Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18.
    ŚLJS 1, ŚLJS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17.
    ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15.
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

 Hetman II Włoszczowa (młodzik mł.)
SparingiSb31 LIP
 
  2 — 6   Moravia Morawica
SparingiSbSIE14:00
 
  1 — 2   GKS Nowiny
Klasa okręgowaKolejka 1Nd15 SIE17:00
 
  2 — 1  Piaskowianka Piaski
Kacper Chudecki 21', Paweł Derbot 90'
Klasa okręgowaKolejka 2Nd22 SIE17:00
 
  4 — 0  Nida Oksa
Tomasz Matuszewski 4', Igor Wójcik 47', Mateusz Piekacz 67', 90'
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 1Sb28 SIE10:00
 
  4 — 2  Sport CK
Mateusz Rajek 37', 73', Piotr Suliga 53', 79'
Świętokrzyska I Liga Młodzików MłodszychKolejka 1Sb28 SIE10:00
 
  4 — 8  AP SKS Star Starachowice
Patryk Wójcik 16', Patryk Turczyn 19', 49', Stanisław Kurzelowski 36'
Klasa okręgowaKolejka 3Nd29 SIE17:00
 
  3 — 1  Orlęta Kielce
Mateusz Wargacki 38', Kacper Chudecki 73', Cezary Matuszewski 90'
Świętokrzyska I Liga Młodzików MłodszychKolejka 3SbWRZ10:00
 
  3 — 0  Piast Chęciny
Patryk Wójcik 1', 57', Paweł Śliwiński 51'
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 2SbWRZ15:00
 
  8 — 3  Victoria 2015 Skalbmierz
Wiktor Rumin 13', 62', Mateusz Michałek 18', Mateusz Rajek 32', Kapcer Włosowicz 50' (sam.), Patryk Wójcik 54', Szymon Matuszewski 56', Nikodem Siwek 58'
Klasa okręgowaKolejka 4NdWRZ16:00
 
  1 — 1  Góral Górno
Paweł Toborek 55'
Świętokrzyska I Liga Młodzików MłodszychKolejka 4WtWRZ17:00
 
  4 — 1  SOAP Kadet Ostrowiec Świętokrzyski
Patryk Turczyn 11', 51', Patryk Wójcik 28', 50'
Młodzik młodszy, gr. IKolejka 1ŚrWRZ17:00
 
  0 — 5  Bucovia Bukowa
Młodzik młodszy, gr. IKolejka 3Sb11 WRZ10:00
 
  2 — 6  Orlęta Kielce
Piotr Śliwiński 25', Paweł Śliwiński 42'
Klasa okręgowaKolejka 5Sb11 WRZ11:00
 
  1 — 3  Gród Ćmińsk
Paweł Derbot 75'
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 3Nd12 WRZ10:00
 
  1 — 2  DAP Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego)
Piotr Suliga 11'
Świętokrzyska I Liga Młodzików MłodszychKolejka 5Nd12 WRZ12:00
 
  1 — 5  KKP Korona II Kielce
Dawid Kocełuch 41'
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 3Śr15 WRZ15:45
 
  2 — 0   Partyzant Radoszyce
Adam Kubicz 95', Konrad Klapiński 107'
Klasa okręgowaKolejka 6Sb18 WRZ11:00
 
  5 — 0  Bucovia Bukowa
Tomasz Matuszewski 5', 23', 79', Patryk Krzysztofik 14', Cezary Matuszewski 78'
Świętokrzyska I Liga Młodzików MłodszychKolejka 6Sb18 WRZ14:00
 
  2 — 3  KKP Korona III Kielce
Dawid Kocełuch 7', 15'
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 4Sb18 WRZ16:00
 
  0 — 11Korona Kielce
Świętokrzyska I Liga Młodzików MłodszychKolejka 7Wt21 WRZ17:30
 
  0 — 1  Baszta Rytwiany
Świętokrzyska I Liga Młodzików MłodszychKolejka 8Pt24 WRZ17:00
 
  3 — 1  AP SKS Star Starachowice
Patryk Wójcik 4', 30', Patryk Turczyn 33'
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 5Nd26 WRZ10:45
 
  3 — 4  Wicher Miedziana Góra
Patryk Wójcik 4', Piotr Suliga 15', Wiktor Rumin 76'
Klasa okręgowaKolejka 7Nd26 WRZ15:00
 
  1 — 4  Stal Kunów
Paweł Derbot 73' (k.)
Młodzik młodszy, gr. IKolejka 5Wt28 WRZ17:00
 
  1 — 1  GKS Ekom Invex Remedies Nowiny
Stanisław Kurzelowski 55'
Młodzik młodszy, gr. IKolejka 6SbPAŹ10:00
 
  0 — 3  Bucovia Bukowa
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 6SbPAŹ14:00
 
  4 — 0  Sport CK (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego)
Mateusz Michałek 43', Mateusz Rajek 50', 57', Kacper Michalik 58'
Świętokrzyska I Liga Młodzików MłodszychKolejka 9NdPAŹ09:30
 
  1 — 0  Akademia Piłkarska Końskie
Patryk Wójcik 58'
Klasa okręgowaKolejka 8NdPAŹ15:00
 
  3 — 0  Sparta Dwikozy
Kacper Chudecki 44', Paweł Derbot 78', Gabriel Kruk 83' (sam.)
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 4ŚrPAŹ15:00
 
  1 — 3   GKS Nowiny
Paweł Derbot 9' (k.)
Świętokrzyska I Liga Młodzików MłodszychKolejka 10SbPAŹ10:00
 
  5 — 1  Piast Chęciny
Natan Nawrot 6' (sam.), Stanisław Kurzelowski 28', 60', Paweł Śliwiński 42', Bartłomiej Wcisło 57' (sam.)
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 7SbPAŹ11:00
 
  4 — 5  Victoria 2015 Skalbmierz
Kacper Michalik 5', 10', Piotr Suliga 25', Bartosz Szymala 35'
Klasa okręgowaKolejka 9Nd10 PAŹ15:00
 
  2 — 3  Naprzód Jędrzejów
Grzegorz Małek 20', Cezary Matuszewski 58'
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 8Sb16 PAŹ10:00
 
  1 — 1  DAP Kielce
Mateusz Rajek 51'
Świętokrzyska I Liga Młodzików MłodszychKolejka 11Sb16 PAŹ15:00
 
  0 — 3  SOAP Kadet Ostrowiec Świętokrzyski
Młodzik młodszy, gr. IKolejka 8Nd17 PAŹ10:00
 
  1 — 11Orlęta Kielce
Dominik Żelichowski 59'
Klasa okręgowaKolejka 10Nd17 PAŹ14:00
 
  1 — 2  Piast Stopnica
Grzegorz Małek 17'
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 9Sb23 PAŹ09:30
 
  3 — 8  Korona Kielce (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta)
Piotr Suliga 12', Michał Górski 58', 60'
Klasa okręgowaKolejka 11Sb23 PAŹ14:00
 
  0 — 1  Unia Sędziszów
Młodzik młodszy, gr. IKolejka 9Sb23 PAŹ14:30
 
  7 — 3  KKP Korona Kielce
Allan Krzysztofik 21', 28', 45', 47', 49', Kacper Szymanek 35', Maciej Janus 51'
Świętokrzyska I Liga Młodzików MłodszychKolejka 2Śr27 PAŹ16:00
 
   —   Akademia Piłkarska Końskie
Młodzik młodszy, gr. IKolejka 4Śr27 PAŹ16:00
 
   —   KKP Korona Kielce
Świętokrzyska I Liga Młodzików MłodszychKolejka 13Sb30 PAŹ10:00
 
   —   KKP Korona III Kielce
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 10Nd31 PAŹ10:00
 
   —   Wicher Miedziana Góra
Klasa okręgowaKolejka 12Nd31 PAŹ13:00
 
   —   Świt Ćmielów
Młodzik młodszy, gr. IKolejka 10Nd31 PAŹ15:00
 
   —   GKS Ekom Invex Remedies Nowiny
Świętokrzyska I Liga Młodzików MłodszychKolejka 12ŚrLIS14:45
 
   —   KKP Korona II Kielce
Klasa okręgowaKolejka 13SbLIS12:00
 
   —   Wicher Miedziana Góra
Świętokrzyska I Liga Młodzików MłodszychKolejka 14SbLIS14:00
 
   —   Baszta Rytwiany
Klasa okręgowaKolejka 14Nd14 LIS13:00
 
   —   OKS Opatów
Klasa okręgowaKolejka 15Nd21 LIS12:00
 
   —   Zenit Chmielnik
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie