Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18.
    ŚLJS 1, ŚLJS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17.
    ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15.
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

 Sport CK (trampkarz mł.)
Historia
2000/012001/022002/032003/042004/052005/062006/07
2007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/14
2014/152015/162016/172017/182018/192019/202020/21
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 1Sb28 SIE10:00
 
  2 — 4  Hetman Włoszczowa
Jakub Kochanowski 14', Olivier Jarząb 29'
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 2SbWRZ11:30
 
  2 — 19Korona Kielce (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta)
Michał Misztal 33', Wiktor Kraj 69'
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 3Nd12 WRZ12:00
 
  1 — 5  Victoria 2015 Skalbmierz
Michał Misztal 62'
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 4Sb18 WRZ10:00
 
  0 — 1  Wicher Miedziana Góra (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego)
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 5Nd26 WRZ10:30
 
  3 — 3  DAP Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego)
Karol Kwiecień 1', Olivier Jarząb 29', Mateusz Pasek 80'
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 6SbPAŹ14:00
 
  0 — 4  Hetman Włoszczowa (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego)
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 7PtPAŹ17:30
 
  0 — 14Korona Kielce (Kielce, ul. Ściegiennego (boczne))
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 8Sb16 PAŹ10:00
 
  3 — 4  Victoria 2015 Skalbmierz (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego)
Mateusz Pasek 10', Jakub Kochanowski 26', Oskar Krzemiński 79'
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 9Nd24 PAŹ11:30
 
  1 — 5  Wicher Miedziana Góra
Kacper Zychalski 56'
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 10Sb30 PAŹ18:00
 
   —   DAP Kielce
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie