Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2023

Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, ŚLJS,
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C.
  ŚLTS,
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLM2 gr 1,, gr. 2,,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18.
    CLJ U-16.

2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makr.;
  ŚLJS 1, wiosna,
  ŚLJS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, bar., fin.;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.),
    wiosna, bar., fin.;
  ŚLTS 1, wiosna,
  ŚLTS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, wiosna,
  ŚLTM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, wiosna,
  ŚLMS 2, wiosna,
  ŚLMS 3, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6,
    7, 8, 9, 10, 11, 12.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, wiosna,
  ŚLMM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

Ligi juniorskie - wyniki
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych
Kolejka 2
GKS Nowiny  2 — 3  Korona SA II Kielce12 WRZ20:00
 
0 — 1
 
0 — 2
Igor Taborek (k.) 64'
1 — 2
 
 
1 — 3
2 — 3
 
Trenerzy: Przemysław Cichoń — Krzysztof Kiercz, Kacper Dereń, Mirosław Maj.

5 bramekOliver Grzelak (4 + 1 k.) (Korona II), Michał Sobieniak (3 + 2 k.) (Korona II)
4 bramkiDawid Kabat (Korona II)
3 bramkiJakub Adach (Korona II)
2 bramkiMarek Kozubek (KKP Korona), Szymon Matysek (GKS Nowiny), Jakub Pabis (KKP Korona), Patryk Wielechowski (Neptun), Oleg Zembrzowski (KKP Korona), Wojciech Sternak (1 + 1 k.) (KKP Korona), Igor Taborek (1 + 1 k.) (GKS Nowiny)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych
1.   Korona SA II Kielce 5 15 26–  3 5
2.   GKS Nowiny 4 9 18–  5 3 1
3.   KKP Korona Kielce 4 6 14–  6 2 2
4.   Neptun Końskie 4 3   9–15 1 3
5.   Orlęta Kielce 3 3   5–14 1 2
6.   Spartakus Daleszyce 4 0   2–31 4
 

Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II
Kolejka 1
Bucovia Bukowa  0 — 0  Deko Włoszczowa13 WRZ17:00
Łopuszno 
Trenerzy: Piotr Kruk — Andrzej Dec.


8 bramekKuba Wójcik (TS 1946 Nida), Kacper Żyła (Moravia)
6 bramekSebastian Staszczyk (Deko)
5 bramekPrzemysław Piechowski (Deko)
4 bramkiDominik Pasternak (Moravia), Wojciech Liszewski (3 + 1 k.) (Moravia)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. III
Kolejka 2
Ester Wojciechowice  0 — 8  Czarni Połaniec13 WRZ17:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
 
0 — 6
 
0 — 7
 
0 — 8
Trenerzy: — Łukasz Maj.

7 bramekJakub Kończak (Klimontowianka)
5 bramekPiotr Mazur (Klimontowianka)
4 bramkiOliwier Czajkowski (Sparta), Bartosz Dorosiński (Sparta)
3 bramkiDaniel Bednarski (Czarni), Łukasz Bona (Sparta), Hubert Gawroński (Czarni)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II
1.   Moravia 5 13 23–  6
2.   Deko 6 12 22–  4
3.   TS 1946 Nida 6 10 19–11
4.   Zryw 2021 6 10 11–10
5.   Bucovia 6 7 12–13
6.   Unia 6 4 10–24
7.   Partyzant 5 0   2–31
 
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. III
1.   Klimontowianka 4 10 20–  5
2.   Czarni 5 10 16–  4
3.   Sparta 5 9 13–  9
4.   Alit 4 6   8–  6
5.   GKS Solec-Zdrój 4 3   4–10
6.   Pogoń   – 
7.   Ester 4 0   3–30
 

Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych
Kolejka 4
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.  0 — 0  Astra Piekoszów13 WRZ19:00
POT, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kolejowa (sztuczne) 
Trenerzy: Adrian Czaja, Kamil Chadała — Tomasz Sadko.

10 bramekFilip Rożek (Star)
7 bramekBartłomiej Molęda (6 + 1 k.) (Korona II)
6 bramekŁukasz Sadłocha (Pogoń)
4 bramkiPiotr Dąbrowski (KKP Korona III), Hubert Kołodziejczyk (Korona II), Łukasz Grzegorski (2 + 2 k.) (Astra)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IV
Kolejka 1
Wisła Sandomierz  2 — 0  ŁKS Łagów12 WRZ17:30
1 — 0
 
2 — 0
 
Trenerzy: Michał Złotek, Damian Lipiec — Kamil Jaskuła.

9 bramekMichał Tymoszuk (Wisła)
5 bramekRadosław Nowicki (Wisła), Franciszek Zając (OKS Opatów), Adrian Tyrała (4 + 1 k.) (ŁKS Łagów)
4 bramkiBartosz Dumania (3 + 1 k.) (Marol)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Św. Liga Juniorów Młodszych
1.   Korona II 7 16 34–  8
2.   Star 6 13 20–  5
3.   Pogoń 6 10 15–12
4.   GKS Nowiny 6 9 11–18
5.   KKP Korona III 7 8 16–17
6.   Astra 6 8   9–18
7.   KP KSZO 1929 7 4 12–23
8.   KKP Korona II 7 4 11–27
 

Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IV
1.   Wisła 5 15 25–  3
2.   ŁKS Łagów 6 15 22–  2
3.   GKS Rudki 5 9 13–10
4.   OKS Opatów 5 6 21–  9
5.   Marol 5 3   9–23
6.   LZS Samborzec 0   – 
7.   Świt 6 0   1–44
 

Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych
Kolejka 1
Korona SA II Kielce  2 — 2  GKS Nowiny13 WRZ17:00
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego 
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
 
2 — 2
Trenerzy: Aleksandra Jakubowska, Michał Kułaga — Karol Boszczyk, Jakub Kosiński, Przemysław Cichoń.
Kolejka 6
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.  3 — 2  Star Starachowice14 WRZ19:00
POT, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kolejowa (sztuczne) 
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
 
2 — 2
3 — 2
 
Trenerzy: Krystian Kanarski, Marcin Sobolewski — Dominik Zuba.

10 bramekMikołaj Wolski (Neptun)
7 bramekMichał Mikołowski (Neptun)
6 bramekMiłosz Jagieła (KP KSZO 1929)
5 bramekWiktor Prusik (KP KSZO 1929), Jakub Kurzawa (4 + 1 k.) (Korona II), Bartosz Moskwa (4 + 1 k.) (Star)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych
1.   Korona SA II Kielce 6 14 21–  6 4 2
2.   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. 6 13 22–  8 4 1 1
3.   Star Starachowice 6 10 23–  9 3 1 2
4.   Neptun Końskie 6 10 13–10 3 1 2
5.   Wisła Junior Sandomierz 6 6   8–19 1 3 2
6.   KKP Korona II Kielce 6 4 14–26 1 1 4
7.   GKS Nowiny 6 1   6–29 1 5
8.   Gród Wiślica 0   – 
 


Trampkarz starszy, gr. II
Kolejka 2
Gród Wiślica  7 — 2  Moravia II Morawica13 WRZ17:00
Busko Zdrój, ul. Kusocińskiego 1 
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
2 — 2
 
3 — 2
 
4 — 2
 
5 — 2
 
6 — 2
 
7 — 2
 
Trenerzy: — Sławomir Rożkiewicz, Jakub Borusiński.

11 bramekKuba Kręcisz (Gród)
9 bramekFilip Tomasik (Unia)
7 bramekMateusz Gawron (6 + 1 k.) (Nida S.)
5 bramekTomasz Karp (Nida O.), Piotr Rodzim (Nida O.)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Trampkarz starszy, gr. III
Kolejka 2
GKS Obrazów  2 — 5  Cukrownik Włostów12 WRZ17:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
 
2 — 2
 
2 — 3
 
2 — 4
 
2 — 5
Trenerzy: Łukasz Mazur — Krzysztof Kwiatosz.

7 bramekHubert Wisowski (KP KSZO 1929 II)
6 bramekAlan Dąbrowski (5 + 1 k.) (UKS Baćkowice)
5 bramekKarol Żelazowski (KP KSZO 1929 II)
4 bramkiDawid Król (KP KSZO 1929 II), Gracjan Stania (Huragan), Jakub Kwiecień (3 + 1 k.) (Alit), Adrian Wyrzykowski (3 + 1 k.) (Cukrownik)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Trampkarz starszy, gr. I
1.   DAP Kielce 4 12 41–  7
2.   Moravia 4 9 22–  9
3.   Orlicz 4 9 21–18
4.   Spartakus 4 3 12–18
5.   GKS II Nowiny 4 3   6–19
6.   Orlęta 4 0   0–31
 

Trampkarz starszy, gr. IV
1.   Pogoń 4 10 15–  6
2.   Czarni 4 9 13–  8
3.   AKS 1947 4 7 17–  7
4.   Piast 4 4 10–13
5.   Sparta 4 4 10–16
6.   Klimontowianka 4 0   4–19


Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych
Kolejka 2
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.  5 — 3  KKP Korona II Kielce13 WRZ17:30
POT, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kolejowa (sztuczne) 
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
 
2 — 2
3 — 2
 
 
3 — 3
4 — 3
 
5 — 3
 
Trenerzy: Adrian Czaja — Michał Kostucha, Michał Stachura.

19 bramekAdam Robak (17 + 2 k.) (Korona)
8 bramekOliwier Ostrowski (7 + 1 k.) (KKP Korona)
7 bramekJakub Chłopek (KKP Korona), Kacper Faliszewski (KP KSZO 1929, Korona), Adam Kaczmarczyk (KKP Korona)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych
Kolejka 1
Piast Chęciny  1 — 0  DAP II Kielce12 WRZ17:00
1 — 0
 
Trenerzy: Grzegorz Stępień — Paweł Drobniak.

6 bramekMarcel Maj (Baszta)
4 bramkiKacper Gałka (Star II)
3 bramkiAdrian Bożek (Star II), Maksymilian Dziułka (Star II), Kamil Gomuła (Baszta), Bartłomiej Kasza (Piast)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych
1.   KKP Korona 7 21 39–  9
2.   Korona 6 13 42–  7
3.   KP KSZO 1929 6 13 22–  7
4.   KKP Korona II 7 13 28–20
5.   Star 7 9 15–30
6.   Hetman 7 7 10–25
7.   KKP Korona III 7 3   7–35
8.   DAP Kielce 7 0   3–33
 
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych
1.   Baszta 3 9 15–  4
2.   Star II 3 6 17–  7
3.   DAP II 3 3   6–  6
4.   TS 1946 Nida 3 3   5–15
5.   Piast 4 3   9–20
6.   Radiator$ 0   – 
 

Trampkarz młodszy, gr. II
Kolejka 1
Skała Tumlin11 — 0  Nidzianka Bieliny13 WRZ17:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
8 — 0
 
9 — 0
 
10 — 0
 
11 — 0
 
Trenerzy: Michał Koza — Mateusz Pindral.

9 bramekPiotr Łataś (Wierna)
8 bramekFilip Pastuszka (MSS-Klonówka)
7 bramekDawid Ślizowski (Wierna)
6 bramekFranciszek Rębosz (Skała)
5 bramekBartosz Gierak (Skała), Leon Gawlik (4 + 1 k.) (Wicher)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Trampkarz młodszy, gr. III
Kolejka 1
Zorza Tempo Pacanów  0 — 15Victoria 2015 Skalbmierz13 WRZ17:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
 
0 — 6
 
0 — 7
 
0 — 8
 
0 — 9
 
0 — 10
 
0 — 11
 
0 — 12
58' Konrad Iwan (sam.)
 
0 — 13
 
0 — 14
 
0 — 15
Trenerzy: Salvatore Sazio — Łukasz Łakota.

9 bramekBartosz Strzelecki (Piast)
6 bramekKacper Górski (Pogoń), Bartłomiej Wieczorek (Sparta)
5 bramekGabriel Bazak (Pogoń), Wiktor Buda (Victoria 2015)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Trampkarz młodszy, gr. II
1.   Wicher 4 12 17–  2
2.   Wierna 4 9 28–  9
3.   Skała 4 9 23–  9
4.   MSS-Klonówka 3 3 12–19
5.   Polonia Białogon 3 0   2–17
6.   Nidzianka 4 0   4–30

Trampkarz młodszy, gr. III
1.   Piast 4 9 21–  9
2.   Victoria 2015 3 6 20–  5
3.   Pogoń 3 6 15–  6
4.   Sparta 3 3 19–12
5.   Zorza Tempo 3 0   0–43
 


Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych
Kolejka 1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.  0 — 3  Wisła Junior Sandomierz12 WRZ17:30
POT, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kolejowa (sztuczne) 
Czarni Połaniec  0 — 3  AP Champions Końskie13 WRZ17:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
Trenerzy: Łukasz Maj — .

10 bramekWiktor Pakuła (Korona)
9 bramekFranciszek Grad (KKP Korona)
8 bramekAdam Kózka (KKP Korona)
7 bramekAdam Wulczyński (Star)
6 bramekJan Dudek (KKP Korona)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych
1.   KKP Korona Kielce 7 21 47–  4 7
2.   Korona Kielce 7 18 33–  7 6 1
3.   Wisła Junior Sandomierz 7 11 17–19 3 2 2
4.   Star Starachowice 6 9 12–10 3 3
5.   KKP Korona II Kielce 6 9 15–16 3 3
6.   AP Champions Końskie 7 7 14–29 2 1 4
7.   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. 7 3   7–30 1 6
8.   Czarni Połaniec 7 1   5–35 1 6


Młodzik starszy, gr. III
Kolejka 1
Wisła Nowy KorczynZenit Chmielnik12 WRZ17:00

5 bramekPiotr Kotarowski (Football Academy)
4 bramkiBłażej Piotrowski (Wisła)
3 bramkiMichał Labiś (Victoria 2015), Łukasz Nogacki (MGTS Działoszyce), Wiktor Pudo (MGTS Działoszyce)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Młodzik starszy, gr. IV
Kolejka 1
Deko WłoszczowaDąb Nagłowice12 WRZ16:30

10 bramekKamil Sobczyk (Deko)
8 bramekIgor Pilarz (Naprzód)
4 bramkiTomasz Sputo (Naprzód), Oskar Szczepańczyk (Naprzód)
3 bramkiAdrian Fiuk (Naprzód), Alan Krupa (Nida), Mateusz Okoński (Deko), Karol Tomczyk (Dąb), Piotr Wójcik (Deko)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Młodzik starszy, gr. V
Kolejka 1
FKS Łazy Starachowice  3 — 0  UKS Baćkowice13 WRZ17:00
Starachowice, Stadion Miejski 
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
Trenerzy: — Damian Łata.

4 bramkiWiktor Matysek (Łysica), Sebastian Wieczorek (3 + 1 k.) (Łazy)
3 bramkiJakub Kargul (UKS Baćkowice), Maciej Krzywicki (Spartakus)
2 bramkiMichał Jarek (Spartakus), Antoni Krzywicki (Spartakus), Olaf Kusiak (Łazy), Hubert Ogórek (Łazy), Aleksander Tomaszewski (Star II), Julian Tyc (Łysica), Kacper Zielonka (Spartakus)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Młodzik starszy, gr. VI
Kolejka 6
KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św.Wisła Junior II Sandomierz12 WRZ17:30
POT, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kolejowa (sztuczne) 

9 bramekGabriel Machała (Agricola)
7 bramekDawid Dziura (Agricola)
6 bramekPaweł Rutkowski (Wisła Junior II)
5 bramekKrystian Słaba (Agricola)
4 bramkiKarol Baran (Wisła Junior II), Wojciech Jasiński (Koprzywianka), Piotr Juma (Piast), Kacper Skowron (Baszta II), Adam Wilk (Wisła Junior II), Igor Wryk (Wisła Junior II)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Młodzik starszy, gr. III
1.   Football Academy 3 9 12–  3
2.   Zenit 3 6 10–  8
3.   MGTS Działoszyce 3 6   6–  4
4.   Victoria 2015 3 3   8–13
5.   Wisła 2 0   4–  7
6.   Nidzica 2 0   0–  5
 

Młodzik starszy, gr. V
1.   Łazy 4 9 12–  3
2.   Spartakus 3 6 11–  8
3.   Łysica 3 6   7–10
4.   Star II 3 3   6–  9
5.   PAS II   – 
6.   UKS Baćkowice 3 0   4–10
 
Młodzik starszy, gr. IV
1.   Deko 2 6 20–  0
2.   Naprzód 1 3 27–  0
3.   Dąb 1 3   6–  2
4.   Nida 3 3   5–16
5.   Arka   – 
6.   Partyzant 3 0   0–40
 

Młodzik starszy, gr. VI
1.   Wisła Junior II 4 12 40–  5
2.   Agricola 4 9 26–15
3.   KP KSZO 1929 II 3 3   6–13
4.   Baszta II 4 3 10–23
5.   Piast 4 3   7–20
6.   Koprzywianka 3 3   4–17
 

Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych
Kolejka 1
Hetman WłoszczowaCzarni Połaniec12 WRZ17:00
Galacticos Ostrowiec Świętokrzyski15 — 0  KKP Korona II Kielce12 WRZ17:00
Bodzechów 
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
8 — 0
 
9 — 0
 
10 — 0
 
11 — 0
 
12 — 0
 
13 — 0
 
14 — 0
 
15 — 0
 
Trenerzy: Krystian Kanarski — Iwo Sochacki.

13 bramekMikołaj Żelazowski (12 + 1 k.) (Galacticos)
10 bramekMark Karpenko (KKP Korona), Franciszek Kubik (Korona), Aleks Osojca (Galacticos)
7 bramekIgor Janduła (Korona)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Świętokrzyska II Liga Modzików Młodszych
Kolejka 1
Orlęta III Kielce  1 — 0  Orlęta II Kielce13 WRZ16:30
1 — 0
 
Trenerzy: Piotr Gruszka, Damian Salwa — Piotr Gruszka, Damian Salwa.

4 bramkiFilip Janecki (Baszta), Kacper Swatek (Baszta)
3 bramkiFilip Dziewięcki (Baszta), Fabian Stępień (DAP II)
2 bramkiAlan Górecki (Orlęta III), Julian Jaguś (Baszta), Dominik Kaleta (PAS), Filip Książka (Baszta), Krystian Ludew (PAS), Igor Niciejewski (PAS), Norbert Skura (Baszta), Kacper Stachuczy (Galacticos II), Jan Tokarczyk (PAS)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych
1.   Galacticos 7 19 42–  5
2.   Korona 7 13 40–10
3.   KKP Korona 6 13 36–  8
4.   DAP Kielce 6 10 41–16
5.   Orlęta 7 9 25–22
6.   Czarni 6 7 22–21
7.   Hetman 6 3 11–64
8.   KKP Korona II 7 0   2–73
 
Świętokrzyska II Liga Modzików Młodszych
1.   Baszta 3 7 23–13
2.   PAS 4 6 12–15
3.   Galacticos II 2 4   9–  5
4.   Orlęta III 2 3   3–  9
5.   DAP II 2 1   8–10
6.   Orlęta II 3 1   6–  9

Młodzik młodszy, gr. II
Kolejka 1
Sokół Skarżysko-Kamienna  2 — 1  Spartakus Daleszyce13 WRZ17:00
Skarżysko-Kamienna, ul. Piłsudskiego 
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
30' Kacper Ołub (sam.)
Trenerzy: Arkadiusz Snopek — Maciej Mojecki.

5 bramekAntoni Dziób (Orlicz)
4 bramkiKacper Marcinkowski (Wicher)
3 bramkiFilip Białek (Orlicz), Jan Filipczak (Spartakus), Maksymilian Maciejski (Spartakus), Aleksander Niewczas (Łazy), Szymon Trojanowski (Wicher)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Młodzik młodszy, gr. V
Kolejka 1
KS Smyków17 — 0  Neptun Końskie12 WRZ16:30
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
8 — 0
 
9 — 0
 
10 — 0
 
11 — 0
 
12 — 0
 
13 — 0
 
14 — 0
 
15 — 0
 
16 — 0
 
17 — 0
 
Trenerzy: Damian Zbróg — Patryk Raczyński.

9 bramekJakub Słapek (KS Smyków)
7 bramekFilip Woźniak (KS Smyków)
5 bramekWojciech Winiarski (Granat)
4 bramkiPaweł Kupis (AP Champions K.), Przemysław Sidor (AP Champions K.), Jan Smołuch (3 + 1 k.) (AP Champions K.)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Młodzik młodszy, gr. VI
Kolejka 2
Klimontowianka Klimontów  5 — 1  Alit Ożarów14 WRZ16:30
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
4 — 1
 
5 — 1
 
Trenerzy: Krzysztof Dywan — Emil Urban.
Kolejka 1
Stal Kunów  5 — 1  GKS Iwaniska13 WRZ17:00
1 — 0
 
2 — 0
 
Iga Wolańska (sam.) 52'
3 — 0
 
4 — 0
 
 
4 — 1
5 — 1
 
Trenerzy: Jarosław Jałocha — Grzegorz Starba.

6 bramekWiktor Ochędurski (Klimontowianka)
5 bramekEmil Cieślik (Stal), Jakub Rogaliński (Galacticos III)
4 bramkiJacek Kozieł (Galacticos III), Rafał Kudelski (Stal), Iga Wolańska (GKS Iwaniska)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Młodzik młodszy, gr. II
1.   Wicher 3 9 16–  2
2.   Łazy 2 6 12–  5
3.   Sokół 4 6   7–12
4.   Orlicz 4 4 12–10
5.   Spartakus 4 4 14–14
6.   Gród 3 0   3–21
 

Młodzik młodszy, gr. VI
1.   Galacticos III 4 10 21–  5
2.   Klimontowianka 4 9 17–  7
3.   Stal 4 7 19–10
4.   Alit 4 6 13–16
5.   Marol 4 3   9–30
6.   GKS Iwaniska 4 0   7–18

Młodzik młodszy, gr. V
1.   PAS II 4 12 16–  5
2.   AP Champions K. 3 9 29–  5
3.   AP Champions S. 3 6 17–  5
4.   KS Smyków 4 3 22–21
5.   Granat 4 3 14–15
6.   Neptun 4 0   3–50



Komentarze
#1 | Do ghs dnia wrzesień 12 2023 21:19:51
Dobra robota
Dodaj komentarz
Nick:


Najnowsze linki
Łysica – GKS Nowiny
SKRÓT MECZU: Bogusław Dąbrowski
GKS Rudki – Wisła
SKRÓT MECZU
TS 1946 Nida – Góral
TRANSMISJA WIDEO: Nida Pińczów
KP KSZO 1929 – Wieczysta
ARTYKUŁ: strona KP KSZO 1929
KP KSZO 1929 – Wieczysta
ARTYKUŁ: Gazeta Krakowska
Nidzica – LKS Bolmin
ZDJĘCIA
Star – Garbarnia
WIDEO: konferencja pomeczowa
Star – Garbarnia
SKRÓT MECZU: STAR1926
Star – Garbarnia
ARTYKUŁ: Dziennik Polski
Łysica – Neptun
ZDJĘCIA: Fb Łysica Bodzentyn
Łysica – Neptun
ZDJĘCIA: E- Bodzentyn
Łysica – Neptun
RELACJA NA ŻYWO: RegioWyniki
ŁKS Łagów – Kamienna
ZDJĘCIA: fanpage Kamiennej
Star – Karpaty
ZDJĘCIA: Co Za Dzień
Wiślanie – Star
TRANSMISJA WIDEO: CFsport


Wiadomości
27 września
26 września
23 września
22 września
21 września
20 września
18 września
15 września
12 września
9 września
8 września
7 września
5 września
1 września
31 sierpnia
29 sierpnia
27 sierpnia
25 sierpnia
24 sierpnia
23 sierpnia
18 sierpnia
17 sierpnia
15 sierpnia
14 sierpnia
11 sierpnia
10 sierpnia
9 sierpnia
Dziś urodziny mają
Marcin Iskra (11 lat, Marol)
Pacek Franciszek (11 lat, Łazy)
Leon Złotnik (11 lat, AKS 1947)
Jan Durnaś (12 lat, AKS 1947)
Kamil Piróg (12 lat, KKP Korona II)
Szymon Wojtyś (12 lat, Zorza Tempo)
Grzegorz Wrona (13 lat, KP KSZO 1929 II)
Lena Wawrzyk (13 lat, Wisła)
Patryk Zalewski (13 lat, Korona)
Olaf Mikus (13 lat, Piast)
Aleksander Jagiełło (13 lat, SOAP Kadet)
Antoni Zatorski (15 lat, GKS Nowiny)
Nikodem Kuśmira (15 lat, Wisła Junior)
Mateusz Plech (16 lat, Wicher)
Igor Zięba (16 lat, KP KSZO 1929)
Kacper Lipiński (16 lat, Wisła)
Krystian Domański (16 lat, Łysica)
Fabian Wyrozumski (16 lat, KKP Korona III)
Patryk Bomski (16 lat, Piast)
Mikołaj Gołabek (17 lat, Łysica)
Wojciech Sławski (17 lat, ŁKS Łagów)
Jakub Piotrowski (17 lat, Marol)
Eryk Zamojski (17 lat, Zenit)
Wiktor Guzy (17 lat, Zenit)
Oskar Paździur (17 lat, LZS Czarnocin)
Dawid Misiaszek (17 lat, AKS 1947)
Daniel Stawiarz (18 lat, Arka)
Wiktor Trybek (18 lat, Bucovia)
Jakub Walasek (18 lat, GKS Kluczewsko)
Aleksander Świtoń (18 lat, GKS Nowiny)
Oliwier Świtoń (18 lat, GKS Nowiny)
Piotr Paś (18 lat, Nidzica)
Filip Gunia (18 lat, AKS 1947)
Dominik Jurkowski (20 lat, Czarni)
Paweł Staciwa (20 lat, Partyzant)
Filip Szmajdel (20 lat, Futsal)
Bartosz Kiniorski (21 lat, Skała)
Oliwia Gawor (21 lat, Wisła)
Patryk Parada (22 lata, Zenit)
Kacper Fert (22 lata, Granat)
Michał Matuszewski (22 lata, Góral)
Bartosz Piotrowicz (23 lata, Politechnika Św.)
Piotr Kosierkiewicz (23 lata, Dąb)
Jakub Godowski (23 lata, Piast)
Sebastian Nowak (23 lata, Piast)
Dawid Kita (23 lata, Piaskowianka)
Bartosz Wojteczek (24 lata, Łysica)
Michał Trela (24 lata, Unia)
Bartosz Janiszewski (24 lata, Stal)
Michał Kalita (25 lat, Baszta)
Marek Żaczek (25 lat, Kamienna)
Konrad Pawełczyk (25 lat, Gród)
Dżanser Sergiejew (25 lat, Świt)
Wiktoria Ostrowska (25 lat, Stal)
Karol Błach (25 lat, Wisła)
Justyna Maligłówka (25 lat, KSP II)
Jakub Leśniewski (26 lat, Trójka)
Dawid Szymanek (26 lat, Zenit)
Karol Misiuda (27 lat, LZS II Samborzec)
Radosław Łącki (27 lat, Zorza Tempo)
Dominik Kaczmarczyk (28 lat, Klimontowianka)
Marcin Blicharski (28 lat, Piaskowianka)
Wojciech Rasiński (29 lat, Wisła)
Michał Gadawski (29 lat, GKS Szydłów)
Marcin Wątor (29 lat, Partyzant)
Kamil Pietras (29 lat, Skała)
Karol Kosiarski (29 lat, GKS Iwaniska)
Mateusz Jarek (30 lat, Lubrzanka II)
Krystian Zawiślak (30 lat, Stal)
Patryk Żelazowski (31 lat, Marol)
Michał Kwiatkowski (31 lat, Spartakus II)
Paweł Krawczyk (34 lata, Huragan)
Mariusz Adamczyk (35 lat, Sparta)
Tomasz Puchrowicz (36 lat, Piaskowianka)
Radosław Adamczyk (36 lat, Jawornik)
Radosław Adamczyk (36 lat, Jawornik)
Michał Wolski (37 lat, Sparta)
Tomasz Kwiatkowski (39 lat, Naprzód II)
Przemysław Strójwąs (45 lat, Moravia)
Marek Drozd (45 lat, LZS Samborzec)
Robert Boruń (48 lat, Olimp)
Jacek Stachera (50 lat, Olimp)
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.

Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."