Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2023

Morawicka LF
Kielecka LF
Zagnańska LF
Włoszczowska LPNH
Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2;
  okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
  CLJ U-17;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.);
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLMS2, ŚLMS3;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

Grają ligi halowe
Morawicka I Liga Futsalu
Piątek - 6.01.2023r.
CK Team  3 — 4  Hercu RadomiceSTY09:45
Dariusz Gajda, Wojciech Gubała, Adam Stępniak — Jakub Liszewski, Dominik Pasternak 2, Michał Pawłowski
Kartki także: Adam Stępniak .
Hercu Radomice  6 — 1  JK PneumatykSTY10:55
Łukasz Gudwański 2, Dominik Pasternak 3, Michał Pawłowski — Marcin Rabij
JK Pneumatyk  6 — 4  UKS AutocitySTY12:10
Jakub Jamrożek 2, Dariusz Krzysiek, Norbert Sennik 3 — Marcin Dziubek, Stanislav Mokrosnop, Vitalii Zhmurko, Maciej Żądło
UKS Autocity  2 — 0  Soccer City ChmielowiceSTY13:25
Artem Kozaczok, Stanislav Mokrosnop
Kartki także: Ihor Sukhno  — Adam Kaczor , Jakub Przygodzki .
Soccer City Chmielowice  1 — 2  Cupra Autorud Moto-Truck BrzezinySTY14:35
Jakub Przygodzki — Damian Detka, Marcin Piotrowski
Kartki także: Adam Kaczor  — Damian Detka , Marcin Karczewski , Piotr Pietrzyk .
Ceramik Murexin Bilcza  2 — 6  Tompawex ObiceSTY15:50
Daniel Detka, Iwo Sochacki — Damian Pietras, Łukasz Zawadzki 3, Mateusz Zawadzki 2
Sobota - 7.01.2023r.
Hercu Radomice  1 — 0  CK TeamSTY16:25
Dominik Pasternak
Kartki także: Volodymyr Kozlyk .
Soccer City Chmielowice  3 — 0  CK TeamSTY17:40
Damian Woźniak, Igor Karczewski, Paweł Gołuzd
Soccer City Chmielowice  1 — 4  Ceramik Murexin BilczaSTY18:55
Damian Woźniak — Tomasz Broniś 2, Aleksander Kozieł 2
Cupra Autorud Moto-Truck Brzeziny  6 — 4  JK PneumatykSTY21:20
Grzegorz Jagodzki 2, Marcin Karczewski, Marcin Piotrowski, Maciej Sławeta, Dawid Śmiech — Jakub Jamrożek, Maciej Palonek 2, Norbert Sennik
Kartki także: Szymon Pietras  — Norbert Sennik .


25 bramekŁukasz Zawadzki (Tompawex)
18 bramekDominik Pasternak (Hercu Radomice)
16 bramekMateusz Zawadzki (Tompawex)
14 bramekDaniel Detka (Ceramik Murexin), Stanislav Mokrosnop (Autocity)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Morawicka II Liga Futsalu
Piątek - 6.01.2023r.
PHU Wojda Zeimmery  8 — 3  FC StrażSTY10:20
Paweł Brożyna, Wiktor Brożyna 4, Artur Gawęcki, Marcin Gawęcki, Rafał Iwan — Wojciech Łuszcz 2, Janusz Pasierbek
LZS Błyskawica Chałupki  0 — 6  PHU Wojda ZeimmerySTY11:35
Artur Gawęcki, Mateusz Chlewicki 2, Wiktor Brożyna 2, Paweł Brożyna
Mexicana Ecowise Morawica  9 — 0  LZS Błyskawica ChałupkiSTY12:45
Paweł Bożek-Raćkos 2, Filip Kubicki 4, Jakub Wasilewski 2, Patryk Woda
Orion Radomice  0 — 1  Mexicana Ecowise MorawicaSTY14:00
Paweł Nowakowski
Orion Radomice  1 — 1  
k. 2–3
FC GalactikSTY15:15
Dawid Cerazy — Wiktor Biały
Kartki także: Szczepan Strójwąs  — Michał Gola , Michał Kozera .
FC Galactik  3 — 1  Young SharksSTY16:25
Wiktor Biały 2, Adrian Pietrzyk — Karol Patrzałek
Sobota - 7.01.2023r.
Orion Radomice  5 — 3  Young SharksSTY15:50
Norbert Szpakowski 2, Szczepan Strójwąs, Łukasz Bedla 2 — Mateusz Woźniak 2, Dawid Cerazy sam.
Kartki także: Bartosz Szpakowski  — Mateusz Woźniak .
Young Sharks  3 — 7  Mexicana Ecowise MorawicaSTY17:05
Mateusz Woźniak, Karol Patrzałek, Krzysztof Czwartosz — Paweł Nowakowski 2, Jakub Moskal, Filip Kubicki 4
Kartki także: Daniel Baran .
FC Straż  1 — 9  Tsunami SiekiernoSTY18:15
Wojciech Łuszcz — Jakub Kuc 3, Artur Kuliński 3, Mateusz Wiklina, Dawid Ziomek, Przemysław Zwada
Tsunami Siekierno  2 — 4  DT BilczaSTY19:30
Adrian Zdzymira 2, Łukasz Rabiej, Piotr Nawrot, Jakub Kuc — Dominik Susło, Ernest Nowak, Arkadiusz Kowalczyk, Michał Jaskulski
Nebulones  4 — 4  
k. 4–5
DT BilczaSTY20:45
Jakub Górajski 2, Dawid Osman, Grzegorz Rozpara — Artur Januszek, Arkadiusz Kowalczyk, Ernest Nowak, Dominik Susło
Kartki także: Mateusz Litwin , Tomasz Paniec .
FC Galactik  1 — 6  NebulonesSTY21:55
Wiktor Biały — Adrian Bentkowski 3, Jakub Górajski, Mateusz Litwin, Grzegorz Rozpara
Kartki także: Adrian Bentkowski , Mateusz Litwin .


14 bramekMichał Jaskulski (DT Bilcza), Filip Kubicki (Mexicana Ecowise)
13 bramekPaweł Musiał (DT Bilcza), Arkadiusz Terech (Cupra A. M.-T. II)
12 bramekArtur Januszek (DT Bilcza)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Morawicka I Liga Futsalu
1.   Tompawex 13 36 84–21
2.   Autocity 13 30 53–38
3.   Cupra A. M.-T. 13 28 46–32
4.   Ceramik Murexin 13 22 46–31
5.   Hercu Radomice 13 18 37–36
6.   JK Pneumatyk 13 11 33–60
7.   CK Team 13 7 29–61
8.   Soccer City 13 4 14–63
Morawicka II Liga Futsalu
1.   Mexicana Ecowise 10 23 37–26
2.   Nebulones 10 23 39–17
3.   White Label Pawlik 10 23 38–24
4.   DT Bilcza 10 23 49–30
5.   Cupra A. M.-T. II 10 21 55–26
6.   Orion 10 16 22–23
7.   PHU Wojda Zeimmery 10 15 39–26
8.   FC Galactik 10 14 26–40
9.   Tsunami 10 10 31–29
10.   Young Sharks 10 6 26–39
11.   FC Straż 10 3 22–61
12.   Błyskawica 10 3 19–62
 

Kielecka Liga Futsalu
Kolejka 4
PŚK Fabet Konstrukcje  1 — 2  IBEXXSTY17:00
Hubert Ptaszek — Dominik Pasternak 2
AKS Wzdół KrisMar  9 — 1  Tutlo FCSTY17:40
Dominik Chrzanowski 4, Łukasz Górski 2, Artem Kozaczok , Stanisław Makrosnop, Ihor Suchno — Patryk Koczanowski
Biernat Dachy  5 — 1  AZS Politechnika ŚwiętokrzyskaSTY18:20
Marcin Czerwiński 2, Tomasz Gaj 2, Tomasz Kołodziejczyk — Patryk Hernik
viGO! Quickpack Polska  2 — 3  Sport CKSTY19:00
Bartosz Sot, Łukasz Mika — Kacper Rogoziński , Dorian Buczek , Jakub Bodzioch
Kartki także: Jan Kowalski  .
Stawecki Holding  0 — 3  Saint-Gobain MMW Szalunki KielceSTY19:40
Daniel Detka , Emil Lurzyński , Dawid Surowiec
Kartki także: Norbert Sennik  .
Kolejka 5
IBEXX  1 — 2  Biernat DachySTY17:00
Dominik Pasternak — Tomasz Kołodziejczyk , Marcin Szyszka
PŚK Fabet Konstrukcje  6 — 2  Tutlo FCSTY17:40
Paweł Anioł, Kamil Kubicki 2, Damian Pater , Hubert Ptaszek 2 — Mateusz Równicki , Sebastian Garboś
Sport CK14 — 0  AZS Politechnika ŚwiętokrzyskaSTY18:20
Marcin Zychalski 2, Kacper Rogoziński , Filip Postawa , Jan Kowalski 2, Dorian Buczek 4, Jakub Bodzioch 2, Kamil Blicharski 2
AKS Wzdół KrisMar  3 — 2  Stawecki HoldingSTY19:00
Dominik Chrzanowski , Artem Kozaczok , Tomasz Broniś — Patryk Kwiecień 2
Saint-Gobain MMW Szalunki Kielce  2 — 2  viGO! Quickpack PolskaSTY19:40
Bartosz Kuzincow, Emil Lurzyński — Dominik Butenko, Bartosz Sot

23 bramekDorian Buczek (Sport CK), Dominik Chrzanowski (AKS Wzdół KrisMar)
10 bramekDominik Pasternak (IBEXX), Kacper Rogoziński (Sport CK)
9 bramekTomasz Gaj (Biernat Dachy), Bartosz Papros (Biernat Dachy)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Kielecka Liga Futsalu
1.   Sport CK 9 27 59–18 9
2.   Biernat Dachy 9 18 47–31 6 3
3.   AKS Wzdół KrisMar 9 18 51–29 6 3
4.   viGO! Quickpack Polska 9 17 41–21 5 2 2
5.   Saint-Gobain MMW Szalunki Kielce 9 16 32–18 5 1 3
6.   Stawecki Holding 9 16 42–26 5 1 3
7.   IBEXX 9 9 26–40 3 6
8.   PŚK Fabet Konstrukcje 9 9 30–44 3 6
9.   AZS Politechnika Świętokrzyska 9 3 14–69 1 8
10.   Tutlo FC 9 0 16–62 9
 

Puchar Morawickiej Ligi Futsalu
Półfinały
Hercu Radomice  5 — 1  Tompawex Obice STY15:15
Dominik Pasternak 5 — Łukasz Zawadzki
Kartki także: Jakub Liszewski  — Mateusz Zawadzki , Łukasz Zawadzki .
JK Pneumatyk  1 — 5  UKS Autocity STY20:05
Norbert Sennik — Stanislav Mokrosnop 3, Tomasz Gaj 2
Kartki także: Mateusz Kobus .


Hummel Nowińska Liga Futsalu
Kolejka 5
Sparta Strawczynek  0 — 3  CannabiniosSTY09:00
Paweł Markowicz, Radosław Chrapkiewicz, Szymon Chrabąszcz
Grinch Team  4 — 4  Górnik Wikwolt TeamSTY09:35
Adrian Bentkowski, Adrian Bębenista, Grzegorz Rozpara, Jakub Górajski — Mateusz Kmiecik 2, Grzegorz Napora, Dawid Smardzewski
Cannabinios  9 — 0  Suazo TeamSTY10:10
Radosław Chrapkiewicz, Łukasz Góral 2, Damian Król, Paweł Markowicz 5
Kartki także: Mateusz Litwin .
Górnik Wikwolt Team  1 — 3  FC GniewceSTY10:45
Dawid Smardzewski — Mikołaj Jarosiński 2, Filip Jarosiński
Suazo Team  8 — 0  Grinch TeamSTY11:20
Albin Jaworski 2, Norbert Jaworski 2, Jakub Kosiński 2, Szymon Dudek, Jakub Jaworski
Kartki także: Grzegorz Rozpara .
FC Gniewce  1 — 6  Grupa KameleonSTY11:55
Filip Jarosiński — Wiktor Wnuk, Dawid Wnuk, Karol Pawlik 2, Szymon Pańszczyk, Mariusz Paluch
Piekarnia  5 — 3  Raj KielceSTY12:30
Grzegorz Pacholczak 2, Paweł Anioł, Tomasz Adamczyk 2 — Andrzej Marlica, Sebastian Boksiński 2
Grupa Kameleon  1 — 5  ZIO-MAX KielceSTY13:05
Karol Pawlik — Jacek Wilkus, Łukasz Stępień , Norbert Sinkiewicz 2, Adam Ogonowski
Kartki także: Karol Pawlik .
Delta Force Team  1 — 5  PiekarniaSTY13:40
Patryk Papis — Tomasz Adamczyk, Paweł Anioł, Grzegorz Pacholczak 3
Kartki także: Szymon Żelazny .
Raj Kielce  0 — 9  ZIO-MAX KielceSTY14:15
Adam Ogonowski, Norbert Sinkiewicz 2, Jacek Wilkus 2, Jarosław Zawadzki 4

18 bramekFilip Jarosiński (FC Gniewce)
17 bramekTomasz Adamczyk (Piekarnia)
15 bramekMateusz Tkaczyk (Sparta)
14 bramekJarosław Zawadzki (ZIO-MAX)
12 bramekPaweł Markowicz (Cannabinios), Grzegorz Pacholczak (Piekarnia), Karol Pawlik (Grupa Kameleon)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Hummel Nowińska Liga Futsalu
1.   FC Gniewce 10 24 47–20 8 2
2.   Piekarnia 10 24 46–25 8 2
3.   ZIO-MAX Kielce 10 22 58–10 7 1 2
4.   Grupa Kameleon 10 21 44–30 7 3
5.   Cannabinios 10 20 47–18 6 2 2
6.   Sparta Strawczynek 10 15 39–37 5 5
7.   Suazo Team 10 12 23–43 4 6
8.   Raj Kielce 10 9 27–40 3 7
9.   Górnik Wikwolt Team 10 8 24–35 2 2 6
10.   Delta Force Team 10 4 20–57 1 1 8
11.   Grinch Team 10 2 20–80 2 8
 

Zagnańska Liga Futsalu
Kolejka 7
Absolutus  0 — 3  RenesansSTY11:05
Marcin Ołubek, Paweł Żmuda, Mateusz Matysek
CK Team  3 — 1  Instal-LukSTY11:40
Massimo Kulas, Mateusz Podedworny, Adam Stępniak — Piotr Rodak
Granat Ir-Bud Borki  2 — 4  RenesansSTY12:15
Dominik Gorzelak 2 — Karol Kołda, Marcin Ołubek, Piotr Sidło 2
Absolutus  3 — 6  Ultra VioletSTY12:50
Oskar Koruch 2, Adrian Krawczyk — Michał Cedro, Jakub Chyb, Damian Kopyciński 2, Dominik Żak, Piotr Górzyński
Procarte10 — 0  FC SamsonówSTY13:25
Grzegorz Ernestowicz 2, Przemysław Kozieł 3, Rafał Kurczyński 5
Granat Ir-Bud Borki  4 — 1  Ultra VioletSTY14:00
Krystian Jas 2, Maciej Leśniewski, Kacper Serek — Dominik Żak
Kolejka 8
OpTeam  1 — 5  RenesansSTY10:30
Michał Prus — Piotr Sidło, Marcin Ołubek, Mykhailo Lychak, Adrian Bandura 2
Absolutus  1 — 3  Instal-LukSTY11:05
Adrian Krawczyk — Dominik Chaba , Andrzej Grudzień, Piotr Rodak
Renesans  3 — 4  Granat Ir-Bud BorkiSTY11:40
Adrian Bandura 2, Karol Kołda — Dominik Gorzelak 3, Krystian Jas
Instal-Luk  1 — 1  OpTeamSTY12:15
Kamil Piwowarczyk — Michał Prus
Kartki także: Michał Prus .
FC Samsonów  2 — 4  AbsolutusSTY12:50
samob?jcza, Sylwester Żak — Paweł Sucheński 2, Adrian Krawczyk, Karol Janicki
Granat Ir-Bud Borki  4 — 1  Paintball OblęgorekSTY13:25
Dominik Gorzelak, Krystian Jas, Maciej Leśniewski, samob?jcza — Robert Zagdan
Procarte  2 — 4  Ultra VioletSTY14:00
Grzegorz Ernestowicz 2 — Patryk Zawierucha, Damian Kopyciński, Michał Cedro, Dominik Żak
Kartki także: Karol Majka  — Michał Bracha .
CK Team  8 — 0  FC SamsonówSTY14:35
Dariusz Gajda, Jakub Jamrożek 2, Volodymyr Kozlyk 2, Adam Stępniak, Michał Perszke 2
Paintball Oblęgorek  6 — 3  Ultra VioletSTY15:10
Dawid Adach, Karol Opara 3, Patryk Pietronik, Robert Zagdan — Michał Bracha, Damian Kopyciński, Patryk Zawierucha
Kartki także: Michał Cedro .
CK Team  3 — 8  ProcarteSTY15:45
Volodymyr Kozlyk 2, Michał Perszke — Grzegorz Ernestowicz 3, Rafał Kurczyński 3, Mateusz Majka, samob?jcza
Kartki także: Rafał Kurczyński .

29 bramekDominik Gorzelak (Granat Ir-Bud)
28 bramekDamian Kopyciński (Ultra Violet)
27 bramekRafał Kurczyński (Procarte)
17 bramekKarol Opara (Paintball)
16 bramekKrystian Jas (Granat Ir-Bud)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Zagnańska Liga Futsalu
1.   Instal-Luk 18 40 77–24 13 1 4
2.   Ultra Violet 18 40 83–45 13 1 4
3.   Paintball Oblęgorek 18 35 80–50 11 2 5
4.   Renesans 18 34 75–37 11 1 6
5.   OpTeam 18 34 75–36 10 4 4
6.   Granat Ir-Bud Borki 18 26 68–55 8 2 8
7.   Procarte 18 25 73–71 8 1 9
8.   CK Team 18 19 56–63 6 1 11
9.   Absolutus 18 10 48–83 3 1 14
10.   FC Samsonów 18 0 16–187 18
 

Włoszczowska Liga Piłki Nożnej Halowej
Kolejka 5
ZPUE Włoszczowa  1 — 3  Inst-Bud/air RoxySTY09:00
Piotr Bąk — Marek Bugaj, Karol Józefowski, Mateusz Piekacz
Bucovia Bukowa  8 — 3  Płomień OlesznoSTY10:00
Radosław Bała 3, Paweł Bąk 2, Kamil Cygan, Mateusz Stefański, Kacper Cygan — Krzysztof Bobiński, Damian Cieślik, Dominik Czarnogórski
Kartki także: Krzysztof Bobiński .
No Naem Team  3 — 10Żuczek DobromierzSTY11:00
Zbigniew Milewski 2, Mariusz Nowak — Igor Łysakowski, Jakub Rudecki 2, Kacper Zapalski 5, Szymon Rudecki 2
Randomiak  1 — 18Team KurzelówSTY12:00
Kacper Klapa — Mateusz Fryc, Adam Górski 3, Kacper Grzybek, Marcin Jarmuda, Mateusz Małek, Cezary Matuszewski 3, Krzysztof Minor 8
Los Blancos  2 — 1  Formoza Gmina ŻytnoSTY13:00
Paweł Cegieła, Maciej Dymek — Robert Stala
Kartki także: Paweł Cegieła , Maciej Dymek  — Rafał Radziejewski .
Smakołysze  3 — 8  The NaturatSTY14:00
Dawid Kusa, Jakub Mikoda, Oskar Chechelski — Michał Bała, Paweł Doroszko 2, Dawid Frączek, Adrian Jarząb, Artur Łata, Damian Poddębniak 2
Kolejka 7
Calvin Kaiquin  3 — 4  No Naem TeamSTY10:00
Paweł Laskowski, Patryk Sztandera, Maksymilian Kędziora — Zbigniew Milewski 2, Mariusz Nowak, Michał Szafrański
Kartki także: Daniel Solecki .
Team Kurzelów  7 — 5  Bucovia BukowaSTY11:00
Michał Tkacz 4, Krzysztof Minor, Mateusz Małek, Mateusz Fryc — Mateusz Wsułek 2, Mateusz Szczepara 2, Kamil Cygan
Żuczek Dobromierz  1 — 4  Los BlancosSTY12:00
Jakub Rudecki — Kamil Nidziński, Przemysław Winckowicz 2, samob?jcza
Smakołysze11 — 1  Płomień OlesznoSTY13:00
Igor Wójcik, Paweł Toborek, Jakub Mikoda 5, Dawid Kusa 4 — Damian Cieślik
Kartki także: Mikołaj Majchrzak .
ZPUE Włoszczowa  0 — 4  Formoza Gmina ŻytnoSTY14:00
Rafał Radziejewski, Damian Rozpendek 2, Robert Stala
Inst-Bud/air Roxy  2 — 2  The NaturatSTY15:00
Jakub Matuszczyk 2 — Paweł Doroszko, Damian Poddębniak

30 bramekPrzemysław Winckowicz (Los Blancos)
26 bramekKrzysztof Minor (Team Kurzelów)
17 bramekMateusz Piekacz (Inst-Bud/air Roxy)
16 bramekKacper Zapalski (Żuczek Dobromierz)
13 bramekJakub Mikoda (Smakołysze), Kamil Wijas (The Naturat), Igor Łysakowski (Żuczek Dobromierz)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Włoszczowska Liga Piłki Nożnej Halowej
1.   Team Kurzelów 11 31 68–20 10 1
2.   Los Blancos 11 30 73–20 10 1
3.   Inst-Bud/air Roxy 10 25 45–15 8 1 1
4.   The Naturat 10 23 60–32 7 2 1
5.   Formoza Gmina Żytno 10 18 44–30 6 4
6.   Żuczek Dobromierz 10 15 47–41 5 5
7.   Smakołysze 10 13 45–45 4 1 5
8.   ZPUE Włoszczowa 10 10 39–33 3 1 6
9.   No Naem Team 10 10 31–54 3 1 6
10.   Calvin Kaiquin 10 10 38–49 3 1 6
11.   Bucovia Bukowa 10 5 43–58 1 2 7
12.   Randomiak 10 3 31–92 1 9
13.   Płomień Oleszno 10 0 15–90 10
 


Komentarze
#1 | fan dnia styczeń 08 2023 12:46:54
brawo Cebulones!
#2 | Czajnik dnia styczeń 14 2023 08:39:56
Ktoś jest w stanie powiedzieć gdzie w Kielcach zobaczyć halówke? Jak wyglądają te rozgrywki? Już nie wytrzymam do wiosny muszę coś na żywo zobaczyć.
Dodaj komentarz
Nick:


Najnowsze linki
Broń – Pogoń
SKRÓT MECZU: sparing
KP KSZO 1929 – Korona
SKRÓT MECZU: sparing
Star – Ceramika
SKRÓT MECZU: sparing
Star – Alit
SKRÓT MECZU: STAR1926
Spartakus – Stal
SKRÓT MECZU
Arka – Łysica
ZDJĘCIA: Echo Dnia
Hetman – Victoria 2015
WIDEO
ŁKS Łagów – Wieczysta
ZDJĘCIA: Dorota Prokop
TS 1946 Nida – Partyzant
ZDJĘCIA
Wierna – TS 1946 Nida
ZDJĘCIA
Granat – Pogoń
ARTYKUŁ: Echo Dnia
Podlasie – Unia
ARTYKUŁ: Słowo Podlasia
Stal – Lublinianka
WIDEO: rzut karny
Dziś urodziny mają
Piotr Staniszewski (11 lat, Alit)
Bartłomiej Dziedzic (11 lat, Góral)
Filip Dziewięcki (11 lat, Baszta)
Mikołaj Kaczmarczyk (12 lat, GKS Nowiny)
Dawid Marsula (12 lat, Naprzód)
Franciszek Belusiak (12 lat, Baszta)
Krystian Marzec (13 lat, Juventa)
Cyryl Szewczyk (14 lat, MSS-Klonówka)
Ignacy Stuglik (14 lat, Korona)
Michał Wieczorek (14 lat, DAP Kielce)
Bartosz Hammer (14 lat, Huragan)
Kacper Maderak (14 lat, Sparta)
Blanka Kania (15 lat, Wodnik)
Jan Sekulski (16 lat, Sparta)
Mateusz Milcarz (16 lat, Lubrzanka)
Seweryn Majewski (16 lat, Zenit)
Adam Rak (17 lat, Hetman)
Damian Stępień (17 lat, Naprzód)
Szymon Zieliński (17 lat, MSS-Klonówka)
Patryk Arcab (17 lat, Tęcza)
Zuzanna Zegadło (17 lat, Piaskowianka)
Kacper Sakłak (17 lat, MGTS Działoszyce)
Jakub Kosowicz (19 lat, Piast)
Patryk Frączek (19 lat, Neptun)
Szymon Szymkiewicz (19 lat, Zryw)
Kajetan Kubicki (20 lat, Granat)
Jakub Zwierzchowski (20 lat, Czarnovia)
Klaudiusz Słotnicki (21 lat, GKS Rudki)
Mateusz Monte (21 lat, Świt)
Izabela Kurdzielewicz (21 lat, Wisła)
Armans Galajs (21 lat, KP KSZO 1929)
Piotr Kowalik (22 lata, Rodzina)
Łukasz Borowski (22 lata, Astra)
Klaudia Zapała (22 lata, Łysica)
Patryk Ślusarczyk (23 lata, Orlicz II)
Jakub Jakubowski (23 lata, Stal II)
Kamil Kućma (23 lata, Klimontowianka)
Bartłomiej Rutkowski (23 lata, GKS Imielno)
Daniel Cyranowski (24 lata, Futsal)
Patryk Wach (24 lata, Baszta)
Angelika Dorosińska (24 lata, Top-Spin)
Patryk Relidzyński (25 lat, Orlicz II)
Ludwik Wesołowski (25 lat, Zenit)
Jakub Petelicki (25 lat, LKS Bolmin)
Jarosław Kretskyj (25 lat, TS 1946 Nida)
Karol Tacik (25 lat, Alit)
Bartłomiej Noga (25 lat, Sparta)
Lena Jagieła (25 lat, Stal)
Sebastian Bańka (26 lat, Alit II)
Daniel Lasota (26 lat, Orlicz)
Kinga Staszewska (26 lat, Orlicz)
Hugo Díaz Rodríguez (26 lat, Korona)
Dominik Dyl (27 lat, Pogoń)
Rafał Wroński (27 lat, Hetman)
Hubert Tatarczuch (27 lat, Wicher)
Piotr Basiuk (27 lat, Korona)
Wojciech Wrześniak (28 lat, Baszta)
Artur Wyrazik (28 lat, Koprzywianka)
Krystian Skorupa (28 lat, Wisła)
Grzegorz Zarzycki (28 lat, Baszta)
Dominik Iwański (28 lat, Nidzica)
Damian Podsiadły (28 lat, Stal)
Patryk Krupa (28 lat, Neptun)
Przemysław Stawiarski (28 lat, Star)
Karol Wojciechowski (30 lat, Ester)
Michał Dorywalski (30 lat, Hetman II)
Tomasz Cech (31 lat, Radiator$)
Wojciech Kasza (32 lata, Victoria 2015)
Sebastian Kadela (32 lata, GKS Iwaniska)
Dawid Helbin (33 lata, Świt)
Mateusz Kowalski (34 lata, Strażak)
Kamil Adamek (34 lata, Korona)
Konrad Budzyń (34 lata, Łazy)
Tomasz Bawoł (35 lat, Oldboys)
Marek Ramiączek (37 lat, Polanie)
Dariusz Krawczyk (37 lat, GKS Świniary)
Damian Kukulski (37 lat, Skała)
Michał Rogala (40 lat, Piaskowianka)
Łukasz Sambór (40 lat, LZS Czarnocin)
Marcin Więckowski (45 lat, ULKS Łączna)
Grzegorz Dylewski (51 lat, Start)
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.

Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."