W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 518028540, 785172067.
Zachęcamy także do wysyłania danych na nasz profil na Facebooku.
Sparingi | ||||||||
Sparing | ||||||||
Gród Ćmińsk | 2 — 1 | Samson Samsonów | 1 SIE | |||||
Płomień Wólka Kłucka | 0 — 4 | KS Smyków | 1 SIE | 19:00 | ||||
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 2 — 5 | GKS Górno | 1 SIE | 20:30 | ||||
OKS Opatów | 1 — 7 | Olimpia Pogoń Staszów | 2 SIE | |||||
Star Starachowice | 3 — 3 | Kamienna Brody | 2 SIE | |||||
Kunów | ||||||||
Orlęta Kielce | 5 — 0 | Skała Tumlin | 2 SIE | |||||
Gładysz 2, Czerwiński, Gaj, Brzozowski | ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 0 — 5 | GKS Nowiny | 2 SIE | |||||
MKS Zdrój Busko | 5 — 1 | Nowa Proszowianka Proszowice | 2 SIE | |||||
Zenit Chmielnik | 1 — 5 | Neptun Końskie | 2 SIE | 18:00 | ||||
Armata, Taler, Piwowar, Supierz, Pach dla Neptuna. Zenit: Kuzia — Osman, Sielecki, Buras, Kawiński, Trojan, Bracisiewicz, Zacharski, Lurzyński, Pacholczak, Bujak oraz Ochoczenko, Dzierżak, Gulas, Zawierucha. Neptun: Herda — Skalski, Kamont, Skoczylas, Gardynik, Maciejewski, Armata, Taler, Piwowa, Zieliński, Majchrzak oraz Pilarski, Pach. | ||||||||
Świt Ćmielów | 2 — 2 | Łysica Bodzentyn | 2 SIE | 18:30 | ||||
Moravia Morawica | 4 — 3 | Klonówka Masłów | 2 SIE | 18:30 | ||||
Zarzycki, Kupis, Żmuda dla Klonówki. | ||||||||
Victoria Mniów | 0 — 5 | TS 1946 Nida Pińczów | 2 SIE | 19:00 | ||||
Skowera, Oskar Dylawerski 2, Dudzik, Krzak | ||||||||
Granat Skarżysko-Kamienna | 2 — 1 | Lubrzanka Kajetanów | 3 SIE | 18:00 | ||||
Rzeszowski, Grzejszczyk — M. Bracha (k.) | ||||||||
Sparta Dwikozy | 2 — 2 | Alit Ożarów | 3 SIE | 18:00 | ||||
Gród Ćmińsk | 2 — 2 | GKS Górno | 4 SIE | |||||
Klimontowianka Klimontów | 2 — 4 | Czarni Połaniec | 4 SIE | |||||
Wisła Sandomierz | 5 — 0 | Stal Kraśnik | 5 SIE | |||||
Wisła: Patryk Drzymala (46 Stanisław Wierzgacz) — Maciej Jakóbczyk (60 Maciej Ziółek), Daniel Beszczyński (60 Dawid Korona), Kacper Górski (60 Patryk Wilk), Daniel Chorab, Jarosław Piątkowski (60 Jakub Łata), Andrij Nikanowycz (60 Marcin Sudy), Michał Mokrzycki (60 Kacper Siudak), Hubert Siepierski (60 Patryk Tur), Damian Juda, Kacper Piechniak (60 Arkadiusz Drapsa). | ||||||||
Polonia Białogon Kielce | 6 — 1 | Wicher Miedziana Góra | 5 SIE | |||||
Drukarz Warszawa | 0 — 5 | Star Starachowice | 5 SIE | 09:30 | ||||
Mikosa, Wójtowicz 3, Serwicki. Zespół z Warszawy występuje w mazowieckiej okręgowej lidze juniorów (1999 i młodsi). | ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 4 — 1 | Nidzianka Bieliny | 5 SIE | 10:00 | ||||
Karol Gilewski 48, Rafał Szymański 55, Tomasz Iwański 82, Cezary Osiński 87(k.) - Sebastian Sot 44 | ||||||||
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie | 3 — 1 | Sparta Kazimierza Wielka | 5 SIE | 10:00 | ||||
Bucovia Bukowa | 1 — 4 | GKS Nowiny | 5 SIE | 10:00 | ||||
Hetman Włoszczowa | 4 — 3 | Unia Sędziszów | 5 SIE | 10:30 | ||||
Oskar Przysucha | 7 — 1 | Neptun Końskie | 5 SIE | 10:30 | ||||
Karol Armata dla Neptuna. | ||||||||
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 5 — 0 | ŁKS Łagów | 5 SIE | 11:00 | ||||
Grunt 2, D. Cheba, Persona, Dziadowicz | ||||||||
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 1 — 5 | Legia Warszawa | 5 SIE | 13:30 | ||||
Samson Samsonów | 3 — 2 | Granat Borki | 5 SIE | 17:00 | ||||
Świt Ćmielów | 0 — 1 | Olimpia Pogoń Staszów | 5 SIE | 17:00 | ||||
Sparta Kazimierza Wielka | 2 — 5 | Strzelec Chroberz | 5 SIE | 17:00 | ||||
MKS Zdrój Busko | 3 — 0 | Łysica Bodzentyn | 5 SIE | 18:00 | ||||
Partyzant Radoszyce | 5 — 0 | Astra Piekoszów | 5 SIE | 18:00 | ||||
UKS Baćkowice | 10 — 0 | UKS Iwaniska | 5 SIE | 18:00 | ||||
TS 1946 Nida Pińczów | 3 — 1 | Polanie Pierzchnica | 6 SIE | 10:00 | ||||
ŁKS Łopuszno | 1 — 1 | GLKS Krasocin | 6 SIE | 10:00 | ||||
Piast Osiek | 3 — 2 | GKS Obrazów | 6 SIE | 10:30 | ||||
Wierna Małogoszcz | 2 — 0 | Korona Kielce SA | 6 SIE | 11:00 | ||||
Krzeszowski 15, Marcin Kołodziejczyk 51 Wierna: Kosik — Malinowski (46 Bugno), Bała, Kołodziejczyk Michał (60 Łebek), Foksa (60 Borowski), Czarnecki, Kołodziejczyk Marcin (70 Bednarski), Kraus (46 Stalmasiński), Krzeszowski, Gągorowski, Krzyżyk (60 Miśta). | ||||||||
OKS Opatów | 0 — 4 | Stal Kunów | 6 SIE | 11:00 | ||||
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 2 — 1 | Czarnovia Kielce | 6 SIE | 17:00 | ||||
Ester Wojciechowice | 1 — 6 | KS Tarłów | 6 SIE | 17:00 | ||||
Nidzica Dobiesławice | 4 — 2 | Victoria 2015 Skalbmierz | 6 SIE | 18:00 | ||||
Wisła Nowy Korczyn | 6 — 2 | Gród Wiślica | 6 SIE | 18:00 | ||||
UKS Iwaniska | 4 — 6 | Marol Jacentów | 6 SIE | 18:00 | ||||
Wierna II Małogoszcz | 2 — 1 | Nida Oksa | 6 SIE | 18:30 | ||||
Victoria Mniów | 5 — 2 | Skała Tumlin | 7 SIE | 19:00 |