Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2021

Morawicka LF
Zagnańska LF
Włoszczowska LPNH
Busko-Zdrój
Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

Środowe zaległości - wyniki
Puchar Polski, świętokrzyskie
Runda 4
Moravia II Morawica  0 — 9  ŁKS Probudex Łagów 13 PAŹ15:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
53' Patryk Woda (sam.)
 
0 — 6
 
0 — 7
 
0 — 8
 
0 — 9
Trenerzy: Damian Detka — Ireneusz Pietrzykowski.


7 bramekMiłosz Dudek (6 + 1 k.) (Vitalpol)
6 bramekŁukasz Niemstak (Dąb)
5 bramekGrzegorz Grzegorski (Polonia Białogon), Konrad Głowacki (Korona SA), Adam Hamera (AP Star/Juventa), Michał Hołody (Klimontowianka), Hubert Podolak (Klimontowianka), Michał Pokora (Korona SA), Kamil Wijas (Zryw .)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Juniorzy

Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych, gr. 1
Kolejka 5
Neptun Końskie  3 — 2  Orlęta Kielce13 PAŹ18:00
Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna) 
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
3 — 1
 
 
3 — 2
Trenerzy: Bartłomiej Gad — Łukasz Tekiel.


13 bramekKacper Śliwa (Korona SA)
12 bramekAdam Hamera (AP Star/Juventa)
9 bramekKonrad Głowacki (Korona SA), Jacek Karpacz (Orlęta)
8 bramekMiłosz Jabłoński (AKS 1947), Piotr Wójcik (Korona SA)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych, gr. 2
Kolejka 6
Alit Ożarów  0 — 3  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.13 PAŹ19:00
POT, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kolejowa (sztuczne) 
W pierwotnym terminie 13 października, 19:00, spotkanie się nie odbyło (Alit nie zebrał składu z powodu choroby zawodników).


15 bramekOskar Łąk (Czarni)
8 bramekMichał Smoleń (Czarni)
7 bramekKacper Iwan (Futsal), Franciszek Lipka (KP KSZO 1929)
5 bramekDawid Musiał (Pogoń), Maksym Petelicki (GKS Nowiny), Igor Plisak (Pogoń)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych, gr. 1
1.   Korona SA 10 30 74–  6
2.   AP Star/Juventa 10 22 48–18
3.   TS 1946 Nida 10 16 15–26
4.   AKS 1947 10 10 18–40
5.   Neptun 10 6 11–50
6.   Orlęta 10 1 10–42
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych, gr. 2
1.   KP KSZO 1929 10 26 29–  8
2.   Czarni 10 22 41–22
3.   GKS Nowiny 10 18 36–19
4.   Pogoń 10 8 19–30
5.   Alit 10 8 16–41
6.   Futsal 10 3 16–37
 


Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II
Kolejka 1
Naprzód Jędrzejów  5 — 0  Partyzant Wodzisław14 PAŹ11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
Trenerzy: Dominik Butenko — Tomasz Gardiew.


13 bramekKamil Prokop (Moravia)
8 bramekPatryk Książek (Sparta)
6 bramekPaweł Kucharczyk (Naprzód)
4 bramkiPaweł Bożek-Raćkos (Moravia), Hubert Kuc (Sparta), Marcel Matuszewski (Naprzód), Patryk Smorąg (Naprzód)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. III
Kolejka 6
Baszta Rytwiany  2 — 3  GKS Rudki13 PAŹ16:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
1 — 3
 
2 — 3
 
Trenerzy: Mariusz Jaguś — Paweł Jaworek.


11 bramekSebastian Mrozek (OKS Opatów)
9 bramekŁukasz Zapała (Arka)
7 bramekDaniel Latała (Arka), Mateusz Matyka (Ester), Maksym Matysek (GKS Rudki)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II
1.   Naprzód 8 22 33–10
2.   Moravia 8 16 30–17
3.   Sparta 8 11 22–16
4.   Partyzant 8 5 11–21
5.   Nida 8 3   6–38
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. III
1.   Arka 10 24 30–18
2.   GKS Rudki 10 19 32–20
3.   Baszta 10 18 30–24
4.   OKS Opatów 10 16 34–28
5.   Ester 10 12 16–26
6.   Sparta 10 0 16–42

CLJ U-17, gr. D
Kolejka 9
Korona Kielce SA  4 — 1  Stal Rzeszów13 PAŹ14:00
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego 
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
3 — 1
 
4 — 1
 
Trenerzy: Kordian Wójs — Lukasz Cabaj.

10 bramekKarol Domański (TOP 54)
9 bramekKonrad Gorszkow (Cracovia)
7 bramekMichał Głogowski (Wisła K.), Michał Kęska (Cracovia)
6 bramekFilip Kowalski (Wisła K.), Dawid Pieniążek (Resovia), Jakub Welter (Wisła P.)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych
Kolejka 11
Korona SA II Kielce  1 — 1  Granat Skarżysko-Kamienna13 PAŹ15:00
1 — 0
 
 
1 — 1
Trenerzy: Michał Tyrka — Piotr Dejworek.


19 bramekIgor Błaszczyk (Korona II)
18 bramekSzymon Matysek (GKS Nowiny)
14 bramekJakub Gluza (Granat)
11 bramekJakub Hajdo (Korona II), Edgar Pieńkus (Korona II)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


CLJ U-17, gr. D
1.   Wisła K. 14 34 46–21
2.   Cracovia 14 25 35–28
3.   Resovia 14 23 25–28
4.   Korona SA 14 19 26–22
5.   Wisła P. 14 19 19–30
6.   TOP 54 14 18 25–26
7.   Motor 14 13 17–27
8.   Stal 14 11 23–34
 
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych
1.   Korona II 14 33 80–  9
2.   GKS Nowiny 14 32 39–16
3.   Granat 14 29 43–20
4.   KKP Korona 14 25 34–20
5.   AP Star/Juventa 14 13 25–51
6.   KP KSZO 1929 14 11 22–35
7.   Arka 14 11 10–52
8.   Orlęta 14 6 18–68
 


Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych
Kolejka 1
Wierna Małogoszcz  4 — 0  Astra Piekoszów14 PAŹ09:15
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
Trenerzy: Mariusz Rudkiewicz — Tomasz Sadko.


13 bramekDawid Romański (KP KSZO 1929)
11 bramekWiktor Dychała (AP Star/Juventa)
9 bramekHubert Gaweł (KKP Korona IV), Antoni Zarychta (Astra)
7 bramekŁukasz Grzegorski (Astra), Dominik Sendrowicz (KP KSZO 1929)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Starszych
Kolejka 1
Wisła Sandomierz  4 — 0  OKS Opatów12 PAŹ16:30
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
Trenerzy: Michał Złotek — Mariusz Kadela.
Kolejka 2
AKS 1947 Busko-Zdrój  5 — 0  Łysica Bodzentyn13 PAŹ18:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
Trenerzy: Tomasz Batorski — Jarosław Szczurek.


19 bramekBartłomiej Molęda (AKS 1947)
18 bramekFilip Odziemek (GKS Nowiny)
11 bramekSzymon Jarubas (AKS 1947), Michał Kleczaj (Łysica)
10 bramekKacper Cygan (KKP Korona III), Michał Sikora (AKS 1947)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Świętokrzyska I Liga Trampk. St.
1.   KKP Korona IV 14 29 32–15
2.   AP Star/Juventa 14 28 34–18
3.   Astra 14 25 37–25
4.   KP KSZO 1929 14 20 26–25
5.   Wierna 14 19 29–26
6.   Pogoń 14 19 22–28
7.   Korona II 14 18 26–20
8.   Orlęta 14 3   9–58
 
Świętokrzyska II Liga Trampk. St.
1.   GKS Nowiny 12 30 34–11
2.   KKP Korona III 12 29 41–14
3.   Wisła 12 27 37–11
4.   AKS 1947 12 19 40–26
5.   Bucovia 12 9 12–45
6.   Łysica 12 8 15–30
7.   OKS Opatów 12 1   6–48
8.   DAP Kielce 0   – 


Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych
Kolejka 6
Neptun Końskie10 — 1  Olimpia Pogoń Staszów12 PAŹ18:00
Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna) 
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
 
7 — 1
8 — 1
 
9 — 1
 
10 — 1
 
Trenerzy: Arkadiusz Jarząb — Maciej Zaliński.
Kolejka 10
AP Star/Juventa Starachowice  1 — 1  KKP Korona II Kielce14 PAŹ12:00
 
0 — 1
1 — 1
 
Trenerzy: Damian Szyszka — Szymon Szymaszek.

32 bramekMarcin Welenc (AP Star/Juventa)
18 bramekKarol Osuch (KP KSZO 1929)
17 bramekMikołaj Wolski (Neptun)
11 bramekAdam Hańćko (KKP Korona)
10 bramekMichał Bak (Pogoń), Patryk Bojek (KKP Korona), Piotr Pajdo (AP Star/Juventa), Krystian Stefański (KP KSZO 1929)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych
1.   KKP Korona 14 39 82–  8
2.   AP Star/Juventa 14 33 81–17
3.   KP KSZO 1929 14 26 50–22
4.   Neptun 14 20 39–32
5.   Korona II 14 20 29–37
6.   Wisła Junior 14 13 28–42
7.   Pogoń 14 9 26–109
8.   Baszta 14 3 10–78
 
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych
1.   Korona 10 30 102–15
2.   Wicher 10 15 26–29
3.   Victoria 2015 10 15 28–52
4.   DAP Kielce 10 14 18–23
5.   Hetman 10 10 29–43
6.   Sport CK 10 4 17–58
 


Trampkarz młodszy, gr. I
Kolejka 8
GKS Nowiny  7 — 0  Granat Skarżysko-Kamienna13 PAŹ17:00
Nowiny (boczne) 
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
Trenerzy: Bartosz Papka — Leszek Dołęga.


17 bramekSebastian Sterna (GKS Nowiny), Krzysztof Wojciechowski (GKS Nowiny)
10 bramekPiotr Misztal (Granat), Oliwier Nogalski (MSS-Klonówka)
9 bramekKacper Grabka (GKS Nowiny)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Trampkarz młodszy, gr. II
Kolejka 7
Naprzód Jędrzejów  1 — 4  Football Academy Pińczów13 PAŹ16:30
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
 
1 — 4
Trenerzy: Cezary Osiński — Arkadiusz Kurek.
Gród Wiślica  1 — 7  Piaskowianka Piaski14 PAŹ15:30
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
 
0 — 6
1 — 6
 
 
1 — 7
Trenerzy: Przemysław Gruchała — Paweł Dudek.


10 bramekSzymon Makuch (Football Academy)
9 bramekDawid Juzwik (Naprzód), Kacper Sobiegraj (Gród)
8 bramekIgor Ból (Gród)
7 bramekJakub Stanek (Football Academy)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Trampkarz młodszy, gr. III
Kolejka 8
Czarni Połaniec  2 — 1  Klimontowianka PBI Klimontów13 PAŹ16:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
Trenerzy: Paweł Meszek — Krzysztof Dywan.


18 bramekAdrian Tyrała (ŁKS Łagów)
17 bramekPaweł Masternak (GKS Rudki)
16 bramekKrystian Nowak (Zorza Tempo)
10 bramekMiłosz Przekota (Czarni)
9 bramekPiotr Kucharczyk (GKS Rudki)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Trampkarz młodszy, gr. I
1.   GKS Nowiny 10 30 73–  7
2.   KSP Kielce 10 19 26–17
3.   MSS-Klonówka 10 16 28–27
4.   Granat 10 12 23–34
5.   Lechia 10 7 10–50
6.   Arka 10 4 15–40

Trampkarz młodszy, gr. II
1.   Football Academy 8 21 54–12
2.   Piaskowianka 8 19 33–  9
3.   Naprzód 8 9 27–21
4.   Gród 8 9 27–31
5.   Nida 8 1   4–72
6.   Start 0   – 
 
Trampkarz młodszy, gr. III
1.   ŁKS Łagów 12 24 39–24
2.   Czarni 12 23 37–21
3.   GKS Rudki 12 22 49–23
4.   Klimontowianka 12 21 30–19
5.   Zorza Tempo 12 19 32–23
6.   Alit 12 10 24–32
7.   GKS Iwaniska 12 3   8–77

Młodzik starszy, gr. III
Kolejka 8
GKS Obrazów  1 — 5  Sparta Dwikozy13 PAŹ15:30
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
 
1 — 4
 
1 — 5
Trenerzy: Robert Marzec — Wojciech Pierzchała.
Piast Osiek  3 — 0  Marol Jacentów13 PAŹ16:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
Trenerzy: Robert Ryński — Mariusz Kaczmarski.


10 bramekWojciech Kudas (Marol), Adam Mysłek (Piast)
8 bramekBartosz Woźniak (KP KSZO 1929 II)
7 bramekKacper Kwaśniak (KP KSZO 1929 II)
5 bramekKamil Drab (GKS Obrazów), Mikołaj Kanios (Huragan), Jakub Pronobis (KP KSZO 1929 II), Hubert Wisowski (KP KSZO 1929 II)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Młodzik starszy, gr. III
1.   KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św. 10 25 42–  7 8 1 1
2.   Marol Jacentów 10 20 23–13 6 2 2
3.   Piast Osiek 10 19 20–16 6 1 3
4.   Sparta Dwikozy 10 14 13–15 4 2 4
5.   GKS Obrazów 10 5 10–31 1 2 7
6.   Huragan Wilczyce 10 3 11–37 1 9

Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych
Kolejka 8
SOAP Kadet Ostrowiec Świętokrzyski  0 — 2  KKP Korona II Kielce13 PAŹ18:30
POT, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kolejowa (sztuczne) 
 
0 — 1
 
0 — 2
Trenerzy: Adrian Czaja — Michał Kostucha.


14 bramekFranciszek Grad (Korona II)
12 bramekPatryk Wójcik (Hetman)
10 bramekStanisław Dunal (SOAP Kadet)
8 bramekOliwier Ostrowski (KKP Korona III)
7 bramekWojciech Janus (Akademia Piłkarska), Adam Kózka (Korona II), Dawid Mróz (AP SKS Star), Krystian Pocheć (AP SKS Star)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych
1.   KKP Korona II Kielce 14 36 41–10 12 2
2.   KKP Korona III Kielce 14 26 38–20 8 2 4
3.   SOAP Kadet Ostrowiec Świętokrzyski 14 25 27–19 8 1 5
4.   Baszta Rytwiany 14 24 28–22 8 6
5.   AP SKS Star Starachowice 14 23 35–36 7 2 5
6.   Hetman Włoszczowa 14 18 28–36 6 8
7.   Akademia Piłkarska Końskie 14 8 18–44 2 2 10
8.   Piast Chęciny 14 4 10–38 1 1 12


Młodzik młodszy, gr. II


9 bramekWiktor Pakuła (Spartakus)
7 bramekAleksander Kozakowski (DAP Kielce), Oskar Olbratowski (DAP Kielce)
5 bramekPatryk Sojka (DAP Kielce)
4 bramkiIgor Hyb (DAP Kielce), Filip Karwat (Spartakus), Ksawery Mazurczak (Spartakus), Hubert Strząbała (Spartakus)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Młodzik młodszy, gr. V
Kolejka 8
Łysica II Bodzentyn  3 — 3  Stal Kunów13 PAŹ16:15
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
 
1 — 3
2 — 3
 
3 — 3
 
Trenerzy: Mirosław Rubinkiewicz — Jarosław Jałocha.
SKRÓT MECZU: kliknij w ten link.


19 bramekSzymon Zegadło (Łysica)
15 bramekNikola Pociecha (Stal), Dawid Połowniak (Stal)
10 bramekAdam Małaczek (KP KSZO 1929 II)
9 bramekZuzanna Szczerbińska (Świt), Jakub Wojkowski (Łysica)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Młodzik młodszy, gr. VI
Kolejka 9
Czarni Połaniec  0 — 3  Olimpia Pogoń Staszów12 PAŹ16:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
Trenerzy: Grzegorz Tomecki — Norbert Kula.


23 bramekAlex Maj (Czarni)
16 bramekPaweł Grosicki (Pogoń)
14 bramekBrajan Falasa (Pogoń)
10 bramekOskar Dąbek (Pogoń)
9 bramekIgor Jaros (Pogoń)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Młodzik młodszy, gr. II
1.   Spartakus 6 18 37–  5
2.   DAP Kielce 6 12 33–14
3.   Nidzianka 6 6 12–21
4.   Góral 6 0   5–47

Młodzik młodszy, gr. VI
1.   Pogoń 8 22 62–  5
2.   Czarni 8 19 47–  9
3.   Klimontowianka 8 12 24–19
4.   LZS Samborzec 8 6 11–65
5.   Piast 8 0   3–49
6.   GKS Świniary 0   – 
Młodzik młodszy, gr. V
1.   Stal 10 22 51–15
2.   KP KSZO 1929 II 10 22 38–14
3.   Łysica 10 19 40–15
4.   Łysica II 10 17 18–14
5.   Świt 10 7 14–30
6.   Wodnik 10 0   3–76
 

Komentarze
#1 | Krzyś dnia padziernik 14 2021 09:59:15
Kiedy trenerzy skończą kombinować w grupach młodzież owych, i grać starszymi zawodnikami.... Z kim nie rozmawiasz gdzieś kombinują, czy to w juniorach czy mlodzikach
#2 | beka dnia padziernik 14 2021 10:48:11
Ktoś podpowie, kierunkowy na morawy 09? Grin
#3 | :) dnia padziernik 14 2021 12:40:10
Nigdy nie skończą, poprostu trzeba sprawdzać dokumenty.
Pod warunkiem że sędzia nie pomaga znajomym klubom i przymyka oko i pomaga w oszustwie. A tak się dzieje niestety
#4 | Do 2 dnia padziernik 14 2021 14:37:33
Czy pytasz o kierunkowy do kopalni talentów
#5 | Moravia dnia padziernik 14 2021 14:43:48
To była tylko B klasa panowie. Spokojnie. ŁKS przyjechał na trening i ten trening się odbył. To wszystko.
#6 | Anonim dnia padziernik 17 2021 00:19:31
Kiedyś grupy młodzieżowe Orląt zawsze w czołówce, teraz to jest jakiś dramat, chwała się ile to grup mają ilość nie znaczy jakość, ale szkolenie młodzieży teraz a kiedyś to przepaść, raczej w klubach nacisk na zbieranie składek niż szkoleniu. Takie trochę kolejne komercyjne akademie... Ehh
Dodaj komentarz
Nick:


Potwierdzam, że chcę zamieścić powyższy komentarz.

Wiadomości
16 stycznia
15 stycznia
11 stycznia
10 stycznia
9 stycznia
4 stycznia
3 stycznia
22 grudnia
21 grudnia
19 grudnia
17 grudnia
16 grudnia
15 grudnia
13 grudnia
11 grudnia
8 grudnia
6 grudnia
5 grudnia
2 grudnia
30 listopada
25 listopada
24 listopada
21 listopada
20 listopada
19 listopada
Dziś urodziny mają
Adam Kaczmarczyk (12 lat, KKP Korona)
Mikołaj Bednarski (13 lat, KP KSZO 1929)
Aleksander Hamarneh (13 lat, Sport CK)
Bartosz Główczyński (13 lat, Partyzant)
Kacper Szałas (13 lat, Piaskowianka)
Oskar Gajda (14 lat, Orlęta)
Igor Szcześniak (15 lat, Gród)
Gabriel Walkowicz (15 lat, Zenit)
Wiktor Kubicki (16 lat, Agricola)
Patryk Małek (17 lat, Pogoń)
Kacper Nowak (18 lat, Orlęta)
Kacper Czernik (18 lat, Tęcza)
Damian Michalski (18 lat, Zenit)
Patryk Kwieciński (18 lat, Arka)
Patryk Hernik (19 lat, Spartakus)
Sebastian Rej (19 lat, ŁKS Łagów)
Mateusz Salwa (19 lat, KKP Korona)
Kacper Gwarek (19 lat, Neptun)
Mateusz Stępień (19 lat, Zryw)
Bartosz Zych (19 lat, Granat)
Wiktor Król (19 lat, Baszta)
Jakub Łokieć (20 lat, Orlicz)
Damian Curyło (20 lat, Zorza Tempo)
Wiktoria Naglarska (20 lat, KP KSZO 1929)
Paweł Pieczaba (20 lat, Naprzód)
Piotr Pieczaba (20 lat, Naprzód)
Mikołaj Przepióra (20 lat, Astra)
Paweł Wojas (20 lat, Radiator$)
Patryk Kiełbasa (21 lat, Star)
Karol Wasik (21 lat, Granat)
Jerzy Orłowski (21 lat, Świt)
Piotr Wołowski (21 lat, Zorza)
Mateusz Żaczek (22 lata, Radiator$)
Kamil Skowron (22 lata, Czarnovia)
Mateusz Kotowicz (22 lata, Vitalpol)
Rafał Strzyż (22 lata, Zenit)
Jakub Galiszewski (22 lata, Rodzina)
Karol Zieliński (22 lata, Kamienna)
Robert Ciesielski (22 lata, Baszta)
Michał Czerw (23 lata, Gród)
Maciej Głowaczewski (23 lata, Granat)
Olaf Kapa (23 lata, Sparta)
Wojciech Staciwa (23 lata, Partyzant)
Wojciech Bijak (24 lata, Victoria 2015)
Sebastian Kwiatek (24 lata, Arka)
Mateusz Pruś (24 lata, Strzelec)
Kamil Suwała (24 lata, Granat)
Krystian Boroń (25 lat, Świt)
Agnieszka Nowak (25 lat, Orlicz)
Damian Cedro (26 lat, Wicher)
Piotr Brzoski (26 lat, Wisła Junior)
Konrad Wawrzycki (26 lat, Granat)
Jakub Kiliański (26 lat, Sparta)
Mateusz Milcarz (27 lat, Czarnovia)
Aleksander Gacoń (27 lat, Agricola)
Kamil Golba (27 lat, Baszta)
Dariusz Pawlik (27 lat, Koprzywianka)
Dominik Strycharczyk (28 lat, Victoria)
Ernest Janos (28 lat, Arka)
Bartłomiej Papros (28 lat, Granat)
Maciej Jas (29 lat, Lechia)
Michał Dudek (30 lat, Płomień)
Kamil Adamczyk (30 lat, Baszta)
Wojciech Dudzik (30 lat, Victoria)
Damian Wąś (30 lat, Spartakus)
Łukasz Misiara (30 lat, Politechnika Św.)
Radosław Głowacki (31 lat, Arka)
Mariusz Korzępa (31 lat, Czarni)
Mariusz Góralski (31 lat, Łazy)
Agnieszka Michta (31 lat, Moravia)
Michał Czarnogórski (32 lata, GLKS Krasocin)
Mateusz Bednarek (32 lata, Skała)
Tomasz Szmalec (33 lata, AKS 1947)
Ariel Spadło (34 lata, Łazy)
Dawid Bogucki (34 lata, Polonia Białogon)
Łukasz Sęsoła (35 lat, Strzelec)
Mateusz Wojas (35 lat, Strzelec)
Łukasz Sęsoła (35 lat, Strzelec)
Adrian Grabarczyk (37 lat, KS Smyków)
Hubert Kazimierski (37 lat, Arka)
Przemysław Fiuk (42 lata, Polonia Białogon)
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.

Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."