Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18.
Junior młodszy:
    CLJ U-17.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

 Klasa A, gr. I, 2021/22
Nadchodzące spotkania
Klasa A, gr. I
Orlicz II   —   Tęcza21 SIE17:00
Astra   —   Lechia22 SIE15:00
Partyzant   —   Samson22 SIE15:00
ULKS Łączna   —   Victoria22 SIE15:00
Skała   —   Sokół22 SIE15:00
KS Smyków   —   Polonia Białogon22 SIE15:00
Radiator$   —   MSS-Klonówka22 SIE15:00
Tabela rozgrywek
Klasa A, gr. I
1.   Orlicz II Suchedniów 0   –    –    – 
  Victoria Mniów 0   –    –    – 
  Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn 0   –    –    – 
  MSS-Klonówka Masłów 0   –    –    – 
  KS Smyków 0   –    –    – 
  Radiator$ Stąporków 0   –    –    – 
  Polonia Białogon Kielce 0   –    –    – 
  ULKS Łączna 0   –    –    – 
  Skała Tumlin 0   –    –    – 
  Lechia Strawczyn 0   –    –    – 
  Samson Samsonów 0   –    –    – 
  Astra Piekoszów 0   –    –    – 
  Tęcza Gowarczów 0   –    –    – 
  Partyzant Radoszyce 0   –    –    – 

Najlepsi strzelcy
Terminarz
Kolejka 1
Orlicz II Suchedniów   —   Tęcza GowarczówSb21 SIE 17:00 
Astra Piekoszów   —   Lechia StrawczynNd22 SIE 15:00 
Partyzant Radoszyce   —   Samson SamsonówNd22 SIE 15:00 
ULKS Łączna   —   Victoria MniówNd22 SIE 15:00 
Skała Tumlin   —   Sokół-Nordkalk Górnik RykoszynNd22 SIE 15:00 
KS Smyków   —   Polonia Białogon KielceNd22 SIE 15:00 
Radiator$ Stąporków   —   MSS-Klonówka MasłówNd22 SIE 15:00 
Kolejka 2
Samson Samsonów   —   Skała TumlinSb28 SIE 15:00 
ULKS Łączna   —   KS SmykówNd29 SIE 11:00 
Polonia Białogon Kielce   —   Astra PiekoszówNd29 SIE 15:00 
Lechia Strawczyn   —   Partyzant RadoszyceNd29 SIE 15:00 
MSS-Klonówka Masłów   —   Sokół-Nordkalk Górnik RykoszynNd29 SIE 15:00 
Radiator$ Stąporków   —   Orlicz II SuchedniówNd29 SIE 15:00 
Victoria Mniów   —   Tęcza GowarczówNd29 SIE 15:00 
Kolejka 3
Tęcza Gowarczów   —   Radiator$ StąporkówNdWRZ 11:00 
Astra Piekoszów   —   ULKS ŁącznaNdWRZ 15:00 
Skała Tumlin   —   Lechia StrawczynNdWRZ 15:00 
Orlicz II Suchedniów   —   Sokół-Nordkalk Górnik RykoszynNdWRZ 15:00 
Partyzant Radoszyce   —   Polonia Białogon KielceNdWRZ 15:00 
MSS-Klonówka Masłów   —   Samson SamsonówNdWRZ 15:00 
KS Smyków   —   Victoria MniówNdWRZ 15:00 
Kolejka 4
Samson Samsonów   —   Orlicz II SuchedniówSb11 WRZ 15:00 
ULKS Łączna   —   Partyzant RadoszyceNd12 WRZ 11:00 
Victoria Mniów   —   Radiator$ StąporkówNd12 WRZ 15:00 
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn   —   Tęcza GowarczówNd12 WRZ 15:00 
KS Smyków   —   Astra PiekoszówNd12 WRZ 15:00 
Polonia Białogon Kielce   —   Skała TumlinNd12 WRZ 15:00 
Lechia Strawczyn   —   MSS-Klonówka MasłówNd12 WRZ 15:00 
Kolejka 5
Tęcza Gowarczów   —   Samson SamsonówNd19 WRZ 11:00 
Orlicz II Suchedniów   —   Lechia StrawczynNd19 WRZ 15:00 
Partyzant Radoszyce   —   KS SmykówNd19 WRZ 15:00 
Astra Piekoszów   —   Victoria MniówNd19 WRZ 15:00 
Skała Tumlin   —   ULKS ŁącznaNd19 WRZ 15:00 
MSS-Klonówka Masłów   —   Polonia Białogon KielceNd19 WRZ 15:00 
Radiator$ Stąporków   —   Sokół-Nordkalk Górnik RykoszynNd19 WRZ 15:00 
Kolejka 6
ULKS Łączna   —   MSS-Klonówka MasłówNd26 WRZ 11:00 
Samson Samsonów   —   Radiator$ StąporkówNd26 WRZ 15:00 
Victoria Mniów   —   Sokół-Nordkalk Górnik RykoszynNd26 WRZ 15:00 
Lechia Strawczyn   —   Tęcza GowarczówNd26 WRZ 15:00 
Polonia Białogon Kielce   —   Orlicz II SuchedniówNd26 WRZ 15:00 
KS Smyków   —   Skała TumlinNd26 WRZ 15:00 
Astra Piekoszów   —   Partyzant RadoszyceNd26 WRZ 15:00 
Kolejka 7
Tęcza Gowarczów   —   Polonia Białogon KielceNdPAŹ 11:00 
Skała Tumlin   —   Astra PiekoszówNdPAŹ 15:00 
Partyzant Radoszyce   —   Victoria MniówNdPAŹ 15:00 
Radiator$ Stąporków   —   Lechia StrawczynNdPAŹ 15:00 
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn   —   Samson SamsonówNdPAŹ 15:00 
Orlicz II Suchedniów   —   ULKS ŁącznaNdPAŹ 15:00 
MSS-Klonówka Masłów   —   KS SmykówNdPAŹ 15:00 
Kolejka 8
ULKS Łączna   —   Tęcza GowarczówNd10 PAŹ 11:00 
Astra Piekoszów   —   MSS-Klonówka MasłówNd10 PAŹ 15:00 
Victoria Mniów   —   Samson SamsonówNd10 PAŹ 15:00 
Lechia Strawczyn   —   Sokół-Nordkalk Górnik RykoszynNd10 PAŹ 15:00 
Polonia Białogon Kielce   —   Radiator$ StąporkówNd10 PAŹ 15:00 
Partyzant Radoszyce   —   Skała TumlinNd10 PAŹ 15:00 
KS Smyków   —   Orlicz II SuchedniówNd10 PAŹ 15:00 
Kolejka 9
Tęcza Gowarczów   —   KS SmykówNd17 PAŹ 11:00 
Orlicz II Suchedniów   —   Astra PiekoszówNd17 PAŹ 15:00 
Skała Tumlin   —   Victoria MniówNd17 PAŹ 15:00 
MSS-Klonówka Masłów   —   Partyzant RadoszyceNd17 PAŹ 15:00 
Samson Samsonów   —   Lechia StrawczynNd17 PAŹ 15:00 
Radiator$ Stąporków   —   ULKS ŁącznaNd17 PAŹ 15:00 
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn   —   Polonia Białogon KielceNd17 PAŹ 15:00 
Kolejka 10
ULKS Łączna   —   Sokół-Nordkalk Górnik RykoszynNd24 PAŹ 11:00 
Astra Piekoszów   —   Tęcza GowarczówNd24 PAŹ 14:00 
Partyzant Radoszyce   —   Orlicz II SuchedniówNd24 PAŹ 14:00 
Skała Tumlin   —   MSS-Klonówka MasłówNd24 PAŹ 14:00 
KS Smyków   —   Radiator$ StąporkówNd24 PAŹ 14:00 
Victoria Mniów   —   Lechia StrawczynNd24 PAŹ 14:00 
Polonia Białogon Kielce   —   Samson SamsonówNd24 PAŹ 14:00 
Kolejka 11
Tęcza Gowarczów   —   Partyzant RadoszyceNd31 PAŹ 11:00 
Orlicz II Suchedniów   —   Skała TumlinNd31 PAŹ 13:00 
MSS-Klonówka Masłów   —   Victoria MniówNd31 PAŹ 13:00 
Samson Samsonów   —   ULKS ŁącznaNd31 PAŹ 13:00 
Lechia Strawczyn   —   Polonia Białogon KielceNd31 PAŹ 13:00 
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn   —   KS SmykówNd31 PAŹ 13:00 
Radiator$ Stąporków   —   Astra PiekoszówNd31 PAŹ 13:00 
Kolejka 12
ULKS Łączna   —   Lechia StrawczynNdLIS 11:00 
Skała Tumlin   —   Tęcza GowarczówNdLIS 13:00 
Partyzant Radoszyce   —   Radiator$ StąporkówNdLIS 13:00 
Victoria Mniów   —   Polonia Białogon KielceNdLIS 13:00 
MSS-Klonówka Masłów   —   Orlicz II SuchedniówNdLIS 13:00 
Astra Piekoszów   —   Sokół-Nordkalk Górnik RykoszynNdLIS 13:00 
KS Smyków   —   Samson SamsonówNdLIS 13:00 
Kolejka 13
Tęcza Gowarczów   —   MSS-Klonówka MasłówNd14 LIS 11:00 
Lechia Strawczyn   —   KS SmykówNd14 LIS 13:00 
Orlicz II Suchedniów   —   Victoria MniówNd14 LIS 13:00 
Polonia Białogon Kielce   —   ULKS ŁącznaNd14 LIS 13:00 
Radiator$ Stąporków   —   Skała TumlinNd14 LIS 13:00 
Samson Samsonów   —   Astra PiekoszówNd14 LIS 13:00 
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn   —   Partyzant RadoszyceNd14 LIS 13:00