Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2024

Rozgrywki
2024/2025
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makro,
  ŚLJS, wiosna
  okr.: 1, 2, 3; 4, 5, 6.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  ŚLJM: I liga, II liga;
  ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C;
  wiosna, gr.: A, B, C.
  ŚLTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
  wiosna:
    I liga: gr. 1, gr. 2;
    II liga.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  wiosna: ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4;
  wisona.: 5, 6, 7, 8.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLM2 gr 1, gr. 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18 (fin.),
    CLJ U-16 (fin.),
    Puchar Polski.

Aktualnie online
· Gości online: 89

· Użytkownikw online: 0

· Łącznie użytkownikw: 117,395
· Najnowszy użytkownik: Blevin46555
Piłkarska środa - wyniki
Piłka nożna
(fot. G. Sojka)

Będziemy starali się podawać wyniki zakończonych spotkań, a także relacjonować niektóre mecze na żywo. Jeśli chcesz coś uzupełnić lub poprawić, czekamy na kontakt na naszym profilu na Facebooku lub pod numerem telefonu 791 888 818.

IV liga
Kolejka 33
Granat Skarżysko-Kamienna  3 — 4  Klimontowianka KlimontówCZE17:30
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
1 — 3
 
2 — 3
 
3 — 3
 
 
3 — 4
Trenerzy: Piotr Dejworek — Marcin Wróbel.
AKS 1947 Busko-Zdrój  5 — 3  Łysica BodzentynCZE17:30
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
 
2 — 2
3 — 2
 
 
3 — 3
4 — 3
 
5 — 3
 
Trenerzy: Tadeusz Krawiec, Tomasz Batorski, Konrad Majcherczyk — Jacek Pawlik, Michał Czarnecki, Daniel Łebek.
SKRÓT MECZU: Serwis Klubu Łysica – kliknij w ten link.
TRANSMISJA WIDEO: Telewizja Ponidzie – kliknij w ten link.
Wisła Sandomierz  2 — 0  GKS NowinyCZE17:30
1 — 0
 
2 — 0
 
Trenerzy: Tomasz Dymanowski, Jarosław Piątkowski, Marcin Kaczmarek, Mateusz Kulita — Przemysław Cichoń, Damian Kozieł.
Hetman Włoszczowa  7 — 4  Arka PawłówCZE17:30
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
 
2 — 2
3 — 2
 
 
3 — 3
4 — 3
 
 
4 — 4
5 — 4
 
6 — 4
 
7 — 4
 
Trenerzy: Przemysław Kornacki — Mirosław Kalista, Artur Góra, Piotr Gadecki, Kacper Rak.
Korona II Kielce13 — 0  Stal KunówCZE17:30
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
8 — 0
 
9 — 0
 
10 — 0
 
11 — 0
 
12 — 0
 
13 — 0
 
Trenerzy: Marek Mierzwa, Krzysztof Kiercz, Krzysztof Trela, Piotr Gil, Łukasz Jamróz — Marcin Buras, Marcin Połowniak, Jarosław Jałocha.
Olimpia Pogoń Staszów  1 — 0  Neptun KońskieCZE17:30
1 — 0
 
Trenerzy: Damian Krakowiak, Piotr Sojda — Arkadiusz Bilski, Mateusz Deka, Mariusz Skoczylas, Bartosz Pańtak.
GKS Rudki  3 — 1  Moravia MorawicaCZE17:30
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
 
3 — 1
90' Jakub Rybus (k.)
Trenerzy: Paweł Jaworek, Tomasz Palka — Maciej Śmiech, Mateusz Filipiak, Jarosław Haczkiewicz.
TRANSMISJA WIDEO: MoraviaTV – kliknij w ten link.
Wierna Małogoszcz  1 — 1  Spartakus DaleszyceCZE17:30