0  Granat Skarżysko-Kamienna
Piotr Jedlikowski 4', Kacper Wiecha 48', 70'
Hummel IV ligaKolejka 4Sb28 SIE17:00
 
  1 — 0  Wierna Małogoszcz
Piotr Jedlikowski 82'
Hummel IV ligaKolejka 5NdWRZ16:00
 
  2 — 0  Star Starachowice
Kacper Wiecha 49', 71'
Hummel IV ligaKolejka 6Nd12 WRZ16:00
 
  2 — 1  Neptun Końskie
Bartosz Wiecha 25' (k.), Kacper Wiecha 67'
Hummel IV ligaKolejka 7Sb18 WRZ11:00
 
  1 — 0  Lubrzanka Kajetanów
Kacper Wiecha 67'
Hummel IV ligaKolejka 8Nd26 WRZ16:00
 
   —   AKS 1947 Busko-Zdrój
Hummel IV ligaKolejka 9SbPAŹ15:00
 
   —   Olimpia Pogoń Staszów
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 4ŚrPAŹ15:00
 
   —    AP Star/Juventa Starachowice
Hummel IV ligaKolejka 10Nd10 PAŹ15:00
 
   —   Korona II Kielce
Hummel IV ligaKolejka 11Sb16 PAŹ15:00
 
   —   Orlicz Suchedniów
Hummel IV ligaKolejka 12Nd24 PAŹ14:00
 
   —   Spartakus Daleszyce
Hummel IV ligaKolejka 13Sb30 PAŹ14:00
 
   —   Sparta Kazimierza Wielka
Hummel IV ligaKolejka 14SbLIS13:00
 
   —   Alit Ożarów
Hummel IV ligaKolejka 15Cz11 LIS13:00
 
   —   Łysica Bodzentyn
Hummel IV ligaKolejka 16Nd14 LIS13:00
 
   —   TS 1946 Nida Pińczów
Hummel IV ligaKolejka 17Sb20 LIS13:00
 
   —   Klimontowianka PBI Klimontów
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie