Logowanie
Nazwa u偶ytkownika

Has艂o



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj si臋

Nie mo偶esz si臋 zalogowa膰?
Popro艣 o nowe has艂o
Transfery 2022

Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okr臋gowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okr臋gowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19;
Junior m艂odszy:
  CLJ U-17;

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15;

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga p艂d., (p艂n.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okr臋gowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okr臋gowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  艢LJS 1, 艢LJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior m艂odszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  艢LJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  艢LTS 1, 艢LTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz m艂odszy:
  艢LTM 1, 艢LTM 2;
  okr.: 4, 5.

M艂odzik starszy:
  艢LMS 1, 艢LMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

M艂odzik m艂odszy:
  艢LMM 1, 艢LMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIE艃

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    艢LJS 1, 艢LJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior m艂odszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    艢LJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    艢LTS 1, 艢LTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz m艂odszy:
    艢LTM 1, 艢LTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

M艂odzik starszy:
    艢LMS 1, 艢LMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

M艂odzik m艂odszy:
    艢LMM 1, 艢LMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okr臋gowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga p艂d., (p艂n.),
    III liga.
    IV liga.

 Klasa okr臋gowa junior贸w starszych, gr. I, 2018/19
Najlepsi strzelcy
30 bramekMicha艂 G膮sior (Zenit)
19 bramekBartosz Stycze艅 (18 + 1 k.) (Unia)
16 bramekKrystian Kaszuba (15 + 1 k.) (Unia)
13 bramekDaniel Matuszewski (Nida)
10 bramekSzymon Kwapie艅 (Nida)
9 bramekJakub Ryczko (7 + 2 k.) (Unia)
7 bramekMateusz Domaga艂a (Naprz贸d), Konrad Kwapisz (Zenit), Dawid 艢lusarski (Zenit)
6 bramekMicha艂 Maciejczyk (Nida), Tomasz Wi臋cek (Moravia)
5 bramekKlaudiusz Kurczyna (Sparta), Mateusz Nowak (Sparta)
4 bramkiKrzysztof Kalisz (Naprz贸d), Krystian K膮dzielski (Sparta), Mi艂osz Molus (Unia), Kacper Pietras (Nidzica), Bart艂omiej R贸wnicki (Naprz贸d), Tomasz Sobo艅 (Nida), Przemys艂aw 艁ysek (Nida)
3 bramkiKonrad Bieniek (Unia), Pawe艂 Bo偶ek-Ra膰kos (Moravia), Bart艂omiej B臋benek (Naprz贸d), Pawe艂 Dercz (Deko), Jakub Durlik (Moravia), 艁ukasz Gudwa艅ski (Zenit), Dawid Ko艣cio艂ek (Deko), Patryk Malara (Sparta), Hubert Molus (Unia), Piotr Pechi艅ski (Zenit), Oskar Piecyk (Moravia), Dawid Pietrzyk (Zenit), Eryk Pude艂ko (Nidzica), Bart艂omiej Rutkowski (Naprz贸d), Dominik Wierzbowski (Unia), Patryk Woda (Moravia), Sebastian Nowak (2 + 1 k.) (Nidzica), Marcin Paw艂owski (2 + 1 k.) (Zenit), Jakub Staniszewski (2 + 1 k.) (Nidzica)
2 bramkiKajetan Borkowski (Deko), Krystian Boro艅czyk (Zenit), Karol Gacek (Unia), Szymon Kot (Naprz贸d), Pawe艂 Kotarba (Sparta), Norbert Krupa (Naprz贸d), Klaudiusz Mastyna (Unia), Mi艂osz Nazimek (Naprz贸d), B艂a偶ej Pietrzyk (Deko), Patryk Smor膮g (Naprz贸d), Jakub So艂tysik (Naprz贸d), Kacper Sroga (Unia), Tomasz Zi贸艂kowski (Naprz贸d), Micha艂 呕o艂膮dek (Moravia), Kamil Gacek (1 + 1 k.) (Unia), Miko艂aj Seredyka (1 + 1 k.) (Unia)
1 bramkaWiktor Blicharski (Naprz贸d), Kamil Bratek II (Unia), Szymon D膮browski (Moravia), Jakub Foremnik (Naprz贸d), Filip Go艂臋biowski (Zenit), Stanis艂aw Go艂臋biowski (Zenit), Mateusz Jach (Nidzica), Jakub Janicki (Deko), Igor Jaworski (Unia), Dominik Ja艣kowski (Moravia), Adrian Karpi艅ski (Deko), Piotr Kuchta (Naprz贸d), Patryk Ku艣mierek (Zenit), Hubert Kwapisz (Zenit), Sebastian Maderak (Sparta), Damian Marzec (Nidzica), Szymon Morozi艅ski (Deko), Jakub Mucha (Sparta), Micha艂 Niedba艂 (Deko), Daniel Nied藕wied藕 (Nidzica), Mateusz Pilniak (Nida), Albert Pude艂ko (Nidzica), Maciej Reguli艅ski (Naprz贸d), Szymon R贸wnicki (Unia), Arkadiusz Sikora (Zenit), Mateusz Siudak (Moravia), Marcin Sobczyk (Nida), Sebastian Stachera (Unia), Krzysztof Stolarczyk (Deko), Bartosz Warta艂owicz (Moravia), Szymon Weso艂owski (Zenit), Wiktor Wo藕niak (Naprz贸d), Gustaw 艁ata (Deko), Adrian Bratek (1 k.) (Unia), Wiktor Malinowski (1 k.) (Deko), Mateusz Wiecha (1 k.) (Sparta), Erwin Wieczorek (1 k.) (Sparta)
Zobacz pe艂n膮 klasyfikacj臋 strzelc贸w