Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 20

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 41,468
· Najnowszy użytkownik: oliviaex4642ggdgdrg2fdqffg3q5
Statystyki
statystyka
Zakończenie piłkarskiej jesieni

W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 785172067.


Ekstraklasa
Kolejka 17
Korona Kielce  3 — 2  Legia Warszawa25 LIS20:30
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
 
2 — 2
3 — 2
 

IV liga
Kolejka 14
Unia Sędziszów  0 — 1  Lubrzanka Kajetanów25 LIS11:00
 
0 — 1
W pierwotnym terminie (29 października, godz. 13:00) spotkanie odwołane z powodu złego stanu murawy.
Naprzód Jędrzejów  0 — 0  ŁKS Georyt Łagów25 LIS12:00
Trenerzy: Cezary OsińskiPaweł Jaworek.
W pierwotnym terminie (29 października, godz. 13:00) spotkanie odwołane z powodu złego stanu murawy.
MKS Zdrój Busko  3 — 1  GKS Nowiny25 LIS12:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
3 — 1
 
Trenerzy: Ireneusz PietrzykowskiMariusz Ludwinek.
W pierwotnym terminie (29 października, godz. 13:00) spotkanie odwołane z powodu złego stanu murawy.
Czarni Połaniec  1 — 0  Wierna Małogoszcz25 LIS12:00
1 — 0
 
Trenerzy: Piotr Mazurkiewicz, Rafał Mikoda — Mariusz Lniany, Mirosław Maj.
W pierwotnym terminie (29 października, godz. 13:00) spotkanie odwołane z powodu złego stanu murawy.
Hetman Włoszczowa  0 — 2  Olimpia Pogoń Staszów25 LIS13:00
 
0 — 1
 
0 — 2
W pierwotnym terminie (29 października, godz. 13:00) spotkanie odwołane z powodu złego stanu murawy.
Nidzianka Bieliny  0 — 2  Moravia Morawica26 LIS12:00
 
0 — 1
 
0 — 2
Trenerzy: Mariusz Arczewski — .
W 84. minucie Grzegorz Grzegorski nie wykorzystał rzutu karnego (Piotr Bera obronił).

W pierwotnym terminie (29 października, godz. 13:00) spotkanie odwołane z powodu złego stanu murawy.

27 bramekMirosław Kalista (25 + 2 k.) (Łysica)
26 bramekMateusz Fryc (Wierna, Naprzód)
24 bramekJakub Mażysz (21 + 3 k.) (Alit)
23 bramekMariusz Jaros (16 + 7 k.) (Łysica)
22 bramekDamian Skiba (Czarni)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

IV liga
1.   Czarni Połaniec 34 81 81–26 25 6 3
2.   Neptun Końskie 34 77 74–31 24 5 5
3.   MKS Zdrój Busko 34 77 76–28 24 5 5
4.   Alit Ożarów 34 58 72–49 17 7 10
5.   Naprzód Jędrzejów 34 56 52–41 16 8 10
6.   Partyzant Radoszyce 34 53 64–49 16 5 13
7.   Łysica Bodzentyn 34 53 74–65 15 8 11
8.   ŁKS Georyt Łagów 34 47 47–42 12 11 11
9.   GKS Nowiny 34 45 44–56 13 6 15
10.   Olimpia Pogoń Staszów 34 42 41–58 12 6 16
11.   Wierna Małogoszcz 34 40 40–56 11 7 16
12.   Kamienna Brody 34 39 34–39 10 9 15
13.   Lubrzanka Kajetanów 34 35 39–61 9 8 17
14.   Hetman Włoszczowa 34 35 31–52 8 11 15
15.   Unia Sędziszów 34 34 44–61 9 7 18
16.   TS 1946 Nida Pińczów 34 33 31–45 9 6 19
17.   Moravia Morawica 34 33 39–61 9 6 19
18.   Nidzianka Bieliny 34 17 33–96 4 5 25
 

Klasa okręgowa
Kolejka 12
Gród Ćmińsk  1 — 2  Stal Kunów25 LIS12:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
Trenerzy: Artur JagodzińskiJarosław Jałocha, Marcin Dynarek.
W pierwotnym terminie (29 października, godz. 13:00) spotkanie odwołane z powodu złego stanu murawy.
Orlicz Suchedniów   0 — 6  Granat Skarżysko-Kamienna26 LIS12:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
 
0 — 6
W pierwotnym terminie (29 października, godz. 13:00) spotkanie odwołane z powodu złego stanu murawy.
Star Starachowice  1 — 0  OKS Opatów26 LIS12:00
1 — 0
 
W pierwotnym terminie (29 października, godz. 13:00) spotkanie odwołane z powodu złego stanu murawy.

34 bramekBłażej Miller (33 + 1 k.) (Granat)
33 bramekMariusz Fabjański (29 + 4 k.) (Star)
28 bramekTomasz Staszewski (23 + 5 k.) (Orlicz)
22 bramekMarcin Dynarek (20 + 2 k.) (Stal)
19 bramekJacek Rożek (16 + 3 k.) (Klimontowianka)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa okręgowa
1.   Granat Skarżysko-Kamienna 30 85 116–19 28 1 1
2.   Klimontowianka Klimontów 30 65 61–30 20 5 5
3.   Star Starachowice 30 59 79–41 18 5 7
4.   Sparta Dwikozy 30 54 55–36 17 3 10
5.   Sparta Kazimierza Wielka 30 53 49–39 16 5 9
6.   Stal Kunów 30 47 65–44 13 8 9
7.   Świt Ćmielów 30 46 61–49 13 7 10
8.   Orlicz Suchedniów 30 44 70–61 13 5 12
9.   Zenit Chmielnik 30 42 40–38 12 6 12
10.   GKS Rudki 30 35 42–54 9 8 13
11.   Bucovia Bukowa 30 32 44–65 10 2 18
12.   OKS Opatów 30 32 45–60 9 5 16
13.   Piast Stopnica 30 25 34–79 7 4 19
14.   Gród Ćmińsk 30 24 43–74 6 6 18
15.   Lechia Strawczyn 30 23 46–94 6 5 19
16.   Polanie Pierzchnica 30 16 27–94 5 1 24
 

Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II
Kolejka 5
Sparta Kazimierza Wielka  1 — 8  Naprzód Jędrzejów26 LIS12:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
 
0 — 6
1 — 6
 
 
1 — 7
 
1 — 8
W pierwotnym terminie (23 września) spotkanie odwołane z powodu złego stanu murawy.

21 bramekMichał Ciosk (Piaskowianka)
16 bramekMarcin Pawłowski (11 + 5 k.) (Zenit)
13 bramekKamil Cichoński (Zenit), Ernest Banasik (12 + 1 k.) (Bucovia)
12 bramekSebastian Baran (Piaskowianka), Patryk Kuśmierek (Zenit), Krystian Bracisiewicz (8 + 4 k.) (MKS Zdrój)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II
1.   Piaskowianka Piaski 18 43 61–16 14 1 3
2.   Zenit Chmielnik 18 40 66–23 13 1 4
3.   MKS Zdrój Busko 18 40 54–22 13 1 4
4.   Naprzód Jędrzejów 18 34 64–27 10 4 4
5.   Unia Sędziszów 18 33 53–30 10 3 5
6.   Wierna Małogoszcz 18 22 43–44 7 1 10
7.   Wisła Nowy Korczyn 18 16 23–61 5 1 12
8.   Sparta Kazimierza Wielka 18 6 17–98 2 16
9.   Start Słupia Jędrzejowska 18 15 18–43 5 13
  Bucovia Bukowa 18 12 24–65 4 14
  Nidzica Dobiesławice 0   – 
  Zryw Skroniów 0   – 
 

Komentarze
#1 | Poprawka dnia listopad 23 2017 21:12:31
Naprzód-ŁKS początek również o godz 12.
#2 | obiektywny dnia listopad 23 2017 21:18:47
to są kpiny zakończenie sezonu Korona -legia --jakie zakończenie , jakiego sezonu ,nie piszcie głupot ........
#3 | zakonczenie dnia listopad 23 2017 21:32:38
marnej kopaniny.
#4 | Yeti dnia listopad 23 2017 22:35:56
Ciekawe czy tym razem sędzia Pieron dopuści do rozegrania meczu Orlicz - Granat....
#5 | os dnia listopad 24 2017 08:58:26
Orlicz Granat 4 1
#6 | Busko dnia listopad 24 2017 11:23:51
Naprzód- Łagów i Busko-Nowiny najciekawsze mecze. Trudno o faworyta spotkania
#7 | olo dnia listopad 24 2017 16:50:30
info z pierwszej ręki,po meczu z Połańcem trener Wiernej pan Lniany poda się do dymisji tak samo uczyni prezes Wiernej a zespól zostanie wycofany z 4 ligi,kłopoty finansowe
#8 | Zks dnia listopad 24 2017 17:52:22
Kupie klub pierwszo ligowy KSZO Ostrowiec mozna oferty przesylac do klubu Angry
#9 | W dnia listopad 24 2017 18:00:55
Mecz gród - stal Kunów przełożony na sobotę 12:00
#10 | Busko dnia listopad 24 2017 18:38:21
Czyżby awans do 3 ligi był pocałunkuwm śmierci, podobnie jak było z Buskiem 10 lat temu, kiedy z 3 ligi do b klasy się skończyło.Wspolczuje, to Czarnym sędziowie nie będą już musieli pomagać co ma miejsce prawie w każdym meczu.
#11 | Do busko dnia listopad 24 2017 18:55:27
Czarni sami sobie pomagają bo grają najlepszą piłkę a w dodatku dobrze wróżę na przyszłość bo mają bardzo młody zespół pełen kreatywnych i technicznych zawodników. Pozdrawiam obiektywnych Wink
#12 | busko dnia listopad 24 2017 19:37:55
Będą jacyś sędziowie?
#13 | Obsada dnia listopad 24 2017 21:10:52
Sędziów Masz już podanych. Prawie samo najlepsi na koniec Smile Brawo !!!
#14 | do 13 dnia listopad 24 2017 21:45:32
za wyjątkiem meczów Nidzianki, Ćmińska i Suchedniowa obsada bardzo przyzwoita. Nie dało się tych trzech meczów obsadzic na koniec ludzmi ktorzy cos potrafią? Byloby piękne zakonczenie sezonu Smile
#15 | Do 14 sędzia CK dnia listopad 24 2017 22:41:33
Akurat w Ćmińsku dobry doświadczony sędzia. Wiec tu się z Tobą nie zgodzę. Ciekawy jestem tylko jak poradzi sobie Detka w derbach w Suchedniowie. Same słuchawki na uszach sędziego nie robią przecież...
#16 | Irek dnia listopad 24 2017 23:20:18
Dobrze będzie Dyrektor jest wszystko Ok
#17 | Pytanie dnia listopad 25 2017 07:53:06
A gdzie sędzia Binkowski? Czy to prawda czy tylko złośliwość ludzi ktorzy o tym mówią, że ponoć podczas spotkania „talentów” sędziowskich z Polski które organizowało PZPN a na które został delegowany podczas meczu który sędziował obserwator zarzucił mu ponad.... 60 błędów? Czy to jest wogole możliwe?
#18 | statystyki sędziów 4 liga dnia listopad 25 2017 08:17:00
Licząc z tą kolejką.
Najwięcej meczów wśród sędziów głównych 4 ligi:
Kubicki 8
Leszczyński7
Wysocki 7
Moskal 7
Piekarski 7
Żołądek 6
Dywan 6
Muchacki 6
Sowiński 6
Adach 5
Sitarz A 5
Adamska 5

Najwięcej meczów wśród sędziów Do Dyspozycji Zarządu:
Mądzik 6
Górczyński 5
Jagieła 5
Śliwa A 5
Krajewski 3
Łosiak 3
Skalski 3
Sprzęczka 3
Kondrak 3
#19 | statystyki sędziów 4 liga cd dnia listopad 25 2017 08:24:27
najwięcej meczów na linii Kielce:
Śnioch 8
M.Prokop 7
Mikulski Ł 7
Dziewięcki F 6
Partyka A 6
Szynal P 6
Wiśniewski K 6
Olejarczyk 6
Woźniczka Sz 6
Buras J 5
Kaczmarczyk P 5
Szczepanik M 5
Karkut T 5
Cieślak M 4
Grzywacz 4
Jakubowski M 4
Skrzyniarz J 4
Szymczak Ł 4
Kaczmarczyk M 4
Pęcherz M 4
Rogowski J 4
Stelmaszczyk M 4
Borkowski 3
Detka D 3
Gadomski K 3
Kawiński D 3
Łukasik P 3
Michalski M 3
Mochocki D 3
Pytlos P 3
Kozieł A 3
Maj K 3
Pryt P 3
Dalach Sz 2
Kołomański P 2
Kondrak T 2
Lasota 2
Ostrowski P 2
Pisarek P 2
Sitarz K 2
Smolarczyk K 2
Witkowski P 2
Wójcik J 2
Wrona D 2
Woszczyk K 2
Chrabąszcz W 1
Jamka A 1
Kowalski R 1
Maciejewski W 1
Ozimina A 1
Prokopiuk W 1
Chrapkiewicz 1

Najwięcej meczów na linii Skarżysko:
Frączkiewicz 7
Frydryk 7
Sokołowski 6
Błach 5
Stanek 5
Chrzanowski J 3
Nowak 3
Purtak 3
Janus M 2
Michalski 2
Skalski S 2
Chrzanowska K 1

Najwięcej meczów na linii Ostrowiec:
Kaczmarski Ł 7
Kowalski P 7
Budny 6
Górczyński Sz 4
Sprzęczka 4
Żeber K 4
Zygadło M 3
Duda D 2
Krajewski 2
Zdyb 2
Kotaś M 1

Najwięcej meczów na linii Sandomierz:
Jachowski 6
Gach 5
Jaworski P 4
Szmuc 3
Bajur 2
Cena 2
Świątkiewicz 2
Barański 1
Gospodarczyk 1
Mierzwa 1
Stępień 1
#20 | statystyki sędziów okręgówki dnia listopad 25 2017 08:35:55
Najwięcej meczów wśród sędziów głównych klasy O:
Kaczmarczyk M 8
Detka D 8
Cena R 6
Jamka A 6
Chrzanowski J 6
Kowalski R 5
Michalski M 5
Sypuła P 5
Zygadło M 5
Żeber K 5
Wrona D 4

Najwięcej meczów wśród sędziów Do Dyspozycji Zarządu:
Jagieła M 6
Kandyba M 5
Budny R 2
Frydryk D 2
Łosiak M 2
Krajewski D 1
Mądzik M 1
Sprzęczka M 1
Śliwa A 1

Najwięcej meczów wśród sędziów wyższych lig:
Dywan K 5
Kubicki J 4
Muchacki D 3
Śliwa M 3
Wysocki P 3
Gawęcki D 2
Leszczyński A 2
Pieron J 2
Sowiński P 2
Szrek M 2
Adach K 1
Białacki 1
Binkowski A 1
Moskal J 1
Przyłucki K 1
Sitarz A 1
Żołądek T 1

Mecze próbne sędziów z klasy A:
Kozieł 1
Zajder 1
#21 | statystyki sędziów okręgówki 2 dnia listopad 25 2017 08:39:44
Najwięcej meczów na linii Kielce:
Pytlos P 6
Kaczmarczyk P 5
Łukasik P 5
Mikulski Ł 5
Stelmaszczyk M 5
Szynal P 5
Buras A 4
Dziewięcki F 4
Gadomski K 4
Grzywacz P 4
Karkut T 4
Kołomański P 4
Śnioch K 4
Cieślak M 3
Sitarz K 3
Woźniczka Sz 3
Zięba H 3
Cedro K 2
Dalach Sz 2
Lasota T 2
Mochocki D 2
Olejarczyk G 2
Ostrowski P 2
Pisarek P 2
Prokop M 2
Rogowski J 2
Witkowski P 2
Adach K 1
Borkowski A 1
Chrapkiewicz R 1
Detka D 1
Gawron K 1
Kondrak T 1
Kowalski R 1
Maj K 1
Ozimina A 1
Partyka A 1
Pieron J 1
Pryt P 1
Szymczak Ł 1
Śliwa M 1
Wiśniewski K 1
Wójcik B 1
Zając P 1

Najwięcej meczów na linii Skarżysko:
Stanek Ł 3
Bińkowski A 2
Frydryk D 2
Moskal 2
Nowak C 2
Sokołowski C 2
Frączkiewicz 2
Michalski P 2
Adamska A 1
Chrzanowska K 1
Czubak E 1
Janus M 1
Łosiak 1
Purtak K 1
Skalski Sł. 1

Najwięcej meczów na linii Ostrowiec:
Krajewski 9
Górczyński 6
Budny 5
Kochański 5
Kowalski P 3
Sprzęczka 3
Adamski K 2
Duda 2
Kotaś M 2
Muchacki Dam 2
Zdyb 2
Duda D 2
Kaczmarski Ł 1
Poseniak K 1

Najwięcej meczów na linii Sandomierz:
Szmuc 9
Barański 3
Sowiński 3
Jaworski 2
Przyłucki 2
Saniawa 2
Bajur M 1
Cena R 1
Dywan K 1
Jachowski 1
Jędrycha 1
Mierzwa M 1
Świątkiewicz S 1
Wasilewski K 1
Zimoląg G 1
#22 | A czy można dnia listopad 25 2017 09:22:40
prosić o statystykę ile meczów Alitu sędziowali sędziowie z Ostrowca ?
#23 | Do 22 dnia listopad 25 2017 09:30:17
Trafil w sedno !!
#24 | tos dnia listopad 25 2017 09:52:37
Tadeusz Krawiec nowym trenerem Stali Rzeszów?
#25 | Czy odsunęli dnia listopad 25 2017 10:39:39
Starachowice
#26 | statystyki dnia listopad 25 2017 10:52:47
że chce ci sie takie kłamstwa szerzyć. Prowokacja do fermentu.Oj co Wy przez zimę biedactwa będziecie robić bez komentarzy na KP?
#27 | Aa dnia listopad 25 2017 11:12:50
Jaki wynik w sędziszowie ?
#28 | Kin... dnia listopad 25 2017 11:58:56
Sedziszow 1:0 w czape
#29 | kibic dnia listopad 25 2017 12:23:09
Jaki wynik w Sędziszowie?
#30 | Busko dnia listopad 25 2017 12:47:20
40 min 0-0
#31 | Busko dnia listopad 25 2017 12:53:28
Do przerwy 0-0. Mecz walki
#32 | A dnia listopad 25 2017 13:00:52
Jaki wynik Hetnan Pogon?
#33 | naprzod dnia listopad 25 2017 13:11:09
Jak w Jędrzejowie?
#34 | jak busko dnia listopad 25 2017 13:17:36
jw
#35 | kibic dnia listopad 25 2017 13:25:09
Jaki wynik Kajetanowa?
#36 | kibic dnia listopad 25 2017 13:33:59
Unia-Lubrzanka 0:1
#37 | Busko dnia listopad 25 2017 13:35:45
0-1 bo błędzie obrony
#38 | a dnia listopad 25 2017 13:38:37
jaki wynik we Włoszczowej?
#39 | Busko dnia listopad 25 2017 13:41:05
1-1 75 min
#40 | Busko dnia listopad 25 2017 13:42:55
2-1
#41 | Kibic unii dnia listopad 25 2017 13:44:08
Unia przegrała po błędzie bramkarza i totalnym braku skuteczności.
#42 | Busko dnia listopad 25 2017 13:45:43
3-1
#43 | kibic dnia listopad 25 2017 13:48:36
jak Łagów?
#44 | a dnia listopad 25 2017 13:53:50
Hetman-Pogoń 0:0 koniec
#45 | bukmacher dnia listopad 25 2017 13:54:22
Godzina 13.50 a nie ma oficjalnego wyniku z meczu UNIA Sędziszów- LUBRZANKA Kajetanów.CZY w tej osadzie czyli wsi SĘDZISZÓW nie ma osoby czyli sołtysa która mogłaby przekazać wynik meczu;
#46 | olo dnia listopad 25 2017 13:55:38
Kogo obchodzą statystyki drukarzy nieudaczników
#47 | jak tam dnia listopad 25 2017 13:58:18
cminsk-stal kunów ?
#48 | a dnia listopad 25 2017 13:59:27
do przerwy 0:0 we Włoszcowie
#49 | Busko dnia listopad 25 2017 14:07:23
Koniec 3-1. Ostatni kwadrans to popis MKS mogli strzelić jeszcze 4 bramki. Nowiny nie istniały
#50 | kibic dnia listopad 25 2017 14:26:34
Ty Busko nie podniecaj się bo kupke zrobisz
Dodaj komentarz
Nick:


Potwierdzam, że chcę™ zamieścić‡ powyższy komentarz.

Dziś urodziny mają
Krystian Karek (10 lat, OKS Opatów)
Jan Stachera (11 lat, Victoria)
Norbert Czaja (11 lat, Zorza Tempo)
Krystian Góraś (12 lat, Alit)
Paweł Król (12 lat, Pogoń)
Piotr Wywiura (12 lat, Alit)
Olaf Sepioło (12 lat, Juventa)
Bartosz Podgórski (12 lat, Marol)
Jakub Cemerys (12 lat, KP KSZO 1929)
Bartosz Molasy (13 lat, Partyzant)
Kacper Bernacki (13 lat, Łysica)
Igor Łysakowski (13 lat, Hetman)
Alan Katerżawa (13 lat, Celsium)
Szymon Wójcik (13 lat, Nidzica)
Michał Szustak (14 lat, Partyzant)
Wiktor Błaszczyk (14 lat, MKS Zdrój)
Wojciech Matys (14 lat, Rodzina)
Mateusz Adach (14 lat, Victoria)
Bartosz Ryfka (14 lat, Alit)
Jakub Szwagierczak (14 lat, KP KSZO 1929)
Damian Śmiechowicz (14 lat, Alit)
Miłosz Kutyła (14 lat, Motor)
Dawid Dudzic (15 lat, Astra)
Mariusz Malinowski (15 lat, Juventa)
Kamil Jóźwik (15 lat, Pogoń)
Kacper Mazur (15 lat, Klimontowianka)
Dawid Karasek (15 lat, TS 1946 Nida)
Wiktoria Czekaj (15 lat, Hetmanki)
Mateusz Szymczyk (15 lat, Alit)
Kacper Maj (15 lat, KS Tarłów)
Adrian Czuba (15 lat, Piaskowianka)
Adrian Grabowski (16 lat, Orlęta)
Damian Jamorski (16 lat, Naprzód)
Mateusz Grzybowski (16 lat, Garbarnia)
Mariusz Plichta (16 lat, Korona SA)
Piotr Kaleta (17 lat, Alit)
Krzysztof Zdeb (17 lat, Wierna)
Marcin Cugier (17 lat, Polonia 1912)
Dawid Chlewicki (17 lat, Nidzianka)
Jan Leończyk (17 lat, Śląsk)
Daniel Owczarek (17 lat, Neptun)
Alan Mrozik (17 lat, Piast)
Dominik Doroz (18 lat, GKS Szydłów)
Sebastian Jaśkiewicz (18 lat, Sparta)
Jakub Kaczmarczyk (18 lat, Sparta)
Łukasz Gorgoń (18 lat, Radiator$)
Partyk Nowak (18 lat, Koprzywianka Arka)
Szymon Korniluk (18 lat, Naki)
Anna Nowicka (18 lat, Polonia)
Konrad Roda (18 lat, Olimpia)
Hubert Malara (18 lat, MKS Zdrój)
Alicja Maj (18 lat, Kamienna)
Maciej Mrożek (18 lat, MKS Zdrój)
Rafał Jaśkiewicz (18 lat, Sparta)
Michał Szaflarski (19 lat, Podhale)
Hubert Dzieciuch (19 lat, Piast)
Kamil Nowak (19 lat, Garbarnia)
Adrian Salwa (19 lat, Cukrownik)
Kamil Dziedzic (20 lat, Pogoń)
Adrian Pajączkowski (20 lat, TS 1946 Nida)
Kacper Fudalewski (20 lat, Czarni)
Jakub Grdulski (20 lat, TS 1946 Nida)
Bartosz Chruściel (20 lat, Deko)
Michał Wolinowski (20 lat, SMS Łódź)
Karol Skrzypek (21 lat, Ester)
Bartosz Placek (21 lat, Łódzki KS)
Jakub Łabuszewski (21 lat, KSZO-Junior)
Michał Madej (21 lat, Czarni)
Magdalena Malecka (21 lat, Zielonka)
Olaf Sadowski (21 lat, Juventa)
Kamil Czarnik (21 lat, Wolania)
Daniel Wandas (21 lat, Soła)
Aneta Król (22 lata, Respekt)
Paweł Kowalczyk (22 lata, Nidzianka)
Daniel Lany (23 lata, Jawornik)
Jakub Rychel (23 lata, Spartakus)
Mateusz Kobos (24 lata, Zorza Tempo)
Daniel Kusal (24 lata, OKS Opatów)
Michał Rybicki (24 lata, Piaskowianka)
Piotr Zmorzyński (24 lata, Orlęta)
Konrad Kuliszewski (24 lata, Wiślanie)
Arkadiusz Suliga (25 lat, Deko)
Karol Grochowina (25 lat, Strzelec)
Sebastian Zajęcki (25 lat, Lechia)
Arkadiusz Rogala (26 lat, Zenit)
Hubert Ściegienny (27 lat, Płomień)
Michał Wieczorek (28 lat, Bucovia)
Marcin Słomiński (28 lat, Pogoń)
Piotr Soja (28 lat, GTS Raków)
Piotr Drab (28 lat, Koprzywianka Arka)
Damian Buczkowski (28 lat, JKS 1909)
Michał Kliber (28 lat, Beskid)
Tomasz Berliński (28 lat, Czarnovia)
Grzegorz Molenda (28 lat, Wisła)
Marcin Dudała (29 lat, Wiślanie)
Mateusz Zimoląg (29 lat, GKS Obrazów)
Krzysztof Kosiński (29 lat, Politechnika Św.)
Krzysztof Wentykier (30 lat, Koprzywianka Arka)
Damian Zięba (30 lat, KS Tarłów)
Sebastian Tworek (30 lat, Sparta)
Daniel Jarosz (31 lat, Przebój)
Kamil Pocheć (32 lata, Arka)
Łukasz Sral (32 lata, Lubań)
Piotr Brzoza (33 lata, Piast)
Piotr Spałek (34 lata, KS Smyków)
Mariusz Dryja (34 lata, Gród)
Marcin Janus (38 lat, KS Kamienna W.)
Rafał Silczuk (40 lat, Victoria 2009)
Wiadomości
13 lipca
10 lipca
15 czerwca
8 czerwca
6 czerwca
2 czerwca
30 maja
26 maja
23 maja
19 maja
16 maja
15 maja
11 maja
10 maja
9 maja
5 maja
4 maja
2 maja
28 kwietnia
25 kwietnia
21 kwietnia
18 kwietnia
13 kwietnia
11 kwietnia
6 kwietnia
4 kwietnia
31 marca
30 marca
28 marca
23 marca
17 marca
16 marca
15 marca
10 marca
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.

Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."