Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18;
    ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.

Junior młodszy:
    CLJ U-17.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 36

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 62,050
· Najnowszy użytkownik: block572iz
Statystyki
statystyka
 Trampkarz starszy, gr. finałowa, 2014/15
Ostatnie spotkania
Trampkarz starszy, gr. finałowa
Spartakus  0 — 2  TS 1946 NidaSOB10:00
Rodzina  0 — 4  KKP KoronaSOB11:30
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego 
Granat  0 — 1  KSZO-JuniorSOB11:30
Tabela rozgrywek
Trampkarz starszy, gr. finałowa
1.   KKP Korona Kielce 12 36 61–  3 12 6 18 35–  1 6 6 18 26–  2 6
2.   MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. 12 23 23–11 7 2 3 6 12 13–  5 4 2 6 11 10–  6 3 2 1
3.   Granat Skarżysko-Kamienna 12 22 21–10 7 1 4 6 12 10–  5 4 2 6 10 11–  5 3 1 2
4.   Rodzina Kielce 12 15 15–24 4 3 5 6 8 10–12 2 2 2 6 7   5–12 2 1 3
5.   Hetman Włoszczowa 12 13 12–24 4 1 7 6 7   6–  9 2 1 3 6 6   6–15 2 4
6.   TS 1946 Nida Pińczów 12 11 15–31 3 2 7 6 7 10–11 2 1 3 6 4   5–20 1 1 4
7.   Spartakus Daleszyce 12 1   4–48 1 11 6 1   0–24 1 5 6 0   4–24 6
8.   Juventa Starachowice 0   –    –    – 

Najlepsi strzelcy
17 bramekGrzegorz Pańszczyk (14 + 3 k.) (KKP Korona)
13 bramekKamil Uciński (Granat)
11 bramekCezary Matuszewski (KKP Korona)
8 bramekBartłomiej Kołomański (KKP Korona)
6 bramekKacper Rajek (KKP Korona)
5 bramekWiktor Tutaj (TS 1946 Nida), Michał Krzak (4 + 1 k.) (TS 1946 Nida)
4 bramkiKacper Dereń (KSZO-Junior), Łukasz Janik (KSZO-Junior), Kacper Klamka (Rodzina), Artur Piróg (KKP Korona), Bartłomiej Wójcik (Hetman)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców
Terminarz
Kolejka 1
Granat Skarżysko-Kamienna  4 — 1  Spartakus DaleszyceWt28 KWI 17:00 
Rodzina Kielce  2 — 2  MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.WtCZE 17:00 
Hetman Włoszczowa  1 — 5  KKP Korona KielceWtCZE 17:00 
Kolejka 2
KKP Korona Kielce10 — 0  TS 1946 Nida PińczówSb11 KWI 10:00 
MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.  1 — 2  Hetman WłoszczowaSb11 KWI 10:00 
Granat Skarżysko-Kamienna  2 — 0  Rodzina KielceSb11 KWI 11:30 
Kolejka 3
Rodzina Kielce  3 — 2  Spartakus DaleszyceSb18 KWI 11:30 
Hetman Włoszczowa  0 — 0  Granat Skarżysko-KamiennaSb18 KWI 11:30 
TS 1946 Nida Pińczów  0 — 0  MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.Sb18 KWI 11:30 
Kolejka 4
Spartakus Daleszyce  0 — 9  KKP Korona KielceSb25 KWI 10:00 
Granat Skarżysko-Kamienna  2 — 0  TS 1946 Nida PińczówSb25 KWI 11:30 
Rodzina Kielce  3 — 0  Hetman WłoszczowaSb25 KWI 11:30 
Kolejka 5
KKP Korona Kielce  4 — 1  MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.Cz30 KWI 17:00 
TS 1946 Nida Pińczów  2 — 3  Rodzina KielceSbMAJ 11:30 
Hetman Włoszczowa  2 — 1  Spartakus DaleszyceNdMAJ 11:00 
Kolejka 6
Hetman Włoszczowa  3 — 1  TS 1946 Nida PińczówSbMAJ 10:00 
Spartakus Daleszyce  0 — 5  MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.SbMAJ 11:30 
Granat Skarżysko-Kamienna  0 — 2  KKP Korona KielceSbMAJ 11:30 
Kolejka 7
KKP Korona Kielce  4 — 0  Rodzina KielceSb16 MAJ 10:00 
TS 1946 Nida Pińczów  4 — 0  Spartakus DaleszyceSb16 MAJ 11:00 
MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.  1 — 0  Granat Skarżysko-KamiennaSb16 MAJ 12:30 
Kolejka 8
MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.  4 — 1  Rodzina KielceWt19 MAJ 17:00 
Spartakus Daleszyce  0 — 5  Granat Skarżysko-KamiennaWt19 MAJ 17:30 
KKP Korona Kielce  6 — 0  Hetman WłoszczowaŚr20 MAJ 17:00 
Kolejka 9
Hetman Włoszczowa  0 — 1  MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.Sb23 MAJ 11:00 
TS 1946 Nida Pińczów  1 — 5  KKP Korona KielceSb23 MAJ 11:30 
Rodzina Kielce  1 — 3  Granat Skarżysko-KamiennaSb23 MAJ 13:30 
Kolejka 10
MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.  4 — 1  TS 1946 Nida PińczówPt29 MAJ 14:30 
Spartakus Daleszyce  0 — 0  Rodzina KielceSb30 MAJ 11:30 
Granat Skarżysko-Kamienna  2 — 1  Hetman WłoszczowaSb30 MAJ 13:00 
Kolejka 11
KKP Korona Kielce  8 — 0  Spartakus DaleszyceSbCZE 10:00 
Hetman Włoszczowa  0 — 1  Rodzina KielceSbCZE 10:00 
TS 1946 Nida Pińczów  0 — 3  Granat Skarżysko-KamiennaSbCZE 11:30 
Kolejka 12
Spartakus Daleszyce  0 — 3  Hetman WłoszczowaWtCZE 16:00 
Rodzina Kielce  1 — 1  TS 1946 Nida PińczówWtCZE 17:30 
MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.  0 — 1  KKP Korona KielceWtCZE 17:30 
Kolejka 13
TS 1946 Nida Pińczów  3 — 0  Hetman WłoszczowaPt12 CZE 17:30 
MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.  3 — 0  Spartakus DaleszyceSb13 CZE 12:30 
KKP Korona Kielce  3 — 0  Granat Skarżysko-KamiennaNd14 CZE 13:00 
Kolejka 14
Spartakus Daleszyce  0 — 2  TS 1946 Nida PińczówSb20 CZE 10:00 
Rodzina Kielce  0 — 4  KKP Korona KielceSb20 CZE 11:30 
Granat Skarżysko-Kamienna  0 — 1  MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.Sb20 CZE 11:30