Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18;
    ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ŚLJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
Mł. Liga Jun. Mł.

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 24

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 75,521
· Najnowszy użytkownik: bgdruk
Statystyki
statystyka
 Granat Skarżysko-Kamienna (orlik mł.)
SparingiNd22 LIP
 
  3 — 1   Zamłynie Radom
SparingiŚr25 LIP
 
  1 — 1   MKS Zdrój Busko
SparingiSb28 LIP
 
  0 — 3   Oskar Przysucha
SparingiPtSIE
 
  2 — 1   Lubrzanka Kajetanów
IV ligaKolejka 1Sb11 SIE15:00
 
  0 — 0  MKS Zdrój Busko
IV ligaKolejka 2Śr15 SIE17:00
 
  2 — 2  Wierna Małogoszcz
Kamil Uciński 43', Błażej Miller 45'
IV ligaKolejka 3Sb18 SIE17:00
 
  3 — 1  ŁKS Probudex Łagów
Kamil Uciński 45', Błażej Miller 53', 69'
IV ligaKolejka 4Pt24 SIE17:00
 
  2 — 2  Unia Sędziszów
Tomasz Bartosiak 78', Kamil Uciński 82'
IV ligaKolejka 5Śr29 SIE17:00
 
  2 — 1  Naprzód Jędrzejów
Kamil Uciński 80', Marcin Kołodziejczyk 84'
Młodzik młodszy, gr. IVKolejka 1SbWRZ09:00
 
  3 — 0  Spartakus Aureus Daleszyce
Świętokrzyska Liga Młodzików StarszychKolejka 1SbWRZ10:30
 
  0 — 0  Wierna Małogoszcz
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IKolejka 1SbWRZ12:00
 
  1 — 2  Gród Ćmińsk
Filip Pająk 44'
IV ligaKolejka 6SbWRZ16:00
 
  1 — 2  Olimpia Pogoń Staszów
Błażej Miller 20'
Świętokrzyska Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 1NdWRZ09:00
 
  1 — 9  KKP Korona Kielce
Nikodem Łoskot 45'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IKolejka 2WtWRZ17:00
 
  3 — 0  Top-Spin Promnik
Eryk Kupis 52', 74', Daniel Szwed 62'
Świętokrzyska Liga Młodzików StarszychKolejka 2WtWRZ17:00
 
  0 — 2  KKP Korona Kielce
Świętokrzyska Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 2ŚrWRZ17:00
 
  3 — 0  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.
Igor Młodawski 13', 39' (k.), Maciej Staszewski 70'
Świętokrzyska Liga Młodzików StarszychKolejka 3SbWRZ09:00
 
  3 — 0  Victoria Mniów
Tymon Berus 8', 13'
Świętokrzyska Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 3SbWRZ10:30
 
  8 — 0  Football Academy Jędrzejów
Igor Młodawski 5', 18', 27', 65', 67', Brajan Sykulski 19', Maciej Arent 57', Fabian Fuk 60'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IKolejka 3SbWRZ12:00
 
  5 — 2  Skała Tumlin
Jakub Pałgan 25', 53', Michał Jaromin 44', Wojciech Pomocnik 70', 71'
IV ligaKolejka 7SbWRZ16:00
 
  6 — 1  Kamienna Brody
Krzysztof Rzeszowski 11', Tomasz Bartosiak 27', 58', Bartosz Styczyński 36' (k.), Damian Szyszka 43', Marcin Kołodziejczyk 53'
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 3Śr12 WRZ16:00
 
  4 — 1   Victoria Mniów
Tomasz Bartosiak 69', 82', 89', 90'
Młodzik młodszy, gr. IVKolejka 4Sb15 WRZ09:00
 
  8 — 0  Celsium Skarżysko-Kamienna
Patryk Kapłański 6', 7', 8', 9', 59', Gustaw Piątek 28', Adam Kapusta 29', Mikołaj Konkel 48'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IKolejka 4Sb15 WRZ11:00
 
  0 — 4  Lechia Strawczyn
IV ligaKolejka 8Sb15 WRZ11:00
 
  3 — 0  Partyzant Radoszyce
Krzysztof Rzeszowski 26', Błażej Miller 33', Damian Szyszka 62'
Świętokrzyska Liga Młodzików StarszychKolejka 5Sb15 WRZ11:30
 
  2 — 2  Akademia Piłkarska Końskie
Jakub Banyś 19', Konrad Krakowiak 53'
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIKolejka 2Sb15 WRZ12:00
 
  4 — 6  GKS Rudki
Mateusz Czarnoskutow 9', Dawid Bilski 18', Damian Parszewski 30', Maciej Walkiewicz 90'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IKolejka 5Sb22 WRZ10:30
 
  0 — 1  Orlicz Suchedniów
Świętokrzyska Liga Młodzików StarszychKolejka 6Sb22 WRZ10:30
 
  3 — 1  Orlęta Kielce
Tymon Berus 3', 15', 19'
Świętokrzyska Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 6Sb22 WRZ11:00
 
  5 — 0  Baszta Rytwiany
Maciej Staszewski 49', Igor Młodawski 52' (k.), 53', Wiktor Pluta 60', Maciej Kaczmarczyk 61'
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIKolejka 3Sb22 WRZ14:00
 
  3 — 0  ŁKS Probudex Łagów
Dawid Bilski 14', Konrad Angelo 17', Michał Bassa 88'
IV ligaKolejka 9Nd23 WRZ15:00
 
  0 — 2  TS 1946 Nida Pińczów
Świętokrzyska Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 7Wt25 WRZ16:00
 
  2 — 1  Juventa Starachowice
Fabian Fuk 62', Tomasz Dekarczyk 64'
Świętokrzyska Liga Młodzików StarszychKolejka 7Wt25 WRZ16:00
 
  1 — 4  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.
Tymon Berus 37'
Świętokrzyska Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 8Sb29 WRZ10:30
 
  0 — 1  KKP Korona Kielce
IV ligaKolejka 10Sb29 WRZ15:00
 
  8 — 1  Klimontowianka Klimontów
Tomasz Bartosiak 4', 30', 44', Dominik Kaczor 12' (sam.), Kamil Uciński 35', Krzysztof Rzeszowski 47', 74', 81'
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIKolejka 4Sb29 WRZ15:30
 
  4 — 5  LZS Samborzec
Mateusz Stopiński 31', 66' (k.), Damian Parszewski 63', 65'
Młodzik młodszy, gr. IVKolejka 6Nd30 WRZ09:30
 
  7 — 1  Spartakus Aureus Daleszyce
Gustaw Piątek 4', 27', Patryk Kapłański 25', 26', 28', Maciej Łazorczyk 37', 51'
Świętokrzyska Liga Młodzików StarszychKolejka 8Nd30 WRZ10:00
 
  2 — 0  Wierna Małogoszcz
Piotr Wychowaniec 15', Jakub Banyś 49'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IKolejka 6Nd30 WRZ12:00
 
  1 — 1  Gród Ćmińsk
Jakub Klepner 34'
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 4ŚrPAŹ15:00
 
  4 — 3   Star Starachowice
Damian Szyszka 19', 90', Tomasz Bartosiak 26', Kamil Uciński 37'
Świętokrzyska Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 4ŚrPAŹ16:00
 
  0 — 4  AP SKS Star Starachowice
Świętokrzyska Liga Młodzików StarszychKolejka 9ŚrPAŹ16:15
 
  1 — 3  KKP Korona Kielce
Jakub Banyś 44'
Świętokrzyska Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 9SbPAŹ09:00
 
  0 — 0  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.
Młodzik młodszy, gr. IVKolejka 3SbPAŹ09:30
 
  5 — 0  Łysica Bodzentyn
Krystian Żak 19', Mikołaj Konkel 37', Gustaw Piątek 41', Brajan Bulski 47', Patryk Kapłański 50'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IKolejka 7SbPAŹ10:30
 
  1 — 1  Top-Spin Promnik
Jakub Głowaczewski 38'
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIKolejka 5SbPAŹ12:30
 
  3 — 1  Sparta Dwikozy
Damian Parszewski 1', 86', Mateusz Stopiński 35'
IV ligaKolejka 11NdPAŹ15:00
 
  5 — 1  Hetman Włoszczowa
Marcin Kołodziejczyk 35', Norbert Drożdżał 45', Błażej Miller 59', Bartosz Styczyński 66' (k.), 81' (k.)
Świętokrzyska Liga Młodzików StarszychKolejka 10WtPAŹ16:00
 
  7 — 1  Victoria Mniów
Jakub Banyś 7', 11', 29', Jakub Budziosz 14', Tymon Berus 31', Igor Krzepkowski 33', Norbert Szydełko 56'
Świętokrzyska Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 11Sb13 PAŹ09:00
 
  1 — 1  AP SKS Star Starachowice
Fabian Fuk 57'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IKolejka 8Sb13 PAŹ11:00
 
  5 — 2  Skała Tumlin
Hubert Węgierek 17', Aleksander Mosiołek 49', 77', Jakub Pałgan 53', Jakub Klepner 66'
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIKolejka 6Sb13 PAŹ13:00
 
  2 — 5  Nidzianka Bieliny
Dawid Bilski 5' (k.), 21'
IV ligaKolejka 12Sb13 PAŹ15:00
 
  3 — 0  Lubrzanka Kajetanów
Błażej Miller 28', Marcin Kołodziejczyk 67', Krzysztof Rzeszowski 85'
Świętokrzyska Liga Młodzików StarszychKolejka 11Pn15 PAŹ16:00
 
  2 — 0  Juventa Starachowice
Tymon Berus 26', Bartłomiej Sobczak 29'
Młodzik młodszy, gr. IVKolejka 8Wt16 PAŹ17:00
 
  9 — 1  Łysica Bodzentyn
Patryk Kapłański 2', 5', 7', 32', Gustaw Piątek 9', 38', Kacper Dyk 34' (sam.), Brajan Bulski 44', Dominik Dziewit 51'
Młodzik młodszy, gr. IVKolejka 9Sb20 PAŹ09:00
 
  7 — 0  Celsium Skarżysko-Kamienna
Brajan Bulski 10', Patryk Kapłański 23', Gustaw Piątek 35', Mikołaj Konkel 40', 48', Adrian Bernat 54', Konrad Herka 55'
Świętokrzyska Liga Młodzików StarszychKolejka 12Sb20 PAŹ10:30
 
  2 — 1  Akademia Piłkarska Końskie
Jakub Banyś 4', Kacper Drzazga 8'
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIKolejka 7Sb20 PAŹ12:00
 
  1 — 0  Kamienna Brody
Damian Parszewski 85'
IV ligaKolejka 13Sb20 PAŹ14:00
 
  0 — 0  GKS Nowiny
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IKolejka 9Nd21 PAŹ10:00
 
  1 — 3  Lechia Strawczyn
Jakub Pałgan 68'
Świętokrzyska Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 13Sb27 PAŹ09:00
 
  3 — 0  Baszta Rytwiany
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IKolejka 10Sb27 PAŹ11:00
 
  0 — 5  Orlicz Suchedniów
IV ligaKolejka 14Sb27 PAŹ14:00
 
  4 — 2  Korona II Kielce
Błażej Miller 40', 70', Kamil Uciński 53', Marcin Kołodziejczyk 77'
Świętokrzyska Liga Młodzików StarszychKolejka 13Nd28 PAŹ09:00
 
  0 — 0  Orlęta Kielce
Świętokrzyska Liga Młodzików StarszychKolejka 14SbLIS09:00
 
  0 — 1  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.
IV ligaKolejka 15SbLIS13:00
 
  1 — 1  Alit Ożarów
Marcin Kołodziejczyk 47'
Baraże, Świętokrzyska Liga Młodzików MłodszychKolejka 1NdLIS10:00
 
  3 — 3   ŁKS Łopuszno
Gustaw Piątek 12', Maciej Łazorczyk 36', 39'
Świętokrzyska Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 14NdLIS10:00
 
  1 — 3  Juventa Starachowice
Nikodem Łoskot 56'
Świętokrzyska Liga Młodzików StarszychKolejka 4Sb10 LIS10:00
 
  2 — 0  Juventa Starachowice
Tymon Berus 33', Igor Krzepkowski 37'
IV ligaKolejka 16Sb10 LIS13:00
 
  3 — 2  Łysica Bodzentyn
Marcin Kołodziejczyk 39' (k.), Tomasz Bartosiak 59', Błażej Miller 90'
Baraże, Świętokrzyska Liga Młodzików MłodszychKolejka 2Nd11 LIS10:00
 
  4 — 3   ŁKS Łopuszno
Patryk Kapłański 23', 29', 34', Gustaw Piątek 39'
IV ligaKolejka 17Sb17 LIS13:00
 
  2 — 1  Neptun Końskie
Krzysztof Rzeszowski 32', Bartosz Styczyński 86'
SparingiŚr30 STY
 
  2 — 1   Orlęta Kielce
SparingiSbLUT14:00
 
  5 — 1   Star/Juventa Starachowice
SparingiŚr13 LUT18:00
 
  1 — 1   GKS Nowiny
SparingiSb16 LUT
 
  3 — 1   Wierna Małogoszcz
SparingiNd24 LUT18:00
 
  1 — 2   Pilica Białobrzegi
IV ligaKolejka 18Nd10 MAR14:00
 
  3 — 0  MKS Zdrój Busko
Damian Pietras 53' (sam.), Tomasz Bartosiak 90', 90'
IV ligaKolejka 19Nd17 MAR14:00
 
  1 — 0  Wierna Małogoszcz
Damian Szyszka 19'
Świętokrzyska Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 1Sb23 MAR09:00
 
  1 — 4  Orlęta Kielce
Igor Młodawski 50'
Junior młodszy, gr. AKolejka 1Sb23 MAR11:00
 
  2 — 0  Góral Górno
Eryk Kupis 56', Kacper Wojtaszewski 70'
IV ligaKolejka 20Nd24 MAR15:00
 
  1 — 1  ŁKS Probudex Łagów
Bartosz Styczyński 85'
Junior młodszy, gr. AKolejka 2Sb30 MAR12:30
 
  0 — 1  Orlicz Suchedniów
IV ligaKolejka 21Sb30 MAR15:00
 
  1 — 0  Unia Sędziszów
Damian Szyszka 82'
Puchar Polski, świętokrzyskie1/8 finałuŚrKWI16:15
 
  2 — 1   Wisła Sandomierz
Bartosz Styczyński 27' (k.), 89'
Świętokrzyska Liga Młodzików Starszych, wiosnaKolejka 2SbKWI09:00
 
  0 — 2  Juventa Starachowice
Świętokrzyska Liga Młodzików Młodszych, wiosnaKolejka 2SbKWI09:00
 
  1 — 5  Juventa Starachowice
Gustaw Piątek 39'
Junior młodszy, gr. AKolejka 3SbKWI11:30
 
  0 — 2  Rodzina Kielce
Świętokrzyska Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 3NdKWI10:00
 
  4 — 0  Juventa Starachowice
Igor Młodawski 1', 58', Maciej Kaczmarczyk 38', 70'
IV ligaKolejka 22NdKWI16:00
 
  1 — 1  Naprzód Jędrzejów
Błażej Miller 16'
Świętokrzyska Liga Młodzików Młodszych, wiosnaKolejka 1WtKWI16:45
 
  0 — 3  SOAP Kadet Ostrowiec Świętokrzyski
IV ligaKolejka 23Śr10 KWI16:30
 
  5 — 0  Olimpia Pogoń Staszów
Krzysztof Rzeszowski 32', 45', Damian Szyszka 66', Damian Parszewski 83', Mateusz Stopiński 90'
Świętokrzyska Liga Młodzików Starszych, wiosnaKolejka 3Sb13 KWI09:00
 
  1 — 1  Orlęta Kielce
Arkadiusz Zawicki 25'
Świętokrzyska Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 4Sb13 KWI10:30
 
  6 — 1  MKS Zdrój Busko
Piotr Siemieniec 7', Maciej Kaczmarczyk 19', 41', Nikodem Łoskot 61', Igor Młodawski 66', 80'
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIKolejka 9Sb13 KWI13:00
 
  5 — 0  GKS Rudki
Kacper Najberg 10', 28', Krzysztof Stefański 13', Hubert Drabik 21', Mateusz Czarnoskutow 71'
Świętokrzyska Liga Młodzików Młodszych, wiosnaKolejka 3Sb13 KWI14:00
 
  0 — 7  Olimpia Pogoń Staszów
Junior młodszy, gr. AKolejka 4Nd14 KWI09:30
 
  0 — 4  Spartakus Daleszyce
IV ligaKolejka 24Nd14 KWI16:00
 
  5 — 2  Kamienna Brody
Błażej Miller 14', 36', Tomasz Bartosiak 30', 55', 57'
Świętokrzyska Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 5Wt16 KWI17:00
 
  3 — 1  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.
Igor Młodawski 39', Nikodem Łoskot 42', Wiktor Pluta 67'
Świętokrzyska Liga Młodzików Starszych, wiosnaKolejka 1Śr17 KWI16:30
 
  0 — 8  KKP Korona Kielce
Junior młodszy, gr. AKolejka 5Cz18 KWI12:00
 
  1 — 1  Skała Tumlin
Jakub Orlikowski 33'
IV ligaKolejka 25Sb20 KWI13:00
 
  2 — 0  Partyzant Radoszyce
Krzysztof Rzeszowski 10', 75'
Świętokrzyska Liga Młodzików Młodszych, wiosnaKolejka 5Wt23 KWI17:00
 
  1 — 5  Astra Piekoszów
Patryk Kapłański 42'
Puchar Polski, świętokrzyskieĆwierćfinałyŚr24 KWI16:30
 
  4 — 1   ŁKS Probudex Łagów
Damian Szyszka 8', Krzysztof Rzeszowski 12', Kamil Uciński 67', Błażej Miller 88'
Świętokrzyska Liga Młodzików Młodszych, wiosnaKolejka 6Sb27 KWI09:00
 
  1 — 4  AP SKS Star Starachowice
Patryk Kapłański 7'
Świętokrzyska Liga Młodzików Starszych, wiosnaKolejka 4Sb27 KWI10:00
 
  0 — 1  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIKolejka 10Sb27 KWI13:00
 
  1 — 3  ŁKS Probudex Łagów
Mateusz Stopiński 72'
IV ligaKolejka 26Sb27 KWI17:00
 
  3 — 1  TS 1946 Nida Pińczów
Błażej Miller 18', Daniel Dulak 34', Bartosz Styczyński 83'
Junior młodszy, gr. AKolejka 6Nd28 KWI11:00
 
  2 — 0  Czarnovia Kielce
Eryk Kupis 14', Kacper Wojtaszewski 60'
Świętokrzyska Liga Młodzików Młodszych, wiosnaKolejka 7Wt30 KWI13:00
 
  3 — 3  Football Academy Jędrzejów
Jakub Banyś 22', 23', Adam Kapusta 31'
Junior młodszy, gr. AKolejka 7Wt30 KWI16:00
 
  0 — 1  Gród Ćmińsk
Świętokrzyska Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 7Wt30 KWI17:00
 
10 — 0  Czarni Połaniec
Bartosz Piętak 8', Maciej Kaczmarczyk 15', 17', 62', 72', Igor Młodawski 19', 51', Brajan Sykulski 27', Nikodem Łoskot 63', Maciej Staszewski 74'
IV ligaKolejka 27ŚrMAJ17:00
 
  5 — 0  Klimontowianka PBI Klimontów
Damian Szyszka 10', Kamil Uciński 20', 43', Maciej Głowaczewski 31', Błażej Miller 75'
Świętokrzyska Liga Młodzików Młodszych, wiosnaKolejka 8SbMAJ15:00
 
  0 — 2  SOAP Kadet Ostrowiec Świętokrzyski
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIKolejka 11NdMAJ10:30
 
  3 — 0  LZS Samborzec
IV ligaKolejka 28NdMAJ17:00
 
  1 — 1  Hetman Włoszczowa
Krzysztof Rzeszowski 66'
Świętokrzyska Liga Młodzików Młodszych, wiosnaKolejka 9Sb11 MAJ10:00
 
  1 — 2  Juventa Starachowice
Patryk Kapłański 17'
Świętokrzyska Liga Młodzików Starszych, wiosnaKolejka 6Sb11 MAJ11:00
 
  1 — 9  KKP Korona Kielce
Jakub Banyś 30'
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIKolejka 12Sb11 MAJ15:30
 
  3 — 0  Sparta Dwikozy
Kacper Najberg 68', Krzysztof Stefański 84', Mateusz Modras 90' (sam.)
Junior młodszy, gr. AKolejka 9Nd12 MAJ11:00
 
  0 — 3  Orlicz Suchedniów
IV ligaKolejka 29Nd12 MAJ17:00
 
  7 — 0  Lubrzanka Kajetanów
Błażej Miller 33', 66', Krzysztof Rzeszowski 39', 70', Patryk Kuzia 42' (sam.), Kamil Uciński 79', 82'
Świętokrzyska Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 6Śr15 MAJ17:00
 
  1 — 5  KKP Korona Kielce
Igor Młodawski 67'
Junior młodszy, gr. AKolejka 8Śr15 MAJ17:00
 
  0 — 2  Góral Górno
Świętokrzyska Liga Młodzików Młodszych, wiosnaKolejka 10Sb18 MAJ09:00
 
  2 — 5  Olimpia Pogoń Staszów
Filip Michałkiewicz 39', Brajan Bulski 52'
Świętokrzyska Liga Młodzików Starszych, wiosnaKolejka 7Sb18 MAJ10:30
 
  2 — 0  Juventa Starachowice
Tymon Berus 35', Kacper Drzazga 41'
Junior młodszy, gr. AKolejka 10Sb18 MAJ11:00
 
  0 — 2  Rodzina Kielce
Świętokrzyska Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 10Sb18 MAJ12:00
 
  2 — 5  Juventa Starachowice
Igor Młodawski 36', Fabian Fuk 79'
IV ligaKolejka 30Sb18 MAJ17:00
 
  1 — 2  GKS Nowiny
Błażej Miller 25'
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIKolejka 13Nd19 MAJ10:30
 
  2 — 3  Nidzianka Bieliny
Dawid Bilski 29', Mateusz Stopiński 45'
Świętokrzyska Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 2Wt21 MAJ16:00
 
  1 — 2  AP SKS Star Starachowice
Wiktor Pluta 60'
Świętokrzyska Liga Młodzików Młodszych, wiosnaKolejka 11Śr22 MAJ17:00
 
  0 — 8  KKP Korona Kielce
Świętokrzyska Liga Młodzików Młodszych, wiosnaKolejka 12Sb25 MAJ09:00
 
  4 — 1  Astra Piekoszów
Jakub Banyś 17', 50', Gustaw Piątek 37', Patryk Kapłański 54'
Świętokrzyska Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 11Sb25 MAJ11:00
 
  8 — 1  MKS Zdrój Busko
Maciej Kaczmarczyk 16', 29', Nikodem Łoskot 55', Fabian Fuk 59', Igor Młodawski 61', 78', 79', Bartosz Piętak 73'
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIKolejka 14Sb25 MAJ13:00
 
  2 — 5  Kamienna Brody
Damian Parszewski 15', Mateusz Stopiński 21'
IV ligaKolejka 31Nd26 MAJ11:00
 
  1 — 9  Korona II Kielce
Tomasz Bartosiak 70'
Świętokrzyska Liga Młodzików Starszych, wiosnaKolejka 5Wt28 MAJ17:00
 
  2 — 0  Akademia Piłkarska Końskie
Gustaw Piątek 34', Kacper Drzazga 46'
Junior młodszy, gr. AKolejka 12Wt28 MAJ17:00
 
  4 — 2  Skała Tumlin
Michał Jaromin 40', Marcin Kamionka 50', Daniel Szwed 73', 86'
Puchar Polski, świętokrzyskiePółfinałyŚr29 MAJ17:00
 
  5 — 1   Spartakus Daleszyce
Bartosz Styczyński 20', Kamil Uciński 25', 65', Tomasz Bartosiak 57', Błażej Miller 85'
Świętokrzyska Liga Młodzików Starszych, wiosnaKolejka 9SbCZE09:00
 
  1 — 1  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.
Adam Kapusta 15'
Świętokrzyska Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 12SbCZE10:30
 
  3 — 1  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.
Maciej Kaczmarczyk 15', 43', Oskar Jankowski 45'
Świętokrzyska Liga Młodzików Młodszych, wiosnaKolejka 13SbCZE11:00
 
  1 — 6  AP SKS Star Starachowice
Junior młodszy, gr. AKolejka 13SbCZE12:30
 
  3 — 0  Czarnovia Kielce
Michał Kuliński 61', Wojciech Pomocnik 70', Jakub Orlikowski 77'
IV ligaKolejka 32SbCZE17:00
 
  4 — 2  Alit Ożarów
Błażej Miller 44', 89', Daniel Dulak 54', Norbert Drożdżał 66'
Świętokrzyska Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 8WtCZE17:00
 
  1 — 2  Orlęta Kielce
Brajan Sykulski 54'
Świętokrzyska Liga Młodzików Młodszych, wiosnaKolejka 4ŚrCZE17:00
 
  0 — 7  KKP Korona Kielce
Junior młodszy, gr. AKolejka 11ŚrCZE18:30
 
  0 — 0  Spartakus Daleszyce
Świętokrzyska Liga Młodzików Starszych, wiosnaKolejka 10SbCZE09:00
 
  2 — 0  Akademia Piłkarska Końskie
Kacper Drzazga 15', Bartłomiej Sobczak 55'
Świętokrzyska Liga Młodzików Młodszych, wiosnaKolejka 14SbCZE09:00
 
  0 — 4  Football Academy Jędrzejów
Świętokrzyska Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 13SbCZE10:30
 
  1 — 4  KKP Korona Kielce
Igor Młodawski 72'
Junior młodszy, gr. AKolejka 14SbCZE12:30
 
  0 — 5  Gród Ćmińsk
IV ligaKolejka 33NdCZE17:00
 
  2 — 0  Łysica Bodzentyn
Kamil Uciński 52', 62'
Świętokrzyska Liga Młodzików Starszych, wiosnaKolejka 8Wt11 CZE17:00
 
   —   Orlęta Kielce
Świętokrzyska Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 9Wt11 CZE17:00
 
  1 — 2  AP SKS Star Starachowice
Maciej Kaczmarczyk 23'
Świętokrzyska Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 14Sb15 CZE10:00
 
10 — 0  Czarni Połaniec
Nikodem Łoskot 14', Igor Młodawski 22', 28', 35', 36', Maciej Staszewski 57', Oskar Jankowski 58', Maciej Kaczmarczyk 63', 70', Fabian Fuk 74'
Puchar Polski, świętokrzyskieFinałNd16 CZE16:00
 
  1 — 3   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (Suzuki Arena, Kielce)
Błażej Miller 46'
IV ligaKolejka 34Śr19 CZE17:00
 
  3 — 2  Neptun Końskie
Łukasz Wojna 42', Błażej Miller 52', 84'
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie