Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 19

· Użytkowników online: 1
Arkadioh18gj

· Łącznie użytkowników: 41,509
· Najnowszy użytkownik: Arkadioh18gj
Statystyki
statystyka
Grają ligi piłkarskie

W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 785172067.


Puchar Polski, świętokrzyskie
Runda 5
MKS Zdrój Busko  0 — 1  Kamienna Brody 25 MAR13:00
 
0 — 1
Trenerzy: Ireneusz PietrzykowskiMarcin Wróbel.

III liga, gr. IV
Kolejka 20
MKS Trzebinia  0 — 4  Orlęta Radzyń Podlaski24 MAR11:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
Trenerzy: Jerzy Kowalik, Krzysztof Wajda — Damian Panek, Rafał Borysiuk.
Unia Tarnów  1 — 3  Podhale Nowy Targ24 MAR15:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
 
1 — 3
Trenerzy: Daniel Bartkowski, Kamil Pawlak, Daniel Popiela — Janusz Niedźwiedź, Marcin Zubek, Paweł Rompa.
Wiślanie Jaśkowice  1 — 5  Chełmianka Chełm24 MAR15:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
 
1 — 4
 
1 — 5
Trenerzy: Wojciech Ankowski, Janusz Morawski, Paweł Szwajdych — Artur Bożyk, Dariusz Banaszuk.
Soła Oświęcim  0 — 4  Wólczanka Wólka Pełkińska24 MAR15:30
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
Trenerzy: Łukasz JasekGrzegorz Sitek, Krystian Pydych.
Motor Lublin  1 — 2  Resovia Rzeszów24 MAR17:30
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
Trenerzy: Piotr Zasada, Arkadiusz OnyszkoSzymon Grabowski, Rafał Rajzer.
Stal Rzeszów  2 — 1  Wisła Sandomierz25 MAR15:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
Trenerzy: Tadeusz Krawiec, Grzegorz Nalepa, Andrzej Wójcik — Grzegorz Wesołowski, Daniel Beszczyński.


21 bramekPrzemysław Banaszak (17 + 4 k.) (Chełmianka)
19 bramekWojciech Białek (18 + 1 k.) (Avia)
17 bramekBartłomiej Buczek (9 + 8 k.) (Resovia)
16 bramekWojciech Reiman (11 + 5 k.) (Stal)
15 bramekKonrad Nowak (Motor)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

III liga, gr. IV
1.   Resovia Rzeszów 34 77 61–22 23 8 3
2.   Motor Lublin 34 71 70–29 22 5 7
3.   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. 34 64 50–31 18 10 6
4.   Chełmianka Chełm 34 62 56–29 18 8 8
5.   Podhale Nowy Targ 34 56 59–43 16 8 10
6.   Stal Rzeszów 34 55 56–40 16 7 11
7.   Wólczanka Wólka Pełkińska 34 55 56–42 16 7 11
8.   Wiślanie Jaśkowice 34 48 52–56 13 9 12
9.   Orlęta Radzyń Podlaski 34 46 45–47 12 10 12
10.   Avia Świdnik 34 41 55–49 10 11 13
11.   Soła Oświęcim 34 37 39–59 10 7 17
12.   Spartakus Aureus Daleszyce 34 36 39–55 10 6 18
13.   Podlasie Biała Podlaska 34 36 40–52 7 15 12
14.   Wisła Sandomierz 34 36 30–46 10 6 18
15.   JKS 1909 Jarosław 34 35 39–64 10 5 19
16.   Unia Tarnów 34 35 48–70 9 8 17
17.   MKS Trzebinia 34 27 35–63 6 9 19
18.   Karpaty Krosno 34 27 27–60 6 9 19
 


IV liga
Kolejka 20
Partyzant Radoszyce  2 — 0  Unia Sędziszów24 MAR15:00
1 — 0
 
2 — 0
 
Trenerzy: Jarosław KomisarskiMariusz Kośmider.
TS 1946 Nida Pińczów  0 — 1  Neptun Końskie25 MAR15:00
 
0 — 1
Trenerzy: Paweł Wijas, ŁUKASZ MIKA, MAJ — Waldemar Szpiega.
W 90+6. minucie 16Mateusz Madej nie wykorzystał rzutu karnego (1Łukasz Herda obronił).


27 bramekMirosław Kalista (25 + 2 k.) (Łysica)
26 bramekMateusz Fryc (Wierna, Naprzód)
24 bramekJakub Mażysz (21 + 3 k.) (Alit)
23 bramekMariusz Jaros (16 + 7 k.) (Łysica)
22 bramekDamian Skiba (Czarni)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

IV liga
1.   Czarni Połaniec 34 81 81–26 25 6 3
2.   Neptun Końskie 34 77 74–31 24 5 5
3.   MKS Zdrój Busko 34 77 76–28 24 5 5
4.   Alit Ożarów 34 58 72–49 17 7 10
5.   Naprzód Jędrzejów 34 56 52–41 16 8 10
6.   Partyzant Radoszyce 34 53 64–49 16 5 13
7.   Łysica Bodzentyn 34 53 74–65 15 8 11
8.   ŁKS Georyt Łagów 34 47 47–42 12 11 11
9.   GKS Nowiny 34 45 44–56 13 6 15
10.   Olimpia Pogoń Staszów 34 42 41–58 12 6 16
11.   Wierna Małogoszcz 34 40 40–56 11 7 16
12.   Kamienna Brody 34 39 34–39 10 9 15
13.   Lubrzanka Kajetanów 34 35 39–61 9 8 17
14.   Hetman Włoszczowa 34 35 31–52 8 11 15
15.   Unia Sędziszów 34 34 44–61 9 7 18
16.   TS 1946 Nida Pińczów 34 33 31–45 9 6 19
17.   Moravia Morawica 34 33 39–61 9 6 19
18.   Nidzianka Bieliny 34 17 33–96 4 5 25
 


Klasa okręgowa
Kolejka 17
Stal Kunów  1 — 4  Piast Stopnica25 MAR15:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
 
1 — 4
Trenerzy: Jarosław Jałocha, Marcin Dynarek — Robert Szczygieł.
Lechia Strawczyn  4 — 0  Orlicz Suchedniów 25 MAR15:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
Trenerzy: Mirosław GałęziowskiBogusław Dąbrowski, Rajmund Kabała.


34 bramekBłażej Miller (33 + 1 k.) (Granat)
33 bramekMariusz Fabjański (29 + 4 k.) (Star)
28 bramekTomasz Staszewski (23 + 5 k.) (Orlicz)
22 bramekMarcin Dynarek (20 + 2 k.) (Stal)
19 bramekJacek Rożek (16 + 3 k.) (Klimontowianka)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa okręgowa
1.   Granat Skarżysko-Kamienna 30 85 116–19 28 1 1
2.   Klimontowianka Klimontów 30 65 61–30 20 5 5
3.   Star Starachowice 30 59 79–41 18 5 7
4.   Sparta Dwikozy 30 54 55–36 17 3 10
5.   Sparta Kazimierza Wielka 30 53 49–39 16 5 9
6.   Stal Kunów 30 47 65–44 13 8 9
7.   Świt Ćmielów 30 46 61–49 13 7 10
8.   Orlicz Suchedniów 30 44 70–61 13 5 12
9.   Zenit Chmielnik 30 42 40–38 12 6 12
10.   GKS Rudki 30 35 42–54 9 8 13
11.   Bucovia Bukowa 30 32 44–65 10 2 18
12.   OKS Opatów 30 32 45–60 9 5 16
13.   Piast Stopnica 30 25 34–79 7 4 19
14.   Gród Ćmińsk 30 24 43–74 6 6 18
15.   Lechia Strawczyn 30 23 46–94 6 5 19
16.   Polanie Pierzchnica 30 16 27–94 5 1 24
 


CLJ U-19, gr. wschodnia
Kolejka 20
Łódzki KS  0 — 3  Wisła Płock24 MAR14:30
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
Trenerzy: Maciej Szpak, Rafal Majewski, Michał Zapart — Grzegorz Wenerski, Dariusz Fabianowicz.
Polonia Warszawa  2 — 0  Stal Rzeszów24 MAR15:00
1 — 0
 
2 — 0
 
Trenerzy: Adam Chmielewski, Jakub Stęszewski, Artur Sidorek, Sebastian Przyrowski — Maciej Seroka.
Progres 99 Kraków  0 — 3  SMS Łódź25 MAR12:00
 
0 — 1
 
0 — 2
31' Patryk Makuch (k.)
 
0 — 3
Trenerzy: Marcin Pasionek, Dawid Ochojski — Mirosław Dawidowski, Mariusz Jabłoński, Marcin Perliński.
Stomil Olsztyn  1 — 3  MOSP Białystok25 MAR13:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
 
1 — 3
Trenerzy: Michał KraszewskiPiotr Szydłowski, Dariusz Ostaszewski.
Znicz Pruszków  0 — 0  Wisła Kraków25 MAR14:45
Trenerzy: Robert Kochański, Andrzej Prawda, Rafał Jończyk, Michał Dumała — Mariusz Jop, Paweł Regulski, Wojciech Żuchowicz.

22 bramekPiotr Pierzchała (9 + 13 k.) (Korona SA)
20 bramekŁukasz Zjawiński (16 + 4 k.) (Legia)
17 bramekPatryk Makuch (13 + 4 k.) (SMS Łódź)
16 bramekSzymon Rak (9 + 7 k.) (Motor)
15 bramekMateusz Nikołajuk (9 + 6 k.) (Jagiellonia)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

CLJ U-17, gr. płd.-wsch., wiosna
Kolejka 3
Korona Kielce SA  2 — 0  Juventa Starachowice24 MAR12:00
1 — 0
 
2 — 0
 
Trenerzy: Michał Gębura, Marek Graba — Piotr Dejworek, Mariusz Wójcik.
Resovia Rzeszów  3 — 1  Cracovia Kraków24 MAR12:00
1 — 0
 
Gracjan Kloc (k.)   6'
2 — 0
 
3 — 0
 
 
3 — 1
Trenerzy: Szymon DuszaMarcin Gędłęk, Marcin Zębala.
Motor Lublin  0 — 1  Stal Mielec25 MAR16:00
 
0 — 1
Trenerzy: Mirosław Komar, Wojciech Stefański — Przemysław Paprocki, Grzegorz Krukowski.

11 bramekRemigiusz Biernat (10 + 1 k.) (Cracovia)
10 bramekKrystian Basznianin (Resovia)
7 bramekDaniel Szelągowski (KKP Korona), Przemysław Czado (6 + 1 k.) (Resovia)
6 bramekDawid Lisowski (Korona SA), Karol Knap (2 + 4 k.) (Karpaty), Bartosz Gawlik (1 + 5 k.) (Korona SA)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

CLJ U-15, gr. płd.-wsch., wiosna
Kolejka 3
KKP Korona Kielce  3 — 1  Karpaty Krosno24 MAR14:00
1 — 0
 
Kamil Skiba (k.)   7'
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
Trenerzy: Mariusz SlabiakLech Czaja.
Motor Lublin  0 — 2  TOP 54 Biała Podlaska24 MAR14:30
 
0 — 1
 
0 — 2
Trenerzy: Bartłomiej Janiszewski, Robert Rogala — Tomasz Buraczewski, Maciej Oleksiuk.

12 bramekDominik Kulon (10 + 2 k.) (Karpaty)
10 bramekKacper Śliwa (KKP Korona)
8 bramekDawid Gierała (4 + 4 k.) (Motor)
7 bramekAleksander Buksa (Wisła), Mateusz Golba (4 + 3 k.) (TOP 54)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

CLJ U-19, gr. wschodnia
1.   Legia 30 72 79–24
2.   Cracovia 30 67 75–23
3.   Motor 30 59 58–25
4.   Korona SA 30 56 58–42
5.   Jagiellonia 30 53 61–39
6.   Wisła K. 30 52 40–32
7.   Progres 99 30 52 55–39
8.   SMS Łódź 30 47 53–40
9.   Polonia 30 43 58–40
10.   Znicz 30 36 42–43
11.   Resovia 30 34 45–68
12.   MOSP 30 26 30–76
13.   Stomil 30 26 27–48
14.   Łódzki KS 30 18 26–84
15.   Stal 30 18 22–69
16.   Wisła P. 30 17 22–59
 
CLJ U-17, gr. płd.-wsch., wiosna
1.   Korona SA 14 25 32–13
2.   Resovia 14 23 23–18
3.   Cracovia 14 22 23–21
4.   Karpaty 14 21 16–19
5.   Juventa 14 20 16–15
6.   Stal 14 19 16–18
7.   Motor 14 14 12–20
8.   KKP Korona 14 12 14–28

CLJ U-15, gr. płd.-wsch., wiosna
1.   Wisła 14 29 30–12
2.   Motor 14 26 29–20
3.   AP 21 14 20 21–18
4.   KKP Korona 14 19 24–25
5.   Sandecja 14 18 16–18
6.   TOP 54 14 18 21–20
7.   Karpaty 14 15 23–35
8.   SMS Jarosław 14 13 18–34
 

Komentarze
#1 | PEWNA INFORMACJA dnia marzec 23 2018 11:25:34
PP: MKS Busko-Zdrój - Kamienna Brody
Niedziela, godz 13:00 Stadion w Busku
Zamiast ligi Busko zagra u siebie 1/8 pucharu Polski z Kamienną.
#2 | St-ce dnia marzec 23 2018 11:51:20
Sypula nowym kierownikiem w sekcji St-ce
#3 | Pinczowianin dnia marzec 23 2018 12:09:48
w Pińczowie grają ! jak zawsze murawa przygotowana
#4 | radoszyce dnia marzec 23 2018 12:39:04
w Radoszycach grają
#5 | Kibic dnia marzec 23 2018 14:46:17
Brawo dla działaczy i trenera Nidy .ludwinek ucz się nie sikaj w gacie.pozdo z Końskich
#6 | dario dnia marzec 23 2018 16:06:50
Ostatni komunikat Wydziału Gier - 23.03.2018 r. godz. 14:00
Zgodnie z wyznaczonymi terminami odbędą się niżej wymienione spotkania:
IV LIGA SENIORÓW
TS 1946 NIDA Pińczów – MKS NEPTUN Końskie 25.03.2018 r. (niedziela) godz. 15:00
PARTYZANT Radoszyce – UNIA Sędziszów 24.03.2018 r. (sobota) godz. 15:00
KLASA OKRĘGOWA SENIORÓW
STAL Kunów – PIAST Stopnica 25.03.2018 r. (niedziela) godz. 15:00
LECHIA Strawczyn – ORLICZ Suchedniów 25.03.2018 r. (niedziela) godz. 15:00
... chyba, że sędziowie przed meczem stwierdzą, że dane boisko nie nadaje się do gry.
#7 | dario dnia marzec 23 2018 16:08:08
Ostatni komunikat Wydziału Gier - 23.03.2018 r. godz. 14:00
Zgodnie z wyznaczonymi terminami odbędą się niżej wymienione spotkania:
IV LIGA SENIORÓW:
TS 1946 NIDA Pińczów - MKS NEPTUN Końskie 25.03.2018 r. (niedziela) godz. 15:00
PARTYZANT Radoszyce - UNIA Sędziszów 24.03.2018 r. (sobota) godz. 15:00
KLASA OKRĘGOWA SENIORÓW
STAL Kunów - PIAST Stopnica 25.03.2018 r. (niedziela) godz. 15:00
LECHIA Strawczyn - ORLICZ Suchedniów 25.03.2018 r. (niedziela) godz. 15:00
... chyba, że sędziowie przed meczem stwierdzą, że dane boisko nie nadaje się do gry.
#8 | KIBIC dnia marzec 23 2018 18:03:08
MKS ZDRÓJ BUSKO AWANS DO TRZECIEJ LIGI !
#9 | TSA51 dnia marzec 23 2018 19:13:41
Właśnie obejrzałem skrót sparingu Korny z Mielcem. Jako były sędzia który jest trochę poza obiegiem mam pytanie. Kto to był na linii z taką nadwagą, wystającym brzuchem i piersiami większymi od niejednej kobiety? Tak to teraz wygląda w Kielcach?
#10 | Maroni dnia marzec 23 2018 21:47:40
Busko poza zasięgiem wszystkich drużyn w tej rundzie, przy delikatnych wzmocnieniach w Trzeciej Lidze spokojne utrzymanie. Czwarta przejdą jak burza.
#11 | do Maroni dnia marzec 23 2018 22:23:54
śmieszny jesteś,Oglądałem kilka sparingów Buska to 4-5 miejsce na wiosnę z tą grą
#12 | Chmielnik dnia marzec 24 2018 08:04:25
AKS czy MKS Busko i B klasa znów i tak się to wszystko skończy
#13 | Kunów dnia marzec 24 2018 08:26:33
w Kunowie tez sie raczej nie odbedzie,na murawie kilka centymetrów sniegu
#14 | do #13 dnia marzec 24 2018 08:35:40
Nie pisz bzdur kolego !!
#15 | Kibic dnia marzec 24 2018 09:27:56
Łysica Bodzentyn - Lubrzanka Kajetanów sparing niedziela godz 13 .
ps. Czarni nie chcieli grać w nd meczu ligowego z Łysica Pfft hahha Smile
#16 | Kibic dnia marzec 24 2018 12:35:00
Marcin dawaj do GKS RUDKI
#17 | kibic dnia marzec 24 2018 13:16:41
1 i 2 liga nie gra a 4 liga gra jak to wytłumaczyć ???
#18 | Uju dnia marzec 24 2018 14:18:13
B klasa chcemy awansować? Zagrasz? Kontakt Pogon Pierdziszewice
#19 | Juj dnia marzec 24 2018 14:30:14
Szukam.klubu trampakrz młodszy/starszy pisac
#20 | Dddd dnia marzec 24 2018 14:41:54
Dlaczego nie ma Sljm zakładki z rundy wiosennej? Na szpn jest podane jakie drużyny i terminarz rozgrywek.
#21 | Chmielnik dnia marzec 24 2018 15:20:20
chlopie wszystko jest - Busko najlepiej zarzadzany klub, jak bedziemy chcieli to was wykupimy i bedziecie jezdzic do pierzchnicy poolgadac troche piłki
#22 | Busko dnia marzec 24 2018 15:30:18
Busko spokojnie nie ma 750 tys zł na 3 ligę więc nie pisać głupot.
#23 | A1 dnia marzec 24 2018 15:32:46
Hej kielecka, zgodnie z regulaminem SZPN wszystkie wyniki Piasta Checiny powinny byc anulowane, czyli druzyny, ktore wygraly z Piastem badz zremisowaly powinny byc pozbawione punktow.
#24 | kibic dnia marzec 24 2018 15:44:39
jaki wynik w Radoszycach? Kto gra lepiej?
#25 | Do 22 dnia marzec 24 2018 16:03:20
Historia lubi się powtarzać było pięknie i wspaniałe i od b klasy zaczynaliście Proponuje wam już teraz wpiszczie w nazwę LZS Busko
#26 | As dnia marzec 24 2018 16:04:00
Partyzant 1
Unia 0
Jaśkiewicz
#27 | zet dnia marzec 24 2018 16:28:05
Sparing:
KSZO - Sparta Dwikozy 11:0
#28 | As dnia marzec 24 2018 16:49:14
Partyzant 2
Unia 0
Jaśkiewicz
#29 | do A1 dnia marzec 24 2018 18:25:36
Niestety nie, bo rozegrali pół sezonu i o tym mówi właśnie regulamin. Mecze z rundy wiosennej będą walkowerami.
#30 | Do 30 dnia marzec 24 2018 19:03:37
Chodzi mi o runde jesienna. Wiosenna to wiadomo - walkowery.
#31 | Sparing dnia marzec 24 2018 22:59:48
Star-ŁKS 0-3
#32 | ghs dnia marzec 25 2018 00:29:22
Wyników nie anuluje się, jeśli zespół rozegrał co najmniej połowę swoich spotkań.
#33 | tki dnia marzec 25 2018 12:47:12
Szkoda ze Piast się wycofał ale w tym klubie od dawna dobrze się nie działo.Może lepiej będzie jak od następnego sezonu zaczną od B-klasy wróci chęć do piłki choć z drugiej strony patrząc to mogli dograć to do końca...
#34 | do tki dnia marzec 25 2018 13:07:38
Kim dograć? Nie chce się trenować, to nie ma po co grać.
#35 | Mecz dnia marzec 25 2018 15:24:59
Jaki wynik w Pińczowie?
#36 | Aks Busko dnia marzec 25 2018 15:28:26
Jaki wynik?
#37 | Marian dnia marzec 25 2018 15:28:58
Jak Busko?
#38 | Kibic dnia marzec 25 2018 15:37:02
W Pińczowie 0-0
#39 | Kibic dnia marzec 25 2018 15:44:19
Jak stopnica?
#40 | Bolek dnia marzec 25 2018 15:50:31
Lechia Orlicz 2-0
Przerwa
#41 | Dark dnia marzec 25 2018 16:00:53
Stal -Wisla 1:1 ,przerwa
#42 | Do bolka dnia marzec 25 2018 16:07:02
Co za groce w tym Orliczu
#43 | ŁYSY dnia marzec 25 2018 16:07:42
Łysica - Lubrzanka 1:1
#44 | Piast dnia marzec 25 2018 16:26:59
Stal-Piast 1:2
#45 | Kto dnia marzec 25 2018 16:27:00
Kibicom zwróci za paliwo za wyjazd do Strawczyn
#46 | robo dnia marzec 25 2018 16:27:13
jaki wynik w Pinczowie
#47 | Piast2 dnia marzec 25 2018 16:31:45
Stal-Piast 1:3
#48 | Piast3 dnia marzec 25 2018 16:40:03
Stal-Piast 1:4
#49 | kibic dnia marzec 25 2018 16:42:48
w Pińczowie podobno na razie Końskie prowadzą 1:0
#50 | Bolek dnia marzec 25 2018 16:54:07
Lechia Orlicz 4-0
Dodaj komentarz
Nick:


Potwierdzam, że chcę™ zamieścić‡ powyższy komentarz.

Dziś urodziny mają
Krystian Karek (10 lat, OKS Opatów)
Jan Stachera (11 lat, Victoria)
Norbert Czaja (11 lat, Zorza Tempo)
Krystian Góraś (12 lat, Alit)
Paweł Król (12 lat, Pogoń)
Piotr Wywiura (12 lat, Alit)
Olaf Sepioło (12 lat, Juventa)
Bartosz Podgórski (12 lat, Marol)
Jakub Cemerys (12 lat, KP KSZO 1929)
Bartosz Molasy (13 lat, Partyzant)
Kacper Bernacki (13 lat, Łysica)
Igor Łysakowski (13 lat, Hetman)
Alan Katerżawa (13 lat, Celsium)
Szymon Wójcik (13 lat, Nidzica)
Michał Szustak (14 lat, Partyzant)
Wiktor Błaszczyk (14 lat, MKS Zdrój)
Wojciech Matys (14 lat, Rodzina)
Mateusz Adach (14 lat, Victoria)
Bartosz Ryfka (14 lat, Alit)
Jakub Szwagierczak (14 lat, KP KSZO 1929)
Damian Śmiechowicz (14 lat, Alit)
Miłosz Kutyła (14 lat, Motor)
Dawid Dudzic (15 lat, Astra)
Mariusz Malinowski (15 lat, Juventa)
Kamil Jóźwik (15 lat, Pogoń)
Kacper Mazur (15 lat, Klimontowianka)
Dawid Karasek (15 lat, TS 1946 Nida)
Wiktoria Czekaj (15 lat, Hetmanki)
Mateusz Szymczyk (15 lat, Alit)
Kacper Maj (15 lat, KS Tarłów)
Adrian Czuba (15 lat, Piaskowianka)
Adrian Grabowski (16 lat, Orlęta)
Damian Jamorski (16 lat, Naprzód)
Mateusz Grzybowski (16 lat, Garbarnia)
Mariusz Plichta (16 lat, Korona SA)
Piotr Kaleta (17 lat, Alit)
Krzysztof Zdeb (17 lat, Wierna)
Marcin Cugier (17 lat, Polonia 1912)
Dawid Chlewicki (17 lat, Nidzianka)
Jan Leończyk (17 lat, Śląsk)
Daniel Owczarek (17 lat, Neptun)
Alan Mrozik (17 lat, Piast)
Dominik Doroz (18 lat, GKS Szydłów)
Sebastian Jaśkiewicz (18 lat, Sparta)
Jakub Kaczmarczyk (18 lat, Sparta)
Łukasz Gorgoń (18 lat, Radiator$)
Partyk Nowak (18 lat, Koprzywianka Arka)
Szymon Korniluk (18 lat, Naki)
Anna Nowicka (18 lat, Polonia)
Konrad Roda (18 lat, Olimpia)
Hubert Malara (18 lat, MKS Zdrój)
Alicja Maj (18 lat, Kamienna)
Maciej Mrożek (18 lat, MKS Zdrój)
Rafał Jaśkiewicz (18 lat, Sparta)
Michał Szaflarski (19 lat, Podhale)
Hubert Dzieciuch (19 lat, Piast)
Kamil Nowak (19 lat, Garbarnia)
Adrian Salwa (19 lat, Cukrownik)
Kamil Dziedzic (20 lat, Pogoń)
Adrian Pajączkowski (20 lat, TS 1946 Nida)
Kacper Fudalewski (20 lat, Czarni)
Jakub Grdulski (20 lat, TS 1946 Nida)
Bartosz Chruściel (20 lat, Deko)
Michał Wolinowski (20 lat, SMS Łódź)
Karol Skrzypek (21 lat, Ester)
Bartosz Placek (21 lat, Łódzki KS)
Jakub Łabuszewski (21 lat, KSZO-Junior)
Michał Madej (21 lat, Czarni)
Magdalena Malecka (21 lat, Zielonka)
Olaf Sadowski (21 lat, Juventa)
Kamil Czarnik (21 lat, Wolania)
Daniel Wandas (21 lat, Soła)
Aneta Król (22 lata, Respekt)
Paweł Kowalczyk (22 lata, Nidzianka)
Daniel Lany (23 lata, Jawornik)
Jakub Rychel (23 lata, Spartakus)
Mateusz Kobos (24 lata, Zorza Tempo)
Daniel Kusal (24 lata, OKS Opatów)
Michał Rybicki (24 lata, Piaskowianka)
Piotr Zmorzyński (24 lata, Orlęta)
Konrad Kuliszewski (24 lata, Wiślanie)
Arkadiusz Suliga (25 lat, Deko)
Karol Grochowina (25 lat, Strzelec)
Sebastian Zajęcki (25 lat, Lechia)
Arkadiusz Rogala (26 lat, Zenit)
Hubert Ściegienny (27 lat, Płomień)
Michał Wieczorek (28 lat, Bucovia)
Marcin Słomiński (28 lat, Pogoń)
Piotr Soja (28 lat, GTS Raków)
Piotr Drab (28 lat, Koprzywianka Arka)
Damian Buczkowski (28 lat, JKS 1909)
Michał Kliber (28 lat, Beskid)
Tomasz Berliński (28 lat, Czarnovia)
Grzegorz Molenda (28 lat, Wisła)
Marcin Dudała (29 lat, Wiślanie)
Mateusz Zimoląg (29 lat, GKS Obrazów)
Krzysztof Kosiński (29 lat, Politechnika Św.)
Krzysztof Wentykier (30 lat, Koprzywianka Arka)
Damian Zięba (30 lat, KS Tarłów)
Sebastian Tworek (30 lat, Sparta)
Daniel Jarosz (31 lat, Przebój)
Kamil Pocheć (32 lata, Arka)
Łukasz Sral (32 lata, Lubań)
Piotr Brzoza (33 lata, Piast)
Piotr Spałek (34 lata, KS Smyków)
Mariusz Dryja (34 lata, Gród)
Marcin Janus (38 lat, KS Kamienna W.)
Rafał Silczuk (40 lat, Victoria 2009)
Wiadomości
13 lipca
10 lipca
15 czerwca
8 czerwca
6 czerwca
2 czerwca
30 maja
26 maja
23 maja
19 maja
16 maja
15 maja
11 maja
10 maja
9 maja
5 maja
4 maja
2 maja
28 kwietnia
25 kwietnia
21 kwietnia
18 kwietnia
13 kwietnia
11 kwietnia
6 kwietnia
4 kwietnia
31 marca
30 marca
28 marca
23 marca
17 marca
16 marca
15 marca
10 marca
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.

Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."