Transfery 2024
Rozgrywki
2024/2025
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Puchar Polski
Okręgowy PP
2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga,
gr.: 1,
2,
3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, makro,
ŚLJS, wiosna
okr.:
1,
2,
3;
4,
5,
6.
Junior młodszy:
CLJ U-17,
gr. B;
ŚLJM: I liga,
II liga;
ŚLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15,
gr.: A,
B,
C;
wiosna,
gr.: A,
B,
C.
ŚLTS,
(bar.),
okr.:
1,
2,
3,
4.
wiosna:
I liga: gr. 1,
gr. 2;
II liga.
Trampkarz młodszy:
ŚLTM 1,
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
wiosna:
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
okr.:
1,
2,
3,
4;
wisona.:
5,
6,
7,
8.
Młodzik starszy:
ŚLMS1, ŚLM2 gr 1,
gr. 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11.
Młodzik młodszy:
ŚLMM 1,
ŚLMM 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11,
12,
13.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-18 (fin.),
CLJ U-16 (fin.),
Puchar Polski.
Aktualnie online
· Gości online: 55
· Użytkownikw online: 0
· Łącznie użytkownikw: 117,395
· Najnowszy użytkownik: Blevin46555
|
Zenit Chmielnik Historia
| Sparingi | | Śr | 24 LIP | | | 1 — 1 | Piast Stopnica | | Sparingi | | Sb | 3 SIE | 16:00 | | 1 — 5 | Orlęta Kielce | | Klasa okręgowa | Kolejka 1 | Nd | 11 SIE | 17:00 | | 2 — 1 | Neptun Końskie | Paweł Kołdras 65', Michał Pietryka 72' (k.) | | Klasa okręgowa | Kolejka 2 | Cz | 15 SIE | 17:00 | | 1 — 3 | Sparta Dwikozy | Dominik Sobczyk 41' | | Klasa okręgowa | Kolejka 3 | Nd | 18 SIE | 17:00 | | 2 — 1 | Gród Ćmińsk | Paweł Kołdras 1', Damian Salwa 40' | | Klasa okręgowa | Kolejka 4 | Nd | 25 SIE | 17:00 | | 2 — 6 | Nidzianka Bieliny | Paweł Kołdras 77' (k.), Patryk Frankiewicz 88' | | Klasa okręgowa | Kolejka 5 | Nd | 1 WRZ | 17:00 | | 2 — 3 | Samson Samsonów | Michał Pietryka 2', Michał Nędza 10' | | Klasa okręgowa | Kolejka 6 | Nd | 8 WRZ | 16:00 | | 0 — 3 | GKS Rudki | | Puchar Polski, świętokrzyskie | Runda 2 | Śr | 11 WRZ | 16:30 | | 0 — 2 | Polanie Pierzchnica | | Klasa okręgowa | Kolejka 7 | Nd | 15 WRZ | 16:00 | | 0 — 5 | Stal Kunów | | Klasa okręgowa | Kolejka 8 | Nd | 22 WRZ | 16:00 | | 3 — 1 | Star Starachowice | Arkadiusz Rogala 13' (k.), 70', Paweł Kołdras 35' | | Klasa okręgowa | Kolejka 9 | Nd | 29 WRZ | 15:00 | | 3 — 1 | LZS Samborzec | Arkadiusz Rogala 20' (k.), 25', Maciej Sławeta 90' | | Klasa okręgowa | Kolejka 10 | Nd | 6 PAŹ | 15:00 | | 0 — 2 | Astra Piekoszów | | Klasa okręgowa | Kolejka 11 | Nd | 13 PAŹ | 15:00 | | 2 — 2 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | Damian Salwa 20', Arkadiusz Rogala 88' (k.) | | Klasa okręgowa | Kolejka 12 | Nd | 20 PAŹ | 14:00 | | 3 — 1 | Piast Stopnica | Marcin Piotrowski 4', 51', Arkadiusz Rogala 20' | | Klasa okręgowa | Kolejka 13 | Nd | 27 PAŹ | 13:00 | | 0 — 2 | Moravia Morawica | | Klasa okręgowa | Kolejka 14 | Nd | 3 LIS | 13:00 | | 1 — 0 | GKS Nowiny | Kamil Ołtuszyk 25' (sam.) | | Klasa okręgowa | Kolejka 15 | Nd | 10 LIS | 13:00 | | 1 — 3 | Kamienna Brody | Maciej Sławeta 2' | | Sparingi | | Sb | 1 LUT | | | 2 — 3 | TS 1946 Nida Pińczów | | Sparingi | | Sb | 8 LUT | | | 3 — 4 | Piast Stopnica | | Sparingi | | Sb | 22 LUT | | | 2 — 0 | Moravia Morawica | | Sparingi | | Sb | 1 MAR | | | 1 — 3 | Polanie Pierzchnica | | Klasa okręgowa | Kolejka 16 | Nd | 23 MAR | 15:00 | | 1 — 2 | Neptun Końskie | Ernest Duliński 74' | | Klasa okręgowa | Kolejka 17 | Nd | 30 MAR | 15:00 | | 1 — 0 | Sparta Dwikozy | Marcin Piotrowski 90' | | Klasa okręgowa | Kolejka 18 | Nd | 6 KWI | 16:00 | | 2 — 1 | Gród Ćmińsk (Stadion Wichra, Kostomłoty II) | Kamil Ślusarczyk 60', Ernest Duliński 75' | | Klasa okręgowa | Kolejka 19 | Nd | 13 KWI | 16:00 | | 0 — 3 | Nidzianka Bieliny | | Klasa okręgowa | Kolejka 20 | Sb | 19 KWI | 13:00 | | 3 — 0 | Samson Samsonów | Maksymilian Szczukiewicz 4', Mateusz Bracisiewicz 24', Ernest Duliński 39' | | Klasa okręgowa | Kolejka 21 | Nd | 27 KWI | 16:00 | | 0 — 2 | GKS Rudki | | Klasa okręgowa | Kolejka 22 | Cz | 1 MAJ | 17:00 | | 0 — 1 | Stal Kunów | | Klasa okręgowa | Kolejka 23 | Nd | 4 MAJ | 17:00 | | 1 — 1 | Star Starachowice | Kamil Ślusarczyk 72' | | Klasa okręgowa | Kolejka 24 | Sb | 10 MAJ | 17:00 | | 3 — 0 | LZS Samborzec | Damian Salwa 59', Kamil Ślusarczyk 76', Marcin Piotrowski 85' | | Klasa okręgowa | Kolejka 25 | Nd | 18 MAJ | 17:00 | | 0 — 1 | Astra Piekoszów | | Klasa okręgowa | Kolejka 26 | Sb | 24 MAJ | 17:00 | | 3 — 0 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | Michał Pałgan 23', Kamil Ślusarczyk 36', Patryk Frankiewicz 59' | | Klasa okręgowa | Kolejka 27 | Nd | 1 CZE | 17:00 | | 1 — 1 | Piast Stopnica | Michał Pietryka 54' | | Klasa okręgowa | Kolejka 28 | Sb | 7 CZE | 17:00 | | 1 — 3 | Moravia Morawica | Michał Pałgan 24' | | Klasa okręgowa | Kolejka 29 | Sb | 14 CZE | 17:00 | | 0 — 3 | GKS Nowiny | | Klasa okręgowa | Kolejka 30 | Pt | 20 CZE | 17:30 | | 3 — 1 | Kamienna Brody | Paweł Nowak 18', Michał Pałgan 84', Marcin Piotrowski 90' | Pokaż strzelców bramek przy meczach | zwycięstwo | | remis | | porażka | | u siebie | | na wyjezdzie |
|