Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18;
    ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.

Junior młodszy:
    CLJ U-17.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 37

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 61,889
· Najnowszy użytkownik: Czeslaw
Statystyki
statystyka
 Trampkarz starszy, gr. D, 2014/15
Ostatnie spotkania
Trampkarz starszy, gr. D
Stal  3 — 0  OKS OpatówSOB11:30
Klimontowianka16 — 0  KS TarłówSOB11:30
Alit  3 — 0  KoprzywiankaNDZ13:00
Tabela rozgrywek
Trampkarz starszy, gr. D
1.   Alit Ożarów 10 28 68–  3 9 1 5 13 29–  1 4 1 5 15 39–  2 5
2.   Koprzywianka Arka Koprzywnica 10 22 47–11 7 1 2 5 10 21–  5 3 1 1 5 12 26–  6 4 1
3.   Klimontowianka PBI Klimontów 10 19 53–13 6 1 3 5 9 32–  6 3 2 5 10 21–  7 3 1 1
4.   Stal Kunów 10 13 25–25 4 1 5 5 6 13–12 2 3 5 7 12–13 2 1 2
5.   OKS Opatów 10 4 11–77 1 1 8 5 1   3–48 1 4 5 3   8–29 1 4
6.   KS Tarłów 10 1   1–76 1 9 5 0   1–34 5 5 1   0–42 1 4

Najlepsi strzelcy
18 bramekBartłomiej Duda (Alit)
16 bramekKarol Flisek (Klimontowianka)
11 bramekCezary Charszla (10 + 1 k.) (Koprzywianka), Dawid Wiśniewski (10 + 1 k.) (Koprzywianka)
10 bramekKamil Żak (Koprzywianka)
9 bramekKarol Ślęzak (8 + 1 k.) (Alit)
8 bramekPaweł Paruch (Alit)
7 bramekJakub Kopacz (Alit)
5 bramekDominik Dubiel (Klimontowianka), Kacper Grzegorski (Stal), Wiktor Nowak (Klimontowianka), Kacper Nowak (Stal)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców
Terminarz
Kolejka 1
Klimontowianka Klimontów  0 — 2  Koprzywianka KoprzywnicaSb11 KWI 11:30 
OKS Opatów  0 — 0  KS TarłówSb11 KWI 11:30 
Alit Ożarów  1 — 1  Stal KunówNd12 KWI 13:00 
Kolejka 2
Stal Kunów  9 — 0  KS TarłówSb18 KWI 10:00 
Koprzywianka Koprzywnica  3 — 1  OKS OpatówSb18 KWI 11:30 
Alit Ożarów  7 — 0  Klimontowianka KlimontówWt28 KWI 17:00 
Kolejka 3
Klimontowianka Klimontów  6 — 0  Stal KunówSb25 KWI 11:30 
KS Tarłów  0 — 3  Koprzywianka KoprzywnicaSb25 KWI 11:30 
OKS Opatów  0 — 18Alit OżarówŚr27 MAJ 17:00 
Kolejka 4
Klimontowianka Klimontów  8 — 0  OKS OpatówSbMAJ 11:30 
Stal Kunów  1 — 5  Koprzywianka KoprzywnicaNdMAJ 11:00 
Alit Ożarów  3 — 0  KS TarłówNdMAJ 13:00 
Kolejka 5
OKS Opatów  1 — 6  Stal KunówSbMAJ 11:30 
KS Tarłów  0 — 11Klimontowianka KlimontówSbMAJ 11:30 
Koprzywianka Koprzywnica  0 — 3  Alit OżarówSbMAJ 11:30 
Kolejka 6
Stal Kunów  0 — 5  Alit OżarówSb16 MAJ 10:00 
Koprzywianka Koprzywnica  0 — 0  Klimontowianka KlimontówSb16 MAJ 11:30 
KS Tarłów  0 — 7  OKS OpatówSb16 MAJ 11:30 
Kolejka 7
KS Tarłów  1 — 4  Stal KunówSb23 MAJ 11:30 
OKS Opatów  2 — 16Koprzywianka KoprzywnicaSb23 MAJ 11:30 
Klimontowianka Klimontów  2 — 4  Alit OżarówSb23 MAJ 11:30 
Kolejka 8
Stal Kunów  0 — 2  Klimontowianka KlimontówSb30 MAJ 10:00 
Koprzywianka Koprzywnica14 — 0  KS TarłówSb30 MAJ 11:30 
Alit Ożarów15 — 0  OKS OpatówŚr10 CZE 17:00 
Kolejka 9
Koprzywianka Koprzywnica  4 — 1  Stal KunówSbCZE 11:30 
KS Tarłów  0 — 9  Alit OżarówSbCZE 11:30 
OKS Opatów  0 — 8  Klimontowianka KlimontówSbCZE 11:30 
Kolejka 10
Stal Kunów  3 — 0  OKS OpatówSb13 CZE 11:30 
Klimontowianka Klimontów16 — 0  KS TarłówSb13 CZE 11:30 
Alit Ożarów  3 — 0  Koprzywianka KoprzywnicaNd14 CZE 13:00