Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

Junior starszy:
    CLJ U-18.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ¦LMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Go¶ci online: 36

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 60,151
· Najnowszy użytkownik: bryonc3a
Statystyki
statystyka
 Nidzica Dobiesławice
Informacje o klubie
Informacje ogólne:
Pełna nazwa: Ludowy Klub Sportowy Nidzica Dobiesławice
Data założenia: 2001
Adres koresp.: Dobiesławice 83
28-512 Bejsce
Telefon: (41) 351 14 71
Historia pierwszego zespołu
1997/981998/991999/002000/012001/022002/032003/04
2004/052005/062006/072007/082008/092009/10
klasa B
POZ: 8/10
4 – 2 – 12
2010/11
klasa B
POZ: 8/11
6 – 0 – 12
2011/12
klasa B
POZ: 2/12
13 – 1 – 6
2012/13
klasa B
POZ: 2/10
10 – 0 – 4
2013/14
klasa A
POZ: 11/14
7 – 6 – 13
2014/15
klasa A
POZ: 8/14
12 – 1 – 13
2015/16
klasa A
POZ: 11/14
8 – 5 – 13
2016/17
klasa A
POZ: 14/16
7 – 6 – 17
2017/18
klasa A
POZ: 2/12
10 – 4 – 8
  Seniorzy
Terminarz:
Sb20 KWI12:00
 
  4 — 1  Nida Sobkówklasa A
Nd28 KWI15:00
 
  3 — 2  Gród Wi¶licaklasa A
NdMAJ15:00
 
  6 — 1  Partyzant Wodzisławklasa A
Nd12 MAJ11:00
 
  0 — 6  Victoria 2015 Skalbmierzklasa A
Nd19 MAJ15:00
 
  3 — 3  GKS Kluczewskoklasa A
Sb25 MAJ17:00
 
  3 — 6  LKS Bolminklasa A
NdCZE15:00
 
  1 — 1  Wisła Nowy Korczynklasa A
NdCZE15:00
 
  3 — 2  Wierna II Małogoszczklasa A
  Junior starszy
Terminarz:
SbMAJ12:00
 
  5 — 6  Unia Sędziszówkl. okręg.
Sb11 MAJ13:00
 
  0 — 2  Moravia Morawicakl. okręg.
Sb18 MAJ14:30
 
  0 — 3  Naprzód Jędrzejówkl. okręg.
Sb25 MAJ11:00
 
  0 — 1  Deko Włoszczowakl. okręg.
  Junior młodszy
W bież±cym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Trampkarz starszy
W bież±cym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Młodzik młodszy
Terminarz:
WtCZE16:30
 
  2 — 8  Moravia Morawicakl. okręg.
CzCZE16:00
 
  0 — 2  MKS Zdrój Buskokl. okręg.
Śr12 CZE17:00
 
  3 — 2  Football Academy Pińczówkl. okręg.
Sb15 CZE10:00
 
  1 — 1  Victoria 2015 Skalbmierzkl. okręg.
Kadra seniorzy 2020 (wiosna)
bramkarze
K. Niemiec (25)
pozostali
M. Grudzień (18)A. Idziak (35)
T. Idziak (26)D. Iwański (24)
D. Jaworski (25)B. Jesionka (25)
S. Jesionka (22)M. Korzec (19)
D. Kowalski (21)P. Kowalski (25)
M. Mandecki (19)M. Miałkowski (29)
B. NiedĽwiedĽ (18)D. NiedĽwiedĽ (16)
T. NiedĽwiedĽ (18)P. Nowak (28)
S. Nowak (17)H. Pietras (26)
M. Pietras (20)P. Pietrzyk (21)
Ł. Półtorak (30)A. Pudełko (19)
E. Pudełko (17)M. Seweryn (24)
M. Stalmach (28)J. Staniszewski (18)
K. Szostak (32)M. ¦laski (21)
G. Tomczyk (21)S. Trędowski (24)
P. Włusek (27)D. Zawadzki (37)
Kadra junior starszy 2020 (wiosna)
bramkarze
O. Jabłoński (16)
pozostali
K. Grudzień (16)M. Grudzień (18)
B. Hajdys (18)M. Jach (16)
M. Korzec (19)T. Krypel (19)
W. Kuli¶ (18)M. Mandecki (19)
D. Marzec (18)P. Mazurkiweicz (19)
B. NiedĽwiedĽ (18)D. NiedĽwiedĽ (16)
T. NiedĽwiedĽ (18)S. Nowak (17)
K. Pietras (15)P. Pietraszek (18)
A. Pudełko (19)E. Pudełko (17)
B. Skowron (16)J. Staniszewski (18)
M. Wójcik (16)
Kadra młodzik młodszy 2020 (wiosna)
B. Bryła (11)
D. D±browski (11)S. Grudzień (9)
J. Grzywna (12)B. Kawecki (10)
J. Kawecki (12)M. Kociński (12)
K. Korfel (11)B. Kozanecki (12)
K. Kurek (11)N. Kwiecień (11)
P. NiedĽwiedĽ (11)M. Sowa (10)
A. Szuba (12)B. Wójcik (10)
K. Wójcik (12)