Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18.
Junior młodszy:
    CLJ U-17.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

Jakub Mikos (19)
Imił:Jakub
Nazwisko:Mikos
Data urodzenia:19 czerwca 2002
Wiek:19 l 48 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Kamienna Brody

Przebieg kariery:
2013/14Kamienna Brody (młodz. mł.)  
2014/15Kamienna Brody (młodz. st.)  10/10/  0   600'
2015/16Kamienna Brody (trampk. st.) 1   7/  7/  0   560'
2016/17 Kamienna Brody (jun. mł.)  
2017/18 Kamienna Brody (jun. mł.)  14/  6/  0 1001'

Analityka statystyczna:
Razem: 1 31/23/  0 2161'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 17:00Marol 1 — 1 Kamiennakl. okręg.
280'  
WRZ 14:00Kamienna 3 — 9 Strażakkl. okręg.
261'  
62' Bartosz Sobecki
16 WRZ 11:00Alit 3 — 0 Kamiennakl. okręg.
269'  
70' Patryk Knafel
23 WRZ 11:00Kamienna 2 — 2 Stalkl. okręg.
 
PAŹ 13:00GKS Rudki 1 — 2 Kamiennakl. okręg.
280'  
PAŹ 11:00Kamienna 6 — 1 Marolkl. okręg.
 69'  
70' Daniel Milanowski
14 PAŹ 12:00Strażak 0 — 3 Kamiennakl. okręg.
280'  
21 PAŹ 11:00Kamienna 0 — 5 Alitkl. okręg.
261'  
62' Daniel Milanowski
28 PAŹ 11:00Stal 3 — 1 Kamiennakl. okręg.
366'  
67' Bartosz Sobecki
LIS 11:00Kamienna 4 — 1 GKS Rudkikl. okręg.
269'  
70' Bartosz Sobecki
KWI 11:00GKS Rudki 0 — 2 Kamiennakl. okręg.
280'  
14 KWI 14:00Kamienna 2 — 0 Strażakkl. okręg.
262'  
63' Wiktor Jamski
25 KWI 17:30Stal 2 — 0 Kamiennakl. okręg.
264'  
65' Bartosz Sobecki
28 KWI 10:00Marol 0 — 1 Kamiennakl. okręg.
280'  
MAJ 11:00Kamienna 0 — 5 Alitkl. okręg.
2080'  
12 MAJ 11:00Kamienna 0 — 1 GKS Rudkikl. okręg.
 
19 MAJ 15:00Strażak 4 — 1 Kamiennakl. okręg.
 
26 MAJ 11:00Kamienna 1 — 5 Stalkl. okręg.
 
CZE 11:00Kamienna 0 — 0 Marolkl. okręg.
 
CZE 17:30Alit 3 — 0 Kamiennakl. okręg.