Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2024

Morawicka LF
Włoszczowska LPNH
Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, ŚLJS, makro,
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C;
  wiosna, gr.: A, B, C.
  ŚLTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLM2 gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18.
    CLJ U-16.
    Puchar Polski.

2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makr.;
  ŚLJS 1, wiosna,
  ŚLJS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, bar., fin.;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.),
    wiosna, bar., fin.;
  ŚLTS 1, wiosna,
  ŚLTS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, wiosna,
  ŚLTM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, wiosna,
  ŚLMS 2, wiosna,
  ŚLMS 3, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6,
    7, 8, 9, 10, 11, 12.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, wiosna,
  ŚLMM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

Ligi młodzieżowe - wyniki
Ligi młodzieżowe
(fot. D. Prokop)
CLJ U-19
Kolejka 12
Warta Poznań  7 — 3  Korona Kielce SA28 PAŹ12:00
Stadion MOS, ul. Gdańska, Poznań 
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
2 — 2
 
Filip Tonder (k.) 44'
3 — 2
 
4 — 2
 
5 — 2
 
 
5 — 3
6 — 3
 
7 — 3
 
Trenerzy: Kamil Szulc, Kostas Milonas, Michał Gościniak, Łukasz Maćkowiak — Przemysław Ryński, Kacper Dereń, Mirosław Maj, Mateusz Dziubek.
Widzew Łódź  0 — 4  Lech Poznań28 PAŹ16:00
Boisko Andrespolii, Wiśniowa Góra 
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
80' Jakub Zając (sam.)
 
0 — 4
Trenerzy: Łukasz Jonczyk, Carlos Sousa, Konrad Przybylski, Wiktor Wróbel — Bartosz Bochiński, Filip Zaranek, Maciej Wilusz, Łukasz Spychalski.
Jagiellonia Białystok  2 — 0  Zagłębie Lubin29 PAŹ12:00
Ośrodek Szkoleniowy Jagielloni, Białystok 
1 — 0
 
2 — 0
 
Trenerzy: Marek Wasiluk, Kamil Stanisławski, Grzegorz Sandomierski, Michał Szóstko — Przemysław Zatwarnicki, Karol Maliszewski, Hubert Gajda.
Pogoń Szczecin  1 — 1  MKS Polonia Warszawa29 PAŹ12:00
1 — 0
 
 
1 — 1
Trenerzy: Robert Skok, Dawid Nowak, Marcin Kaczmarczyk, Sebastian Nagel — Adam Chmielewski, Krzysztof Ogrodzinski, Michał Olczak, Bartosz Jastrzębski.
Legia Warszawa  3 — 1  Arka Gdynia29 PAŹ13:00
Legia Training Center, Urszulin 
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
Trenerzy: Filip Raczkowski, Arkadiusz Adach, Bartosz Groszak, Sebastian Łokaj — Robert Wilczyński, Bartosz Zawidzki.
Sandecja Nowy Sącz  2 — 3  Odra Opole30 PAŹ11:00
Stadion Kolejarza, Stróże 
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
2 — 2
 
 
2 — 3
Trenerzy: Sławomir Cetnarowski, Robert Święs — Andrzej Polak, Mateusz Bachem.


12 bramekFilip Tonder (11 + 1 k.) (Warta), Szymon Doba (10 + 2 k.) (Cracovia), Kamil Jakóbczyk (8 + 4 k.) (Lech)
11 bramekPatryk Paryzek (10 + 1 k.) (Pogoń)
10 bramekHubert Jasiak (7 + 3 k.) (Górnik)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


CLJ U-17, gr. A
Kolejka 12
Hutnik Nowa Huta Kraków  0 — 2  AKS SMS Łódź28 PAŹ12:00
 
0 — 1
 
0 — 2
Trenerzy: Maksymilian Habowski, Szymon Genc, Michał Siwiecki — Marcin Maćkowiak.
Korona Kielce SA  1 — 4  Jagiellonia Białystok28 PAŹ12:00
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego 
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
1 — 4
 
Trenerzy: Michał Kaczmaryk, Damian Chrzanowski, Mateusz Gwizd, Piotr Malec — Sebastian Szweda, Przemysław Papiernik, Kamil Kuprianowicz, Robert Kucharczyk, Szymon Ziarnik.
Motor Lublin  0 — 5  Wisła Kraków28 PAŹ13:30
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
Trenerzy: Marcin Zakrzewski, Jakub Lewkowicz, Arkadiusz Toruń — Patryk Jałocha, Michał Sieroń, Mateusz Fortuna.
GKS Bełchatów  3 — 4  Escola Varsovia Warszawa28 PAŹ14:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
1 — 3
 
2 — 3
 
 
2 — 4
3 — 4
 
Trenerzy: Romuald Solarek, Arkadiusz Tomczyk — Kamil Lewandowski, Adrian Langier.
KKP Korona Kielce  2 — 3  SSM Wisła Płock28 PAŹ14:30
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego 
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
2 — 2
 
 
2 — 3
Trenerzy: Michał Stachura, Paweł Mech — Piotr Górnicki, Dominik Ciarkowski, Maciej Zakrzewski.
MKS Polonia Warszawa  7 — 0  Sandecja Nowy Sącz28 PAŹ16:30
Stadion Polonii, Warszawa 
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
Trenerzy: Michał Maliszewski, Piotr Borkowski, Daniel Kalinowski, Mariusz Selerski, Cezary Madej — Kamil Kruczek, Dawid Węglowski.
Cracovia Kraków  4 — 2  Legia Warszawa29 PAŹ11:00
Cracovia Training Center, Rączna 
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
3 — 1
 
4 — 1
 
 
4 — 2
90+1' Dawid Nos (k.)
Trenerzy: Paweł Szwajdych — Dariusz Rolak, Maciej Pietraszko, Michał Kubiak.
Igloopol Dębica  2 — 1  Stal Rzeszów29 PAŹ14:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
Trenerzy: Łukasz Jamróg, Michał Wilczyński — Bartosz Stępień, Marcel Kotwica, Karol Wójcik, Maciej Krzyształowicz.


18 bramekAlexander Gawarecki (14 + 4 k.) (Polonia)
17 bramekDawid Nos (14 + 3 k.) (Legia)
14 bramekOskar Pietuszewski (13 + 1 k.) (Jagiellonia)
13 bramekStanisław Gieroba (Legia)
12 bramekDawid Kaczor (Cracovia)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


CLJ U-19
1.   Lech 17 42 41–17
2.   Legia 17 33 45–26
3.   Warta 17 31 52–32
4.   Górnik 16 27 34–28
5.   Zagłębie 16 26 32–24
6.   Cracovia 16 25 38–40
7.   Arka 16 24 29–26
8.   Polonia 16 24 21–21
9.   Pogoń 17 22 32–28
10.   Raków 16 22 31–29
11.   Jagiellonia 16 20 33–32
12.   Odra 16 18 20–32
13.   Wisła 16 17 27–41
14.   Widzew 17 16 24–40
15.   Korona SA 17 12 20–37
16.   Sandecja 16 11 23–49
 
CLJ U-17, gr. A
1.   Legia 16 37 58–20
2.   Cracovia 17 37 42–27
3.   AKS SMS Łódź 16 35 35–12
4.   Jagiellonia 16 34 50–21
5.   Polonia 17 32 52–29
6.   Wisła 16 30 45–21
7.   Escola Varsovia 16 28 35–27
8.   Stal 17 25 27–24
9.   Igloopol 16 23 22–28
10.   SSM Wisła 17 21 24–36
11.   Hutnik 17 20 31–36
12.   Korona SA 16 17 24–32
13.   Sandecja 17 13 16–44
14.   KKP Korona 16 12 15–47
15.   Motor 17 9 13–44
16.   GKS Bełchatów 17 3 14–55
 

CLJ U-15, gr. D
Kolejka 11
Stal Rzeszów  5 — 0  Resovia Rzeszów28 PAŹ12:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
Trenerzy: Maciej Seroka, Łukasz Tomczyk, Dariusz Nowak — .
Korona Kielce  1 — 2  Wisła Kraków28 PAŹ14:30
Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce 
 
0 — 1
63' Mateusz Bernacki (sam.)
1 — 1
 
 
1 — 2
Trenerzy: Marcin Kozior, Michał Kułaga, Aleksandra Jakubowska — Krystian Żakowicz, Kamil Król, Karol Półtorak.
Garbarnia Kraków  3 — 0  KKP Korona Kielce29 PAŹ11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
Trenerzy: Mateusz Ząbczyk, Dariusz Zawadzki — Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek.
Hutnik Nowa Huta Kraków  0 — 4  Cracovia Kraków29 PAŹ12:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
Trenerzy: Piotr Wijata, Jakub Świergała, Michał Siwiecki — Marcin Dudziński, Piotr Ptak.


11 bramekMichał Pałka (Wisła)
8 bramekMikołaj Opyd (7 + 1 k.) (Stal)
7 bramekKamil Sieczkowski (Stal), Daniił Pyłypczuk (6 + 1 k.) (Korona)
6 bramekPaweł Cyrson (Garbarnia), Stanislav Kuzmarov (Resovia), Kajetan Feliks (5 + 1 k.) (Cracovia), Oliwier Pławiński (5 + 1 k.) (Wisła), Bartłomiej Zdzieszek (3 + 3 k.) (Cracovia)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


CLJ U-15, gr. D
1.   Stal Rzeszów 14 33 32–  8 10 3 1
2.   Cracovia Kraków 14 29 33–11 9 2 3
3.   Korona Kielce 14 26 32–24 8 2 4
4.   Garbarnia Kraków 14 26 20–13 7 5 2
5.   Wisła Kraków 14 23 39–17 7 2 5
6.   KKP Korona Kielce 14 9 14–37 2 3 9
7.   Hutnik Nowa Huta Kraków 14 6 10–38 1 3 10
8.   Resovia Rzeszów 14 5 13–45 1 2 11
 

Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych
Kolejka 9
Korona SA II Kielce  8 — 0  Orlęta Kielce28 PAŹ17:00
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego 
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
8 — 0
 
Trenerzy: Krzysztof Kiercz — Michał Pałgan.
Neptun Końskie  1 — 6  KKP Korona Kielce29 PAŹ10:00
Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna) 
 
0 — 1
  4' Piotr Foks
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
 
1 — 4
 
1 — 5
 
1 — 6
Trenerzy: Marcin Koćmin — Michał Stachura.

9 bramekSzymon Matysek (GKS Nowiny)
8 bramekMarek Kozubek (7 + 1 k.) (KKP Korona)
7 bramekPiotr Foks (KKP Korona), Dawid Kabat (Korona II)
6 bramekKrystian Kaleta (Spartakus), Michał Sobieniak (4 + 2 k.) (Korona II)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych
1.   Korona SA II Kielce 10 28 57–  6 9 1
2.   GKS Nowiny 10 22 46–11 7 1 2
3.   KKP Korona Kielce 10 21 47–13 7 3
4.   Orlęta Kielce 10 7 16–45 2 1 7
5.   Neptun Końskie 10 7 16–44 2 1 7
6.   Spartakus Daleszyce 10 3 11–74 1 9
 

Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I
Kolejka 12
Gród Ćmińsk  0 — 6  Łysica Bodzentyn28 PAŹ10:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
49' Filip Skowron (k.)
 
0 — 6
Trenerzy: Robert Zagdan — .
Granat Borki  5 — 0  Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn28 PAŹ13:30
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
Trenerzy: Krystian Jas, Michał Kolus — Marcin Śladkowski.


15 bramekMaksymilian Starzyk (10 + 5 k.) (Polonia Białogon)
13 bramekIgor Wiśniewski (12 + 1 k.) (Wicher), Kacper Halik (11 + 2 k.) (GKS Rudki)
12 bramekFilip Skowron (9 + 3 k.) (Łysica)
11 bramekOskar Ludwinek (Wicher)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II
Kolejka 12
Unia Sędziszów  1 — 2  Bucovia Bukowa28 PAŹ10:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
Trenerzy: Zbignniew Krupa, Georgi Kozłowski — Karol Jozefowski.
Zryw 2021 Łopuszno  1 — 1  Moravia Morawica28 PAŹ13:30
1 — 0
 
 
1 — 1
Trenerzy: Piotr Wilk — Marek Bożek.


16 bramekKacper Żyła (Moravia)
9 bramekKuba Wójcik (8 + 1 k.) (TS 1946 Nida)
7 bramekWiktor Maroń (Bucovia), Przemysław Piechowski (Deko), Wojciech Liszewski (6 + 1 k.) (Moravia)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. III
Kolejka 12
Ester Wojciechowice  0 — 15Klimontowianka Klimontów28 PAŹ10:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
 
0 — 6
 
0 — 7
 
0 — 8
 
0 — 9
 
0 — 10
 
0 — 11
 
0 — 12
 
0 — 13
 
0 — 14
 
0 — 15
Trenerzy: Mateusz Nowakowski — Karol Borycki.
Sparta Dwikozy  1 — 0  Czarni Połaniec29 PAŹ12:00
Połaniec, ul. Sportowa 
1 — 0
 
Trenerzy: Wojciech Pierzchała, Łukasz Broda — Łukasz Maj.

17 bramekPiotr Mazur (16 + 1 k.) (Klimontowianka)
13 bramekOliwier Czajkowski (Sparta)
10 bramekJakub Skrok (Alit)
9 bramekJakub Kończak (Klimontowianka)
8 bramekIgor Ból (GKS Solec-Zdrój), Antoni Figacz (Klimontowianka)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I
1.   Łysica Bodzentyn 12 36 55–  9 12
2.   Polonia Białogon Kielce 12 27 49–19 9 3
3.   GKS Rudki 12 21 56–30 7 5
4.   Wicher Miedziana Góra 12 19 42–32 6 1 5
5.   Granat Borki 12 11 21–45 3 2 7
6.   Gród Ćmińsk 12 10 22–54 3 1 8
7.   Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn 12 0 11–67 12
8.   Rodzina Kielce 0   – 

Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II
1.   Moravia 12 29 52–14
2.   Deko 12 22 35–13
3.   Bucovia 12 22 29–20
4.   TS 1946 Nida 12 20 34–24
5.   Zryw 2021 12 16 21–17
6.   Unia 12 9 18–37
7.   Partyzant 12 0   5–69
 
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. III
1.   Alit 10 22 45–12
2.   Klimontowianka 10 20 55–18
3.   Sparta 10 18 40–19
4.   Czarni 10 16 31–14
5.   GKS Solec-Zdrój 10 9 18–42
6.   Ester 10 3   7–91
7.   Pogoń 0   – 

Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych
Kolejka 12
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.  1 — 1  KKP Korona III Kielce28 PAŹ12:30
POT, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kolejowa (sztuczne) 
1 — 0
 
 
1 — 1
Trenerzy: Adrian Czaja, Kamil Chadała — Sławomir Łukawski.
Olimpia Pogoń Staszów  2 — 4  Korona SA II Kielce28 PAŹ14:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
63' Bartosz Opałka (sam.)
1 — 3
 
2 — 3
 
 
2 — 4
Trenerzy: Damian Krakowiak — Marcin Tacij, Mateusz Mianowany.
KKP Korona II Kielce  5 — 0  Astra Piekoszów29 PAŹ18:00
Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce 
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
Trenerzy: Maciej Kwiatkowski — Tomasz Sadko.

14 bramekFilip Rożek (Star)
11 bramekBartłomiej Molęda (9 + 2 k.) (Korona II)
7 bramekPrzemysław Galera (Korona II), Adam Kowalczyk (Korona II)
6 bramekJakub Bogdański (GKS Nowiny), Hubert Kołodziejczyk (Korona II), Alan Kośmicki (Korona II), Łukasz Sadłocha (Pogoń), Dawid Romański (5 + 1 k.) (KP KSZO 1929), Łukasz Grzegorski (3 + 3 k.) (Astra)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych B2
Kolejka 9
Naprzód II Jędrzejów  3 — 0  Victoria 2015 Skalbmierz27 PAŹ15:45
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
Trenerzy: Cezary Osiński — Michał Borek.
Sparta Kazimierza Wielka  1 — 4  Wierna Małogoszcz28 PAŹ10:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
1 — 3
 
 
1 — 4
Trenerzy: Michał Borek — Łukasz Ziętal.
Arka Kluczewsko  2 — 3  Hetman Włoszczowa29 PAŹ10:00
Stadion Zapału, Krzętów 
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
2 — 2
 
 
2 — 3
Trenerzy: Sebastian Olczyk — Karol Lichosik.

14 bramekBartosz Krzysztofik (Naprzód II)
11 bramekMarko Mychajłyszyn (Naprzód II), Dominik Kawiorski (10 + 1 k.) (Naprzód II)
9 bramekMateusz Wójcik (8 + 1 k.) (Sparta)
8 bramekPiotr Łataś (Wierna), Michał Górski (7 + 1 k.) (Hetman)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Św. Liga Juniorów Młodszych
1.   Korona II 14 37 66–16
2.   Star 14 29 34–15
3.   Astra 14 23 23–32
4.   Pogoń 14 17 27–28
5.   GKS Nowiny 14 15 24–37
6.   KKP Korona II 14 14 25–44
7.   KKP Korona III 14 14 22–30
8.   KP KSZO 1929 14 9 20–39
 
Św. Liga Juniorów Młodszych B2
1.   Naprzód II 10 28 58–  7
2.   Wierna 10 17 30–29
3.   Hetman 10 16 29–22
4.   Victoria 2015 10 16 27–28
5.   Sparta 10 9 16–34
6.   Arka 10 1 14–54
 


Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I
Kolejka 9
Czarnovia KielceDAP Kielce28 PAŹ11:00
Star II Starachowice  2 — 2  Granat Skarżysko-Kamienna29 PAŹ09:30
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
 
2 — 2
Trenerzy: Grzegorz Klepacz — Piotr Dejworek.
Lechia Strawczyn  1 — 2  Sport CK29 PAŹ10:00
Adam Koza   3'
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
Trenerzy: Mirosław Gałęziowski — Marcin Zychalski.

9 bramekMaciej Wypych (Sport CK K.)
8 bramekDamian Masztalerz (DAP Kielce), Karol Kwiecień (5 + 3 k.) (Sport CK K.)
7 bramekOlivier Jarząb (Sport CK K.)
6 bramekWiktor Kowal (Granat), Piotr Niechciał (Sport CK K.), Jakub Banyś (5 + 1 k.) (Granat)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II
Kolejka 9
Piaskowianka Piaski  1 — 3  Nida Sobków28 PAŹ10:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
1 — 3
 
Trenerzy: Paweł Dudek — Adam Wróbel.
Polanie Pierzchnica  3 — 2  Naprzód Jędrzejów28 PAŹ11:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
2 — 2
 
3 — 2
 
Trenerzy: Waldemar Szpiega — Dominik Butenko.

13 bramekMateusz Cichy (Naprzód), Mateusz Jamróz (Deko)
10 bramekKacper Moskwa (Polanie)
8 bramekKuba Wojciechowski (Nida)
7 bramekMarcin Niedziela (6 + 1 k.) (Polanie)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III
Kolejka 9
Piast Stopnica  0 — 6  Nidzica Dobiesławice28 PAŹ10:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
 
0 — 6
Trenerzy: Piotr Rajca, Krzysztof Kawa — Łukasz Łakota.
MGTS Działoszyce  0 — 2  Zorza Tempo Pacanów29 PAŹ10:30
 
0 — 1
 
0 — 2
Trenerzy: Robert Banaszek, Kamil Olesiński, Mirosław Jaśkiewicz — Salvatore Sazio.

8 bramekDawid Wójcik (Nidzica)
7 bramekMaciej Filipowicz (Zorza Tempo), Kacper Dubiel (5 + 2 k.) (MGTS Działoszyce)
6 bramekAdrian Helak (MGTS Działoszyce), Krystian Nowak (5 + 1 k.) (Zorza Tempo), Bartosz Wójcik (5 + 1 k.) (Nidzica)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IV
Kolejka 12
LZS SamborzecŁKS Łagów28 PAŹ
OKS Opatów  0 — 0  Wisła Sandomierz28 PAŹ10:00
Trenerzy: Mariusz Kadela — Damian Lipiec.
Marol Jacentów  1 — 3  GKS Rudki28 PAŹ10:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
Trenerzy: Dariusz Klimkowski — Łukasz Kowalski.

15 bramekMichał Tymoszuk (Wisła)
9 bramekFranciszek Zając (OKS Opatów)
8 bramekAntoni Swatek (OKS Opatów), Adrian Tyrała (7 + 1 k.) (ŁKS Łagów)
7 bramekFilip Siudy (Wisła)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I
1.   Star II 10 21 40–11
2.   Sport CK K. 10 20 43–16
3.   Granat 9 20 32–16
4.   DAP Kielce 9 13 36–19
5.   Lechia 10 3 12–36
6.   Czarnovia 8 3   6–71
7.   Sport CK K. 0   – 
 

Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III
1.   Nidzica 8 24 33–  4
2.   Zorza Tempo 8 16 23–15
3.   MGTS Działoszyce 8 9 16–18
4.   Piast 8 7 12–29
5.   Baszta 8 3 13–31
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II
1.   Deko 10 25 38–  9
2.   Polanie 10 22 28–18
3.   Naprzód 10 19 39–19
4.   Nida 10 16 29–23
5.   Zenit 9 3   9–31
6.   Piaskowianka 9 0   6–49

Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IV
1.   ŁKS Łagów 10 27 40–  3
2.   Wisła 10 25 40–  9
3.   OKS Opatów 10 16 38–14
4.   GKS Rudki 10 15 24–23
5.   Marol 10 6 12–44
6.   LZS Samborzec 0   – 
7.   Świt 10 0   4–65

Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych
Kolejka 12
Wisła Junior Sandomierz  5 — 1  KKP Korona II Kielce28 PAŹ10:00
Sandomierz 
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
3 — 1
 
4 — 1
 
5 — 1
 
Trenerzy: Wojciech Pierzchała — Cezary Jesiołowski.
GKS Nowiny  0 — 3  Star Starachowice29 PAŹ10:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
Trenerzy: Karol Boszczyk, Jakub Kosiński, Przemysław Cichoń — Artur Mikos.

18 bramekMikołaj Wolski (17 + 1 k.) (Neptun)
11 bramekMarcel Dobrucki (Star), Michał Mikołowski (Neptun), Bartosz Moskwa (9 + 2 k.) (Star)
8 bramekMiłosz Jagieła (KP KSZO 1929), Franciszek Ludwig (Star)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych
1.   Star Starachowice 12 26 56–17 8 2 2
2.   Korona SA II Kielce 12 25 42–16 7 4 1
3.   Neptun Końskie 12 25 35–25 8 1 3
4.   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. 12 19 34–24 6 1 5
5.   Wisła Junior Sandomierz 12 13 23–35 3 4 5
6.   KKP Korona II Kielce 12 5 21–57 1 2 9
7.   GKS Nowiny 12 5 16–53 1 2 9
8.   Gród Wiślica 0   – 
 


Trampkarz starszy, gr. I
Kolejka 9
Orlęta KielceGKS II Nowiny28 PAŹ
Orlicz Suchedniów   5 — 1  Spartakus Daleszyce28 PAŹ14:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
 
5 — 1
Trenerzy: Dawid Bator — Sławomir Łukawski.
DAP Kielce  8 — 2  Moravia Morawica29 PAŹ14:00
Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce 
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
 
4 — 1
5 — 1
 
 
5 — 2
6 — 2
 
7 — 2
 
8 — 2
 
Trenerzy: Tomasz Ćwil — Karol Gilewski.

16 bramekDawid Troczyński (DAP Kielce)
13 bramekFranciszek Malicki (12 + 1 k.) (Moravia), Antoni Zmarzły (10 + 3 k.) (Moravia)
12 bramekMichał Pawlik (DAP Kielce)
10 bramekBartłomiej Moskal (Orlicz), Bruno Pocheć (Moravia), Daniel Gajda (9 + 1 k.) (DAP Kielce)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Trampkarz starszy, gr. II
Kolejka 9
Gród Wiślica  4 — 5  Unia Sędziszów28 PAŹ10:00
Busko-Zdrój, Stadion Miejski (boczne, szt.) 
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
1 — 3
 
2 — 3
 
 
2 — 4
3 — 4
 
 
3 — 5
4 — 5
 
Trenerzy: Kamil Maj — Zbignniew Krupa, Georgi Kozłowski.

27 bramekFilip Tomasik (Unia)
18 bramekKuba Kręcisz (Gród)
17 bramekMarek Szymański (Nida O.)
13 bramekTomasz Karp (Nida O.)
9 bramekMateusz Tesyna (Gród), Kacper Jarzębski (7 + 2 k.) (Nida O.)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Trampkarz starszy, gr. III
Kolejka 9
GKS ObrazówUKS Baćkowice28 PAŹ
Alit Ożarów  1 — 3  KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św.28 PAŹ10:30
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
78' Wiktor Prusik (k.)
Trenerzy: Piotr Ożóg — Marcin Sobolewski, Krystian Kanarski.
Cukrownik Włostów  0 — 5  Huragan Wilczyce29 PAŹ14:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
Trenerzy: Krzysztof Kwiatosz — Maciej Gajda.

10 bramekAlan Dąbrowski (9 + 1 k.) (UKS Baćkowice)
9 bramekKarol Żelazowski (KP KSZO 1929 II)
7 bramekJulian Rożek (KP KSZO 1929 II), Hubert Wisowski (KP KSZO 1929 II), Jakub Kwiecień (5 + 2 k.) (Alit)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Trampkarz starszy, gr. IV
Kolejka 9
Olimpia Pogoń Staszów  3 — 1  Sparta Dwikozy27 PAŹ16:30
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
3 — 1
 
Trenerzy: Maciej Zaliński — Wojciech Pierzchała, Łukasz Broda.
AKS 1947 Busko-Zdrój  2 — 5  Czarni Połaniec27 PAŹ18:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
 
2 — 2
 
2 — 3
 
2 — 4
64' Filip Burchan (sam.)
 
2 — 5
Trenerzy: Rafał Prędki — Paweł Meszek.

13 bramekSzymon Gaweł (AKS 1947)
8 bramekKacper Adamczyk (Piast), Szymon Bałaga (AKS 1947)
7 bramekWojciech Kowalewski (Pogoń), Fabian Pastuszka (Czarni)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Trampkarz starszy, gr. I
1.   DAP Kielce 9 27 97–13
2.   Moravia 10 22 61–25
3.   Orlicz 10 19 44–46
4.   GKS II Nowiny 8 6 18–37
5.   Spartakus 9 6 20–57
6.   Orlęta 8 0   3–65
 

Trampkarz starszy, gr. III
1.   KP KSZO 1929 II 8 24 52–  7
2.   Alit 9 19 34–10
3.   UKS Baćkowice 9 16 37–18
4.   Huragan 8 6 20–45
5.   Cukrownik 9 3 10–63
6.   GKS Obrazów 3 0   3–13
Trampkarz starszy, gr. II
1.   Nida O. 8 21 64–15
2.   Unia 8 18 49–15
3.   Gród 8 12 38–26
4.   Nida S. 8 6 11–62
5.   Moravia II 8 3 15–59
6.   GKS Imielno 0   – 

Trampkarz starszy, gr. IV
1.   Czarni 10 25 33–16
2.   Pogoń 10 22 34–18
3.   AKS 1947 10 19 38–17
4.   Piast 10 11 28–27
5.   Klimontowianka 10 5 12–38
6.   Sparta 10 4 21–50


Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych
Kolejka 12
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.  3 — 0  KKP Korona III Kielce28 PAŹ10:00
POT, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kolejowa (sztuczne) 
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
Trenerzy: Adrian Czaja, Daniel Krajewski — Tomasz Detka.
KKP Korona Kielce  1 — 5  Korona Kielce28 PAŹ10:00
Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce 
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
 
1 — 3
 
1 — 4
 
1 — 5
Trenerzy: Paweł Mech — Piotr Dutkiewcz, Arkadiusz Zapalec.
Star Starachowice  7 — 1  KKP Korona II Kielce28 PAŹ10:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
3 — 1
 
4 — 1
 
5 — 1
 
6 — 1
 
7 — 1
 
Trenerzy: Piotr Dudek — Michał Kostucha, Michał Stachura.
TRANSMISJA WIDEO: TSTLiveSport – kliknij w ten link.
SKRÓT MECZU: TSTLiveSport – kliknij w ten link.

30 bramekAdam Robak (28 + 2 k.) (Korona)
15 bramekMaksymilian Dziułka (14 + 1 k.) (Star)
12 bramekOliwier Ostrowski (11 + 1 k.) (KKP Korona)
11 bramekFranciszek Grad (KKP Korona II)
10 bramekJakub Chłopek (KKP Korona), Adam Kózka (KKP Korona II), Adam Kaczmarczyk (9 + 1 k.) (KKP Korona), Krystian Pocheć (8 + 2 k.) (Star)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych
1.   Korona Kielce 14 34 80–20 11 1 2
2.   KKP Korona Kielce 14 34 61–22 11 1 2
3.   KKP Korona II Kielce 14 28 59–38 9 1 4
4.   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. 14 26 45–26 8 2 4
5.   Star Starachowice 14 20 46–47 6 2 6
6.   Hetman Włoszczowa 13 13 19–46 4 1 8
7.   KKP Korona III Kielce 14 6 20–71 2 12
8.   DAP Kielce 13 0 13–73 13
 


Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych
Kolejka 9
TS 1946 Nida Pińczów  1 — 3  Piast Chęciny29 PAŹ10:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
61' Natan Nawrot (k.)
Trenerzy: Arkadiusz Kurek — Oliwia Petelicka.
DAP II Kielce  4 — 3  Baszta Rytwiany29 PAŹ10:30
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego 
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
 
3 — 2
4 — 2
 
 
4 — 3
Trenerzy: — Tomasz Sitek.

13 bramekMarcel Maj (12 + 1 k.) (Baszta)
5 bramekKacper Gałka (Star II), Kamil Gomuła (Baszta), Jakub Klimek (DAP II)
4 bramkiMaciej Dziubiński (Star II), Mikołaj Flisiak (Baszta), Filip Jastrzębski (Piast), Patryk Sojka (DAP II), Artur Słomka (Baszta)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Świętokrzyska III Liga Trampkarzy Młodszych
Kolejka 9
Celsium Skarżysko-Kamienna  2 — 1  AKS 1947 Busko-Zdrój29 PAŹ11:00
Skarżysko-Kamienna, ul. Piłsudskiego 
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
Trenerzy: Dariusz Kasprzyk — Grzegorz Załęcki.

13 bramekUbysz Marcin (11 + 2 k.) (Celsium)
7 bramekFilip Grajcar (KP KSZO 1929 II), Adam Małaczek (KP KSZO 1929 II), Antoni Stęplewski (AKS 1947)
6 bramekPatryk Sobieraj (3 + 3 k.) (Alit)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych
1.   Baszta 7 18 37–10
2.   Star II 8 16 34–16
3.   DAP II 8 13 22–16
4.   Piast 8 6 16–38
5.   TS 1946 Nida 7 3   9–38
6.   Radiator$ 0   – 
Świętokrzyska III Liga Trampkarzy Młodszych
1.   KP KSZO 1929 II 10 23 32–12
2.   Celsium 10 18 39–19
3.   AKS 1947 10 17 19–12
4.   Alit 10 10 15–23
5.   Piaskowianka 10 10 11–29
6.   Łysica 10 4 10–31
 

Trampkarz młodszy, gr. I
Kolejka 9
Partyzant Radoszyce  1 — 13Hetman II Włoszczowa28 PAŹ09:30
 
0 — 1
  2' Alan Pytel
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
 
0 — 6
 
0 — 7
 
0 — 8
 
0 — 9
 
0 — 10
1 — 10
 
 
1 — 11
 
1 — 12
 
1 — 13
Trenerzy: Marcin Niemiec — Dariusz Dąbrowski.
Zryw 2021 Łopuszno  5 — 2  Naprzód Jędrzejów28 PAŹ11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
4 — 1
 
5 — 1
 
 
5 — 2
Trenerzy: Bartosz Zagurowski — Piotr Stanek.
Bucovia Bukowa  0 — 9  Neptun Końskie29 PAŹ10:00
Łopuszno 
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
 
0 — 6
 
0 — 7
 
0 — 8
 
0 — 9
Trenerzy: — Mateusz Gruszczyński.

32 bramekKacper Pałka (Zryw 2021)
25 bramekIgor Matuszewski (Naprzód)
24 bramekKacper Ciesielski (Zryw 2021)
23 bramekDawid Foks (Zryw 2021)
19 bramekMateusz Sidor (Neptun)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Trampkarz młodszy, gr. II
Kolejka 9
Wierna Małogoszcz  2 — 4  Nidzianka Bieliny28 PAŹ10:00
1 — 0
 
Adam Giza   7'
2 — 0
 
 
2 — 1
 
2 — 2
 
2 — 3
 
2 — 4
Trenerzy: Filip Kleszcz — Mateusz Pindral, Dominik Susło.
Skała Tumlin  2 — 1  Wicher Miedziana Góra28 PAŹ11:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
Trenerzy: Michał Koza — Mariusz Ludwinek.
Polonia Białogon Kielce  3 — 1  MSS-Klonówka Masłów28 PAŹ11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
 
3 — 1
Trenerzy: Paweł Mech, Piotr Niźnik — Karol Janicki.

20 bramekFranciszek Rębosz (Skała)
16 bramekFilip Pastuszka (15 + 1 k.) (MSS-Klonówka)
14 bramekPiotr Łataś (Wierna)
13 bramekWiktor Gierak (Skała), Wojciech Maciejski (12 + 1 k.) (Nidzianka)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Trampkarz młodszy, gr. III
Kolejka 9
Piast Stopnica  1 — 1  Sparta Kazimierza Wielka28 PAŹ14:00
1 — 0
 
 
1 — 1
Trenerzy: Sławomir Skiba — Michał Borek.
Olimpia Pogoń Staszów  4 — 4  Victoria 2015 Skalbmierz29 PAŹ09:30
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
 
1 — 3
Gabriel Bazak (k.) 47'
2 — 3
 
 
2 — 4
3 — 4
 
4 — 4
 
Trenerzy: Mariusz Kuraś — Łukasz Łakota.

24 bramekGabriel Bazak (23 + 1 k.) (Pogoń)
17 bramekBartosz Strzelecki (Piast)
13 bramekKacper Górski (Pogoń), Michał Labiś (Victoria 2015)
11 bramekWiktor Buda (Victoria 2015), Igor Jaros (Pogoń), Bartłomiej Wieczorek (Sparta)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Trampkarz młodszy, gr. IV
Kolejka 9
Łysica II Bodzentyn  7 — 2  OKS Instal Michałów Starachowice28 PAŹ10:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
 
5 — 1
6 — 1
 
 
6 — 2
7 — 2
 
Trenerzy: Bogusław Dąbrowski — Kamil Koprowski.
Stal Kunów  1 — 8  Arka Pawłów28 PAŹ10:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
 
1 — 4
 
1 — 5
 
1 — 6
 
1 — 7
 
1 — 8
76' Kacper Wiącek (sam.)
Trenerzy: Jarosław Jałocha, Marcin Połowniak — Mirosław Kalista.

44 bramekFilip Niedziela (43 + 1 k.) (Arka)
20 bramekWojciech Kostrzewa (19 + 1 k.) (Arka)
16 bramekWiktor Maliński (Arka)
15 bramekSzymon Zegadło (14 + 1 k.) (Łysica II)
12 bramekDawid Połowniak (10 + 2 k.) (Stal)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Trampkarz młodszy, gr. I
1.   Zryw 2021 10 28 133–15
2.   Naprzód 10 18 91–33
3.   Neptun 10 18 85–54
4.   Hetman II 10 17 54–41
5.   Bucovia 10 7 34–67
6.   Partyzant 10 0   2–189
 

Trampkarz młodszy, gr. III
1.   Victoria 2015 8 19 56–15
2.   Pogoń 8 16 73–15
3.   Piast 8 13 41–20
4.   Sparta 8 10 42–29
5.   Zorza Tempo 8 0   0–133
Trampkarz młodszy, gr. II
1.   Skała 10 27 75–11
2.   Wicher 10 24 35–  8
3.   Wierna 10 12 45–43
4.   Polonia Białogon 10 12 17–32
5.   MSS-Klonówka 10 10 26–56
6.   Nidzianka 10 4 18–66
 

Trampkarz młodszy, gr. IV
1.   Arka 10 28 111–10
2.   Łysica II 10 20 34–27
3.   ŁKS Łagów 10 16 44–34
4.   Stal 10 15 31–42
5.   GKS Rudki 10 8 24–47
6.   Instal 10 0 10–94


Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych
Kolejka 12
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.  6 — 1  AP Champions Końskie28 PAŹ10:00
POT, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kolejowa (sztuczne) 
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
 
5 — 1
6 — 1
 
Trenerzy: Rafał Barański — .
Wisła Junior Sandomierz  0 — 4  KKP Korona II Kielce28 PAŹ13:15
 
0 — 1
  7' Filip Kot
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
Trenerzy: Damian Dziedzic — Michał Kulik, Bartosz Lewandowski.
Korona Kielce  9 — 0  Czarni Połaniec28 PAŹ16:30
Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce 
Antoni Majewski (k.)   4'
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
8 — 0
 
9 — 0
 
Trenerzy: Cezary Ruszkowski, Paweł Toboła — Łukasz Maj.
KKP Korona Kielce  5 — 2  Star Starachowice29 PAŹ10:00
Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce 
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
 
3 — 1
4 — 1
 
5 — 1
 
 
5 — 2
Trenerzy: Michał Kostucha, Michał Stachura — Jacek Świtoń.

23 bramekFranciszek Grad (KKP Korona)
21 bramekWiktor Pakuła (Korona)
19 bramekAdam Wulczyński (Star)
13 bramekAdam Kózka (KKP Korona)
10 bramekJan Dudek (KKP Korona)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Świętokrzyska II Liga Młodzików Starszych, gr. I
Kolejka 9
GKS NowinyFootball Academy Jędrzejów28 PAŹ
DAP Kielce  0 — 2  Orlęta Kielce29 PAŹ09:00
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego 
 
0 — 1
 
0 — 2
Trenerzy: Rafał Stefański, Łukasz Pluszewski — Hubert Pawlik.
Moravia Morawica  0 — 6  PAS Skarżysko-Kamienna29 PAŹ10:00
Bilcza 
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
 
0 — 6
Trenerzy: Piotr Stachura, Ernest Jopkiewicz — Cezary Nowak.

13 bramekJan Kulesza (PAS)
11 bramekBorys Brzózka (PAS), Filip Mendak (PAS)
9 bramekKsawery Janduła (Orlęta)
8 bramekWiktor Kowal (PAS), Igor Strycharski (PAS), Emil Tkacz (Moravia), Aleksander Stąporek (7 + 1 k.) (Moravia)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych
1.   KKP Korona 14 40 96–10
2.   Korona 14 37 69–12
3.   KKP Korona II 14 24 29–31
4.   Wisła Junior 14 20 32–44
5.   Star 14 19 28–31
6.   AP Champions 14 10 20–55
7.   Czarni 14 8 15–62
8.   KP KSZO 1929 14 6 16–60
Świętokrzyska II Liga Młodzików Starszych, gr. I
1.   PAS 9 25 78–  5
2.   Orlęta 9 20 47–  9
3.   Moravia 8 13 37–19
4.   DAP Kielce 8 4   8–34
5.   GKS Nowiny 8 1   7–63
6.   Football Academy 2 0   0–47

Młodzik starszy, gr. I
Kolejka 9
GKS II Nowiny  8 — 1  Czarnovia Kielce28 PAŹ10:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
 
4 — 1
5 — 1
 
6 — 1
 
7 — 1
 
8 — 1
 
Trenerzy: Paweł Tomczyk, Bartłomiej Strzębski — Artur Jagodziński.
KKP Korona III Kielce  5 — 3  Moravia II Morawica28 PAŹ10:00
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego 
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
 
5 — 1
 
5 — 2
 
5 — 3
Trenerzy: Michał Kulik, Bartosz Lewandowski — Piotr Stachura, Ernest Jopkiewicz.

29 bramekAntoni Długosz (28 + 1 k.) (KKP Korona III)
17 bramekWojciech Pytel (Moravia II)
13 bramekOliwier Żesławski (12 + 1 k.) (KKP Korona III)
11 bramekPatryk Dzierżak (KKP Korona III)
10 bramekIgnacy Widliński (KKP Korona III)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Młodzik starszy, gr. II
Kolejka 9
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn  2 — 4  Tęcza Gowarczów28 PAŹ10:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
 
1 — 3
2 — 3
 
 
2 — 4
Trenerzy: Marcin Śladkowski — Emil Pendowski.
Góral Górno  0 — 3  Radiator$ Stąporków28 PAŹ10:00
SAR Przyjmo  0 — 2  Astra Piekoszów29 PAŹ09:30
Mniów 
 
0 — 1
 
0 — 2
Trenerzy: Kamil Mech — Mariusz Rudkiewicz.

16 bramekKuba Posłuszny (Góral)
14 bramekFranciszek Gugała (SAR Przyjmo)
11 bramekJakub Rynk (10 + 1 k.) (SAR Przyjmo)
10 bramekMikołaj Frydrych (SAR Przyjmo)
8 bramekJan Boroń (7 + 1 k.) (Góral)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Młodzik starszy, gr. III
Kolejka 9
Zenit Chmielnik  2 — 2  MGTS Działoszyce28 PAŹ10:00
Działoszyce 
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
2 — 2
 
Trenerzy: Marcin Hanczke — Robert Banaszek.
Wisła Nowy Korczyn  1 — 1  Nidzica Dobiesławice28 PAŹ11:00
1 — 0
 
 
1 — 1
48' Bartosz Kurek (k.)
Trenerzy: Michał Starościak — Damian Wieczorek.

17 bramekPiotr Kotarowski (Football Academy)
11 bramekŁukasz Nogacki (MGTS Działoszyce)
9 bramekBłażej Piotrowski (Wisła)
8 bramekMiłosz Zalewski (Football Academy), Jan Zych (Zenit)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Młodzik starszy, gr. IV
Kolejka 9
Partyzant Wodzisław  3 — 4  Nida Sobków28 PAŹ10:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
2 — 2
 
 
2 — 3
 
2 — 4
3 — 4
 
Trenerzy: Tomasz Gardiew — Hubert Pańtak.
Naprzód Jędrzejów  3 — 0  Dąb Nagłowice28 PAŹ14:00
Arka Kluczewsko  2 — 10Deko Włoszczowa29 PAŹ12:00
Stadion Zapału, Krzętów 
1 — 0
 
 
1 — 1
14' Maciej Piechota (sam.)
 
1 — 2
 
1 — 3
 
1 — 4
 
1 — 5
 
1 — 6
 
1 — 7
 
1 — 8
 
1 — 9
2 — 9
 
 
2 — 10
Trenerzy: Mariusz Ochenduszka, Łukasz Płonkiewicz — Włodzimierz Kosowski.

32 bramekIgor Pilarz (Naprzód)
31 bramekKamil Sobczyk (Deko)
11 bramekKarol Tomczyk (Dąb)
9 bramekAlan Krupa (Nida), Oskar Szczepańczyk (Naprzód)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Młodzik starszy, gr. V
Kolejka 9
Star II Starachowice  1 — 2  FKS Łazy Starachowice28 PAŹ09:00
 
0 — 1
  3' Emil Czak
 
0 — 2
1 — 2
 
Trenerzy: Jacek Świtoń — Mariusz Fabjanski, Michał Czarnecki.
TRANSMISJA WIDEO: TSTLiveSport – kliknij w ten link.
PAS II Skarżysko-Kamienna  4 — 0  UKS Baćkowice28 PAŹ10:30
Skarżysko-Kamienna, ul. Piłsudskiego 
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
Trenerzy: Andrzej Plucner — Damian Łata.

16 bramekSebastian Wieczorek (14 + 2 k.) (Łazy)
7 bramekEmil Czak (Łazy)
6 bramekMikołaj Siwiec (Star II), Julian Tyc (Łysica)
5 bramekMaciej Krzywicki (4 + 1 k.) (Spartakus)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Młodzik starszy, gr. VI
Kolejka 9
Koprzywianka Koprzywnica  1 — 14KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św.28 PAŹ10:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
 
0 — 6
1 — 6
 
 
1 — 7
 
1 — 8
 
1 — 9
 
1 — 10
 
1 — 11
 
1 — 12
 
1 — 13
 
1 — 14
Trenerzy: Jan Ozdoba — Przemysław Dyjewski.
Wisła Junior II Sandomierz  5 — 0  Agricola Łoniów28 PAŹ15:45
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
Trenerzy: Damian Dziedzic — Paweł Kaczmarczyk.

23 bramekPaweł Rutkowski (Wisła Junior II)
14 bramekGabriel Machała (Agricola)
12 bramekDawid Dziura (Agricola)
10 bramekIgor Wryk (Wisła Junior II)
9 bramekBrayan Pela (KP KSZO 1929 II)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Młodzik starszy, gr. I
1.   KKP Korona III 10 30 100–  9
2.   Moravia II 10 24 74–17
3.   GKS II Nowiny 10 15 31–58
4.   Orlęta II 9 10 25–44
5.   DAP II 9 7 23–37
6.   Czarnovia 10 0   8–96

Młodzik starszy, gr. III
1.   Football Academy 10 25 43–21
2.   Zenit 10 17 35–22
3.   MGTS Działoszyce 10 16 24–25
4.   Wisła 10 11 21–31
5.   Nidzica 10 10 15–25
6.   Victoria 2015 10 7 23–37

Młodzik starszy, gr. V
1.   Łazy 10 24 39–  8
2.   PAS II 7 15 13–  6
3.   Łysica 9 14 16–22
4.   Star II 10 13 25–24
5.   Spartakus 9 9 20–35
6.   UKS Baćkowice 9 4 13–31
Młodzik starszy, gr. II
1.   Astra 10 26 57–  6
2.   SAR Przyjmo 10 23 70–  7
3.   Góral 10 17 51–17
4.   Radiator$ 10 9 18–53
5.   Tęcza 10 9 22–65
6.   Sokół 10 3 11–81
 

Młodzik starszy, gr. IV
1.   Naprzód 10 30 90–  6
2.   Deko 10 24 84–11
3.   Dąb 10 15 34–48
4.   Arka 10 10 20–41
5.   Nida 10 9 19–50
6.   Partyzant 10 1   6–97

Młodzik starszy, gr. VI
1.   Wisła Junior II 10 30 88–11
2.   Agricola 10 21 44–35
3.   KP KSZO 1929 II 10 15 52–27
4.   Baszta II 10 10 27–54
5.   Piast 10 9 24–44
6.   Koprzywianka 10 4   7–71

Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych
Kolejka 12
Czarni Połaniec  4 — 3  Korona Kielce28 PAŹ10:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
2 — 2
 
3 — 2
 
 
3 — 3
4 — 3
 
Trenerzy: Maciej Witek — Andrzej Paprocki, Maciej Pastuszka.
KKP Korona Kielce  5 — 0  KKP Korona II Kielce29 PAŹ12:00
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego 
1 — 0
 
Mark Karpenko (k.) 33'
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
Trenerzy: Łukasz Gągorowski, Iwo Sochacki, Karol Styrcz — Łukasz Gągorowski, Iwo Sochacki, Karol Styrcz.
DAP Kielce  2 — 1  Orlęta Kielce29 PAŹ16:00
Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce 
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
Trenerzy: Karol Markowski — .

24 bramekMark Karpenko (23 + 1 k.) (KKP Korona)
22 bramekAleks Osojca (Galacticos)
21 bramekDawid Żak (Czarni)
14 bramekFranciszek Kubik (Korona), Mikołaj Żelazowski (13 + 1 k.) (Galacticos)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Świętokrzyska II Liga Młodzików Młodszych

11 bramekKrystian Ludew (PAS)
9 bramekFilip Janecki (Baszta), Kacper Stachuczy (Galacticos II)
7 bramekArkadiusz Nowak (Orlęta II), Norbert Skura (Baszta)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych
1.   KKP Korona 14 33 80–18
2.   Galacticos 13 29 63–16
3.   Korona 14 28 68–20
4.   Czarni 14 26 62–33
5.   DAP Kielce 14 19 57–37
6.   Orlęta 14 16 41–37
7.   Hetman 13 4 17–109
8.   KKP Korona II 14 3   5–123
Świętokrzyska II Liga Młodzików Młodszych
1.   Baszta 10 22 50–30
2.   Orlęta II 10 19 37–29
3.   Galacticos II 10 18 42–22
4.   PAS 10 16 38–33
5.   Orlęta III 10 6 15–51
6.   DAP II 10 5 31–48

Młodzik młodszy, gr. I
Kolejka 9
Naprzód II Jędrzejów  1 — 3  Piast Chęciny29 PAŹ10:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
1 — 3
 

15 bramekBłażej Cudzik (Bucovia)
11 bramekAlan Margas (Deko), Gabriel Skrobek (Piast)
7 bramekOlaf Jaworski (Piast), Bartosz Krzysztofik (Piast), Filip Michałek (Deko), Piotr Wolski (Bucovia)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Młodzik młodszy, gr. II
Kolejka 9
Gród Ćmińsk  2 — 11Wicher Miedziana Góra28 PAŹ11:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
 
1 — 3
 
1 — 4
2 — 4
 
 
2 — 5
 
2 — 6
 
2 — 7
 
2 — 8
 
2 — 9
 
2 — 10
 
2 — 11
Trenerzy: Artur Kuliński — Mariusz Ludwinek.
Orlicz Suchedniów   2 — 2  Sokół Skarżysko-Kamienna28 PAŹ11:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
2 — 2
 
Trenerzy: Jacek Gembski, Rajmund Kabała — Arkadiusz Snopek.

15 bramekKrzysztof Zalewski (Sokół)
11 bramekPatryk Malkowski (Wicher)
10 bramekAntoni Dziób (Orlicz), Szymon Trojanowski (Wicher)
9 bramekFranciszek Ołub (Orlicz)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Młodzik młodszy, gr. III
Kolejka 9
Zryw Skroniów11 — 1  Naprzód Jędrzejów28 PAŹ09:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
 
4 — 1
5 — 1
 
6 — 1
 
7 — 1
 
8 — 1
 
9 — 1
 
10 — 1
 
11 — 1
 
Trenerzy: Włodzimierz Walczyński — .
Football Academy Jędrzejów  4 — 1  Piaskowianka Piaski28 PAŹ12:00
Piaski 
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
3 — 1
 
4 — 1
 
Trenerzy: Michał Olesiński — Rafał Koprowski.

26 bramekTomasz Sobczyk (Football Academy P.)
19 bramekWojciech Sygut (Zryw)
11 bramekJakub Ośka (Piaskowianka), Artur Supernat (Zryw)
10 bramekBłażej Powęski (Football Academy P.)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Młodzik młodszy, gr. IV
Kolejka 9
Piast Stopnica  1 — 1  Sparta Kazimierza Wielka28 PAŹ12:00
 
0 — 1
1 — 1
 
Trenerzy: Sławomir Skiba — Marcin Szlembarski, Michał Borek.
AKS 1947 Busko-Zdrój  6 — 4  Olimpia Pogoń Staszów28 PAŹ12:00
1 — 0
 
 
1 — 1
  8' Jakub Gul
2 — 1
 
 
2 — 2
3 — 2
 
4 — 2
 
5 — 2
 
 
5 — 3
6 — 3
 
 
6 — 4
Trenerzy: Oskar Gwóźdź — Jacek Słomka.

10 bramekGabriel Gwóźdź (AKS 1947)
9 bramekOskar Stawiarski (AKS 1947)
8 bramekOliwier Więcek (AKS 1947)
7 bramekBartosz Jamioł (Pogoń), Bartosz Zych (GKS Solec-Zdrój)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Młodzik młodszy, gr. V
Kolejka 9
Neptun Końskie  2 — 7  PAS II Skarżysko-Kamienna28 PAŹ12:30
Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna) 
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
 
0 — 6
1 — 6
 
2 — 6
 
 
2 — 7
Trenerzy: Patryk Raczyński — Wojciech Kądziela.
AP Champions Końskie  3 — 3  Granat Borki28 PAŹ15:00
Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna) 
 
0 — 1
1 — 1
 
Antoni Bartusiak (sam.) 26'
2 — 1
 
3 — 1
 
 
3 — 2
 
3 — 3
Trenerzy: — Krystian Jas.

21 bramekFranciszek Kowalczyk (AP Champions S.)
13 bramekJan Młodawski (AP Champions S.)
12 bramekMaxymilian Brzeziński (AP Champions K.), Wojciech Winiarski (11 + 1 k.) (Granat)
11 bramekJakub Słapek (KS Smyków)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Młodzik młodszy, gr. VI
Kolejka 9
Galacticos III Ostrowiec Świętokrzyski  2 — 2  Stal Kunów28 PAŹ16:00
Bodzechów 
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
2 — 2
 
Trenerzy: Tomasz Osojca — .

16 bramekWojciech Jaśkiewicz (Alit)
15 bramekWiktor Ochędurski (Klimontowianka)
9 bramekJakub Rogaliński (Galacticos III)
8 bramekEmil Cieślik (Stal), Rafał Kudelski (Stal)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Młodzik młodszy, gr. I
1.   Deko 10 27 37–  5
2.   Piast 10 24 43–14
3.   Bucovia 10 16 31–27
4.   KKP Korona III 10 12 23–35
5.   KSP Kielce 10 8 17–31
6.   Naprzód II 10 1 10–49

Młodzik młodszy, gr. III
1.   Football Academy P. 10 26 69–  8
2.   Football Academy J. 10 25 32–12
3.   Zryw 10 16 45–29
4.   Piaskowianka 10 12 24–28
5.   Unia 10 9 27–31
6.   Naprzód 10 0 15–104

Młodzik młodszy, gr. V
1.   AP Champions K. 10 26 80–24
2.   AP Champions S. 10 22 65–19
3.   PAS II 10 21 37–36
4.   Granat 10 13 33–27
5.   KS Smyków 10 3 27–42
6.   Neptun 10 3 11–105
 
Młodzik młodszy, gr. II
1.   Sokół 10 22 33–17
2.   Wicher 10 22 48–25
3.   Łazy 9 19 38–15
4.   Orlicz 10 14 41–26
5.   Spartakus 9 7 38–49
6.   Gród 10 0   8–74
 

Młodzik młodszy, gr. IV
1.   AKS 1947 10 25 53–24
2.   Sparta 10 19 17–11
3.   Pogoń 10 15 30–17
4.   GKS Solec-Zdrój 10 9 24–31
5.   Piast 10 9 13–32
6.   Zenit 10 5 17–39
 

Młodzik młodszy, gr. VI
1.   Stal 10 21 48–18
2.   Klimontowianka 10 21 44–22
3.   Alit 10 19 34–33
4.   Galacticos III 10 17 36–21
5.   Marol 10 6 23–67
6.   GKS Iwaniska 10 3 19–43
 

Komentarze
#1 | Shxxbbsbs dnia październik 28 2023 11:26:53
Jaki wynik Lysica- Spartakus w kategorii młodzika starszego? ,mecz rozegrany w czwartek na stronie Łysicy ogólnie dodają informacje z wynikami młodzieży niekiedy nawet na żywo , odnośnie tego meczu nie mogę znaleźć informacji ⚽️
#2 | Końskie dnia październik 28 2023 12:17:04
Jaki wynik SLTS Kszo - Neptun?
Dodaj komentarz
Nick:


Najnowsze linki
KP KSZO 1929 – Alit
SKRÓT MECZU: strona KP KSZO 1929
KP KSZO 1929 – Klimontowianka
SKRÓT MECZU: Serwis KP KSZO
Wieczysta – Karpaty
ARTYKUŁ: Gazeta Krakowska
Wisłoka – Wiślanie
ARTYKUŁ: Gazeta Krakowska
Orlęta – Avia
ARTYKUŁ: Dziennik Wschodni
Sandecja – Star
ZDJĘCIA: fanpage Sandecji
Świt – Partyzant
TRANSMISJA WIDEO: TSTLiveSport
Świt – Partyzant
SKRÓT MECZU: TSTLiveSport
Kamienna – Świt
SKRÓT MECZU: TSTLiveSport
Korona II – Star
TRANSMISJA WIDEO: TSTLiveSport
Klimontowianka – Granat
ZDJĘCIA: Jakub Dyl
Kamienna – Świt
TRANSMISJA WIDEO: TSTLiveSport


Dziś urodziny mają
Wojciech Hara (20 lat, Wisła Junior)
Fabian Kukulski (20 lat, Lechia)
Mateusz Wrzosek (24 lata, Sparta)
Miłosz Ratusznik (24 lata, Hetman)
Bartłomiej Pytlos (24 lata, GLKS Fałków)
Michał Włudarczyk (24 lata, Radiator$)
Kacper Widz (24 lata, Koprzywianka)
Adrian Adamski (28 lat, Alit)
Jarosław Kowalski (28 lat, Huragan)
Łukasz Wróbel (28 lat, Neptun)
Robert Siwiec (28 lat, Zorza Tempo)
Krystian Znojek (28 lat, Zieleń)
Patryk Stojko (28 lat, Wierna)
Patryk Przeorski (28 lat, Orlicz)
Łukasz Dziarmaga (32 lata, ŁKS II Łagów)
Piotr Trzepatowski (36 lat, Nidzica)
Rafał Pyka (36 lat, Zieleń)
Grzegorz Kot (36 lat, Sokół)
Piotr Zapart (36 lat, Victoria 2009)
Paweł Szkurłat (36 lat, Radiator$)
Bogusław Wzorek (60 lat, Dolina)
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.

Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."