W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 785172067.
Puchar Polski, świętokrzyskie | ||||||||
Półfinały | ||||||||
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 2 — 0 | Czarni Połaniec | 21 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 KP KSZO 1929: 99 Czarni: 12 |
III liga, gr. IV | ||||||||
Kolejka 31 | ||||||||
Wiślanie Jaśkowice | 2 — 0 | Hutnik Nowa Huta Kraków | 21 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Wiślanie: 37 Hutnik: 12 |
20 bramek | Tomasz Płonka (19 + 1 k.) (Stal R.) |
19 bramek | Artur Pląskowski (Podhale) |
16 bramek | Rafał Król (12 + 4 k.) (Stal K.) |
15 bramek | Michał Grunt (14 + 1 k.) (KP KSZO 1929) |
14 bramek | Krzysztof Szewczyk (12 + 2 k.) (Wiślanie), Adrian Wójcik (12 + 2 k.) (Soła) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga |
28 bramek | Mirosław Kalista (26 + 2 k.) (Łysica) |
22 bramek | Błażej Miller (Granat), Adam Zawierucha (MKS Zdrój) |
19 bramek | Jakub Jaśkiewicz (16 + 3 k.) (MKS Zdrój) |
17 bramek | Mateusz Fryc (Wierna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
CLJ U-18 | ||||||||
Kolejka 29 | ||||||||
Korona Kielce SA | 3 — 1 | Górnik Zabrze | 22 MAJ | 19:00 | ||||
0 — 1 23' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Korona SA: 97 Górnik: 12 |
17 bramek | Błażej Czuban (12 + 5 k.) (Zagłębie) |
14 bramek | Wiktor Długosz (13 + 1 k.) (Korona SA), Piotr Samiec-Talar (12 + 2 k.) (Śląsk) |
13 bramek | Remigiusz Biernat (Cracovia) |
11 bramek | Hubert Turski (Pogoń), Daniel Szelągowski (9 + 2 k.) (Korona SA) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych, wiosna | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Hetman Włoszczowa | 6 — 0 | Piaskowianka Piaski | 21 MAJ | 16:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Hetman: 8 Piaskowianka: 1 |
14 bramek | Dawid Kaczor (GKS Nowiny) |
9 bramek | Maksym Kaczmarski (GKS Nowiny), Cezary Nawrot (Czarnovia), Konrad Smolec (Neptun) |
7 bramek | Mateusz Wsułek (GKS Nowiny) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosna |
18 bramek | Kamil Skiba (KKP Korona) |
12 bramek | Kuba Fit (KKP Korona) |
11 bramek | Adam Hamera (Juventa) |
10 bramek | Łukasz Dziewięcki (Orlęta) |
9 bramek | Adrian Grabowski (Orlęta), Maciej Żądło (Orlęta) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
11 bramek | Piotr Białek (Gród), Kacper Tumulec (Orlicz) |
9 bramek | Bartłomiej Soczomski (Spartakus) |
8 bramek | Bartłomiej Błoński (Czarnovia) |
7 bramek | Mateusz Kochel (Gród), Filip Więckowicz (GKS Górno) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Junior młodszy, gr. B | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Top-Spin Promnik | 12 — 3 | Astra Piekoszów | 22 MAJ | 18:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 40' 5 — 1 6 — 1 7 — 1 8 — 1 9 — 1 10 — 1 11 — 1 11 — 2 80' 11 — 3 82' 12 — 3 Top-Spin: 17 Astra: 1 |
10 bramek | Wiktor Wnuk (LKS Bolmin) |
9 bramek | Jakub Majchrzyk (Top-Spin), Gabriel Stępień (LKS Bolmin) |
8 bramek | Mikołaj Śmigielski (Bucovia) |
7 bramek | Dawid Sideł (Lechia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Junior młodszy, gr. C | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
GLKS Fałków | 1 — 3 | Hetman Włoszczowa | 22 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 70' 1 — 3 89' GLKS Fałków: 1 Hetman: 1 |
16 bramek | Patryk Podhordecki (KS Smyków) |
9 bramek | Daniel Kabała (Partyzant) |
4 bramki | Konrad Musielewicz (GLKS Fałków) |
3 bramki | Piotr Bernat (Radiator$), Wiktor Grabarczyk (KS Smyków), Oskar Koruch (GLKS Fałków), Jakub Milewicz (GLKS Fałków), Norbert Mosiejowski (Hetman), Jakub Szostkiewicz (Hetman), Jakub Wielgus (Partyzant), Daniel Wilk (Hetman) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Junior młodszy, gr. D | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Piast Stopnica | 4 — 0 | Victoria 2015 Skalbmierz | 22 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Piast: 12 Victoria 2015: 16 |
13 bramek | Miłosz Jabłoński (MKS Zdrój) |
10 bramek | Szymon Wieliński (Zryw) |
8 bramek | Daniel Drechnowicz (Gród) |
7 bramek | Dawid Bednarski (Polanie), Kamil Kozłowski (Piast), Mateusz Pasternak (Polanie) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Junior młodszy, gr. E | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
AP SKS Star Starachowice | 2 — 0 | OKS Opatów | 22 MAJ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 AP SKS Star: 3 OKS Opatów: 1 |
14 bramek | Łukasz Swat (KP KSZO 1929) |
11 bramek | Jakub Osowski (KP KSZO 1929) |
8 bramek | Piotr Błażejewski (OKS Opatów), Karol Głąb (Alit) |
7 bramek | Adam Sobczyk (Alit) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
|
|
|