Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2022

Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga

Puchar Polski

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

 Klasa B, gr. II, 2016/17
Ostatnie spotkania
Klasa B, gr. II
Victoria 2015  3 — 0  DekoNDZ11:00
Strzelec  0 — 3  GKS ImielnoNDZ11:00
Start12 — 2  VitalpolNDZ11:00
Dąb  4 — 1  LZS CzarnocinNDZ11:00
GKS Kluczewsko  1 — 2  GLKS KrasocinNDZ11:00
Tabela rozgrywek
Klasa B, gr. II
1.   Dąb Nagłowice 20 41 59–17 13 2 5 10 20 32–  9 6 2 2 10 21 27–  8 7 3
2.   Wierna II Małogoszcz 20 38 55–29 11 5 4 10 20 31–16 6 2 2 10 18 24–13 5 3 2
3.   GKS Imielno 20 36 48–33 10 6 4 10 21 25–14 6 3 1 10 15 23–19 4 3 3
4.   Strzelec Chroberz 20 36 44–33 11 3 6 10 22 25–14 7 1 2 10 14 19–19 4 2 4
5.   GKS Kluczewsko 20 32 31–12 8 8 4 10 16 15–  7 4 4 2 10 16 16–  5 4 4 2
6.   Start Słupia Jędrzejowska 20 32 69–47 10 2 8 10 23 45–15 7 2 1 10 9 24–32 3 7
7.   GLKS Krasocin 20 29 43–39 9 2 9 10 16 29–20 5 1 4 10 13 14–19 4 1 5
8.   Deko Włoszczowa 20 23 35–53 7 2 11 10 16 24–21 5 1 4 10 7 11–32 2 1 7
9.   Victoria 2015 Skalbmierz 20 21 46–55 6 3 11 10 13 29–26 4 1 5 10 8 17–29 2 2 6
10.   LZS Czarnocin 20 20 36–62 6 2 12 10 12 20–30 4 6 10 8 16–32 2 2 6
11.   GKS Solec-Zdrój 20 4 24–110 1 1 18 10 4   8–35 1 1 8 10 0 16–75 10
 

Najlepsi strzelcy
27 bramekAdrian Koprowski (26 + 1 k.) (Start)
24 bramekKamil Woliński (21 + 3 k.) (GKS Imielno)
20 bramekŁukasz Niemstak (19 + 1 k.) (Dąb)
17 bramekKrzysztof Witek (Victoria 2015)
16 bramekKamil Cygan (13 + 3 k.) (Wierna II)
14 bramekPatryk Oszywa (12 + 2 k.) (Vitalpol)
13 bramekArtur Czechowski (12 + 1 k.) (GLKS Krasocin)
12 bramekKamil Kowalczyk (11 + 1 k.) (GKS Kluczewsko), Michał Kukla (10 + 2 k.) (Strzelec)
10 bramekPatryk Gnidziński (Start), Krzysztof Ostrowski (Start)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców
Terminarz
Kolejka 1
GKS Imielno  4 — 2  Victoria 2015 SkalbmierzSb20 SIE 17:00 
Dąb Nagłowice  2 — 1  GLKS KrasocinNd21 SIE 11:00 
Wierna II Małogoszcz  1 — 3  Deko WłoszczowaNd21 SIE 11:00 
Start Słupia Jędrzejowska  8 — 2  LZS CzarnocinNd21 SIE 16:00 
Strzelec Chroberz  9 — 4  Vitalpol Solec-ZdrójNd21 SIE 17:00 
Kolejka 2
GKS Imielno  2 — 1  Wierna II MałogoszczNd28 SIE 11:00 
GLKS Krasocin  2 — 5  Start Słupia JędrzejowskaNd28 SIE 11:00 
GKS Kluczewsko  3 — 0  Dąb NagłowiceNd28 SIE 11:00 
LZS Czarnocin  3 — 1  Strzelec ChroberzNd28 SIE 16:00 
Victoria 2015 Skalbmierz13 — 4  Vitalpol Solec-ZdrójCzWRZ 14:00 
Kolejka 3
Wierna II Małogoszcz  6 — 1  Vitalpol Solec-ZdrójSbWRZ 17:00 
Deko Włoszczowa  5 — 2  GKS ImielnoNdWRZ 14:00 
Start Słupia Jędrzejowska  1 — 1  GKS KluczewskoNdWRZ 16:00 
Strzelec Chroberz  2 — 0  GLKS KrasocinNdWRZ 16:00 
Victoria 2015 Skalbmierz  3 — 4  LZS CzarnocinNdWRZ 16:00 
Kolejka 4
GLKS Krasocin  4 — 2  Victoria 2015 SkalbmierzNd11 WRZ 11:00 
GKS Kluczewsko  0 — 1  Strzelec ChroberzNd11 WRZ 11:00 
Dąb Nagłowice  2 — 4  Start Słupia JędrzejowskaNd11 WRZ 11:00 
LZS Czarnocin  1 — 3  Wierna II MałogoszczNd11 WRZ 15:00 
Vitalpol Solec-Zdrój  0 — 1  Deko WłoszczowaNd11 WRZ 17:00 
Kolejka 5
Wierna II Małogoszcz  6 — 1  GLKS KrasocinSb17 WRZ 11:00 
GKS Imielno  4 — 0  Vitalpol Solec-ZdrójSb17 WRZ 11:00 
Deko Włoszczowa  4 — 1  LZS CzarnocinNd18 WRZ 14:00 
Strzelec Chroberz  1 — 0  Dąb NagłowiceNd18 WRZ 16:00 
Victoria 2015 Skalbmierz  2 — 1  GKS KluczewskoNd18 WRZ 16:00 
Kolejka 6
GLKS Krasocin  2 — 0  Deko WłoszczowaNd25 WRZ 11:00 
GKS Kluczewsko  1 — 1  Wierna II MałogoszczNd25 WRZ 11:00 
Dąb Nagłowice  4 — 0  Victoria 2015 SkalbmierzNd25 WRZ 11:00 
LZS Czarnocin  2 — 3  GKS ImielnoNd25 WRZ 15:00 
Start Słupia Jędrzejowska  2 — 1  Strzelec ChroberzNd25 WRZ 15:00 
Kolejka 7
GKS Imielno  1 — 1  GLKS KrasocinSbPAŹ 11:00 
Wierna II Małogoszcz  0 — 3  Dąb NagłowiceNdPAŹ 11:00 
Deko Włoszczowa  0 — 2  GKS KluczewskoNdPAŹ 11:00 
Vitalpol Solec-Zdrój  1 — 4  LZS CzarnocinNdPAŹ 11:00 
Victoria 2015 Skalbmierz  4 — 0  Start Słupia JędrzejowskaNdPAŹ 15:00 
Kolejka 8
GLKS Krasocin  8 — 2  Vitalpol Solec-ZdrójNdPAŹ 11:00 
GKS Kluczewsko  1 — 1  GKS ImielnoNdPAŹ 11:00 
Dąb Nagłowice  6 — 0  Deko WłoszczowaNdPAŹ 11:00 
Start Słupia Jędrzejowska  1 — 4  Wierna II MałogoszczNdPAŹ 15:00 
Strzelec Chroberz  3 — 1  Victoria 2015 SkalbmierzNdPAŹ 15:00 
Kolejka 9
Wierna II Małogoszcz  5 — 1  Strzelec ChroberzNd16 PAŹ 11:00 
Deko Włoszczowa  4 — 2  Start Słupia JędrzejowskaNd16 PAŹ 11:00 
Vitalpol Solec-Zdrój  0 — 8  GKS KluczewskoNd16 PAŹ 11:00 
GKS Imielno  0 — 3  Dąb NagłowiceNd16 PAŹ 14:00 
LZS Czarnocin  0 — 3  GLKS KrasocinNd16 PAŹ 15:00 
Kolejka 10
GKS Kluczewsko  1 — 1  LZS CzarnocinNd23 PAŹ 11:00 
Dąb Nagłowice10 — 0  Vitalpol Solec-ZdrójNd23 PAŹ 11:00 
Start Słupia Jędrzejowska  3 — 3  GKS ImielnoNd23 PAŹ 14:00 
Strzelec Chroberz  4 — 2  Deko WłoszczowaNd23 PAŹ 14:00 
Victoria 2015 Skalbmierz  1 — 6  Wierna II MałogoszczNd23 PAŹ 14:00 
Kolejka 11
Vitalpol Solec-Zdrój  2 — 0  Start Słupia JędrzejowskaNd30 PAŹ 11:00 
GLKS Krasocin  0 — 2  GKS KluczewskoNd30 PAŹ 11:00 
Deko Włoszczowa  0 — 1  Victoria 2015 SkalbmierzNd30 PAŹ 13:00 
LZS Czarnocin  0 — 5  Dąb NagłowiceNd30 PAŹ 13:00 
GKS Imielno  1 — 1  Strzelec ChroberzNd30 PAŹ 14:00 
Kolejka 12
GLKS Krasocin  1 — 2  Dąb NagłowiceNdKWI 11:00 
Vitalpol Solec-Zdrój  1 — 4  Strzelec ChroberzNdKWI 11:00 
Deko Włoszczowa  1 — 1  Wierna II MałogoszczNdKWI 11:00 
Victoria 2015 Skalbmierz  3 — 3  GKS ImielnoNdKWI 15:00 
LZS Czarnocin  3 — 6  Start Słupia JędrzejowskaNdKWI 16:00 
Kolejka 13
Vitalpol Solec-Zdrój  2 — 2  Victoria 2015 SkalbmierzNdKWI 11:00 
Start Słupia Jędrzejowska  3 — 1  GLKS KrasocinNdKWI 11:00 
Dąb Nagłowice  0 — 0  GKS KluczewskoNdKWI 11:00 
Wierna II Małogoszcz  1 — 0  GKS ImielnoNdKWI 16:00 
Strzelec Chroberz  1 — 1  LZS CzarnocinNdKWI 16:00 
Kolejka 14
GKS Kluczewsko  2 — 0  Start Słupia JędrzejowskaSb15 KWI 11:00 
GLKS Krasocin  4 — 1  Strzelec ChroberzSb15 KWI 11:00 
Vitalpol Solec-Zdrój  0 — 3  Wierna II MałogoszczSb15 KWI 11:00 
GKS Imielno  3 — 1  Deko WłoszczowaSb15 KWI 11:00 
LZS Czarnocin  2 — 4  Victoria 2015 SkalbmierzSb15 KWI 16:00 
Kolejka 15
Start Słupia Jędrzejowska  2 — 0  Dąb NagłowiceNd23 KWI 11:00 
Strzelec Chroberz  0 — 1  GKS KluczewskoNd23 KWI 16:00 
Deko Włoszczowa  5 — 1  Vitalpol Solec-ZdrójŚrMAJ 13:00 
Wierna II Małogoszcz  4 — 0  LZS CzarnocinŚrMAJ 13:00 
Victoria 2015 Skalbmierz  0 — 1  GLKS KrasocinŚrMAJ 14:00 
Kolejka 16
GLKS Krasocin  4 — 4  Wierna II MałogoszczNd30 KWI 11:00 
GKS Kluczewsko  1 — 0  Victoria 2015 SkalbmierzNd30 KWI 14:00 
LZS Czarnocin  4 — 3  Deko WłoszczowaNd30 KWI 16:00 
Dąb Nagłowice  1 — 1  Strzelec ChroberzŚr31 MAJ 17:30 
Vitalpol Solec-Zdrój  0 — 5  GKS ImielnoŚr31 MAJ 17:30 
Kolejka 17
GKS Imielno  3 — 2  LZS CzarnocinSbMAJ 17:00 
Deko Włoszczowa  3 — 2  GLKS KrasocinNdMAJ 11:00 
Wierna II Małogoszcz  0 — 0  GKS KluczewskoNdMAJ 11:00 
Victoria 2015 Skalbmierz  0 — 2  Dąb NagłowiceNdMAJ 17:00 
Strzelec Chroberz  3 — 2  Start Słupia JędrzejowskaNdMAJ 17:00 
Kolejka 18
Start Słupia Jędrzejowska  5 — 1  Victoria 2015 SkalbmierzNd14 MAJ 11:00 
Dąb Nagłowice  0 — 1  Wierna II MałogoszczNd14 MAJ 11:00 
GLKS Krasocin  1 — 2  GKS ImielnoNd14 MAJ 11:00 
GKS Kluczewsko  1 — 1  Deko WłoszczowaNd14 MAJ 14:00 
LZS Czarnocin  4 — 2  Vitalpol Solec-ZdrójNd14 MAJ 16:00 
Kolejka 19
Vitalpol Solec-Zdrój  1 — 2  GLKS KrasocinNd21 MAJ 11:00 
Deko Włoszczowa  0 — 6  Dąb NagłowiceNd21 MAJ 11:00 
Wierna II Małogoszcz  4 — 3  Start Słupia JędrzejowskaNd21 MAJ 11:00 
Victoria 2015 Skalbmierz  0 — 5  Strzelec ChroberzNd21 MAJ 17:00 
GKS Imielno  1 — 1  GKS KluczewskoCzCZE 17:30 
Kolejka 20
Strzelec Chroberz  2 — 0  Wierna II MałogoszczSb27 MAJ 11:00 
GKS Kluczewsko  4 — 0  Vitalpol Solec-ZdrójSb27 MAJ 16:20 
Start Słupia Jędrzejowska  8 — 0  Deko WłoszczowaNd28 MAJ 11:00 
Dąb Nagłowice  3 — 1  GKS ImielnoNd28 MAJ 11:00 
GLKS Krasocin  3 — 0  LZS CzarnocinNd28 MAJ 11:20 
Kolejka 21
GKS Imielno  6 — 2  Start Słupia JędrzejowskaSbCZE 17:00 
Vitalpol Solec-Zdrój  1 — 6  Dąb NagłowiceNdCZE 11:00 
Deko Włoszczowa  2 — 3  Strzelec ChroberzNdCZE 11:00 
Wierna II Małogoszcz  4 — 4  Victoria 2015 SkalbmierzNdCZE 11:00 
LZS Czarnocin  1 — 0  GKS KluczewskoNdCZE 16:00 
Kolejka 22
Victoria 2015 Skalbmierz  3 — 0  Deko WłoszczowaNd11 CZE 11:00 
Strzelec Chroberz  0 — 3  GKS ImielnoNd11 CZE 11:00 
Start Słupia Jędrzejowska12 — 2  Vitalpol Solec-ZdrójNd11 CZE 11:00 
Dąb Nagłowice  4 — 1  LZS CzarnocinNd11 CZE 11:00 
GKS Kluczewsko  1 — 2  GLKS KrasocinNd11 CZE 11:00