Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 32

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,670
· Najnowszy użytkownik: locks835gl
Statystyki
statystyka
 Baszta Rytwiany
Historia
1998/991999/00
klasa B
POZ: 10/11
2 – 1 – 7
2000/01
klasa A
POZ: 10/11
5 – 0 – 15
2001/02
klasa A
POZ: 12/12
1 – 1 – 20
2002/03
klasa A
POZ: 5/11
9 – 2 – 7
2003/04
klasa A
POZ: 4/13
14 – 2 – 8
2004/05
klasa A
POZ: 10/14
5 – 6 – 15
2005/062006/072007/08
klasa A
POZ: 4/14
10 – 6 – 6
2008/09
klasa A
POZ: 2/14
17 – 5 – 4
2009/10
kl. okręg.
POZ: 17/17
5 – 2 – 25
2010/11
klasa A
POZ: 12/14
7 – 2 – 17
2011/12
klasa A
POZ: 11/14
6 – 10 – 10
2012/13
klasa A
POZ: 8/14
10 – 5 – 11
2013/14
klasa A
POZ: 8/14
10 – 3 – 13
2014/15
klasa A
POZ: 10/14
9 – 7 – 10
2015/16
klasa A
POZ: 4/14
12 – 6 – 8
2016/17
klasa A
POZ: 4/16
17 – 4 – 9
2017/18
klasa A
POZ: 7/12
9 – 3 – 10
2018/19
klasa A
POZ: 4/12
12 – 3 – 7
SparingiŚr19 LIP19:00
 
  1 — 8   Agricola Łoniów
SparingiNd23 LIP
 
  5 — 10 Zorza Tempo Pacanów
SparingiNd30 LIP
 
  5 — 2   Piast Osiek
Klasa A, gr. IIIKolejka 1Sb19 SIE17:00
 
  0 — 1  Piast Osiek
Klasa A, gr. IIIKolejka 2Sb26 SIE17:00
 
  1 — 1  Spartakus II Daleszyce
Grzegorz Chyliński 52'
Klasa A, gr. IIIKolejka 3SbWRZ17:00
 
  3 — 2  Zryw Zbigniewice
Mateusz Zdziuch 20', Wojciech Legawiec 38', Grzegorz Chyliński 46'
Klasa A, gr. IIIKolejka 4Nd10 WRZ11:00
 
  1 — 1  GKS Obrazów
Tomasz Strzałka 22' (k.)
Klasa A, gr. IIIKolejka 5Nd17 WRZ15:00
 
  7 — 3  GKS Górno
Tomasz Strzałka 14', 54', Mateusz Zdziuch 47', Wojciech Pentek 79', 86', Wojciech Legawiec 83', Wojciech Popiołkiewicz 90'
Klasa A, gr. IIIKolejka 6Sb23 WRZ16:00
 
  2 — 1  Strażak Bidziny
Jakub Polniak 20', Mateusz Wicik 84'
Klasa A, gr. IIIKolejka 7NdPAŹ15:00
 
  1 — 0  Agricola Łoniów
Mateusz Zdziuch 89'
Klasa A, gr. IIIKolejka 8NdPAŹ15:00
 
  3 — 6  Zorza Tempo Pacanów
Grzegorz Chyliński 39' (k.), Tomasz Strzałka 47', 90'
Klasa A, gr. IIIKolejka 9Nd15 PAŹ15:00
 
  1 — 2  Koprzywianka Arka Koprzywnica
Tomasz Strzałka 3'
Klasa A, gr. IIIKolejka 10Nd22 PAŹ14:00
 
  2 — 4  LZS Samborzec
Kamil Witek 46', Tomasz Strzałka 55'
Klasa A, gr. IIIKolejka 11SbLIS14:00
 
  5 — 2  UKS Baćkowice
Tomasz Strzałka 11' (k.), 43', Marcin Janik 28' (sam.), Jakub Polniak 33', Kamil Witek 58'
Klasa A, gr. IIIKolejka 12Sb31 MAR11:00
 
  2 — 4  Piast Osiek
Kamil Witek 6', Mateusz Zdziuch 62'
Klasa A, gr. IIIKolejka 13NdKWI16:00
 
  2 — 0  Spartakus II Daleszyce
Tomasz Strzałka 77', Adrian Rugała 85'
Klasa A, gr. IIIKolejka 14Nd15 KWI15:00
 
  2 — 4  Zryw Zbigniewice
Tomasz Kuraś 19', Wojciech Legawiec 24'
Klasa A, gr. IIIKolejka 15Nd22 KWI15:00
 
  4 — 0  GKS Obrazów
Kamil Witek 18', 74', Tomasz Strzałka 82', Mateusz Wicik 87'
Klasa A, gr. IIIKolejka 16Nd29 KWI11:00
 
  2 — 2  GKS Górno (Bieliny)
Tomasz Strzałka 47', 59'
Klasa A, gr. IIIKolejka 17NdMAJ16:00
 
  0 — 4  Strażak Bidziny
Klasa A, gr. IIIKolejka 18Nd13 MAJ11:00
 
  3 — 1  Agricola Łoniów
Przemysław Rzepa 32', Wojciech Legawiec 37', Rafał Kowalski 72'
Klasa A, gr. IIIKolejka 19Nd20 MAJ15:00
 
  2 — 4  Zorza Tempo Pacanów
Artur Misterkiewicz 18' (k.), Tomasz Strzałka 84'
Klasa A, gr. IIIKolejka 20Nd27 MAJ15:00
 
  9 — 1  Koprzywianka Arka Koprzywnica
Tomasz Kuraś 5', 81', Mateusz Zdziuch 20', 38', Wojciech Legawiec 24', Grzegorz Chyliński 27', 65', Rafał Kowalski 31', Mateusz Wicik 64'
Klasa A, gr. IIIKolejka 21NdCZE17:00
 
  2 — 3  LZS Samborzec
Mateusz Zdziuch 23', Tomasz Strzałka 90'
Klasa A, gr. IIIKolejka 22SbCZE17:00
 
  1 — 2  UKS Baćkowice
Grzegorz Chyliński 50' (k.)
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie