Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

Junior starszy:
    CLJ U-18.

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 44

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 59,977
· Najnowszy użytkownik: Ronchettose10
Statystyki
statystyka
 Sparta Kazimierza Wielka
Informacje o klubie
Informacje ogólne:
Pełna nazwa: Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy Sparta Kazimierza Wielka
Data założenia: 1927
Adres koresp.: ul. Głowackiego 42
28-500 Kazimierza Wielka
Telefon: (41) 352 15 13
Faks: (41) 352 19 56
Historia pierwszego zespołu
1997/98
4 liga
POZ: 4/16
18 – 3 – 9
1998/99
4 liga
POZ: 14/18
10 – 3 – 21
1999/00
kl. okręg.
POZ: 7/16
12 – 5 – 13
2000/01
kl. okręg.
POZ: 9/16
12 – 7 – 11
2001/02
kl. okręg.
POZ: 14/15
7 – 1 – 20
2002/03
kl. okręg.
POZ: 12/16
10 – 7 – 13
2003/04
klasa A
POZ: 1/13
20 – 2 – 2
2004/05
kl. okręg.
POZ: 6/16
11 – 6 – 13
2005/06
kl. okręg.
POZ: 2/12
11 – 5 – 6
2006/07
kl. okręg.
POZ: 4/13
13 – 7 – 4
2007/08
kl. okręg.
POZ: 3/14
16 – 7 – 3
2008/09
4 liga
POZ: 5/16
14 – 5 – 11
2009/10
4 liga
POZ: 10/16
13 – 4 – 13
2010/11
4 liga
POZ: 5/16
13 – 9 – 8
2011/12
4 liga
POZ: 3/16
17 – 8 – 5
2012/13
4 liga
POZ: 9/16
13 – 5 – 12
2013/14
4 liga
POZ: 7/16
10 – 12 – 8
2014/15
4 liga
POZ: 1/16
24 – 2 – 4
2015/16
3 liga
POZ: 15/18
6 – 5 – 21
2016/17
4 liga
POZ: 18/18
2 – 8 – 24
2017/18
kl. okręg.
POZ: 5/16
16 – 5 – 9
  Seniorzy
Terminarz:
Nd26 MAJ17:00
 
  5 — 1  Bucovia Bukowakl. okręg.
NdCZE17:00
 
  3 — 6  Orlicz Suchedniów kl. okręg.
NdCZE17:00
 
  4 — 3  Piaskowianka Piaskikl. okręg.
Sb15 CZE17:00
 
  2 — 1  Zenit Chmielnikkl. okręg.
Cz15 SIE17:00
 
   —   OKS Opatówkl. okręg.
Nd18 SIE17:00
 
   —   Piast Stopnicakl. okręg.
Nd25 SIE17:00
 
   —   Zenit Chmielnikkl. okręg.
NdWRZ17:00
 
   —   Piaskowianka Piaskikl. okręg.
      Seniorzy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
  Seniorzy Sparta II Kazimierza Wielka
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
  Junior starszy
Terminarz:
Sb11 MAJ10:30
 
  1 — 7  Unia Sędziszówkl. okręg.
Sb18 MAJ14:00
 
  0 — 2  Zenit Chmielnikkl. okręg.
Sb25 MAJ13:00
 
  3 — 6  Nida Oksakl. okręg.
Pn17 CZE18:00
 
   —   Naprzód Jędrzejówkl. okręg.
  Junior młodszy
Terminarz:
SbPAŹ11:00
 
  0 — 2  TS 1946 Nida Pińczówkl. okręg.
Sb13 PAŹ15:30
 
  0 — 3  Partyzant Wodzisławkl. okręg.
Śr17 PAŹ15:00
 
  0 — 14MKS Zdrój Buskokl. okręg.
Sb27 PAŹ14:00
 
  0 — 3  Piast Stopnicakl. okręg.
      Trampkarz starszy
Terminarz:
Sb18 MAJ11:30
 
  0 — 2  Zenit Chmielnikkl. okręg.
Wt28 MAJ17:00
 
  0 — 13TS 1946 Nida Pińczówkl. okręg.
SbCZE11:00
 
  3 — 0  Baszta Rytwianykl. okręg.
Śr19 CZE17:00
 
  2 — 10MGTS Działoszycekl. okręg.
      Trampkarz młodszy
Terminarz:
Sb29 WRZ15:00
 
  0 — 1  Moravia Morawicakl. okręg.
SbPAŹ15:00
 
  0 — 3  Unia Sędziszówkl. okręg.
Sb13 PAŹ09:00
 
  0 — 11MKS Zdrój Buskokl. okręg.
Sb20 PAŹ11:30
 
  0 — 7  Football Academy Jędrzejówkl. okręg.
      Młodzik starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Młodzik starszy Sparta II Kazimierza Wielka
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Młodzik młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Orlik starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Orlik młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
Kadra seniorzy 2020 (wiosna)
pozostali
M. Adamczyk (26)M. Adamczyk (30)
M. Ciemiera (29)M. Cieślik (18)
D. Dybał (22)P. Fakowski (20)
M. Jaros (39)K. Jeleń (29)
K. Kądzielski (16)K. Kłoda (24)
P. Kotarba (19)B. Kwiatkowski (29)
D. Mocherek (22)J. Mocherek (23)
P. Mocherek (20)T. Mocherek (19)
A. Morsztyn (27)D. Nowak (20)
P. Nowak (21)S. Radziszewski (26)
P. Sambór (19)R. Stępień (20)
K. Tabor (23)P. Trzepatowski (31)
M. Wąż (25)M. Wołowski (26)
S. Zientara (19)M. Ziętara (26)
Kadra junior starszy 2020 (wiosna)
A. Adamczyk (18)O. Banasik (17)
J. Beruś (16)S. Bil (19)
K. Chumikowski (16)M. Cieślik (18)
A. Czernik (17)K. Jaros (15)
K. Kądzielski (16)P. Kotarba (19)
K. Kowalski (18)P. Koziński (16)
H. Kuc (15)K. Kurczyna (18)
M. Kuziński (17)S. Maderak (15)
P. Malara (18)M. Mazur (15)
J. Mucha (17)M. Nowak (18)
N. Parys (16)D. Porębski (15)
P. Sambór (19)D. Stachura (17)
D. Styczeń (18)M. Szostak (19)
S. Twardowski (16)M. Wiecha (18)
E. Wieczorek (18)A. Zaręba (15)
S. Zientara (19)M. Zimnicki (16)
J. Żarnowiec (19)
Kadra trampkarz starszy 2020 (wiosna)
B. Cichy (14)
B. Cieślik (15)S. Czarnota (14)
K. Gałka (14)D. Jangrot (13)
K. Jaskuła (14)W. Jaworski (15)
F. Juszczyk (15)M. Kabat (14)
F. Kałat (13)S. Klimczyk (14)
P. Książek (14)N. Kupiec (12)
J. Łąkas (14)M. Marzec (14)
J. Mącznik (14)K. Mysior (12)
P. Mysior (15)P. Paś (14)
N. Płaszewski (15)K. Puchała (13)
S. Sobczyk (13)O. Sodo (14)
J. Stalmach (14)B. Szostak (15)
B. Ściupidro (13)S. Thomas (14)
P. Wójcik (14)K. Zaręba (14)