Logowanie
Nazwa u偶ytkownika

Has艂o



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj si臋

Nie mo偶esz si臋 zalogowa膰?
Popro艣 o nowe has艂o
Transfery 2022

Morawicka LF
Zagna艅ska LF
W艂oszczowska LPNH
Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okr臋gowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okr臋gowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
    CLJ U-18, Makroreg.;
    艢LJS 1, 艢LJS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior m艂odszy:
    CLJ U-17, 艢LJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    艢LTS 1, 艢LTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz m艂odszy:
    艢LTM 1, 艢LTM 2;
  okr.: 4, 5.

M艂odzik starszy:
    艢LMS 1, 艢LMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

M艂odzik m艂odszy:
    艢LMM 1, 艢LMM 2;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIE艃

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    艢LJS 1, 艢LJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior m艂odszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    艢LJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    艢LTS 1, 艢LTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz m艂odszy:
    艢LTM 1, 艢LTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

M艂odzik starszy:
    艢LMS 1, 艢LMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

M艂odzik m艂odszy:
    艢LMM 1, 艢LMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okr臋gowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga p艂d., (p艂n.),
    III liga.
    IV liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okr臋gowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okr臋gowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    艢LJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior m艂odszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    艢LJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    艢LTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz m艂odszy:
    I 艢LTM, II 艢LTM;
    wios.: I 艢LTM, II 艢LTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

M艂odzik starszy:
    I 艢LMS, II 艢LMS;
    wios.: I 艢LMS, II 艢LMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
M艂odzik m艂odszy:
    艢LMM;
    wios.: I 艢LMS, II 艢LMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

 Klasa A, gr. I, 2021/22
Najlepsi strzelcy
20 bramekKarol Piwowarczyk (18 + 2 k.) (Samson)
17 bramekMarcin Supierz (16 + 1 k.) (MSS-Klon贸wka), Grzegorz Grzegorski (15 + 2 k.) (Polonia Bia艂ogon)
15 bramekMarcin Snoch (Sok贸艂)
14 bramekBart艂omiej Bracha II (ULKS 艁膮czna), Sebastian Wijas (Sok贸艂)
13 bramekDamian Kita (Orlicz II)
12 bramekMaciej Dymek (Partyzant), Micha艂 Zegad艂o (ULKS 艁膮czna)
10 bramekPatryk Zygmunt (Radiator$)
9 bramekSebastian Blicharski (Astra), Albert Zaj臋cki (Partyzant)
8 bramekKamil Domaga艂a (Sok贸艂), Jakub Pasierbek (Victoria), Mychaj艂o 艁uczak (MSS-Klon贸wka), Rafa艂 Kurczy艅ski (6 + 2 k.) (Lechia)
7 bramekJakub Bodzioch (Astra), Szymon Chrab膮szcz (Polonia Bia艂ogon), Mateusz Cie艣lik (T臋cza, Radiator$), Dawid Kaczor (Polonia Bia艂ogon), Mateusz Michalczuk (MSS-Klon贸wka), Bartosz Sosi艅ski (Lechia), Mateusz Tumulec (Orlicz II), Kamil Mech (6 + 1 k.) (KS Smyk贸w), Karol Opara (6 + 1 k.) (Victoria), Mateusz Rubinkiewicz (6 + 1 k.) (Ska艂a), Kamil Piwowarczyk (5 + 2 k.) (Samson)
6 bramekBart艂omiej Piotrowski (Lechia)
5 bramekDamian Bednarski (Sok贸艂), Karol Chmielewski (T臋cza), Pawe艂 Dzia艂ak (Orlicz II), Klaudiusz Fornalczyk (Victoria), Bart艂omiej Grzegorczyk (Polonia Bia艂ogon), Mateusz Jarz膮bek (KS Smyk贸w), Maciej Jas (Lechia), Maksym Kaczmarski (Polonia Bia艂ogon), Jakub Majchrzyk (Astra), Micha艂 Ma艂ecki (Radiator$), 艁ukasz Pa艂ka (Partyzant), Konrad Piotrowski (Astra), Bart艂omiej Wiktorowicz (Partyzant), Jakub W贸jcik (Samson), Kordian 呕ak (Radiator$)
4 bramkiPiotr Gnia藕dzi艅ski (Orlicz II), Wiktor Kamont (Victoria), Dawid Ko艂odziejczyk (KS Smyk贸w), Aleks Ku艣mierczyk (KS Smyk贸w), Klaudiusz So艂tysiak (Radiator$), Micha艂 Staciwa (KS Smyk贸w), Wiktor Szcze艣niak (Victoria), Przemys艂aw Winckowicz (Partyzant), Maciej 艢lusarczyk (Victoria), Jaros艂aw Zawadzki (2 + 2 k.) (Sok贸艂)
3 bramki艁ukasz Bro偶ek (Astra), Jakub Drogosz (Ska艂a), Ernest G贸rski (Astra, Sok贸艂), Kamil Kowalczyk (Radiator$), Igor Koza (Ska艂a), Pawe艂 Laskowski (Partyzant), Karol Majchrzyk (Astra), Sebastian Malarczyk (Astra), Karol Nieszporek (KS Smyk贸w), Piotr Ogonowski (Polonia Bia艂ogon), Micha艂 Pilarski (Partyzant), Krzysztof Sta艅czyk (Sok贸艂), Patryk Sutowicz (T臋cza), Krzysztof 艢lefarski (Ska艂a)
2 bramkiWaldemar Armu艂a (Ska艂a), Marcin Blicharski (Sok贸艂), Roman Bratasz (Radiator$), Dawid Bryczkiewicz (Orlicz II), Hubert Cie艣lik (T臋cza), Dominik Co艂ta (KS Smyk贸w), Sebastian Drogosz (Ska艂a), Konrad Duda (Victoria), Bartosz D艂ugosz (Partyzant), Andrzej Gadecki (Radiator$), Jakub Karpi艅ski (ULKS 艁膮czna), Arkadiusz Karpi艅ski (Radiator$), Kamil Kondrak (Samson), Krystian Kos (Radiator$), Konrad Krakowiak (Victoria), Jakub Kryczka (ULKS 艁膮czna), Jakub Le艣nikowski (KS Smyk贸w), Mateusz Matysek (Polonia Bia艂ogon), Albert Michta (Ska艂a), Micha艂 Mi艣tal (KS Smyk贸w), Mariusz Piwowarczyk (Samson), 艁ukasz Podd臋bniak (Sok贸艂), Mateusz Sobczyk (Partyzant), Adrian Solnica (Ska艂a), 艁ukasz So艂tuniak (T臋cza), Rafa艂 Starus (Partyzant), Krystian Strza艂kowski (T臋cza), Micha艂 W艂udarczyk (Radiator$), Szymon Zapa艂a (Lechia), Patryk Zapa艂a (Polonia Bia艂ogon), Cezary Zarzycki (MSS-Klon贸wka), Przemys艂aw Kozie艂 (1 + 1 k.) (Lechia), Grzegorz Skarbek (1 + 1 k.) (Orlicz II)
1 bramkaSebastian Adach (KS Smyk贸w), Krzysztof Ba艂chanowski (ULKS 艁膮czna), Mateusz Borowiec (MSS-Klon贸wka), Micha艂 Bracha (Ska艂a), Mi艂osz Burys (Orlicz II), Bart艂omiej B臋ben (Polonia Bia艂ogon), Pawe艂 Cegie艂a (Partyzant), Rados艂aw Chrapkiewicz (ULKS 艁膮czna), Dominik Chrzanowski (Orlicz II), 艁ukasz Cie艣likiewicz (Polonia Bia艂ogon), Wiktor Dulewicz (KS Smyk贸w), Wiktor Gola (Partyzant), Dariusz G贸recki (Ska艂a), Oskar Jab艂o艅ski (Orlicz II), Daniel Jagodzki (ULKS 艁膮czna), Hubert Janyst (MSS-Klon贸wka), Miko艂aj Jarosi艅ski (Astra), Bartosz Kaba艂a (Partyzant), Adam Kamont (Victoria), Miko艂aj Kiljan (Lechia), Kacper Kobry艅 (Polonia Bia艂ogon), Maksymilian Koza (Sok贸艂), Micha艂 Koza (Samson), Mateusz Kozie艂 (Lechia), Karol Ko艂da (MSS-Klon贸wka), Pawe艂 Kulczy艅ski (Victoria), Konrad Majos (Radiator$), Adrian Materek (Lechia), Ksawery Miernik (Orlicz II), Piotr M膮dzik (Orlicz II), Dominik M艂odzi艅ski (KS Smyk贸w), Grzegorz Napora (Sok贸艂), Micha艂 Niebudek (ULKS 艁膮czna), Piotr Ni藕nik (Polonia Bia艂ogon), O艂ech Olijnyk (Polonia Bia艂ogon), Dawid Opara (Victoria), Krzysztof Pach (KS Smyk贸w), Bartosz Paj膮k (Orlicz II), Karol Pa艅czyk (Lechia), Micha艂 Piotrowski II (Lechia), Filip Postawa (Astra), Piotr Ry艣 (MSS-Klon贸wka), Patryk Sidor (T臋cza), Bart艂omiej Sidor (T臋cza), Kacper Sikora (Orlicz II), Karol Sikora (Lechia), Rafa艂 Sinkiewicz (Sok贸艂), Piotr Skowron (Radiator$), Micha艂 Stawiak (Astra), Jacek Szafarczyk (Lechia), Filip Sza艂ach (MSS-Klon贸wka), Mateusz Szczegielniak (Partyzant), Miros艂aw S艂o艅 (Samson), Kamil Tomaszewski (Victoria), Tomasz Trawi艅ski (T臋cza), Kacper Tumulec (Orlicz II), B艂a偶ej Turski (Orlicz II), Marcin Wojtasi艅ski (ULKS 艁膮czna), Damian Zbr贸g (KS Smyk贸w), Piotr 艁oboda (Radiator$), Kacper 艢lusarczyk (Samson), Sylwester 呕ak (Samson), Szymon Dudek (1 k.) (Sok贸艂), Karol Janicki (1 k.) (MSS-Klon贸wka)
Zobacz pe艂n膮 klasyfikacj臋 strzelc贸w