Będziemy starali się podawać wyniki zakończonych spotkań, a także relacjonować niektóre mecze na żywo. Jeśli chcesz coś uzupełnić lub poprawić, czekamy na kontakt na naszym profilu na Facebooku lub pod numerem telefonu 791 888 818.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 29 | ||||||||
Korona Kielce | 4 — 0 | Radomiak Radom | 19 KWI | 18:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Korona: 55 Trenerzy: Kamil Kuzera, Mariusz Arczewski, Mateusz Gwizd, Michał Dutkiewicz — Maciej Kędziorek, Mateusz Tereszczyński, Damian Tucin, Jakub Studziński, Dawid Musiał.
|
I liga | ||||||||
Kolejka 28 | ||||||||
Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 2 — 2 | GKS Katowice | 21 KWI | 18:00 | ||||
II liga | ||||||||
Kolejka 29 | ||||||||
Skra Częstochowa | 0 — 1 | Pogoń Siedlce | 19 KWI | 19:00 | ||||
Radunia Stężyca | 3 — 0 | GKS Jastrzębie Zdrój | 21 KWI | 13:00 | ||||
20 bramek | Bartłomiej Korbecki (13 + 7 k.) (Chełmianka) |
19 bramek | Kamil Orlik (13 + 6 k.) (Siarka) |
14 bramek | Krystian Mroczek (13 + 1 k.) (Chełmianka), Manuel Torres Jiménez (11 + 3 k.) (Wieczysta), Sebastian Kwaczreliszwili (8 + 6 k.) (Sokół) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 24 | ||||||||
Korona II Kielce | 1 — 0 | GKS Rudki | 20 KWI | 11:30 | ||||
1 — 0 Korona II: 1 GKS Rudki: 29 Trenerzy: Marek Mierzwa, Krzysztof Kiercz, Krzysztof Trela, Piotr Gil, Łukasz Jamróz — Paweł Jaworek, Tomasz Palka.
| ||||||||
Granat Skarżysko-Kamienna | 1 — 2 | AKS 1947 Busko-Zdrój | 20 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 32' 1 — 2 90+4' Granat: 12 AKS 1947: 31 Trenerzy: Piotr Dejworek — Marcin Kołodziejczyk, Tomasz Batorski, Konrad Majcherczyk.
| ||||||||
Wisła Sandomierz | 0 — 4 | Spartakus Daleszyce | 20 KWI | 16:00 | ||||
0 — 1 47' 0 — 2 0 — 3 0 — 4 Wisła: 1 Spartakus: 1 Trenerzy: Tomasz Dymanowski, Jarosław Piątkowski, Marcin Kaczmarek — Janusz Cieślak.
| ||||||||
Stal Kunów | 0 — 6 | Orlęta Kielce | 20 KWI | 16:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 37' 0 — 3 45' 0 — 4 54' 0 — 5 59' 0 — 6 69' Stal: 1 Orlęta: 12 Trenerzy: Marcin Buras, Marcin Połowniak, Jarosław Jałocha — Michał Pałgan, Marcin Czerwiński.
| ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | 0 — 2 | Alit Ożarów | 20 KWI | 17:00 | ||||
0 — 1 15' 0 — 2 41' Pogoń: 1 Alit: 1 Trenerzy: Rafał Oleniacz, Damian Krakowiak — Paweł Rybus, Jakub Kapsa, Grzegorz Nowak.
| ||||||||
Arka Pawłów | 0 — 3 | Moravia Morawica | 21 KWI | 16:00 | ||||
0 — 1 15' 0 — 2 59' 0 — 3 73' Arka: 99 Moravia: 23 Trenerzy: Mirosław Kalista, Artur Góra, Kacper Rak — Maciej Śmiech, Mateusz Filipiak, Jarosław Haczkiewicz.
| ||||||||
TRANSMISJA WIDEO: MoraviaTV – kliknij w ten link. | ||||||||
Hetman Włoszczowa | 1 — 2 | Wierna Małogoszcz | 21 KWI | 16:00 | ||||
0 — 1 62' 1 — 1 1 — 2 77' Hetman: 1 Wierna: 1 Trenerzy: Przemysław Kornacki — Mariusz Kośmider, Filip Borowski, Łukasz Ziętal, Sylwester Adamczyk.
| ||||||||
Neptun Końskie | 1 — 2 | Łysica Bodzentyn | 21 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 73' 1 — 2 Neptun: 91 Łysica: 1 Trenerzy: Arkadiusz Bilski, Mateusz Deka, Mariusz Skoczylas, Bartosz Pańtak — Jacek Pawlik, Michał Czarnecki, Daniel Łebek.
| ||||||||
SKRÓT MECZU: Serwis Klubu Łysica – kliknij w ten link. | ||||||||
GKS Nowiny | 1 — 1 | Klimontowianka Klimontów | 21 KWI | 17:00 | ||||
0 — 1 25' 1 — 1 GKS Nowiny: 95 Klimontowianka: 1 Trenerzy: Przemysław Cichoń, Damian Kozieł — Marcin Wróbel.
| ||||||||
W 90+7. minucie GKS Nowiny nie wykorzystał rzutu karnego (Damian Pietrasik obronił). |
28 bramek | Jakub Rybus (25 + 3 k.) (Moravia) |
26 bramek | Jakub Mażysz (21 + 5 k.) (Alit) |
25 bramek | Mirosław Kalista (21 + 4 k.) (Arka) |
22 bramek | Bartłomiej Książek (20 + 2 k.) (Granat) |
21 bramek | Bartosz Papka (GKS Nowiny), Mateusz Rejowski (19 + 2 k.) (Wierna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 21 | ||||||||
ŁKS Łagów | 5 — 0 | Partyzant Wodzisław | 20 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 ŁKS Łagów: 1 Partyzant W.: 92 Trenerzy: Rafał Gołofit, Szymon Górecki — Tomasz Gardiew.
| ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 3 — 1 | Góral Górno | 20 KWI | 16:00 | ||||
Działoszyce | ||||||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Sparta K. W.: 35 Góral: 1 Trenerzy: Robert Banaszek — Damian Piotrowicz, Daniel Kuzka.
| ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 1 — 2 | Orlicz Suchedniów | 20 KWI | 16:00 | ||||
0 — 1 56' 1 — 1 1 — 2 87' Wicher: 1 Orlicz: 1 Trenerzy: Kamil Mech — Łukasz Tekiel.
| ||||||||
Partyzant Radoszyce | 1 — 2 | Kamienna Brody | 20 KWI | 16:00 | ||||
0 — 1 36' 1 — 1 1 — 2 Partyzant R.: 12 Kamienna: 1 Trenerzy: Marcin Niemiec, Maciek Dymek, Paweł Laskowski — Tomasz Wójtowicz.
| ||||||||
Sparta Dwikozy | 2 — 1 | Świt Ćmielów | 21 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 71' 2 — 1 Sparta D.: 1 Świt: 1 Trenerzy: Jacek Kuranty — Marcin Dynarek.
| ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 0 — 0 | Piaskowianka Piaski | 21 KWI | 16:00 | ||||
Naprzód: 1 Piaskowianka: 1 Trenerzy: Paweł Wijas — Serhii Pylypchuk, Michał Stępień, Adrian Stępień, Mirosław Pietrasiewicz.
| ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 0 — 1 | Victoria 2015 Skalbmierz | 21 KWI | 16:00 | ||||
0 — 1 TS 1946 Nida: 12 Victoria 2015: 1 Trenerzy: Łukasz Biały — Dominik Frączkiewicz.
| ||||||||
Unia Sędziszów | 0 — 1 | Gród Ćmińsk | 21 KWI | 16:00 | ||||
0 — 1 56' Unia: 12 Gród: 1 Trenerzy: Michał Borek, Kamil Bratek — Robert Zagdan.
|
25 bramek | Bartosz Sot (21 + 4 k.) (ŁKS Łagów) |
21 bramek | Rafał Krzysztofik (16 + 5 k.) (Piaskowianka) |
20 bramek | Bartłomiej Równicki (19 + 1 k.) (Naprzód), Dominik Szewczyk (18 + 2 k.) (Partyzant W.) |
17 bramek | Krystian Moskal (12 + 5 k.) (Góral) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 18 | ||||||||
MSS-Klonówka Masłów | 1 — 7 | Astra Piekoszów | 20 KWI | 17:00 | ||||
0 — 1 13' 0 — 2 20' 0 — 3 57' 1 — 3 1 — 4 71' 1 — 5 84' 1 — 6 87' 1 — 7 89' MSS-Klonówka: 12 Astra: 12 Trenerzy: Krzysztof Mądzik, Karol Janicki — Tomasz Sadko, Marcin Wiśniewski.
| ||||||||
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 3 — 0 | Zryw 2021 Łopuszno | 21 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Politechnika Św.: 12 Zryw 2021: 1 Trenerzy: Artur Obarzanek — Piotr Wilk.
| ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 4 — 2 | Dziki Skarżysko-Kamienna | 21 KWI | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 2 — 2 3 — 2 4 — 2 Sokół: 12 Dziki: 12 Trenerzy: Marcin Śladkowski — Cezary Nowak.
| ||||||||
TRANSMISJA WIDEO: 2. połowa (słaba jakość) – kliknij w ten link. | ||||||||
Polonia Białogon Kielce | 2 — 3 | Victoria Mniów | 21 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 38' 1 — 2 55' 2 — 2 2 — 3 85' Polonia Białogon: 12 Victoria: 1 Trenerzy: Paweł Mech — Dawid Kukła, Dawid Wołczyk.
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 1 — 1 | Moravia II Morawica | 21 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 65' Zenit: 1 Moravia II: 22 Trenerzy: Wiesław Francuz — Marek Bożek.
| ||||||||
Lechia Strawczyn | 4 — 4 | Radiator$ Stąporków | 21 KWI | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 4 — 2 4 — 3 84' 4 — 4 89' Lechia: 1 Radiator$: 12 Trenerzy: Marcin Zieliński — Sławomir Jedynak.
| ||||||||
KS Smyków | 4 — 0 | Skała Tumlin | 21 KWI | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 KS Smyków: 1 Skała: 1 Trenerzy: Piotr Kruk — Michał Koza.
|
25 bramek | Patryk Zapała (21 + 4 k.) (Astra), Szymon Wesołowski (14 + 11 k.) (Zenit) |
20 bramek | Wiktor Kamont (18 + 2 k.) (Victoria) |
19 bramek | Albert Zajęcki (Astra) |
18 bramek | Wiktor Szcześniak (17 + 1 k.) (Victoria) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
Zorza Tempo Pacanów | 0 — 3 | Bucovia Bukowa | 20 KWI | 16:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 62' Zorza Tempo: 1 Bucovia: 1 Trenerzy: Rafał Konat — Jan Luzar, Jakub Krzysztofik.
| ||||||||
Dąb Nagłowice | 2 — 2 | Nida Sobków | 21 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 33' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 90+3' Dąb: 1 Nida S.: 1 Trenerzy: Sebastian Nowak — Mikołaj Pełka.
| ||||||||
LKS Bolmin | 1 — 2 | Nidzica Dobiesławice | 21 KWI | 15:00 | ||||
Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce | ||||||||
0 — 1 28' 0 — 2 43' 1 — 2 LKS Bolmin: 12 Nidzica: 93 Trenerzy: Tomasz Hańćko — Paweł Czajka.
| ||||||||
GKS Imielno | 1 — 2 | Piast Stopnica | 21 KWI | 15:00 | ||||
0 — 1 8' 0 — 2 47' 1 — 2 GKS Imielno: 27 Piast: 1 Trenerzy: Dominik Błaszkiewicz — Mateusz Zoch.
| ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 5 — 0 | Gród Wiślica | 21 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Wisła: 1 Gród: 51 Trenerzy: Lech Malczewski, Łukasz Misiewicz — Tomasz Czyszczoń.
|
27 bramek | Bartłomiej Fitowski (24 + 3 k.) (Wisła) |
23 bramek | Dawid Wnuk (16 + 7 k.) (LKS Bolmin) |
22 bramek | Andrzej Kusaj (16 + 6 k.) (Nida O.) |
16 bramek | Mikołaj Osiński (14 + 2 k.) (Piast), Tomasz Różański (14 + 2 k.) (Nida O.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. III | ||||||||
Kolejka 18 | ||||||||
LZS Samborzec | 4 — 0 | Marol Jacentów | 20 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 LZS Samborzec: 99 Marol: 1 Trenerzy: Marcin Siudak — Mateusz Koterbski.
| ||||||||
GKS Świniary | 1 — 0 | Nidzianka Bieliny | 20 KWI | 17:00 | ||||
1 — 0 GKS Świniary: 30 Nidzianka: 1 Trenerzy: Dariusz Krawczyk — Mateusz Pindral.
| ||||||||
GKS Iwaniska | 1 — 1 | Baszta Rytwiany | 20 KWI | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 90+2' GKS Iwaniska: 12 Baszta: 12 Trenerzy: Grzegorz Kusal, Szymon Pocheć — Piotr Sojda.
| ||||||||
Star II Starachowice | 5 — 1 | KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św. | 21 KWI | 14:00 | ||||
Starachowice, boczne (sztuczne) | ||||||||
0 — 1 25' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 Star II: 1 KP KSZO 1929 II: 1 Trenerzy: Grzegorz Klepacz — Rafał Barański.
| ||||||||
OKS Opatów | 4 — 1 | Agricola Łoniów | 21 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 4 — 1 OKS Opatów: 1 Agricola: 1 Trenerzy: Tomasz Kiciński — Maciej Zaliński, Paweł Kaczmarczyk.
|
33 bramek | Piotr Frańczak (32 + 1 k.) (OKS Opatów) |
31 bramek | Filip Hryniewicz (Star II) |
20 bramek | Jakub Łata (17 + 3 k.) (OKS Opatów) |
18 bramek | Władysław Hawrylak (Koprzywianka) |
16 bramek | Damian Mądry (LZS Samborzec) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
GLKS Fałków | 9 — 2 | ULKS Łączna | 20 KWI | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 42' 4 — 1 5 — 1 6 — 1 7 — 1 8 — 1 9 — 1 9 — 2 83' GLKS Fałków: 1 ULKS Łączna: 20 Trenerzy: Kamil Jarząb — Grzegorz Skarbek.
| ||||||||
Od 63. minuty Marcin Dulęba w bramce ULKS-u. | ||||||||
Granat Borki | 5 — 0 | Top-Spin Promnik | 21 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Granat: 26 Top-Spin: 1 Trenerzy: Dariusz Górecki, Krystian Jas, Michał Kolus — Marcin Wąsowicz.
| ||||||||
Płomień Wólka Kłucka | 3 — 0 | GKS II Nowiny | 21 KWI | 11:00 | ||||
Goście nie dojechali. | ||||||||
Samson Samsonów | 3 — 0 | Czarnovia Kielce | ||||||
Czarnovia wycofała się z rozgrywek. |
23 bramek | Bartłomiej Bracha II (ULKS Łączna) |
21 bramek | Michał Zegadło (17 + 4 k.) (ULKS Łączna) |
17 bramek | Grzegorz Skarbek (16 + 1 k.) (ULKS Łączna), Artur Kuliński (13 + 4 k.) (Samson) |
15 bramek | Andrzej Paprocki (GLKS Fałków), Jędrzej Bakalarz (13 + 2 k.) (Czarnovia, GKS II Nowiny) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
Deko Włoszczowa | 0 — 4 | Zryw Skroniów | 20 KWI | 16:00 | ||||
0 — 1 57' 0 — 2 67' 0 — 3 75' 0 — 4 Deko: 1 Zryw: 1 Trenerzy: Włodzimierz Kosowski, Andrzej Dec — Włodzimierz Walczyński.
| ||||||||
GKS Solec-Zdrój | 1 — 1 | Jawornik Gorzków | 21 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 32' 1 — 1 GKS Solec-Zdrój: 1 Jawornik: 1 Kartki także: Mateusz Wątek 43'. Trenerzy: Przemysław Gruchała — Andrzej Sender.
| ||||||||
Start Słupia Jędrzejowska | 3 — 0 | MGTS Działoszyce | 21 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Start: 99 MGTS Działoszyce: 99 Trenerzy: Grzegorz Samburski — Mirosław Jaśkiewicz.
| ||||||||
Strzelec Chroberz | 10 — 3 | Zieleń Żelisławice | 21 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 4 — 2 5 — 2 6 — 2 7 — 2 8 — 2 9 — 2 10 — 2 10 — 3 89' Strzelec: 12 Zieleń: 1 Trenerzy: Paweł Bochniak, Damian Musiał — Karol Józefowski.
| ||||||||
ZDJĘCIA: kliknij w ten link. |
33 bramek | Adrian Koprowski (30 + 3 k.) (Start) |
20 bramek | Piotr Kasza (16 + 4 k.) (Zryw) |
19 bramek | Patryk Gajek (15 + 4 k.) (GKS Solec-Zdrój) |
17 bramek | Adrian Łata (Naprzód II) |
16 bramek | Patryk Gorgoń (11 + 5 k.) (Jawornik) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
Zryw Zbigniewice | 1 — 0 | UKS Baćkowice | 20 KWI | 17:00 | ||||
1 — 0 Zryw: 1 UKS Baćkowice: 12 Trenerzy: Jacek Rączkowski — Damian Łata.
| ||||||||
ZDJĘCIA: Ola Pietrzykowska – kliknij w ten link. | ||||||||
W 1. połowie Bartłomiej Czajkowski nie wykorzystał rzutu karnego (Daniel Pacholczak obronił). | ||||||||
Wodnik Styków | 4 — 5 | OKS Instal Michałów Starachowice | 21 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 4 — 2 74' 4 — 3 75' 4 — 4 76' 4 — 5 Wodnik: 12 Instal: 55 Trenerzy: Robert Sylwanowski — Michał Jagieła.
| ||||||||
Cukrownik Włostów | 4 — 3 | Huragan Wilczyce | 21 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 59' 0 — 2 1 — 2 1 — 3 78' 2 — 3 3 — 3 4 — 3 Cukrownik: 1 Huragan: 1 Trenerzy: Artur Warzocha — Damian Lipiec, Mateusz Kulita.
| ||||||||
Hubal Linów | 2 — 1 | Polesie Wiązownica | 21 KWI | 15:00 | ||||
Ożarów (boczne) | ||||||||
0 — 1 24' 1 — 1 2 — 1 Hubal: 12 Polesie: 1 Trenerzy: Michał Bandosz — Damian Paprocki.
| ||||||||
Stal II Kunów | 0 — 3 | Ester Wojciechowice |
28 bramek | Konrad Woźniakowski (22 + 6 k.) (Stal II, Instal) |
16 bramek | Dawid Pacholczak II (Zryw) |
15 bramek | Paweł Rak (14 + 1 k.) (Huragan), Grzegorz Żelazowski (14 + 1 k.) (GTS Raków), Robert Kmera (13 + 2 k.) (Ester), Bartosz Kania (9 + 6 k.) (Wodnik) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
|