Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 44

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 83,125
· Najnowszy użytkownik: Readerse90a
Statystyki
statystyka
 Sparta Kazimierza Wielka
Historia
1998/99
4 liga
POZ: 14/18
10 – 3 – 21
1999/00
kl. okręg.
POZ: 7/16
12 – 5 – 13
2000/01
kl. okręg.
POZ: 9/16
12 – 7 – 11
2001/02
kl. okręg.
POZ: 14/15
7 – 1 – 20
2002/03
kl. okręg.
POZ: 12/16
10 – 7 – 13
2003/04
klasa A
POZ: 1/13
20 – 2 – 2
2004/05
kl. okręg.
POZ: 6/16
11 – 6 – 13
2005/06
kl. okręg.
POZ: 2/12
11 – 5 – 6
2006/07
kl. okręg.
POZ: 4/13
13 – 7 – 4
2007/08
kl. okręg.
POZ: 3/14
16 – 7 – 3
2008/09
4 liga
POZ: 5/16
14 – 5 – 11
2009/10
4 liga
POZ: 10/16
13 – 4 – 13
2010/11
4 liga
POZ: 5/16
13 – 9 – 8
2011/12
4 liga
POZ: 3/16
17 – 8 – 5
2012/13
4 liga
POZ: 9/16
13 – 5 – 12
2013/14
4 liga
POZ: 7/16
10 – 12 – 8
2014/15
4 liga
POZ: 1/16
24 – 2 – 4
2015/16
3 liga
POZ: 15/18
6 – 5 – 21
2016/17
4 liga
POZ: 18/18
2 – 8 – 24
2017/18
kl. okręg.
POZ: 5/16
16 – 5 – 9
2018/19
kl. okręg.
POZ: 5/16
15 – 3 – 12
Klasa okręgowa, gr. IKolejka 1Nd28 SIE17:00
 
  0 — 2  Gród Wiślica
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 2Śr31 SIE
 
  2 — 1   Piast Stopnica
Klasa okręgowa, gr. IKolejka 2NdWRZ16:00
 
  2 — 1  Astra Piekoszów
Klasa okręgowa, gr. IKolejka 3Nd11 WRZ16:00
 
  2 — 1  Unia Sędziszów
Klasa okręgowa, gr. IKolejka 4Nd18 WRZ16:00
 
  1 — 1  Victoria Skalbmierz
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 3Śr21 WRZ15:30
 
  0 — 5   Piaskowianka Piaski
Klasa okręgowa, gr. IKolejka 5Nd25 WRZ15:00
 
  1 — 1  Lubrzanka Kajetanów
Klasa okręgowa, gr. IKolejka 6NdPAŹ15:00
 
  1 — 1  Moravia Morawica
Klasa okręgowa, gr. IKolejka 7NdPAŹ15:00
 
  1 — 1  Bucovia Bukowa
Klasa okręgowa, gr. IKolejka 8Nd16 PAŹ14:00
 
  0 — 3  Lechia Strawczyn
Klasa okręgowa, gr. IKolejka 9Nd23 PAŹ14:00
 
  0 — 3  Hetman Włoszczowa
Klasa okręgowa, gr. IKolejka 10Nd30 PAŹ13:00
 
  0 — 1  Politechnika Świętokrzyska Kielce
Klasa okręgowa, gr. IKolejka 11NdLIS13:00
 
  1 — 2  Skała Tumlin
Klasa okręgowa, gr. IKolejka 12NdKWI15:00
 
  2 — 1  Gród Wiślica
Klasa okręgowa, gr. IKolejka 13NdKWI15:00
 
  1 — 0  Astra Piekoszów
Klasa okręgowa, gr. IKolejka 14Nd23 KWI16:00
 
  3 — 0  Unia Sędziszów
Klasa okręgowa, gr. IKolejka 15Nd30 KWI16:00
 
  1 — 0  Victoria Skalbmierz
Klasa okręgowa, gr. IKolejka 16NdMAJ17:00
 
  2 — 0  Lubrzanka Kajetanów
Klasa okręgowa, gr. IKolejka 17Nd14 MAJ17:00
 
  0 — 1  Moravia Morawica
Klasa okręgowa, gr. IKolejka 18Nd21 MAJ17:00
 
  0 — 0  Bucovia Bukowa
Klasa okręgowa, gr. IKolejka 19Nd28 MAJ17:00
 
  2 — 0  Lechia Strawczyn
Klasa okręgowa, gr. IKolejka 20NdCZE17:00
 
  2 — 1  Hetman Włoszczowa
Klasa okręgowa, gr. IKolejka 21Nd11 CZE17:00
 
  4 — 0  Politechnika Świętokrzyska Kielce
Klasa okręgowa, gr. IKolejka 22Cz15 CZE17:00
 
  2 — 1  Skała Tumlin
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie