Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ¦LJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ¦LJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ¦LTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ¦LTM, II ¦LTM;
    wios.: I ¦LTM, II ¦LTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ¦LMS, II ¦LMS;
    wios.: I ¦LMS, II ¦LMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    wios.: I ¦LMS, II ¦LMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

 Trampkarz młodszy, gr. VII, 2020/21
Ostatnie spotkania
Trampkarz młodszy, gr. VII
Naprzód  6 — 1  UniaSOB09:00
Czarni   —   D±bSOB10:00
Nidzica  1 — 9  AKS 1947SOB11:00
Tabela rozgrywek
Trampkarz młodszy, gr. VII
1.   AKS 1947 Busko-Zdrój 6 18 93–  6 6 3 9 45–  2 3 3 9 48–  4 3
2.   Nidzica Dobiesławice 6 11 38–14 3 2 1 2 3   5–10 1 1 4 8 33–  4 2 2
3.   Naprzód Jędrzejów 5 9 38–16 3 2 4 9 38–  6 3 1 1 0   0–10 1
4.   D±b Nagłowice 5 7 36–16 2 1 2 4 7 35–10 2 1 1 1 0   1–  6 1
5.   Unia Sędziszów 5 4   6–28 1 1 3 2 4   2–  1 1 1 3 0   4–27 3
6.   Czarni Połaniec 3 0   3–25 3   –  3 0   3–25 3
7.   Wisła Nowy Korczyn 4 0   0–109 4 2 0   0–60 2 2 0   0–49 2

Najlepsi strzelcy
25 bramekBartłomiej Molęda (AKS 1947)
21 bramekMichał Sikora (AKS 1947)
16 bramekSzymon Jarubas (AKS 1947)
13 bramekMikołaj Nieznalski (AKS 1947)
12 bramekJakub Grzywna (Nidzica)
11 bramekPatryk Trela (D±b), Jakub Wasik (D±b)
10 bramekSzymon Bukłat (D±b)
7 bramekAntoni Fodymski (AKS 1947)
6 bramekPaweł NiedĽwiedĽ (Nidzica), Bartłomiej Schab (Naprzód), Bartłomiej Wójcicki (Naprzód), Bartosz Wójcik (Nidzica)
Zobacz pełn± klasyfikację strzelców
Terminarz
Kolejka 1
AKS 1947 Busko-Zdrój19 — 1  Czarni PołaniecSbMAJ 13:00 
Naprzód Jędrzejów  3 — 4  Nidzica DobiesławicePn10 MAJ 18:00 
D±b Nagłowice26 — 0  Wisła Nowy KorczynŚr26 MAJ 17:30 
Kolejka 2
Wisła Nowy Korczyn  0 — 32AKS 1947 Busko-ZdrójCz13 MAJ 17:00 
Unia Sędziszów  0 — 0  Nidzica DobiesławiceSb15 MAJ 09:00 
Czarni Połaniec   —   Naprzód JędrzejówSb15 MAJ 10:00 
Kolejka 3
Naprzód Jędrzejów23 — 0  Wisła Nowy KorczynCz20 MAJ 17:30 
D±b Nagłowice  5 — 2  Unia SędziszówSb22 MAJ 10:00 
Nidzica Dobiesławice  4 — 1  Czarni PołaniecSb22 MAJ 11:00 
Kolejka 4
D±b Nagłowice  3 — 7  AKS 1947 Busko-ZdrójSb29 MAJ 11:00 
Wisła Nowy Korczyn  0 — 28Nidzica DobiesławiceWtCZE 17:30 
Unia Sędziszów  2 — 1  Czarni PołaniecWt15 CZE 17:30 
Kolejka 5
Czarni Połaniec   —   Wisła Nowy KorczynSbCZE 10:00 
AKS 1947 Busko-Zdrój16 — 1  Unia SędziszówSbCZE 11:00 
Naprzód Jędrzejów  6 — 1  D±b NagłowiceNdCZE 09:00 
Kolejka 6
AKS 1947 Busko-Zdrój10 — 0  Naprzód JędrzejówSb12 CZE 09:00 
D±b Nagłowice  1 — 1  Nidzica DobiesławiceSb12 CZE 11:00 
Unia Sędziszów   —   Wisła Nowy KorczynSb12 CZE 11:30 
Kolejka 7
Naprzód Jędrzejów  6 — 1  Unia SędziszówSb19 CZE 09:00 
Czarni Połaniec   —   D±b NagłowiceSb19 CZE 10:00 
Nidzica Dobiesławice  1 — 9  AKS 1947 Busko-ZdrójSb19 CZE 11:00