W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 518028540, 785172067.
Zachęcamy także do wysyłania danych na nasz profil na Facebooku.
Sparingi | ||||||||
Sparing | ||||||||
Alit Ożarów | 4 — 2 | Olimpia Pogoń Staszów | 24 LIP | |||||
Agricola Łoniów | 3 — 4 | Piast Osiek | 25 LIP | |||||
Sparta Kazimierza Wielka | 3 — 0 | Jawornik Gorzków | 25 LIP | 19:00 | ||||
Świt Ćmielów | 2 — 1 | Star Starachowice | 26 LIP | |||||
Bodzechów | ||||||||
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 3 — 1 | Kamienna Brody | 26 LIP | |||||
Granat Skarżysko-Kamienna | 3 — 3 | Zamłynie Radom | 26 LIP | |||||
Orlicz Suchedniów | 2 — 1 | GKS Górno | 26 LIP | |||||
Korona Kielce SA | 2 — 0 | GKS Nowiny | 26 LIP | 17:30 | ||||
Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta | ||||||||
Nidzianka Bieliny | 0 — 2 | Olimpia Pogoń Staszów | 26 LIP | 18:00 | ||||
Klimontowianka Klimontów | 5 — 2 | LZS Samborzec | 26 LIP | 18:00 | ||||
Hetman Zamość | 1 — 0 | Wisła Sandomierz | 26 LIP | 18:00 | ||||
Naprzód Jędrzejów | 4 — 0 | Bucovia Bukowa | 26 LIP | 18:00 | ||||
Hetman Włoszczowa | 3 — 1 | Pilica Koniecpol | 26 LIP | 18:00 | ||||
Sparta Dwikozy | 5 — 3 | Wisła Annopol | 26 LIP | 18:00 | ||||
Juventa Starachowice | 3 — 3 | Łysica Bodzentyn | 26 LIP | 18:00 | ||||
Ceramika Opoczno | 2 — 0 | Partyzant Radoszyce | 26 LIP | 18:00 | ||||
MKS Zdrój Busko | 8 — 0 | Lubrzanka Kajetanów | 26 LIP | 18:00 | ||||
Lubrzanka: Barabach — Piotrowicz, K. Bracha, Zawierucha, Bożęcki, Miernik, Foks, Czeneszkow, Tutaj, M. Bracha, Kumor oraz Żyła, Gryz, Olesiński. | ||||||||
Moravia Morawica | 4 — 0 | Nida Sobków | 26 LIP | 18:30 | ||||
Piast Stopnica | 5 — 1 | Gród Wiślica | 26 LIP | 18:30 | ||||
Emil Kępiński dla Grodu. Gród: Michał Cieśniarski — Damian Dryja, Damian Wieczorek, Mariusz Pisarski, Emil Kępiński, Marcin Kądzielski, Cezary Odrobina, Max Strzelecki, Kamil Maj, Paweł Niedziela, Hubert Przebieracz oraz Dawid Bożęcki, Marcin Majcher, Patry Kurzyński. | ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 6 — 1 | Nidzica Dobiesławice | 26 LIP | 19:00 | ||||
Czarni Połaniec | 5 — 0 | Olimpia Pogoń Staszów | 28 LIP | |||||
Orlicz Suchedniów | 0 — 2 | Łysica Bodzentyn | 28 LIP | 18:00 | ||||
MKS Zdrój Busko | 2 — 2 | Hutnik Nowa Huta Kraków | 28 LIP | 18:00 | ||||
Marol Jacentów | 2 — 5 | UKS Baćkowice | 28 LIP | 18:00 | ||||
Nidzianka Bieliny | 3 — 3 | GKS Rudki | 28 LIP | 18:30 | ||||
Lechia Strawczyn | 2 — 5 | Astra Piekoszów | 28 LIP | 19:00 | ||||
samobójcza 18, Karol Sikora 80 dla Lechii. Lechia: Dawid Piwko — Damian Mazur, Szymon Ściegienny, Karol Majka, Mateusz Majka, Marcin Zapała, Tomasz Baran, Szymon Ciołak, Dominik Kotwica, Krystian Kmiecik, Karol Sikora oraz Patryk Pietrzak, Patryk Raczyński, Adrian Serwata, Michał Picheta, Artur Kwiecień. | ||||||||
Pilica Przedbórz | 1 — 6 | Partyzant Radoszyce | 29 LIP | |||||
Jutrzenka Giebułtów | 1 — 1 | Naprzód Jędrzejów | 29 LIP | |||||
Polonia Białogon Kielce | 5 — 2 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 29 LIP | |||||
Powiślanka Lipsko | 3 — 2 | Kamienna Brody | 29 LIP | |||||
ŁKS Łagów | 0 — 0 | GKS Nowiny | 29 LIP | |||||
Wierna Małogoszcz | 2 — 3 | Moravia Morawica | 29 LIP | 11:00 | ||||
OKS Opatów | 1 — 5 | TS 1946 Nida Pińczów | 29 LIP | 11:00 | ||||
Granat Skarżysko-Kamienna | 0 — 3 | Oskar Przysucha | 29 LIP | 11:00 | ||||
Wicher Miedziana Góra | 0 — 5 | Gród Ćmińsk | 29 LIP | 11:00 | ||||
KS Paradyż | 2 — 2 | Neptun Końskie | 29 LIP | 11:00 | ||||
Orlęta Radzyń Podlaski | 1 — 3 | Wisła Sandomierz | 29 LIP | 12:00 | ||||
Lubrzanka Kajetanów | 0 — 3 | Spartakus Aureus Daleszyce | 29 LIP | 12:30 | ||||
Sparta Kazimierza Wielka | 3 — 1 | Grębałowianka Kraków | 29 LIP | 13:00 | ||||
Zenit Chmielnik | 3 — 2 | Unia Sędziszów | 29 LIP | 15:00 | ||||
Sparta Szczekociny | 3 — 3 | Hetman Włoszczowa | 29 LIP | 16:00 | ||||
ŁKS Łopuszno | 5 — 2 | Czarnovia Kielce | 29 LIP | 17:00 | ||||
Partyzant Wodzisław | 5 — 3 | GKS Imielno | 29 LIP | 18:00 | ||||
Radiator$ Stąporków | 0 — 2 | GKS Górno | 29 LIP | 18:00 | ||||
Zryw Zbigniewice | 3 — 1 | Agricola Łoniów | 29 LIP | 18:00 | ||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 1 — 8 | LKS Bolmin | 30 LIP | |||||
Waligóra 4, Pyczek 2, Paluch, Myśliński dla Bolmina. | ||||||||
Klimontowianka Klimontów | 2 — 2 | Stal Kunów | 30 LIP | |||||
Baszta Rytwiany | 5 — 2 | Piast Osiek | 30 LIP | |||||
Sparta Dwikozy | 2 — 0 | GKS Obrazów | 30 LIP | 10:00 | ||||
Nida Oksa | 4 — 2 | GLKS Krasocin | 30 LIP | 11:00 | ||||
Tomasz Różański 3, Szymon Piaszczyk dla Nidy | ||||||||
Nida Sobków | 1 — 3 | Unia Małogoszcz | 30 LIP | 11:00 | ||||
KS Kamienna Wola | 1 — 2 | Victoria Mniów | 30 LIP | 15:00 | ||||
Wisła Nowy Korczyn | 1 — 2 | Strzelec Chroberz | 30 LIP | 15:30 | ||||
GKS Kluczewsko | 4 — 2 | Zieleń Żelisławice | 30 LIP | 16:00 | ||||
Koprzywianka Arka Koprzywnica | 3 — 1 | UKS Iwaniska | 30 LIP | 16:30 | ||||
Świt Ćmielów | 5 — 2 | Strażak Bidziny | 30 LIP | 17:00 | ||||
Bodzechów | ||||||||
Zorza Tempo Pacanów | 5 — 1 | Gród Wiślica | 30 LIP | 17:30 |