Jestem na urlopie — informacje mogą pojawiać się z opóźnieniem. Proszę o wyrozumiałość.
Będziemy starali się podawać wyniki zakończonych spotkań, a także relacjonować niektóre mecze na żywo. Jeśli chcesz coś uzupełnić lub poprawić, czekamy na kontakt na naszym profilu na Facebooku lub pod numerem telefonu 791 888 818.
I liga | ||||||||
Kolejka 33 | ||||||||
Korona Kielce | 1 — 2 | GKS Katowice | 14 MAJ | 12:40 | ||||
0 — 1 43' 0 — 2 48' 1 — 2 Korona: 1 Trenerzy: Ojrzyński Leszek — Górak Rafał.
|
III liga, gr. I | ||||||||
Kolejka 32 | ||||||||
Legia II Warszawa | 4 — 1 | Jagiellonia II Białystok | 14 MAJ | 12:00 | ||||
Legia Training Center, Urszulin | ||||||||
Pelikan Łowicz | 3 — 0 | Wissa Szczuczyn | 15 MAJ | 12:00 | ||||
26 bramek | Wojciech Białek (21 + 5 k.) (Avia) |
19 bramek | Adrian Gębalski (13 + 6 k.) (Czarni) |
16 bramek | Ezana Kahsay (Chełmianka), Marcin Stefanik (9 + 7 k.) (Siarka) |
15 bramek | Adam Imiela (9 + 6 k.) (ŁKS Łagów) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
IV liga, łódzkie | ||||||||
Kolejka 28 | ||||||||
KS Paradyż | 0 — 3 | Widzew II Łódź | 14 MAJ | 17:00 | ||||
28 bramek | Bartosz Sot (22 + 6 k.) (Granat) |
24 bramek | Bartosz Papka (23 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
22 bramek | Jakub Jaśkiewicz (15 + 7 k.) (Wierna) |
21 bramek | Kacper Wiecha (16 + 5 k.) (GKS Rudki) |
19 bramek | Paweł Rogula (Wierna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 25 | ||||||||
Gród Ćmińsk | 1 — 3 | Góral Górno | 14 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 55' 1 — 2 1 — 3 90+4' Gród: 1 Góral: 1 Trenerzy: Wijas Paweł — Piotrowicz Damian.
| ||||||||
SKRÓT MECZU: kliknij w ten link. | ||||||||
W 74. minucie Łukasz Kraj (Góral Górno) nie wykorzystał rzutu karnego (Dariusz Boroń obronił). | ||||||||
Świt Ćmielów | 0 — 0 | OKS Opatów | 14 MAJ | 15:00 | ||||
Świt: 33 OKS Opatów: 1 Trenerzy: Wróbel Marcin — Klepacz Grzegorz.
| ||||||||
Unia Sędziszów | 2 — 2 | Wicher Miedziana Góra | 15 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 2 — 2 Unia: 1 Wicher: 99 Trenerzy: Opara Grzegorz — Chrzanowski Damian.
| ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 0 — 0 | Zenit Chmielnik | 15 MAJ | 17:00 | ||||
Naprzód: 1 Zenit: 1 Trenerzy: Rokicki Krystian — Ozóg Radosław.
| ||||||||
ZDJĘCIA: Radosław Piasecki – kliknij w ten link. | ||||||||
Piast Stopnica | 0 — 1 | Hetman Włoszczowa | 15 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 90+1' Piast: 1 Hetman: 1 Kartki także: Jakub Mikoda 64'. Trenerzy: Rajca Piotr — Kośmider Mariusz.
| ||||||||
Od 90. minuty Mikołaj Guca w bramce Piasta. | ||||||||
Sparta Dwikozy | 1 — 0 | Piaskowianka Piaski | 15 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 Sparta: 1 Piaskowianka: 1 Trenerzy: Kuranty Jacek — Pełka Mikołaj.
| ||||||||
Stal Kunów | 8 — 1 | Nida Oksa | 15 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 8 — 1 90+1' Stal: 1 Nida: 1 Trenerzy: Dynarek Marcin — Lichosik Karol.
| ||||||||
ZDJĘCIA: Marcin Słoka – kliknij w ten link. | ||||||||
W 20. minucie Marcin Dynarek (Stal) nie wykorzystał rzutu karnego. | ||||||||
Bucovia Bukowa | 1 — 4 | Orlęta Kielce | 15 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 15' 0 — 4 19' 1 — 4 Bucovia: 1 Orlęta: 12 Trenerzy: Kruk Piotr — Kołodziejczyk Tomasz.
|
Klasa okręgowa, Radom | ||||||||
Kolejka 25 | ||||||||
Orzeł Wierzbica | 8 — 0 | SKS Potworów | 14 MAJ | 11:00 | ||||
Drogowiec Jedlińsk | 4 — 0 | Mazowsze Grójec | 14 MAJ | 16:00 | ||||
33 bramek | Marcin Dynarek (31 + 2 k.) (Stal) |
29 bramek | Robert Radek (28 + 1 k.) (Góral) |
27 bramek | Rafał Krzysztofik (22 + 5 k.) (Piaskowianka) |
26 bramek | Krystian Moskal (23 + 3 k.) (Orlęta) |
21 bramek | Bartłomiej Równicki (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 21 | ||||||||
Tęcza Gowarczów | 2 — 3 | ULKS Łączna | 15 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 70' 1 — 2 75' 1 — 3 77' 2 — 3 Tęcza: 12 ULKS Łączna: 1 Kartki także: Tomasz Trawiński 39' — . Trenerzy: Skowron Paweł — Żmijewski Tadeusz.
| ||||||||
MSS-Klonówka Masłów | 3 — 2 | Astra Piekoszów | 15 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 21' 2 — 1 3 — 1 3 — 2 MSS-Klonówka: 12 Astra: 12 Trenerzy: Janicki Karol — Sadko Tomasz.
| ||||||||
Skała Tumlin | 0 — 3 | Partyzant Radoszyce | 15 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 41' 0 — 3 81' Skała: 1 Partyzant: 12 Trenerzy: Górecki Dariusz — Niemiec Marcin.
| ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 3 — 0 | Lechia Strawczyn | 15 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Sokół: 1 Lechia: 1 Trenerzy: Bodzioch Marcin — Łebek Daniel.
| ||||||||
SKRÓT MECZU: SokółTV – kliknij w ten link. | ||||||||
Radiator$ Stąporków | 0 — 1 | Polonia Białogon Kielce | 15 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 85' Radiator$: 12 Polonia Białogon: 1 Trenerzy: Jedynak Sławomir — Kasperek Piotrek.
| ||||||||
Samson Samsonów | 0 — 3 | Victoria Mniów | 15 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 85' Samson: 69 Victoria: 1 Trenerzy: Pawlik Jacek — Dejworek Piotr.
| ||||||||
Orlicz II Suchedniów | 3 — 1 | KS Smyków | 15 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 53' 3 — 1 Orlicz II: 1 KS Smyków: 12 Trenerzy: Kabała Rajmund — Mech Kamil.
|
23 bramek | Grzegorz Grzegorski (21 + 2 k.) (Polonia Białogon) |
22 bramek | Marcin Supierz (21 + 1 k.) (MSS-Klonówka) |
20 bramek | Karol Piwowarczyk (18 + 2 k.) (Samson) |
16 bramek | Sebastian Wijas (Sokół) |
15 bramek | Sebastian Blicharski (Astra), Marcin Snoch (Sokół) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 18 | ||||||||
Zieleń Żelisławice | 0 — 4 | Dąb Nagłowice | 14 MAJ | 13:00 | ||||
0 — 1 24' 0 — 2 30' 0 — 3 35' 0 — 4 80' Zieleń: 12 Dąb: 47 Trenerzy: józefowski karol — Szota Radosław.
| ||||||||
Start Słupia Jędrzejowska | 0 — 3 | Victoria 2015 Skalbmierz | 14 MAJ | 16:00 | ||||
0 — 1 9' 0 — 2 44' 0 — 3 85' Start: 69 Victoria 2015: 12 Trenerzy: — Łakota Łukasz.
| ||||||||
Partyzant Wodzisław | 1 — 1 | Zryw Skroniów | 14 MAJ | 16:00 | ||||
0 — 1 21' 1 — 1 Partyzant: 92 Zryw: 1 Trenerzy: Gardiew Tomasz — Walczyński Włodzimierz.
| ||||||||
LKS Bolmin | 0 — 2 | Wisła Nowy Korczyn | 15 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 18' 0 — 2 61' LKS Bolmin: 12 Wisła: 1 Trenerzy: Hańćko Tomasz — Misiewicz Łukasz.
| ||||||||
Gród Wiślica | 0 — 0 | GKS Kluczewsko | 15 MAJ | 15:00 | ||||
Gród: 1 GKS Kluczewsko: 1 Trenerzy: Maj Kamil — Dąbrowski Dariusz.
| ||||||||
Zorza Tempo Pacanów | 2 — 3 | GKS Imielno | 15 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 21' 0 — 3 70' 1 — 3 2 — 3 Zorza Tempo: 1 GKS Imielno: 27 Trenerzy: Konat Rafał — Ciekalski Robert.
|
20 bramek | Adrian Koprowski (Start), Kamil Woliński (18 + 2 k.) (GKS Imielno) |
17 bramek | Kamil Maj (Victoria 2015) |
16 bramek | Mateusz Kądzielski (Victoria 2015), Damian Waligóra (LKS Bolmin) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. III | ||||||||
Kolejka 18 | ||||||||
Piast Osiek | 0 — 2 | KS Tarłów | 14 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 Piast: 12 KS Tarłów: 1 Trenerzy: Kiciński Tomasz — Lipowski Jarosław.
| ||||||||
ZDJĘCIA: kliknij w ten link. | ||||||||
Zryw Zbigniewice | 1 — 3 | Nidzianka Bieliny | 14 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 61' 1 — 3 79' Zryw: 1 Nidzianka: 88 Trenerzy: Rączkowski Jacek — Pindral Mateusz.
| ||||||||
GKS Obrazów | 0 — 3 | Baszta Rytwiany | 15 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 75' GKS Obrazów: 1 Baszta: 12 Trenerzy: Lipiec Damian — Zapalec Arkadiusz.
| ||||||||
UKS Baćkowice | 1 — 4 | Kamienna Brody | 15 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 68' 1 — 3 72' 1 — 4 90' UKS Baćkowice: 1 Kamienna: 1 Trenerzy: Chruściel Grzegorz — Wójtowicz Tomasz.
| ||||||||
GKS Świniary | 2 — 0 | LZS Samborzec | 15 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 GKS Świniary: 12 LZS Samborzec: 99 Trenerzy: Krawczyk Dariusz — Burakowski Mateusz.
| ||||||||
Arka Pawłów | 11 — 0 | Koprzywianka Koprzywnica | 15 MAJ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 11 — 0 Arka: 26 Koprzywianka: 1 Trenerzy: Kalista Mirosław — Gawroński Wojciech.
| ||||||||
ZDJĘCIA: Marcin Słoka – kliknij w ten link. |
44 bramek | Mirosław Kalista (Arka) |
21 bramek | Rafał Kaśniewski (GKS Obrazów) |
20 bramek | Damian Mądry (19 + 1 k.) (LZS Samborzec) |
16 bramek | Robert Misiak (Piast) |
12 bramek | Jan Szymański (Kamienna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 18 | ||||||||
Granat Borki | 10 — 2 | Płomień Wólka Kłucka | 13 MAJ | 19:30 | ||||
0 — 1 4' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 5 — 2 53' 6 — 2 7 — 2 8 — 2 9 — 2 10 — 2 Granat: 26 Płomień: 22 Trenerzy: Jas Krystian — Szczurek Jarosław.
| ||||||||
GLKS Fałków | 3 — 0 | KS Kamienna Wola | 14 MAJ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 GLKS Fałków: 1 KS Kamienna W.: 1 Trenerzy: Jarząb Kamil — Boruń Zbigniew.
| ||||||||
Moravia II Morawica | 6 — 0 | Top-Spin Promnik | 14 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Moravia II: 12 Top-Spin: 12 Trenerzy: Detka Damian — Wasowicz Marcin.
| ||||||||
OKS Instal Michałów Starachowice | 1 — 5 | Polanie Pierzchnica | 15 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 5' 1 — 1 1 — 2 1 — 3 45' 1 — 4 1 — 5 82' Instal: 1 Polanie: 1 Trenerzy: Koprowski Kamil — Staszewski Michal.
| ||||||||
Czarnovia Kielce | 2 — 2 | Zryw Łopuszno | 15 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 12' 2 — 1 2 — 2 84' Czarnovia: 1 Zryw: 1 Trenerzy: Trela Mariusz — Zagurowski Bartosz.
| ||||||||
Sparta Strawczynek | 3 — 1 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 15 MAJ | 14:00 | ||||
Promnik | ||||||||
1 — 0 1 — 1 28' 2 — 1 3 — 1 Sparta: 1 Politechnika Św.: 1 Trenerzy: Tkaczyk Mateusz — Obarzanek Artur.
|
34 bramek | Kamil Koprowski (Instal) |
20 bramek | Michał Staszewski (Polanie) |
18 bramek | Krystian Kmiecik (Sparta), Tomasz Resiak (Zryw) |
15 bramek | Kamil Marek (14 + 1 k.) (Czarnovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
MGTS Działoszyce | 0 — 2 | Unia Małogoszcz | 15 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 6' 0 — 2 90+1' MGTS Działoszyce: 18 Unia: 1 Trenerzy: Banaszek Robert — Jarmuda Sławomir.
| ||||||||
Deko Włoszczowa | 2 — 0 | LZS Czarnocin | 15 MAJ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Deko: 1 LZS Czarnocin: 1 Trenerzy: Kosowski Włodzimierz — Jajeśniak Łukasz.
| ||||||||
Jawornik Gorzków | 3 — 0 | GKS Solec-Zdrój | 15 MAJ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Jawornik: 1 GKS Solec-Zdrój: 1 Trenerzy: Sender Andrzej — Ból Augustyn.
| ||||||||
ARTYKUŁ: fanpage GKS-u – kliknij w ten link. | ||||||||
Strzelec Chroberz | 5 — 1 | Nidzica Dobiesławice | 15 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 42' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 Strzelec: 12 Nidzica: 5 Trenerzy: Czyszczoń Tomasz — Czajka Paweł.
| ||||||||
ZDJĘCIA: kliknij w ten link. | ||||||||
ZDJĘCIA: kliknij w ten link. | ||||||||
SKRÓT MECZU: kliknij w ten link. |
18 bramek | Paweł Czajka (Nidzica), Dominik Jaworski (Nidzica) |
13 bramek | Mateusz Godzic (12 + 1 k.) (Strzelec) |
12 bramek | Hubert Gajek (Vitalpol) |
10 bramek | Patryk Gajek (Vitalpol), Hubert Pietras (Nidzica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
FKS Łazy Starachowice | 10 — 2 | Wodnik Styków | 14 MAJ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 27' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 4 — 2 62' 5 — 2 6 — 2 7 — 2 8 — 2 9 — 2 10 — 2 Łazy: 75 Wodnik: 1 Trenerzy: Drabik Bartłomiej — Gadecki Piotr.
| ||||||||
GKS Iwaniska | 2 — 3 | Cukrownik Włostów | 14 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 10' 1 — 1 1 — 2 55' 1 — 3 2 — 3 GKS Iwaniska: 1 Cukrownik: 1 Trenerzy: Tomaszewski Konrad — Dywan Andrzej.
| ||||||||
Marol Jacentów | 1 — 2 | Agricola Łoniów | 14 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 28' 1 — 1 1 — 2 44' Marol: 1 Agricola: 1 Trenerzy: Koterbski Mateusz — Zaliński Maciej.
| ||||||||
Ester Wojciechowice | 2 — 6 | Stal II Kunów | 15 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 20' 0 — 2 21' 1 — 2 1 — 3 30' 1 — 4 32' 2 — 4 2 — 5 44' 2 — 6 72' Ester: 12 Stal II: 12 Trenerzy: Paszyński Piotr — Jałocha Jarosław.
|
28 bramek | Daniel Kuciński (Agricola) |
22 bramek | Przemysław Kot (GKS Iwaniska, Agricola) |
17 bramek | Mariusz Fabjański (Łazy) |
16 bramek | Mateusz Koterbski (Marol), Szymon Michta (Łazy) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
II liga kobiet, gr. południowa | ||||||||
Kolejka 20 | ||||||||
Prądniczanka Kraków | 1 — 3 | Sokół Kolbuszowa Dolna | 14 MAJ | 12:30 | ||||
0 — 1 31' 0 — 2 37' 0 — 3 80' 1 — 3 Prądniczanka: 22 Sokół: 1 Trenerzy: Sędor Piotr — Grabiec Tomasz.
| ||||||||
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | 1 — 1 | Wanda Kraków | 14 MAJ | 16:00 | ||||
Janków Przygodzki | ||||||||
0 — 1 40' 1 — 1 Ostrovia 1909: 12 Wanda: 36 Trenerzy: Pawlak Łukasz — Szot Krzysztof. | ||||||||
Podgórze Kraków | 0 — 1 | KKP Unia Lublin | 14 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 12' Podgórze: 12 KKP Unia: 1 Trenerzy: Sołtysińska Katarzyna — Przewłoka Dominika. | ||||||||
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola | 2 — 5 | Respekt Myślenice | 15 MAJ | 16:00 | ||||
0 — 1 12' 0 — 2 15' 0 — 3 20' 1 — 3 1 — 4 31' 1 — 5 60' 2 — 5 Pogoń-Ekolog: 12 Respekt: 96 Trenerzy: Kochelak Krzysztof — Senderski Przemysław. | ||||||||
KSP Kielce | 0 — 1 | Śląsk II Wrocław | 15 MAJ | 17:00 | ||||
Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta | ||||||||
0 — 1 10' KSP Kielce: 1 Śląsk II: 12 Trenerzy: Tekiel Łukasz — Koziarska Monika.
|
27 bramek | Zuzanna Węglarz (Respekt) |
25 bramek | Karolina Tylak (Bielawianka) |
14 bramek | Katarzyna Brzeska (Bielawianka) |
13 bramek | Małgorzata Knuła (Ostrovia 1909) |
12 bramek | Maria Dziadkowiec (Respekt), Małgorzata Kot (Sokół), Maja Oleszczuk (KKP Unia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga kobiet | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
eSKa Skarżysko-Kamienna | 3 — 0 | Wisła Nowy Korczyn | ||||||
Hetmanki Włoszczowa | 0 — 6 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 15 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 44' 0 — 3 0 — 4 72' 0 — 5 76' 0 — 6 80+1' Hetmanki: 12 KP KSZO 1929: 1 Trenerzy: Ochenduszka Mariusz — Kroczek Szymon.
| ||||||||
Top-Spin Promnik | 1 — 13 | KSP II Kielce | 15 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 11' 0 — 2 17' 0 — 3 0 — 4 21' 0 — 5 23' 0 — 6 25' 0 — 7 26' 0 — 8 31' 0 — 9 49' 0 — 10 54' 0 — 11 57' 0 — 12 67' 1 — 12 1 — 13 Top-Spin: 1 KSP II: 33 Trenerzy: Brudziński Arkadiusz — Czerwiak Monika.
|
26 bramek | Patrycja Szymańska (KP KSZO 1929) |
23 bramek | Wiktoria Latała (KP KSZO 1929) |
15 bramek | Beata Pietrzyk (KSP II) |
5 bramek | Patrycja Ślizak (KSP II) |
4 bramki | Angelika Czeszek (Top-Spin), Małgorzata Kowalczyk (Hetmanki), Maja Zawolik (KP KSZO 1929) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|