Logowanie
Nazwa u偶ytkownika

Has艂o



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj si臋

Nie mo偶esz si臋 zalogowa膰?
Popro艣 o nowe has艂o
Transfery 2024

Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okr臋gowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okr臋gowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makro,
  艢LJS, wiosna
  okr.: 1, 2, 3; 4, 5, 6.
Junior m艂odszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  艢LJM: I liga, II liga;
  艢LJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C;
  wiosna, gr.: A, B, C.
  艢LTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
  wiosna:
    I liga: gr. 1, gr. 2;
    II liga.
Trampkarz m艂odszy:
  艢LTM 1, 艢LTM 2, 艢LTM 3,
  wiosna: 艢LTM 2, 艢LTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4;
  wisona.: 5, 6, 7, 8.

M艂odzik starszy:
  艢LMS1, 艢LM2 gr 1, gr. 2,
  wiosna: 艢LMS1,
    艢LM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11.
M艂odzik m艂odszy:
  艢LMM 1, 艢LMM 2,
  wiosna: 艢LMS1,
    艢LM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga p艂d., (p艂n.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18.
    CLJ U-16.
    Puchar Polski.

2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okr臋gowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okr臋gowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makr.;
  艢LJS 1, wiosna,
  艢LJS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior m艂odszy:
  CLJ U-17, bar., fin.;
  艢LJM, 艢LJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.),
    wiosna, bar., fin.;
  艢LTS 1, wiosna,
  艢LTS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz m艂odszy:
  艢LTM 1, wiosna,
  艢LTM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

M艂odzik starszy:
  艢LMS 1, wiosna,
  艢LMS 2, wiosna,
  艢LMS 3, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6,
    7, 8, 9, 10, 11, 12.
M艂odzik m艂odszy:
  艢LMM 1, wiosna,
  艢LMM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga p艂d., (p艂n.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

Morawicka LF
W艂oszczowska LPNH
Aktualnie online
· Go艣ci online: 94

· U偶ytkownik體 online: 0

· 艁膮cznie u偶ytkownik體: 117,395
· Najnowszy u偶ytkownik: Blevin46555

Notice: Constant _INCROOT already defined in /home/kielecka/www/scorers.php on line 11
 Klasa okr臋gowa junior贸w starszych, gr. I, 2019/20
Najlepsi strzelcy
14 bramekMateusz Strzeszkowski (Naprz贸d)
11 bramekJakub Durlik (Moravia), Bartosz Zdanowski (Gr贸d)
10 bramekDawid 艢liwa (Lechia)
9 bramekKacper 艢lusarczyk (Gr贸d), Dawid 艢lusarski (Zenit)
8 bramekWiktor Blicharski (Naprz贸d), Bartosz Kulik (Sparta), Krystian R贸wnicki (Naprz贸d), Marcin 艢wiercz (Partyzant)
7 bramekDaniel Kaba艂a (Partyzant), Jakub Krzemi艅ski (Gr贸d), Dawid Pietrzyk (Zenit)
6 bramekJan Chru艣cicki (Moravia), Kacper Fert (Gr贸d), Damian Michalski (Zenit), Jakub Swat (Sparta)
5 bramekPawe艂 Bo偶ek-Ra膰kos (Moravia), Mateusz Nowak (Sparta), Bart艂omiej Piotrowski (Lechia), Miko艂aj Sornat (Sok贸艂)
4 bramkiBartosz Celary (Naprz贸d), Pawe艂 Dercz (Deko), Mateusz Domaga艂a (Naprz贸d), Mateusz Kmiecik (Sok贸艂), Aleksander Maludzi艅ski (Naprz贸d), Jakub Rabiej (Moravia), Nikodem Samiec (Gr贸d), Karol Soba艣 (Moravia), Mateusz Sobczyk (Partyzant), Przemys艂aw 艁ysek (Nida)
3 bramkiWojciech Filipiak (Gr贸d), Bartosz Gajek (Zenit), Piotr Guba艂a (Zenit), Micha艂 G膮sior (Zenit), Albin Jaworski (Sok贸艂), Bartosz Kaba艂a (Partyzant), Wojciech Klapa (Deko), Marcin K膮dzielski (Sparta), 艁ukasz K艂ys (Rodzina), Pawe艂 Mechelewski (Partyzant), Jakub Mucha (Sparta), Dariusz Turek (Lechia), Patryk Wieli艅ski (Nida), Patryk Woda (Moravia), Micha艂 呕o艂膮dek (Moravia)
2 bramkiDawid Bednarski (Moravia), Bart艂omiej Cha艂aci艅ski (Moravia), Albert Czernik (Sparta), Patryk Giemza (Sok贸艂), Klaudiusz Kurczyna (Sparta), Konrad Kwapisz (Zenit), Patryk K艂ys (Rodzina), Jakub Lech (Rodzina), Patryk Piwowarski (Zenit), Jakub P臋kala (Partyzant), Bart艂omiej R贸wnicki (Naprz贸d), Dawid Siekaj (Naprz贸d), Grzegorz Stefa艅ski (Nida), Piotr St臋pie艅 (Lechia), Daniel Szlabs (Lechia), Daniel Szymkiewicz (Sok贸艂), Andrzej Toborek (Deko), Igor Tracz (Sok贸艂), Kamil Wiech (Rodzina), Jakub Wilczkowski (Lechia), Adam Wilk (Sok贸艂), Tomasz Wi臋cek (Moravia), Adrian Zale艣ny (Lechia), Kacper Zapa艂a (Gr贸d), Szymon Zapa艂a (Lechia)
1 bramkaFilip Baczy艅ski (Sparta), Karol Bana艣 (Nida), Miko艂aj Baran (Partyzant), Nicolas Basiak (Partyzant), Wiktor Blicharski (Moravia), Maksymilian B膮k (Rodzina), Wojciech B艂aszczyk (Lechia), Wiktor Drab (Naprz贸d), Damian Jamorski (Naprz贸d), 艁ukasz Janus (Partyzant), Konrad Jasi艅ski (Nida), Kacper Kaba艂a (Partyzant), Patryk Kmiecik (Sok贸艂), Patryk Ku艣mierek (Zenit), Micha艂 Lesiak (Moravia), Micha艂 Maciejski (Moravia), Jakub Malarczyk (Rodzina), Tomasz Materek (Moravia), Kamil Miernik (Deko), Kamil Miszczyk (Moravia), Jakub Moskal (Ska艂a), Marcin Mucha (Sparta), Micha艂 Niedba艂 (Deko), Adrian Nowak (Naprz贸d), Kacper Pawelec (Zenit), Maksym Petelicki (Rodzina), Oskar Piecyk (Moravia), Patryk Piotrowski (Sok贸艂), Jakub Romanek (Gr贸d), Arkadiusz Sikora (Zenit), Bartosz Skrzypczyk (Rodzina), Kamil Srokosz (Zenit), Wiktor Szcze艣niak (Gr贸d), Bart艂omiej Szustak (Partyzant), Jakub Szymkiewicz (Sok贸艂), Wiktor Tomaszewski (Lechia), Szymon Weso艂owski (Zenit), Jakub Wielgus (Partyzant), Szymon W艂odarczyk (Rodzina), Micha艂 Zagni艅ski (Ska艂a), Maciej Zapa艂a (Lechia), Mariusz Zapa艂a (Lechia), Tomasz Zapa艂a (Ska艂a), Bartosz 艁ysak (Moravia), Kacper 艢liwa II (Gr贸d)
Zobacz pe艂n膮 klasyfikacj臋 strzelc贸w