Będziemy starali się podawać wyniki zakończonych spotkań, a także relacjonować niektóre mecze na żywo. Jeśli chcesz coś uzupełnić lub poprawić, czekamy na kontakt na naszym profilu na Facebooku lub pod numerem telefonu 791 888 818.
I liga | ||||||||
Kolejka 28 | ||||||||
Sandecja Nowy Sącz | 0 — 0 | Resovia Rzeszów | 14 KWI | 18:00 | ||||
Stadion Miejski, Niepołomice | ||||||||
Chrobry Głogów | 1 — 1 | Korona Kielce | 16 KWI | 12:40 | ||||
0 — 1 19' 1 — 1 Korona: 1 Trenerzy: Djurdjević Ivan — Ojrzyński Leszek.
|
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 29 | ||||||||
Górnik Zabrze | 1 — 3 | Lechia Gdańsk | 18 KWI | 17:30 | ||||
II liga | ||||||||
Kolejka 28 | ||||||||
Garbarnia Kraków | 1 — 2 | Lech II Poznań | 16 KWI | 17:00 | ||||
Stal Rzeszów | 1 — 2 | Ruch Chorzów | 16 KWI | 19:45 | ||||
III liga, gr. I | ||||||||
Kolejka 26 | ||||||||
Pilica Białobrzegi | 0 — 0 | ŁKS II Łódź | 16 KWI | 13:00 | ||||
26 bramek | Wojciech Białek (21 + 5 k.) (Avia) |
19 bramek | Adrian Gębalski (13 + 6 k.) (Czarni) |
16 bramek | Ezana Kahsay (Chełmianka), Marcin Stefanik (9 + 7 k.) (Siarka) |
15 bramek | Adam Imiela (9 + 6 k.) (ŁKS Łagów) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
28 bramek | Bartosz Sot (22 + 6 k.) (Granat) |
24 bramek | Bartosz Papka (23 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
22 bramek | Jakub Jaśkiewicz (15 + 7 k.) (Wierna) |
21 bramek | Kacper Wiecha (16 + 5 k.) (GKS Rudki) |
19 bramek | Paweł Rogula (Wierna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 21 | ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 5 — 2 | Unia Sędziszów | 16 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 11' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 4 — 2 5 — 2 Naprzód: 1 Unia: 1 Trenerzy: Rokicki Krystian — Opara Grzegorz.
| ||||||||
ZDJĘCIA: R. Piasecki – kliknij w ten link. | ||||||||
Bucovia Bukowa | 2 — 3 | Hetman Włoszczowa | 16 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 28' 0 — 3 33' 1 — 3 2 — 3 Bucovia: 12 Hetman: 1 Trenerzy: Kruk Piotr — Wójcik Hubert.
| ||||||||
ARTYKUŁ: kliknij w ten link. | ||||||||
Orlęta Kielce | 7 — 0 | Nida Oksa | 16 KWI | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 Orlęta: 1 Nida: 1 Trenerzy: Kołodziejczyk Tomasz — Lichosik Karol.
| ||||||||
Stal Kunów | 2 — 1 | Wicher Miedziana Góra | 16 KWI | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 51' Stal: 12 Wicher: 92 Trenerzy: Dynarek Marcin — Chrzanowski Damian.
| ||||||||
Góral Górno | 3 — 1 | Piaskowianka Piaski | 16 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Góral: 1 Piaskowianka: 80 Trenerzy: Piotrowicz Damian — Pełka Mikołaj.
| ||||||||
Sparta Dwikozy | 1 — 3 | Świt Ćmielów | 16 KWI | 16:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 49' 0 — 3 1 — 3 Sparta: 33 Świt: 33 Trenerzy: Kuranty Jacek — Wróbel Marcin.
| ||||||||
Piast Stopnica | 1 — 1 | OKS Opatów | 16 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 88' Piast: 1 OKS Opatów: 12 Trenerzy: Skiba Sławomir — Klepacz Grzegorz.
| ||||||||
Gród Ćmińsk | 0 — 1 | Zenit Chmielnik | 16 KWI | 16:00 | ||||
0 — 1 Gród: 1 Zenit: 1 Trenerzy: Wijas Paweł — Rot Jerzy.
|
Klasa okręgowa, Radom | ||||||||
Kolejka 20 | ||||||||
Powiślanka Lipsko | 2 — 0 | KS Warka | 15 KWI | 17:30 | ||||
Proch Pionki | 3 — 0 | Oronka Orońsko | 16 KWI | 11:00 | ||||
33 bramek | Marcin Dynarek (31 + 2 k.) (Stal) |
29 bramek | Robert Radek (28 + 1 k.) (Góral) |
27 bramek | Rafał Krzysztofik (22 + 5 k.) (Piaskowianka) |
26 bramek | Krystian Moskal (23 + 3 k.) (Orlęta) |
21 bramek | Bartłomiej Równicki (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 17 | ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 6 — 0 | Tęcza Gowarczów | 16 KWI | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Sokół: 1 Tęcza: 1 Trenerzy: Śladkowski Marcin — Skowron Paweł.
| ||||||||
SKRÓT MECZU: kliknij w ten link. | ||||||||
Radiator$ Stąporków | 0 — 2 | Victoria Mniów | 16 KWI | 12:00 | ||||
0 — 1 12' 0 — 2 56' Radiator$: 1 Victoria: 31 Trenerzy: Jedynak Sławomir — Dejworek Piotr.
| ||||||||
Orlicz II Suchedniów | 7 — 2 | Samson Samsonów | 16 KWI | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 5 — 2 6 — 2 7 — 2 Orlicz II: 1 Samson: 69 Trenerzy: Kabała Rajmund — Pawlik Jacek.
| ||||||||
Skała Tumlin | 0 — 3 | Polonia Białogon Kielce | 16 KWI | 12:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 Skała: 94 Polonia Białogon: 12 Trenerzy: Górecki Dariusz — Kasperek Piotrek.
| ||||||||
MSS-Klonówka Masłów | 2 — 1 | Lechia Strawczyn | 16 KWI | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 38' 2 — 1 MSS-Klonówka: 12 Lechia: 1 Trenerzy: Janicki Karol — Łebek Daniel.
| ||||||||
Partyzant Radoszyce | 5 — 1 | ULKS Łączna | 16 KWI | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 Partyzant: 12 ULKS Łączna: 31 Trenerzy: Niemiec Marcin — Żmijewski Tadeusz.
| ||||||||
Astra Piekoszów | 1 — 1 | KS Smyków | 16 KWI | 12:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 Astra: 12 KS Smyków: 12 Trenerzy: Sadko Tomasz — Zbróg Damian.
| ||||||||
SKRÓT MECZU: kliknij w ten link. |
23 bramek | Grzegorz Grzegorski (21 + 2 k.) (Polonia Białogon) |
22 bramek | Marcin Supierz (21 + 1 k.) (MSS-Klonówka) |
20 bramek | Karol Piwowarczyk (18 + 2 k.) (Samson) |
16 bramek | Sebastian Wijas (Sokół) |
15 bramek | Sebastian Blicharski (Astra), Marcin Snoch (Sokół) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 14 | ||||||||
Partyzant Wodzisław | 1 — 5 | Zorza Tempo Pacanów | 16 KWI | 12:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 21' 1 — 3 41' 1 — 4 60' 1 — 5 65' Partyzant: 12 Zorza Tempo: 12 Trenerzy: Gardiew Tomasz — Konat Rafał.
| ||||||||
Zieleń Żelisławice | 0 — 1 | Gród Wiślica | 16 KWI | 12:00 | ||||
0 — 1 90+3' Zieleń: 26 Gród: 1 Kartki także: Hubert Polaczyk 90'. Trenerzy: Józefowski Karol — Maj Kamil.
| ||||||||
LKS Bolmin | 4 — 0 | Dąb Nagłowice | 16 KWI | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 LKS Bolmin: 12 Dąb: 47 Trenerzy: Hańćko Tomasz — Szota Radosław.
| ||||||||
Fotorelacja ze spotkania dostępna tutaj. | ||||||||
Start Słupia Jędrzejowska | 0 — 2 | GKS Imielno | 16 KWI | 12:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 60' Start: 69 GKS Imielno: 27 Trenerzy: Koprowski Adrian — Ciekalski Robert.
| ||||||||
RELACJA NA ŻYWO: kliknij w ten link. | ||||||||
Victoria 2015 Skalbmierz | 4 — 0 | GKS Kluczewsko | 16 KWI | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Victoria 2015: 12 GKS Kluczewsko: 12 Trenerzy: Łakota Łukasz — Dąbrowski Dariusz.
| ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 5 — 1 | Zryw Skroniów | 16 KWI | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 66' 4 — 1 5 — 1 Wisła: 1 Zryw: 12 Trenerzy: Misiewicz Łukasz — Łoboda Robert.
|
20 bramek | Adrian Koprowski (Start), Kamil Woliński (18 + 2 k.) (GKS Imielno) |
17 bramek | Kamil Maj (Victoria 2015) |
16 bramek | Mateusz Kądzielski (Victoria 2015), Damian Waligóra (LKS Bolmin) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. III | ||||||||
Kolejka 14 | ||||||||
Nidzianka Bieliny | 1 — 1 | LZS Samborzec | 16 KWI | 11:00 | ||||
Łagów | ||||||||
1 — 0 1 — 1 81' Nidzianka: 1 LZS Samborzec: 99 Trenerzy: Pindral Mateusz — Burakowski Mateusz.
| ||||||||
GKS Świniary | 0 — 5 | Arka Pawłów | 16 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 23' 0 — 2 42' 0 — 3 70' 0 — 4 75' 0 — 5 90' GKS Świniary: 18 Arka: 26 Trenerzy: Krawczyk Dariusz — Kalista Mirosław.
| ||||||||
ZDJĘCIA: Natalia Gładysz – kliknij w ten link. | ||||||||
SKRÓT MECZU: kliknij w ten link. | ||||||||
Kamienna Brody | 5 — 1 | Baszta Rytwiany | 16 KWI | 12:00 | ||||
0 — 1 21' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 Kamienna: 1 Baszta: 12 Trenerzy: Wójtowicz Tomasz — Sitek Tomasz.
| ||||||||
Piast Osiek | 3 — 1 | GKS Obrazów | 16 KWI | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 65' 2 — 1 3 — 1 Piast: 1 GKS Obrazów: 1 Trenerzy: Kiciński Tomasz — Lipiec Damian.
| ||||||||
Zryw Zbigniewice | 0 — 1 | KS Tarłów | 16 KWI | 13:30 | ||||
0 — 1 48' Zryw: 1 KS Tarłów: 1 Trenerzy: Rączkowski Jacek — Lipowski Jarosław.
|
44 bramek | Mirosław Kalista (Arka) |
21 bramek | Rafał Kaśniewski (GKS Obrazów) |
20 bramek | Damian Mądry (19 + 1 k.) (LZS Samborzec) |
16 bramek | Robert Misiak (Piast) |
12 bramek | Jan Szymański (Kamienna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 14 | ||||||||
Moravia II Morawica | 4 — 1 | OKS Instal Michałów Starachowice | 16 KWI | 10:30 | ||||
0 — 1 35' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 Moravia II: 1 Instal: 1 Trenerzy: Detka Damian — Koprowski Kamil.
| ||||||||
GLKS Fałków | 0 — 1 | Czarnovia Kielce | 16 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 GLKS Fałków: 1 Czarnovia: 12 Trenerzy: Jarząb Kamil — Trela Mariusz.
| ||||||||
Sparta Strawczynek | 2 — 2 | Zryw Łopuszno | 16 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 45+2' 2 — 1 2 — 2 90' Sparta: 1 Zryw: 1 Trenerzy: Picheta Jacek — Zagurowski Bartosz.
| ||||||||
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 2 — 1 | Polanie Pierzchnica | 16 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 90' Politechnika Św.: 1 Polanie: 1 Trenerzy: Obarzanek Artur — Staszewski Michal.
| ||||||||
Płomień Wólka Kłucka | 5 — 1 | KS Kamienna Wola | 16 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 4 — 1 5 — 1 Płomień: 1 KS Kamienna W.: 1 Trenerzy: Szczurek Jarosław — Boruń Zbigniew.
| ||||||||
Granat Borki | 1 — 1 | Top-Spin Promnik | 16 KWI | 14:00 | ||||
0 — 1 63' 1 — 1 Granat: 17 Top-Spin: 12 Trenerzy: Jas Krystian — Wąsowicz Marcin.
|
34 bramek | Kamil Koprowski (Instal) |
20 bramek | Michał Staszewski (Polanie) |
18 bramek | Krystian Kmiecik (Sparta), Tomasz Resiak (Zryw) |
15 bramek | Kamil Marek (14 + 1 k.) (Czarnovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
Nida Sobków | 5 — 2 | Unia Małogoszcz | 16 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 5 — 2 Nida: 98 Unia: 1 Trenerzy: Ślusarczyk Tomasz — Jarmuda Sławomir.
| ||||||||
GKS Solec-Zdrój | 4 — 6 | Nidzica Dobiesławice | 16 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 9' 1 — 1 1 — 2 35' 1 — 3 47' 2 — 3 2 — 4 76' 3 — 4 3 — 5 90+2' 4 — 5 4 — 6 90+4' GKS Solec-Zdrój: 1 Nidzica: 1 Trenerzy: Ból Augustyn — Czajka Paweł.
| ||||||||
Deko Włoszczowa | 2 — 1 | Strzelec Chroberz | 16 KWI | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 Deko: 1 Strzelec: 12 Trenerzy: Kosowski Włodzimierz — Czyszczoń Tomasz.
| ||||||||
RELACJA NA ŻYWO: kliknij w ten link. |
18 bramek | Paweł Czajka (Nidzica), Dominik Jaworski (Nidzica) |
13 bramek | Mateusz Godzic (12 + 1 k.) (Strzelec) |
12 bramek | Hubert Gajek (Vitalpol) |
10 bramek | Patryk Gajek (Vitalpol), Hubert Pietras (Nidzica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
Stal II Kunów | 0 — 1 | FKS Łazy Starachowice | 16 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 Stal II: 97 Łazy: 75 Trenerzy: Jałocha Jarosław — Drabik Bartłomiej.
| ||||||||
GTS Raków | 2 — 3 | Ester Wojciechowice | 16 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 32' 1 — 1 1 — 2 51' 2 — 2 2 — 3 74' GTS Raków: 1 Ester: 12 Trenerzy: Baran Janusz — Paszyński Piotr.
| ||||||||
Cukrownik Włostów | 3 — 2 | Wodnik Styków | 16 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 39' 3 — 1 3 — 2 73' Cukrownik: 1 Wodnik: 1 Trenerzy: Dywan Andrzej — .
| ||||||||
GKS Iwaniska | 2 — 6 | Marol Jacentów | 16 KWI | 16:00 | ||||
0 — 1 23' 0 — 2 0 — 3 48' 1 — 3 2 — 3 2 — 4 2 — 5 2 — 6 85' GKS Iwaniska: 1 Marol: 1 Trenerzy: Tomaszewski Konrad — Koterbski Mateusz.
|
28 bramek | Daniel Kuciński (Agricola) |
22 bramek | Przemysław Kot (GKS Iwaniska, Agricola) |
17 bramek | Mariusz Fabjański (Łazy) |
16 bramek | Mateusz Koterbski (Marol), Szymon Michta (Łazy) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
II liga kobiet, gr. południowa | ||||||||
Kolejka 16 | ||||||||
Bielawianka Bielawa | 7 — 0 | KSP Kielce | 16 KWI | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 Bielawianka: 1 KSP Kielce: 1 Kartki także: Julia Iwaniec 88'. Trenerzy: Głogowski Sebastian — Tekiel Łukasz.
| ||||||||
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola | 1 — 4 | Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | 16 KWI | 16:00 | ||||
0 — 1 28' 0 — 2 0 — 3 70' 1 — 3 1 — 4 90+2' Pogoń-Ekolog: 12 Ostrovia 1909: 1 Trenerzy: Kochelak Krzysztof — Pawlak Łukasz. | ||||||||
Sokół Kolbuszowa Dolna | 2 — 2 | Śląsk II Wrocław | 19 KWI | 17:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 54' 2 — 2 Sokół: 1 Śląsk II: 1 Trenerzy: Grabiec Tomasz — Koziarska Monika.
|
27 bramek | Zuzanna Węglarz (Respekt) |
25 bramek | Karolina Tylak (Bielawianka) |
14 bramek | Katarzyna Brzeska (Bielawianka) |
13 bramek | Małgorzata Knuła (Ostrovia 1909) |
12 bramek | Maria Dziadkowiec (Respekt), Małgorzata Kot (Sokół), Maja Oleszczuk (KKP Unia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
CLJ U-15, gr. D, kobiety | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
UKS 3 Staszkówka-Jelna | 0 — 4 | Wisła Brzeźnica | 19 KWI | 12:00 | ||||
0 — 1 13' 0 — 2 15' 0 — 3 16' 0 — 4 64' UKS 3: 2 Wisła: 1 Trenerzy: Brdej Klaudia — Żądło Andrzej. | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Beniaminek Krosno | 3 — 1 | Wisła Brzeźnica | 16 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 78' Beniaminek: 1 Wisła: 1 Trenerzy: Porcek Łukasz — Żądło Andrzej. |
11 bramek | Emilia Kościelniak (FS Academy) |
10 bramek | Maja Ostaszewska (Resovia) |
9 bramek | Maja Wypych (Górnik) |
8 bramek | Julia Ostrowska (Wisła) |
7 bramek | Daria Cwynar (Beniaminek), Wiktoria Skrzypczak (Górnik) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|