(fot. G. Sojka).
W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 518028540, 785172067.
22 bramek | Paweł Cygnar (19 + 3 k.) (Soła) |
16 bramek | Tomasz Ogar (15 + 1 k.) (Garbarnia) |
15 bramek | Adrian Gębalski (12 + 3 k.) (Wisła) |
14 bramek | Jakub Snadny (11 + 3 k.) (Soła) |
13 bramek | Maciej Żurawski (Poroniec), Artur Biały (11 + 2 k.) (Wolania) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Centralna Liga Juniorów, gr. wsch. | ||||||||
Kolejka 16 | ||||||||
Jagiellonia Białystok | 2 — 0 | Wisła Kraków | 22 LIS | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Jagiellonia: 39 Wisła K.: 1 Trenerzy: TOMAR SAMUEL, AMBROŻEJ ANDRZEJ — MARZEC DARIUSZ.
| ||||||||
Stal Mielec | 2 — 1 | Olimpia Elbląg | 22 LIS | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 87' 2 — 1 Stal M.: 25 Olimpia: 1 Trenerzy: Łętocha Krzysztof, Mazur Robert — DARIUSZ KACZMARCZYK.
| ||||||||
Cracovia Kraków | 1 — 1 | MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. | 22 LIS | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 52' Cracovia: 83 KSZO-Junior: 12 Trenerzy: Zegarek Paweł — KLEPACZ GRZEGORZ.
| ||||||||
GKS Bełchatów | 1 — 4 | Legia Warszawa | 22 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 61' 1 — 3 65' 1 — 4 80' GKS Bełchatów: 54 Legia: 1 Trenerzy: ZADWORNY TOMASZ, ŁUSZCZ ZYGMUNT — Kobierecki Piotr, Socha Kamil, Kamuda Mateusz, Białostocki Arkadiusz.
| ||||||||
Polonia Warszawa | 5 — 0 | Łódzki KS | 22 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Polonia: 32 Łódzki KS: 33 Trenerzy: CHMIELEWSKI ŁUKASZ, SUT DAWID — Fardynski Piotr.
| ||||||||
Wisła Puławy | 0 — 2 | Motor Lublin | 23 LIS | 12:00 | ||||
0 — 1 80' 0 — 2 87' Wisła P.: 12 Motor: 31 Trenerzy: Nowak Marek, Abramczyk Mariusz — Złomańczuk Tomsz, Jarosław Grajper, Karol Herda.
| ||||||||
Stal Rzeszów | 3 — 1 | Korona Kielce SA | 23 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 90+3' Stal R.: 1 Korona SA: 1 Trenerzy: WOŁOWIEC MARCIN, PAWEŁ KLOC — Ruszkowski Cezary, Mierzwa Marek.
| ||||||||
Stomil Olsztyn | 8 — 1 | ŁKS 1926 Łomża | 23 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 7 — 1 8 — 1 Stomil: 33 ŁKS 1926 Łomża: 12 Trenerzy: AZIEWICZ TOMASZ — Obrycki Arkadiusz. |
18 bramek | Emil Gajko (16 + 2 k.) (Jagiellonia), Łukasz Dynel (15 + 3 k.) (Łódzki KS) |
17 bramek | Adam Zawierucha (Korona SA) |
16 bramek | Marcin Kluska (13 + 3 k.) (Polonia) |
13 bramek | Krystian Brudz (12 + 1 k.) (Motor), Krystian Pałczyński (12 + 1 k.) (GKS Bełchatów) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
Gród Ćmińsk | 0 — 2 | Lechia Strawczyn | 22 LIS | 11:00 | ||||
0 — 1 41' 0 — 2 78' Gród: 1 Lechia: 1 Trenerzy: Arczewski Mariusz — Bogdan Woźniak.
| ||||||||
ŁKS Łopuszno | 3 — 4 | Partyzant Radoszyce | 23 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 40' 2 — 1 3 — 1 3 — 2 60' 3 — 3 73' 3 — 4 79' ŁKS Łopuszno: 1 Partyzant: 1 Trenerzy: Soboń Karol — Basiak Marek.
|
28 bramek | Krystian Kmiecik (Lechia) |
24 bramek | Paweł Bąk (22 + 2 k.) (Bucovia) |
20 bramek | Norbert Jaworski (19 + 1 k.) (UKS Chęciny) |
18 bramek | Piotr Śliwa (Lechia) |
17 bramek | Wojciech Umański (12 + 5 k.) (Partyzant) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|