(fot. G. Sojka, 2007)
Będziemy starali się podawać wyniki zakończonych spotkań, a także relacjonować niektóre mecze na żywo. Jeśli chcesz coś uzupełnić lub poprawić, czekamy na kontakt na naszym profilu na Facebooku lub pod numerem telefonu 791 888 818.
I liga | ||||||||
Kolejka 27 | ||||||||
Korona Kielce | 2 — 1 | Zagłębie Sosnowiec | 9 KWI | 12:40 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 Korona: 1 Trenerzy: Ojrzyński Leszek — Skowronek Artur.
|
II liga | ||||||||
Kolejka 27 | ||||||||
Motor Lublin | 1 — 0 | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 9 KWI | 16:00 | ||||
Hutnik Nowa Huta Kraków | 2 — 0 | KKS 1925 Kalisz | 9 KWI | 16:00 | ||||
III liga, gr. I | ||||||||
Kolejka 25 | ||||||||
Pelikan Łowicz | 4 — 0 | Pilica Białobrzegi | 10 KWI | 12:00 | ||||
26 bramek | Wojciech Białek (21 + 5 k.) (Avia) |
19 bramek | Adrian Gębalski (13 + 6 k.) (Czarni) |
16 bramek | Ezana Kahsay (Chełmianka), Marcin Stefanik (9 + 7 k.) (Siarka) |
15 bramek | Adam Imiela (9 + 6 k.) (ŁKS Łagów) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
28 bramek | Bartosz Sot (22 + 6 k.) (Granat) |
24 bramek | Bartosz Papka (23 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
22 bramek | Jakub Jaśkiewicz (15 + 7 k.) (Wierna) |
21 bramek | Kacper Wiecha (16 + 5 k.) (GKS Rudki) |
19 bramek | Paweł Rogula (Wierna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 20 | ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 5 — 2 | Bucovia Bukowa | 9 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 27' 2 — 1 2 — 2 44' 3 — 2 4 — 2 5 — 2 Wicher: 92 Bucovia: 1 Trenerzy: Chrzanowski Damian — Kruk Piotr.
| ||||||||
Unia Sędziszów | 2 — 0 | Sparta Dwikozy | 10 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Unia: 1 Sparta: 1 Trenerzy: Opara Grzegorz — Kuranty Jacek.
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 0 — 0 | Gród Ćmińsk | 10 KWI | 16:00 | ||||
Hetman: 1 Gród: 1 Trenerzy: Wójcik Hubert — Wijas Paweł.
| ||||||||
ZDJĘCIA: K. Kubicz – kliknij w ten link. | ||||||||
Piast Stopnica | 2 — 0 | Naprzód Jędrzejów | 10 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Piast: 1 Naprzód: 1 Trenerzy: Skiba Sławomir — Rokicki Krystian.
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 1 — 4 | Góral Górno | 10 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 43' 1 — 2 61' 1 — 3 81' 1 — 4 88' Zenit: 12 Góral: 1 Trenerzy: Rot Jerzy — Piotrowicz Damian.
| ||||||||
OKS Opatów | 3 — 1 | Nida Oksa | 10 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 OKS Opatów: 1 Nida: 1 Trenerzy: Klepacz Grzegorz — Lichosik Karol.
| ||||||||
ARTYKUŁ: fanpage OKS-u – kliknij w ten link. | ||||||||
Piaskowianka Piaski | 2 — 3 | Orlęta Kielce | 10 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 22' 2 — 2 68' 2 — 3 76' Piaskowianka: 80 Orlęta: 1 Trenerzy: Pełka Mikołaj — Kołodziejczyk Tomasz.
| ||||||||
SKRÓT MECZU: kliknij w ten link. | ||||||||
Świt Ćmielów | 2 — 2 | Stal Kunów | 10 KWI | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 43' 2 — 2 45' Świt: 33 Stal: 12 Kartki także: Konrad Woźniakowski 90', Filip Sobański 90'. Trenerzy: Wróbel Marcin — Dynarek Marcin.
|
Klasa okręgowa, Radom | ||||||||
Kolejka 19 | ||||||||
Szydłowianka Szydłowiec | 2 — 1 | Mazowsze Grójec | 9 KWI | 16:00 | ||||
Orzeł Wierzbica | 1 — 2 | LKS Promna | 9 KWI | 20:00 | ||||
33 bramek | Marcin Dynarek (31 + 2 k.) (Stal) |
29 bramek | Robert Radek (28 + 1 k.) (Góral) |
27 bramek | Rafał Krzysztofik (22 + 5 k.) (Piaskowianka) |
26 bramek | Krystian Moskal (23 + 3 k.) (Orlęta) |
21 bramek | Bartłomiej Równicki (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 16 | ||||||||
Polonia Białogon Kielce | 2 — 1 | Partyzant Radoszyce | 9 KWI | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 Polonia Białogon: 12 Partyzant: 12 Trenerzy: Kasperek Piotr — Niemiec Marcin.
| ||||||||
ULKS Łączna | 3 — 8 | Astra Piekoszów | 10 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 42' 1 — 3 50' 1 — 4 54' 1 — 5 57' 1 — 6 62' 2 — 6 3 — 6 3 — 7 3 — 8 88' ULKS Łączna: 31 Astra: 12 Trenerzy: Żmijewski Tadeusz — Sadko Tomasz.
| ||||||||
Victoria Mniów | 3 — 0 | KS Smyków | 10 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Victoria: 12 KS Smyków: 1 Trenerzy: Dejworek Piotr — Mech Kamil.
| ||||||||
Radiator$ Stąporków | 2 — 0 | Tęcza Gowarczów | 10 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Radiator$: 1 Tęcza: 1 Trenerzy: Jedynak Sławomir — Skowron Paweł.
| ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 6 — 1 | Orlicz II Suchedniów | 10 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 6 — 1 81' Sokół: 12 Orlicz II: 1 Trenerzy: Śladkowski Marcin — Kabała Rajmund.
| ||||||||
Lechia Strawczyn | 0 — 3 | Skała Tumlin | 10 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 Lechia: 1 Skała: 94 Trenerzy: Łebek Daniel — Górecki Dariusz.
| ||||||||
ZDJĘCIA: A. & D. Ślęzak – kliknij w ten link. | ||||||||
Samson Samsonów | 6 — 4 | MSS-Klonówka Masłów | 10 KWI | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 20' 2 — 2 3 — 2 4 — 2 4 — 3 65' 5 — 3 5 — 4 87' 6 — 4 Samson: 69 MSS-Klonówka: 12 Trenerzy: Pawlik Jacek — Janicki Karol.
|
23 bramek | Grzegorz Grzegorski (21 + 2 k.) (Polonia Białogon) |
22 bramek | Marcin Supierz (21 + 1 k.) (MSS-Klonówka) |
20 bramek | Karol Piwowarczyk (18 + 2 k.) (Samson) |
16 bramek | Sebastian Wijas (Sokół) |
15 bramek | Sebastian Blicharski (Astra), Marcin Snoch (Sokół) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
GKS Imielno | 1 — 0 | Victoria 2015 Skalbmierz | 9 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 GKS Imielno: 27 Victoria 2015: 29 Trenerzy: Ciekalski Robert — Łakota Łukasz.
| ||||||||
RELACJA NA ŻYWO: wynik na żywo – kliknij w ten link. | ||||||||
GKS Kluczewsko | 1 — 1 | Wisła Nowy Korczyn | 9 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 90+2' GKS Kluczewsko: 12 Wisła: 1 Trenerzy: Dąbrowski Dariusz — Misiewicz Łukasz.
| ||||||||
Dąb Nagłowice | 2 — 1 | Start Słupia Jędrzejowska | 10 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 55' 2 — 1 Dąb: 47 Start: 69 Trenerzy: Nowak Sebastian — Koprowski Adrian.
| ||||||||
Gród Wiślica | 2 — 1 | Partyzant Wodzisław | 10 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 Gród: 1 Partyzant: 1 Trenerzy: Maj Kamil — Gardiew Tomasz.
| ||||||||
Zryw Skroniów | 1 — 2 | Zieleń Żelisławice | 10 KWI | 15:00 | ||||
0 — 1 10' 0 — 2 70' 1 — 2 Zryw: 12 Zieleń: 26 Trenerzy: Łoboda Robert — Józefowski Karol.
| ||||||||
Zorza Tempo Pacanów | 4 — 1 | LKS Bolmin | 10 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 57' Zorza Tempo: 1 LKS Bolmin: 12 Trenerzy: Konat Rafał — Hańćko Tomasz.
| ||||||||
WIDEO: rzut karny – kliknij w ten link. |
20 bramek | Adrian Koprowski (Start), Kamil Woliński (18 + 2 k.) (GKS Imielno) |
17 bramek | Kamil Maj (Victoria 2015) |
16 bramek | Mateusz Kądzielski (Victoria 2015), Damian Waligóra (LKS Bolmin) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. III | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
GKS Obrazów | 1 — 2 | GKS Świniary | 10 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 31' 1 — 1 1 — 2 72' GKS Obrazów: 1 GKS Świniary: 20 Trenerzy: Lipiec Damian — Krawczyk Dariusz.
| ||||||||
Baszta Rytwiany | 3 — 3 | Nidzianka Bieliny | 10 KWI | 11:00 | ||||
Staszów, ul. Koszarowa (boczne) | ||||||||
1 — 0 1 — 1 33' 1 — 2 49' 2 — 2 2 — 3 78' 3 — 3 Baszta: 22 Nidzianka: 1 Trenerzy: Sitek Tomasz — Pindral Mateusz.
| ||||||||
LZS Samborzec | 2 — 0 | Piast Osiek | 10 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 LZS Samborzec: 99 Piast: 1 Trenerzy: Burakowski Mateusz — Kiciński Tomasz.
| ||||||||
Koprzywianka Koprzywnica | 2 — 5 | Kamienna Brody | 10 KWI | 15:00 | ||||
0 — 1 14' 0 — 2 16' 0 — 3 1 — 3 2 — 3 2 — 4 90' 2 — 5 90+4' Koprzywianka: 1 Kamienna: 12 Trenerzy: Gawroński Wojciech — Wójtowicz Tomasz.
| ||||||||
KS Tarłów | 4 — 1 | UKS Baćkowice | 10 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 77' 4 — 1 KS Tarłów: 1 UKS Baćkowice: 12 Trenerzy: Lipowski Jarosław — Chruściel Grzegorz.
| ||||||||
Arka Pawłów | 8 — 0 | Zryw Zbigniewice | 10 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 Arka: 1 Zryw: 1 Trenerzy: Kalista Mirosław — Rączkowski Jacek.
|
44 bramek | Mirosław Kalista (Arka) |
21 bramek | Rafał Kaśniewski (GKS Obrazów) |
20 bramek | Damian Mądry (19 + 1 k.) (LZS Samborzec) |
16 bramek | Robert Misiak (Piast) |
12 bramek | Jan Szymański (Kamienna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
Top-Spin Promnik | 2 — 6 | Sparta Strawczynek | 10 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 34' 1 — 2 1 — 3 59' 1 — 4 83' 2 — 4 2 — 5 90+2' 2 — 6 90+4' Top-Spin: 1 Sparta: 1 Trenerzy: Wosowia Marcin — Picheta Jacek.
| ||||||||
Czarnovia Kielce | 2 — 1 | Granat Borki | 10 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 85' Czarnovia: 1 Granat: 26 Trenerzy: Trela Mariusz — Jas Krystian.
| ||||||||
OKS Instal Michałów Starachowice | 5 — 2 | GLKS Fałków | 10 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 4 — 2 55' 5 — 2 Instal: 12 GLKS Fałków: 1 Trenerzy: Koprowski Kamil — Jarząb Kamil.
| ||||||||
KS Kamienna Wola | 0 — 3 | Moravia II Morawica | 10 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 29' 0 — 2 60' 0 — 3 78' KS Kamienna W.: 1 Moravia II: 1 Trenerzy: Boruń Zbigniew — Detka Damian.
| ||||||||
Polanie Pierzchnica | 4 — 1 | Płomień Wólka Kłucka | 10 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 52' 4 — 1 Polanie: 1 Płomień: 1 Trenerzy: Staszewski Michal — Szczurek Jarosław.
| ||||||||
Zryw Łopuszno | 1 — 1 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 10 KWI | 15:00 | ||||
0 — 1 38' 1 — 1 Zryw: 1 Politechnika Św.: 1 Trenerzy: Zagurowski Bartosz — Obarzanek Artur.
|
34 bramek | Kamil Koprowski (Instal) |
20 bramek | Michał Staszewski (Polanie) |
18 bramek | Krystian Kmiecik (Sparta), Tomasz Resiak (Zryw) |
15 bramek | Kamil Marek (14 + 1 k.) (Czarnovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Nidzica Dobiesławice | 1 — 0 | LZS Czarnocin | 9 KWI | 15:30 | ||||
1 — 0 Nidzica: 5 LZS Czarnocin: 8 Trenerzy: Czajka Paweł — Jajeśniak Łukasz.
| ||||||||
Nida Sobków | 0 — 2 | Deko Włoszczowa | 10 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 81' Nida: 12 Deko: 1 Trenerzy: Ślusarczyk Tomasz — Kosowski Włodzimierz.
| ||||||||
MGTS Działoszyce | 0 — 3 | GKS Solec-Zdrój | 10 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 1' 0 — 2 45+1' 0 — 3 89' MGTS Działoszyce: 99 GKS Solec-Zdrój: 1 Trenerzy: Banaszek Robert — Ból Augustyn.
| ||||||||
Strzelec Chroberz | 6 — 2 | Jawornik Gorzków | 10 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 23' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 6 — 2 70' Strzelec: 12 Jawornik: 99 Trenerzy: Czyszczoń Tomasz — Sender Andrzej.
| ||||||||
ZDJĘCIA: kliknij w ten link. | ||||||||
SKRÓT MECZU: kliknij w ten link. |
18 bramek | Paweł Czajka (Nidzica), Dominik Jaworski (Nidzica) |
13 bramek | Mateusz Godzic (12 + 1 k.) (Strzelec) |
12 bramek | Hubert Gajek (Vitalpol) |
10 bramek | Patryk Gajek (Vitalpol), Hubert Pietras (Nidzica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
FKS Łazy Starachowice | 11 — 2 | GKS Iwaniska | 9 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 44' 6 — 1 7 — 1 8 — 1 8 — 2 80' 9 — 2 10 — 2 11 — 2 Łazy: 75 GKS Iwaniska: 1 Trenerzy: Drabik Bartłomiej — Tomaszewski Konrad.
| ||||||||
Marol Jacentów | 9 — 0 | GTS Raków | 9 KWI | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 Marol: 1 GTS Raków: 1 Trenerzy: Koterbski Mateusz — baran janusz.
| ||||||||
Agricola Łoniów | 12 — 0 | Cukrownik Włostów | 10 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 11 — 0 12 — 0 Agricola: 1 Cukrownik: 1 Trenerzy: Zaliński Maciej — Dywan Andrzej.
| ||||||||
Stal II Kunów | 2 — 0 | Wodnik Styków | 10 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Stal II: 1 Wodnik: 1 Trenerzy: Jałocha Jarosław — Gadecki Piotr.
|
28 bramek | Daniel Kuciński (Agricola) |
22 bramek | Przemysław Kot (GKS Iwaniska, Agricola) |
17 bramek | Mariusz Fabjański (Łazy) |
16 bramek | Mateusz Koterbski (Marol), Szymon Michta (Łazy) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Pozostałe rozgrywki | ||||||||
MŚ 2023 kobiet, eliminacje | ||||||||
Słowacja | 1 — 1 | Finlandia | 8 KWI | 20:30 | ||||
Štadión Antona Malatinského, Trnawa | ||||||||
II liga kobiet, gr. południowa | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
KSP Kielce | 2 — 0 | Pogoń-Ekolog Zduńska Wola | 10 KWI | 17:30 | ||||
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego | ||||||||
1 — 0 2 — 0 KSP Kielce: 1 Pogoń-Ekolog: 12 Trenerzy: Tekiel Łukasz — Kochelak Krzysztof. | ||||||||
Kolejka 16 | ||||||||
Prądniczanka Kraków | 1 — 1 | Wanda Kraków | 9 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 Prądniczanka: 22 Wanda: 36 Trenerzy: Sędor Piotr — Szot Krzysztof. |
27 bramek | Zuzanna Węglarz (Respekt) |
25 bramek | Karolina Tylak (Bielawianka) |
14 bramek | Katarzyna Brzeska (Bielawianka) |
13 bramek | Małgorzata Knuła (Ostrovia 1909) |
12 bramek | Maria Dziadkowiec (Respekt), Małgorzata Kot (Sokół), Maja Oleszczuk (KKP Unia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
CLJ U-15, gr. D, kobiety | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Górnik Łęczna | 2 — 0 | Perły Lublin | 8 KWI | 13:00 | ||||
Stadion Górnika (b. treningowe), Łęczna | ||||||||
1 — 0 2 — 0 Górnik: 1 Perły: 50 Trenerzy: Osińska Maja — Miazio Wioletta. | ||||||||
Beniaminek Krosno | 1 — 4 | Football Success Academy Kraków | 9 KWI | 13:00 | ||||
Chorkówka | ||||||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 72' 0 — 4 76' 1 — 4 Beniaminek: 1 FS Academy: 1 Trenerzy: Porcek Łukasz — Kubisiak Joanna. | ||||||||
KSP Kielce | 3 — 0 | UKS 3 Staszkówka-Jelna | 10 KWI | 12:30 | ||||
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 KSP Kielce: 33 UKS 3: 2 Trenerzy: Czerwiak Monika — Brdej Klaudia. | ||||||||
Resovia Rzeszów | 4 — 0 | Wisła Brzeźnica | 10 KWI | 14:00 | ||||
Stadion Resovii (boczne, szt.) | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Resovia: 12 Wisła: 1 Trenerzy: Paterek Natalia — Żądło Andrzej. |
11 bramek | Emilia Kościelniak (FS Academy) |
10 bramek | Maja Ostaszewska (Resovia) |
9 bramek | Maja Wypych (Górnik) |
8 bramek | Julia Ostrowska (Wisła) |
7 bramek | Daria Cwynar (Beniaminek), Wiktoria Skrzypczak (Górnik) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|