Logowanie
Nazwa u偶ytkownika

Has艂o



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj si臋

Nie mo偶esz si臋 zalogowa膰?
Popro艣 o nowe has艂o
Transfery 2022

Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okr臋gowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okr臋gowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
    CLJ U-18, Makroreg.;
    艢LJS 1, 艢LJS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior m艂odszy:
    CLJ U-17, 艢LJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    艢LTS 1, 艢LTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz m艂odszy:
    艢LTM 1, 艢LTM 2;
  okr.: 4, 5.

M艂odzik starszy:
    艢LMS 1, 艢LMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

M艂odzik m艂odszy:
    艢LMM 1, 艢LMM 2;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIE艃

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    艢LJS 1, 艢LJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior m艂odszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    艢LJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    艢LTS 1, 艢LTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz m艂odszy:
    艢LTM 1, 艢LTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

M艂odzik starszy:
    艢LMS 1, 艢LMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

M艂odzik m艂odszy:
    艢LMM 1, 艢LMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okr臋gowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga p艂d., (p艂n.),
    III liga.
    IV liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okr臋gowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okr臋gowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    艢LJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior m艂odszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    艢LJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    艢LTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz m艂odszy:
    I 艢LTM, II 艢LTM;
    wios.: I 艢LTM, II 艢LTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

M艂odzik starszy:
    I 艢LMS, II 艢LMS;
    wios.: I 艢LMS, II 艢LMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
M艂odzik m艂odszy:
    艢LMM;
    wios.: I 艢LMS, II 艢LMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

 IV liga, 2018/19
Najlepsi strzelcy
28 bramekMiros艂aw Kalista (26 + 2 k.) (艁ysica)
22 bramekB艂a偶ej Miller (Granat), Adam Zawierucha (MKS Zdr贸j)
19 bramekJakub Ja艣kiewicz (16 + 3 k.) (MKS Zdr贸j)
17 bramekMateusz Fryc (Wierna)
16 bramekKrzysztof Pach (Neptun), 艁ukasz Jamr贸z (15 + 1 k.) (Neptun)
15 bramekMateusz Dziubek (GKS Nowiny), Mateusz 艢liwka (14 + 1 k.) (Partyzant), Artur Karasek (10 + 5 k.) (TS 1946 Nida)
14 bramekMaciej G贸rski (Korona II), Krzysztof Rzeszowski (Granat), Jakub Kotarzewski (11 + 3 k.) (Neptun), Krystian Rzepa (11 + 3 k.) (Pogo艅)
13 bramekTomasz Bartosiak (Granat), Patryk Kukie艂ka (Pogo艅), Marcin Ko艂odziejczyk (11 + 2 k.) (艁KS 艁ag贸w, Granat)
12 bramekKarol Armata (Neptun), Piotr Ferens (Klimontowianka), Kamil Uci艅ski (Granat), Krystian Zar臋ba (艁KS 艁ag贸w, MKS Zdr贸j)
11 bramekMaciej Firlej (Korona II), Arkadiusz Krzymie艅ski (GKS Nowiny), Mateusz Rejowski (Unia, MKS Zdr贸j), Przemys艂aw Rzepa (Kamienna), Micha艂 Bracha (9 + 2 k.) (Lubrzanka)
10 bramekMicha艂 Ho艂ody (Alit), Karol Mojecki (艁KS 艁ag贸w, Naprz贸d), Ernest Rozmys艂owski (Pogo艅), Dawid Sza艂as (Korona II), Jacek Ro偶ek (6 + 4 k.) (Alit)
9 bramekPiotr Gardynik (Neptun), Bartosz Papka (GKS Nowiny), Karol Zwierzy艅ski (8 + 1 k.) (Lubrzanka), Karol St臋pnik (7 + 2 k.) (艁KS 艁ag贸w, TS 1946 Nida), Micha艂 Ba艂a (5 + 4 k.) (Wierna)
8 bramekKarol Gilewski (Naprz贸d), Patryk Marzec (Alit), Jakub Olearczyk (GKS Nowiny), Piotr Pierzcha艂a (5 + 3 k.) (Korona II)
7 bramekKonrad Papaj (Unia), Piotr Radwa艅ski (MKS Zdr贸j)
6 bramekAdrian Berny艣 (Klimontowianka), Maciej Kolasa (MKS Zdr贸j), Jan Kowalski (MKS Zdr贸j), Patryk Kwiecie艅 (Neptun), Bartosz Malinowski (艁KS 艁ag贸w), Damian Szyszka (Granat), Felicio Anando Brown Forbes (5 + 1 k.) (Korona II), Ernest Jopkiewicz (5 + 1 k.) (Korona II), Piotr Paw艂owski (5 + 1 k.) (Wierna), Bartosz Styczy艅ski (3 + 3 k.) (Granat)
5 bramekDamian Bednarski (Wierna), Kacper Chudecki (Korona II), Tomasz Gaj (Lubrzanka), Mariusz Jaros (艁ysica), Maciej Kilia艅ski (Klimontowianka), Karol Nieszporek (Partyzant), Patryk Nizio艂ek (Alit, Klimontowianka), Damian Pietras (MKS Zdr贸j), 艁ukasz Piotrowski (Hetman), Pawe艂 Rogula (Wierna), Oktawian Skrzecz (Korona II), Bartosz Sosi艅ski (Partyzant)
4 bramkiDominik Butenko (Naprz贸d), Bart艂omiej B臋ben (Lubrzanka), Piotr Gajda (TS 1946 Nida), Grzegorz Kwiatkowski (Alit), Hubert Laskowski (Pogo艅), Tomasz Nartowski (Unia), Marcin Piotrowski (MKS Zdr贸j), Artur Pir贸g (Korona II), Micha艂 Rybus (Korona II), Jan Sroka (Neptun), Marcin Szafraniec (TS 1946 Nida), Przemys艂aw Winckowicz (Hetman), Pawe艂 Wo藕niak (Lubrzanka), Patryk Zawierucha (Lubrzanka), 艁ukasz Oduli艅ski (3 + 1 k.) (Hetman), Karol Opara (3 + 1 k.) (Partyzant), Marcin Jarmuda (2 + 2 k.) (Hetman), Maciej Mi艂ek (2 + 2 k.) (Klimontowianka)
3 bramkiSebastian Blicharski (Naprz贸d), Adam Bro偶ek (Unia), Maciej Dymek (Partyzant), Konrad Dziedzic (Kamienna), Mateusz Franus (Kamienna), Karol G膮gorowski (Wierna), Krystian G臋balski (MKS Zdr贸j), Wiktor Jaworski (Klimontowianka), Ivan Juki膰 (Korona II), Jacek Kempkiewicz (TS 1946 Nida), Kornel Kordas (Korona II), Bartosz Kuzincow (GKS Nowiny), Pawe艂 Markowicz (Partyzant), Micha艂 Mikosa (Klimontowianka), Krzysztof Minor (Hetman), Kordian Or艂owski (Klimontowianka), Jaros艂aw Owczarek (Naprz贸d), Andrzej Paprocki (艁KS 艁ag贸w), Krystian P艂usa (艁ysica), Dominik Rusiecki (艁KS 艁ag贸w), Bart艂omiej R贸wnicki (Naprz贸d), Wojciech Skrobisz (Alit), Wiktor Sobo艅 (Wierna), Elia Soriano (Korona II), Mateusz Sowi艅ski (Korona II), Jakub Stachura (艁KS 艁ag贸w), Dominik Szewczyk (GKS Nowiny), Rados艂aw Szmalec (GKS Nowiny), Robert Szyma艅ski (Unia), Dominik Szymkiewicz (Neptun), Krzysztof S艂aby (艁KS 艁ag贸w), Jakub Tekiel (Pogo艅, Naprz贸d), Wojciech Tyczy艅ski (Partyzant), Pawe艂 艢lefarski (GKS Nowiny), W艂adys艂aw Kudriawcew (2 + 1 k.) (Kamienna), 艁ukasz Mika (2 + 1 k.) (艁KS 艁ag贸w), Filip Rogozi艅ski (2 + 1 k.) (MKS Zdr贸j), 艁ukasz Winiarski (2 + 1 k.) (Unia)
2 bramkiKrzysztof Baczewski (Pogo艅), Patryk Boksi艅ski (Pogo艅), Kamil Bratek I (Unia), Pawe艂 Cegie艂a (Hetman), Damian Czarnecki (Wierna), Norbert Dro偶d偶a艂 (Granat), Daniel Dulak (Granat), Dariusz Dutkiewicz (Neptun), Kamil Dziadowicz (艁ysica), Szczepan Dziewi臋cki (Kamienna), Wiktor D艂ugosz (Korona II), Jakub Foremnik (Naprz贸d), Kacper Gromulski (Korona II), Sebastian Hajduk (艁ysica), Kamil Jakubowski (Kamienna), 艁ukasz Kaczmarek (艁ysica), Piotr Kasza (Naprz贸d), Kacper Kobry艅 (Pogo艅), Kuba Kos (Partyzant), Kamil Koszela (TS 1946 Nida), Patryk Kowalczyk (Naprz贸d), Bart艂omiej Kraus (Wierna), Patryk Krzysztofik (Hetman), Marcin Kuma艅ski (Pogo艅), Wojciech Majewski (Partyzant), Jakub Majewski (艁KS 艁ag贸w), Piotr Malarczyk (Korona II), Piotr Malec (Pogo艅), Rados艂aw Miko艂ajek (艁ysica), Micha艂 Mi艣tal (Partyzant), Bart艂omiej Niedba艂a (Kamienna), Patryk Nowak (Kamienna), Marcin Orli艅ski (Lubrzanka), Karol Pa艅czyk (Partyzant), Zvonimir Petrovi膰 (Korona II), Albert Poche膰 (Kamienna), Mateusz So艂tysiak (GKS Nowiny), Bart艂omiej Sputo (Naprz贸d), Jakub Spychaj (Alit), Daniel Szel膮gowski (Korona II), Adrian Uniat (艁KS 艁ag贸w), Konrad Wijas (Wierna), Norbert Wo艂czyk (Pogo艅, TS 1946 Nida), Piotr Zieli艅ski (Neptun), 艁ukasz Szymoniak (1 + 1 k.) (Neptun)
1 bramkaWachtang Arweladze (Korona II), Mateusz Bartosiak (Korona II), Krystian Bo偶臋cki (Naprz贸d), Krystian Bracisiewicz (MKS Zdr贸j), Szymon Bujak (Wierna), Karol Bujak II (GKS Nowiny), Pawe艂 B膮k (Wierna), Marcin Cebula (Korona II), Przemys艂aw Cicho艅 (GKS Nowiny), Damian Detka (艁ysica), Micha艂 Dziubek (Korona II), Arkadiusz Foks (Lubrzanka), Kacper Gadowski (艁KS 艁ag贸w), Damian Gardynik (Alit), Marcin Grunt (MKS Zdr贸j), Mariusz Grzejszczyk (Lubrzanka), Jakub Grzyb (Wierna), Bartosz Guz (Pogo艅), Jakub G贸rski (Korona II), Maciej G艂owaczewski (Granat), Kamil Jasku艂a (艁KS 艁ag贸w), Pawe艂 Kilija艅ski (Alit), Gracjan Kloc (Korona II), Damian Kopyci艅ski (Lubrzanka), Arkadiusz Kosno (Alit), Micha艂 Krzak (TS 1946 Nida), Karol Krzy偶yk (Wierna), Norbert Kula (Pogo艅), Arkadiusz Lasota (Klimontowianka), Kamil Lipiec (Alit), Dominik Lis (Pogo艅), Piotr Lisowski (Korona II), Dawid Lisowski (Korona II), Patryk Matachowski (GKS Nowiny), Cezary Matuszewski (Korona II), Mateusz Ma艂ek (Hetman), Przemys艂aw Morga艣 (Partyzant), Dawid Nowak (Lubrzanka), 艁ukasz Olszewski (Naprz贸d), 艁ukasz Orze艂 (Hetman), Damian Parszewski (Granat), Piotr Pietrzyk (艁ysica), Jakub Pitkiewicz (Alit), Piotr Piwowar (Neptun), Damian Piwowarczyk (Lubrzanka), Bartosz Pr臋tnik (Korona II), Kewin Pyza (Klimontowianka), Kacper Rajek (Hetman), Kacper Rak (艁ysica), Grzegorz Samburski (Partyzant), Norbert Sinkiewicz (MKS Zdr贸j), 艁ukasz Skalski (Neptun), Dawid Sobo艅 (Kamienna), Piotr Sorbian (Alit), Mateusz Stopi艅ski (Granat), Arkadiusz St臋pie艅 (Klimontowianka), Filip St臋pie艅 (Alit), Marcin Taler (艁ysica), Sebastian Walasek (Hetman), Kamil Wijas (TS 1946 Nida), Bart艂omiej Wijas (Wierna), 艁ukasz Wojna (Granat), Krystian Wojtal (GKS Nowiny), Marcin Wro艅ski (Hetman), Mateusz Zacharski (Neptun), Patryk Zaj膮c (Lubrzanka), Wojciech Zapalski (Unia), Krzysztof 艢wi膮tek (Kamienna), Tomasz Kita (1 k.) (Unia), Mateusz Ko艂odziejski (1 k.) (艁ysica)
Zobacz pe艂n膮 klasyfikacj臋 strzelc贸w