Transfery 2024
Rozgrywki
2024/2025
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Puchar Polski
Okręgowy PP
2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga,
gr.: 1,
2,
3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, makro,
ŚLJS, wiosna
okr.:
1,
2,
3;
4,
5,
6.
Junior młodszy:
CLJ U-17,
gr. B;
ŚLJM: I liga,
II liga;
ŚLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15,
gr.: A,
B,
C;
wiosna,
gr.: A,
B,
C.
ŚLTS,
(bar.),
okr.:
1,
2,
3,
4.
wiosna:
I liga: gr. 1,
gr. 2;
II liga.
Trampkarz młodszy:
ŚLTM 1,
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
wiosna:
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
okr.:
1,
2,
3,
4;
wisona.:
5,
6,
7,
8.
Młodzik starszy:
ŚLMS1, ŚLM2 gr 1,
gr. 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11.
Młodzik młodszy:
ŚLMM 1,
ŚLMM 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11,
12,
13.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-18 (fin.),
CLJ U-16 (fin.),
Puchar Polski.
Aktualnie online
· Gości online: 77
· Użytkownikw online: 0
· Łącznie użytkownikw: 117,395
· Najnowszy użytkownik: Blevin46555
|
Wicher Miedziana Góra Historia
-
- Wicher, seniorzy
- Wicher II, seniorzy
- Wicher, junior st.
- Wicher, junior mł.
- Wicher, trampkarz st.
- Wicher, trampkarz mł.
- Wicher, młodzik st.
- Wicher, młodzik mł.
- Wicher II, młodzik mł.
- Wicher, orlik st.
- Wszystkie zespoły
| Klasa okręgowa, Kielce | Kolejka 1 | Nd | 17 SIE | | | 2 — 0 | Piaskowianka Piaski | | Klasa okręgowa, Kielce | Kolejka 2 | Nd | 24 SIE | | | 0 — 2 | GZKS Nowiny | | Klasa okręgowa, Kielce | Kolejka 3 | Nd | 31 SIE | | | 0 — 1 | MKS Końskie | | Klasa okręgowa, Kielce | Kolejka 4 | Nd | 7 WRZ | | | 0 — 3 | Wierna Małogoszcz | | Klasa okręgowa, Kielce | Kolejka 6 | Nd | 21 WRZ | | | 3 — 1 | Skała Tumlin | | Klasa okręgowa, Kielce | Kolejka 7 | Nd | 28 WRZ | | | 3 — 2 | Unia Sędziszów | | Puchar Polski, Kielce | Runda 1 | Cz | 2 PAŹ | | | 6 — 0 | Orlęta Kielce | | Klasa okręgowa, Kielce | Kolejka 8 | Nd | 5 PAŹ | | | 4 — 2 | Ruch Skarżysko-Kamienna | | Klasa okręgowa, Kielce | Kolejka 9 | Nd | 12 PAŹ | | | 2 — 1 | Star Starachowice | | Klasa okręgowa, Kielce | Kolejka 10 | Nd | 19 PAŹ | | | 4 — 3 | Victoria/Sparta II Skalbmierz | | Klasa okręgowa, Kielce | Kolejka 11 | Nd | 26 PAŹ | | | 0 — 4 | Piast Chęciny | | Klasa okręgowa, Kielce | Kolejka 12 | Nd | 2 LIS | | | 1 — 0 | Zenit Chmielnik | | Klasa okręgowa, Kielce | Kolejka 13 | Nd | 9 LIS | | | 2 — 2 | Mister Rudki | | Puchar Polski, Kielce | Runda 2 | Nd | 16 LIS | | | 1 — 4 | MKS Stąporków | | Klasa okręgowa, Kielce | Kolejka 14 | Nd | 29 MAR | | | 2 — 2 | Piaskowianka Piaski | | Klasa okręgowa, Kielce | Kolejka 15 | Nd | 5 KWI | | | 0 — 2 | GZKS Nowiny | | Klasa okręgowa, Kielce | Kolejka 16 | Nd | 19 KWI | | | 0 — 0 | MKS Końskie | | Klasa okręgowa, Kielce | Kolejka 17 | Nd | 26 KWI | | | 2 — 3 | Wierna Małogoszcz | | Klasa okręgowa, Kielce | Kolejka 19 | Nd | 10 MAJ | | | 1 — 0 | Skała Tumlin | | Klasa okręgowa, Kielce | Kolejka 20 | Nd | 17 MAJ | | | 0 — 1 | Unia Sędziszów | | Klasa okręgowa, Kielce | Kolejka 21 | Nd | 24 MAJ | | | 2 — 1 | Ruch Skarżysko-Kamienna | | Klasa okręgowa, Kielce | Kolejka 22 | Nd | 31 MAJ | | | 1 — 5 | Star Starachowice | | Klasa okręgowa, Kielce | Kolejka 23 | Nd | 7 CZE | | | 1 — 1 | Victoria/Sparta II Skalbmierz | | Klasa okręgowa, Kielce | Kolejka 24 | Cz | 11 CZE | | | 0 — 7 | Piast Chęciny | | Klasa okręgowa, Kielce | Kolejka 25 | Nd | 14 CZE | | | 4 — 3 | Zenit Chmielnik | | Klasa okręgowa, Kielce | Kolejka 26 | Nd | 21 CZE | | | 1 — 0 | Mister Rudki | Pokaż strzelców bramek przy meczach | zwycięstwo | | remis | | porażka | | u siebie | | na wyjezdzie |
|